О внесении изменений и дополнения в решение Качирского районного маслихата (XXXIX–сессия, V-созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 16 сентября 2015 года № 1/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 октября 2015 года № 4750
В соответствии с пунктами 3, 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Качирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Качирского районного маслихата (XXXIX – сессия, V – созыв) от 25 декабря 2014 года № 3/39 "О бюджете Качирского района на 2015 – 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4269, опубликованное 22 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 3, 29 января 2015 года в газете "Тереңкөл тынысы" № 4, 22 января 2015 года в газете "Заря" № 3, 29 января 2015 года в газете "Заря" № 4) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2947565" заменить цифрами "2944612";
цифры "435979" заменить цифрами "432318";
цифры "1510" заменить цифрами "2218";
в подпункте 2) цифры "2956021" заменить цифрами "2953068";
в подпункте 3):
цифры "57164" заменить цифрами "56631";
цифры "11215" заменить цифрами "11748";
в подпункте 5) цифры "-65620" заменить цифрами "-65087";
в подпункте 6) цифры "65620" заменить цифрами "65087";
в пункте 5 цифры "8945" заменить цифрами "2982";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную планово – бюджетную комиссию районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии С. Ахменова
Секретарь Качирского
районного маслихата С. Баяндинов
Приложение 1
к решению Качирского
районного маслихата
(XLVII – внеочередная сессия,
V - созыв) от 16 сентября
2015 года № 1/47
Приложение 1
к решению Качирского районного
маслихата (XXХIХ - очередная
сессия, V - созыв)
от 25 декабря 2014 года № 3/39
РАЙОННЫЙ БЮДЖЕТ на 2015 год
(с изменениями и дополнением)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 қыркүйектегі № 1/47 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 06 қазанда № 4750 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 3, 4-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағы 1) тармақшасына сәйкес Качир аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Качир аудандық мәслихатының (V сайланған XXХIХ сессиясы) 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Качир ауданының бюджеті туралы" № 3/39 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4269 тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Тереңкөл тынысы" газетінің № 4, 2015 жылғы 22 қаңтарында "Заря" газетінің № 3, 2015 жылғы 29 қаңтарында "Заря" газетінің № 4 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"2947565" деген сандар "2944612" деген сандармен ауыстырылсын;
"435979" деген сандар "432318" деген сандармен ауыстырылсын;
"1510" деген сандар "2218" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2956021" деген сандар "2953068" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"57164" деген сандар "56631" деген сандармен ауыстырылсын;
"11215" деген сандар "11748" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-65620" деген сандар "-65087" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "65620" деген сандар "65087" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта "8945" деген сандар "2982" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың тұрақты жоспарлы – бюджеттік комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Ахменова
Качир аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XLVII кезектен тыс
сессиясы) 2015 жылғы 16
қыркуйектегі № 1/47
шешіміне
1-қосымша
Качир аудандық мәслихатының
(V сайланған XXХIХ кезекті
сессиясы) 2014 жылғы 25
желтоқсандағы № 3/39
шешіміне
1-қосымша
2015 жылға арналған
АУДАНДЫҚ БЮДЖЕТ
(өзгерістер мен толықтыру)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
1. КІРІСТЕР

1 549 017
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 021
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 021
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 492 380
003
Общеобразовательное обучение
1 428 323
006
Дополнительное образование для детей
64 057
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
46 616
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46 616
9
Прочие услуги в области образования
77 902
464
Отдел образования района (города областного значения)
77 902
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 477
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
13 543
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
542
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 166
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
895
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 214
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
32 065
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
145 567
1
Социальное обеспечение
15 755
464
Отдел образования района (города областного значения)
15 755
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 755
2
Социальная помощь
110 562
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110 562
002
Программа занятости
14 380
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6 987
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 121
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
570
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
26 213
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 872
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

1 549 017
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 021
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 021
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 492 380
003
Жалпы білім беру
1 428 323
006
Балаларға қосымша білім беру
64 057
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
46 616
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46 616
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
77 902
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
77 902
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 477
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтарды, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
13 543
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және байқауларды өткiзу
542
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
12 166
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
895
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10 214
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
32 065
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
145 567
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
15 755
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15 755
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 755
2
Әлеуметтiк көмек
110 562
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110 562
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
14 380
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6 987
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 121
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
570
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
26 213
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 872
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету