О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 336-5/44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4858
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года №267-5/32 "О бюджете Железинского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 14 января 2015 года за № 4265, опубликованные в районных газетах "Родные просторы", "Туған өлке" от 10 января 2015 года № 1), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2892454" заменить цифрами "2888588";
цифры "2356070" заменить цифрами "2352204";
в подпункте 2) цифры "2898899" заменить цифрами "2895033";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015года.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Балтабаев
Секретарь районного маслихата В. Крутиков
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата

Железинка аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 267-5/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 336-5/44 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4858 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Железинка ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4265 болып тіркелген, аудандық "Родные просторы", "Туған өлке" газеттерінің 2015 жылғы 10 қаңтардағы № 1 жарияланған) № 267-5/32 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"2892454" сандары "2888588" сандарымен ауыстырылсын;
"2356070" сандары "2352204" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2898899" сандары "2895033" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Балтабаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы В. Крутиков
Железинка аудандық
мәслихатының (V сайланған
XLIV (кезектен тыс) сессиясы)

77542
002
Программа занятости
19013
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4410
006
Оказание жилищной помощи
580
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32116
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
260
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1561
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9712
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
9890
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17061
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17061
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16423
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
558
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
80
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
88644
1
Жилищное хозяйство
34237
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
355
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
355
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5780
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
5695
005
Снос аварийного и ветхого жилья
85
464
Отдел образования района (города областного значения)
1573
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1573
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
26529
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
1149
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
25380
2
Коммунальное хозяйство
36479
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

77542
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19013
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4410
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
580
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32116
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
260
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1561
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9712
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
9890
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17061
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17061
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16423
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
558
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
80
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
88644
1
Тұрғын үй шаруашылығы
34237
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
355
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
355
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5780
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
5695
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
85
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1573
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1573
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
26529
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
1149
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
25380
2
Коммуналдық шаруашылық
36479
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

8203
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4808
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
72326
1
Сельское хозяйство
26205
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
11296
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11296
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
14909
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12964
003
Капитальные расходы государственного органа
178
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
107
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
797
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
863
6
Земельные отношения
11041
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11041
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11041
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35080
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
35080
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35080
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11020
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11020
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11020
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8330
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2690
12
Транспорт и коммуникации
400246
1
Автомобильный транспорт
399913
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
22471
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1000
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
14971
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов

8203
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды іске асыру
4808
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
72326
1
Ауыл шаруашылығы
26205
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
11296
099
Мамандарға әлеуметтік көмек көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11296
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
14909
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12964
003
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
178
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
107
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
797
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
863
6
Жер қатынастары
11041
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11041
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11041
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35080
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
35080
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35080
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11020
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11020
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11020
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайландыру және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8330
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2690
12
Көлiк және коммуникация
400246
1
Автомобиль көлiгi
399913
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
22471
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының инфрақұрылымын дамыту
1000
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
14971
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу