О внесении изменений и дополнения в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 15 мая 2015 года № 46/358. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 мая 2015 года № 4502. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2015 года за № 4260, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 22 января 2015 года № 3), следующие изменения и дополнение:
указанное решение дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Утвердить на 2015 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 6 согласно приложению 2 к настоящему решению.
Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии К. Байжанов
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 мамырдағы № 46/358 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 мамырда № 4502 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 6-қосымшаға сәйкес жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер сомасын бөлудің 2015 жылға арналған көлемдері бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 6-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Байжанов
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық

13 088
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
13 088
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
22 737
006
Функционирование районных (городских) библиотек
21 192
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 545
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
21 467
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
11 667
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
6 317
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 112
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
238
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
9 800
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7 328
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 472
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
118 751
1
Сельское хозяйство
38 497
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
13 778
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
13 778
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
24 719
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 911
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
500
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
10 173
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
635
6
Земельные отношения
17 120
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 120
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 674
004
Организация работ по зонированию земель
5 800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2 646
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений

13 088
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
13 088
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
22 737
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
21 192
007
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 545
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
21 467
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
11 667
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 317
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды iске асыру
5 112
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
238
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
9 800
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 328
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 472
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
118 751
1
Ауыл шаруашылығы
38 497
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13 778
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
13 778
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
24 719
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 911
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
10 173
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
635
6
Жер қатынастары
17 120
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 120
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 674
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2 646
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер