Об установлении Перечня категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот по Иртышскому району
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 22 июля 2015 года № 215/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 августа 2015 года № 4661
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2014 года "О физической культуре и спорте", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень категорий граждан, пользующихся физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно или на льготных условиях, за исключением инвалидов, а также размеров льгот.
2. В течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления его направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әдiлет".
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Б. Шарипов
Утверждено
постановлением акимата
Иртышского района
от "22" июля 2015 года № 215/6
Перечня категорий граждан, пользующихся
физкультурно-оздоровительными услугами бесплатно
или на льготных условиях, за исключением
инвалидов, а также размеров льгот по Иртышскому району
Категория граждан
стоимость
1.
Дети до 7 лет
Бесплатно
2.
Дети – школьники из многодетных семей
Бесплатно
3.
Дети школьники из детских домов
Бесплатно
4.
Спортсмены ветераны
Бесплатно
5.
Школьники
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
6.
Студенты
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг
7.
Пенсионеры
Льготы в размере 50% от стоимости оказываемых спортивных и физкультурно-оздоровительных услуг

Ертіс ауданы бойынша Мүгедектерді қоспағанда дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесін, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшерін белгілеу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 22 шілдедегі № 215/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 18 тамызда № 4661 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 3 шілдедегі "Дене шыңықтыру және спорт туралы" Заңының 48 бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Мүгедектерді қоспағанда, дене шыңықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері бекітілсін;
2. Осы қаулы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйеде ресми жариялауға жіберілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы қол алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы Б. Шарипов
Аудан әкімінің
2015 жылғы "22" шілдедегі
№ 215/6 қаулысымен
бекітілді
Ертіс ауданы бойынша Мүгедекетерді қоспағанда
дене шынықтыру-сауықтыру қызметтерін тегін немесе
жеңілдікті шарттармен пайдаланатын азаматтар
санаттарының тізбесі, сондай-ақ жеңілдіктер мөлшері
Азаматтар санаты
Жеңілдіктер мөлшері
1.
7 жасқа дейінгі балалар
тегін
2.
Көп балалы отбасыларынан оқушы-балалар
тегін
3.
Балалар үйінен оқушы-балалар
тегін
4.
Спорт ардагерлері
тегін
5.
Оқушылар
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
6.
Студенттер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік
7.
Зейнеткерлер
Көрсетілетін спорттық және дене шынықтыру-сауықтыру қызметтері құнынан 50 % мөлшердегі жеңілдік