О внесении изменения в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 7 сентября 2015 года № 318-5/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2015 года № 4718. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (XXXII (очередная) сессия V-созыва) от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2015 года за № 4265, опубликованное в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 10 января 2015 года № 1), следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
Приложение
к решению Железинского
районного маслихата

Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 267-5/32 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 7 қыркүйектегі № 318-5/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қыркүйекте № 4718 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 3-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (V сайланған XXXII (кезекті) сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1 сандарында жарияланған) № 267-5/32 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
ХХХIX (кезектен тыс) сессиясы)