О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 13 мая 2015 года № 203-38-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 02 июня 2015 года № 4505
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Иртышского районного маслихата (XXXIII сессия, V созыв) от 24 декабря 2014 года № 181-33-5 "О бюджете Иртышского района на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4264, опубликовано 24 января 2015 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 857 254" заменить цифрами "3 326 048";
цифры "3 452 784" заменить цифрами "2 921 578";
в подпункте 2) цифры "3 865 854" заменить цифрами "3 334 648";
в пункте 3:
цифры "4 045" заменить цифрами "5 545";
указанное решение дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления на 2015 год согласно приложению 6 к настоящему решению.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель внеочередной сессии Ж. Беспаев
Секретарь Иртышского
районного маслихата Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXVIII внеочередная
сессия, V созыв) от 13 мая
2015 года № 203-38-5
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
(XXXIII сессия, V созыв) от 24
декабря 2014 года № 181-33-5
Бюджет Иртышского района на 2015 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма на 2015 год (тыс. тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылдың 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 мамырдағы № 203-38-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 маусымда № 4505 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XXXIII сессиясы) 2014 жылғы 24 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2015 - 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 181-33-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 тіркелген, 2015 жылғы 24 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"3 857 254" сандары "3 326 048" сандарымен ауыстырылсын;
"3 452 784" сандары "2 921 578" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "3 865 854" сандары "3 334 648" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
"4 045" сандары "5 545" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес 2015 жылға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің таратылуы бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2–қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес көрсетілген шешім 6-қосымшасымен толықтырылсын.
Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық
мәслихатының хатшысы Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXXVIII кезектен
тыс сессиясы) 2015
жылғы 13 мамырдағы
№ 203-38-5 шешіміне
1-қосымшасы
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXХIII сессиясы)
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 181-33-5 шешіміне
1-қосымшасы
2015 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістер мен толықтырулармен)
Санаты
2015 жылға арналған сома (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. КІРІСТЕР

95 368
464
Отдел образования района (города областного значения)
95 368
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 514
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 335
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 301
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13 836
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 032
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 903
05
Здравоохранение
120
9
Прочие услуги в области здравоохранения
120
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
120
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
120
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
130 935
1
Социальное обеспечение
1 254
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 254
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 254
2
Социальная помощь
107 575
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15 503
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 503
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
92 072
002
Программа занятости
24 882
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 105
005
Государственная адресная социальная помощь
515
006
Оказание жилищной помощи
188
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
40 336
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
642
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4 899
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 789
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

95 368
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
95 368
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 514
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 335
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 301
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
13 836
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 032
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 903
05
Денсаулық сақтау
120
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
120
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
120
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
120
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
130 935
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 254
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 254
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 254
2
Әлеуметтiк көмек
107 575
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
15 503
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
15 503
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
92 072
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 882
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
515
006
Тұрғын үй көмегі
188
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
40 336
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
642
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4 899
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 789
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

123
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
в том числе:
аппарат акима села Голубовка
аппарат акима села Иртышск
аппарат акима села Майконыр
аппарат акима села Ленино
аппарат акима села Амангельды
аппарат акима села Косагаш
аппарат акима Каракудукского сельского округа
аппарат акима Панфиловского сельского округа
аппарат акима Узынсуского сельского округа
аппарат акима Агашорынского сельского округа
аппарат акима Кызылжарского сельского округа
аппарат акима Луговского сельского округа
аппарат акима Байзаковского сельского округа
аппарат акима Северного сельского округа
аппарат акима Селетинского сельского округа
аппарат акима Коскольского сельского округа
1
1

123
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
соның ішінде:
Голубовка ауыл әкімінің аппараты
Ертіс ауыл әкімінің аппараты
Майқоңыр ауыл әкімінің аппараты
Ленино ауыл әкімінің аппараты
Амангелді ауыл әкімінің аппараты
Қосағаш ауыл әкімінің аппараты
Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты
Панфилов ауылдық округі әкімінің аппараты
Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты
Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты
Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты
Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты
Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты
Северный ауылдық округі әкімінің аппараты
Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты
Қоскөл ауылдық округі әкімінің аппараты
1
1