О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 декабря 2015 года № 54/407. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 декабря 2015 года № 4860. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Павлодарского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 395/46 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XXXVII сессия, V созыв) от 12 декабря 2014 года № 299/37 "Об областном бюджете на 2015 - 2017 годы"", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (41 очередная сессия, 5 созыв) от 26 декабря 2014 года № 41/310 "О Павлодарском районном бюджете на 2015 - 2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2015 года за № 4260, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 22 января 2015 года № 3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 778 435" заменить цифрами "2 764 452";
цифры "2 173 188" заменить цифрами "2 159 205";
в подпункте 2) цифры "2 791 133" заменить цифрами "2 777 150";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Г. Бакжанова
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение
к решению Павлодарского
районного маслихата
(54 очередная сессия, 5 созыв)

Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 54/407 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4860 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395/46 "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XXXVII сессиясы) 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 299/37 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 41 кезекті сессиясы) 2014 жылғы 26 желтоқсандағы "2015 - 2017 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 41/310 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 13 қаңтарда № 4260 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармағында:
1) тармақшасында:
"2 778 435" деген сандар "2 764 452" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 173 188" деген сандар "2 159 205" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2 791 133" деген сандар "2 777 150" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Бақжанова
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған
54 кезекті сессиясының)

6 355
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 135
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
3 818
6
Земельные отношения
17 410
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
17 410
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8 395
004
Организация работ по зонированию земель
5 800
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 215
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
63 134
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
63 134
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
63 134
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 747
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 747
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 747
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 147
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
3 300
015
Капитальные расходы государственного органа
300
12
Транспорт и коммуникации
69 550
1
Автомобильный транспорт
67 660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 354
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3 354
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
64 306
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
40 088
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
24 218
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникации
1 890
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 890
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
1 890
13
Прочие
31 092
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции

6 355
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 135
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
3 818
6
Жер қатынастары
17 410
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
17 410
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 395
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
5 800
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 215
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
63 134
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
63 134
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
63 134
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 747
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 747
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 747
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 147
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
3 300
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300
12
Көлік және коммуникация
69 550
1
Автомобиль көлігі
67 660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 354
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 354
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
64 306
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
40 088
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
24 218
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы басқа да қызметтер
1 890
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 890
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
1 890
13
Басқалар
31 092
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау