О внесении изменений в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Алматы от 20 января 2015 года № 298. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 января 2015 года № 1119. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXXIV-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2014 года № 286 "О бюджете города Алматы на 2015- 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1116, опубликовано 6 января 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 1 и 6 января 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 2-3), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
цифры "411 216 325" заменить цифрами "409 158 464,5";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "744 801" заменить цифрами "845 121,2";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "744 801" заменить цифрами "845 121,2";
в подпункте 5):
цифры "-3 699 991" заменить цифрами "-1 742 450,7";
в подпункте 6):
цифры "3 699 991" заменить цифрами "1 742 450,7";
в пункте 6 цифры "3 188 798" заменить цифрами "3 168 001";
в пункте 7 цифры "1 044 574" заменить цифрами "1 066 172";
в пункте 8 цифры "13 625 071" заменить цифрами "13 607 071";
в пункте 9 цифры "73 568 046" заменить цифрами "73 142 957,4";
в пункте 10 цифры "52 887 155" заменить цифрами "52 410 076,6";
в пункте 11 цифры "8 234 225" заменить цифрами "8 241 531,1";
в пункте 12 цифры "45 325 582" заменить цифрами "45 268 205,7";
в пункте 13 цифры "38 236 265" заменить цифрами "37 813 990,2";
в пункте 14 цифры "13 513 438" заменить цифрами "13 256 645";
в пункте 15 цифры "4 160 496" заменить цифрами "4 017 402";
в пункте 16 цифры "5 801 373" заменить цифрами "5 616 742,3";
в пункте 17 цифры "53 225 603" заменить цифрами "52 300 735,3";
в пункте 18 цифры 15 494 100" заменить цифрами "15 580 639,3".

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XХXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 286 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 298 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 1119 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 104 бабының 5-тармағына, 108 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы XXXІV сессиясының "Алматы қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 286 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1116 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Алматы ақшамы" газетінің № 1 санында және 2015 жылғы 6 қаңтардағы "Вечерний Алматы" газетінің № 2-3 санында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
2) тармақшасында:
"411 216 325" сандары "409 158 464,5" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жолда "744 801" сандары "845 121,2" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "744 801" сандары "845 121,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-3 699 991" сандары "-1 742 450,7" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"3 699 991" сандары "1 742 450,7" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 188 798" сандары "3 168 001" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 044 574" сандары "1 066 172" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 625 071" сандары "13 607 071" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "73 568 046" сандары "73 142 957,4" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "52 887 155" сандары "52 410 076,6" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 234 225" сандары "8 241 531,1" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "45 325 582" сандары "45 268 205,7" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "38 236 265" сандары "37 813 990,2" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "13 513 438" сандары "13 256 645" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 160 496" сандары "4 017 402" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 801 373" сандары "5 616 742,3" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "53 225 603" сандары "52 300 735,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "15 494 100" сандары "15 580 639,3" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышева (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель внеочередной
XXXV-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
Ф. Константинов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
XXXV-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 20 января 2015 года № 298
Приложение 1
к решению XXXIV-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
от 10 декабря 2014 года № 286
Бюджет города Алматы на 2015 год
Категория
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
I. Доходы

2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXXV сессияның төрағасы
Ф. Константинов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXXV сессиясының
2015 жылғы 20 қаңтардағы
№ 298 шешіміне 1 қосымша
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXXIV
сессиясының 2014 жылғы
10 желтоқсандағы № 286
шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Специфика
Атауы
1
2
3
I. Кірістер

51 744,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
1 212 072,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения, столицы
1 084 445,0
002
Создание информационных систем
70 149,0
013
Обеспечение деятельности Ассамблеи народа Казахстана города республиканского значения, столицы
57 478,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
836 520,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
825 059,0
022
Капитальные расходы государственного органа
11 461,0
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
145 986,0
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
145 986,0
356
Управление финансов города республиканского значения
317 974,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
175 908,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
61 566,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
9 976,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
70 524,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
457 429,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
455 863,0
004
Капитальные расходы государственного органа
1 566,0
369
Управление по делам религий города республиканского значения, столицы
34 411,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области религиозной деятельности на местном уровне
34 411,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
111 865,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства
111 865,0
02
Оборона
1 066 172,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
56 935,0
010
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
52 084,0
011
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
4 851,0
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
721 424,0
014
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения, столицы

51 744,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
1 212 072,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1 084 445,0
002
Ақпараттық жүйелер құру
70 149,0
013
Республикалық маңызы бар қала, астана Қазақстан халқы Ассамблеясының қызметін қамтамасыз ету
57 478,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
836 520,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
825 059,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 461,0
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
145 986,0
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
145 986,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
317 974,0
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
175 908,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
61 566,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
9 976,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
70 524,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
457 429,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
455 863,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 566,0
369
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дін істері басқармасы
34 411,0
001
Жергілікті деңгейде дін қызметі саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 411,0
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
111 865,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту, индустриялық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 865,0
02
Қорғаныс
1 066 172,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
56 935,0
010
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
52 084,0
011
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
4 851,0
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
721 424,0
014
Республикалық маңызы бар қалалар, астана ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою

430 777,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
228 317,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
228 317,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
9 510 356,0
018
Организация профессионального обучения
21 167,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
9 489 189,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
35 000,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
35 000,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 895 700,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
145 623,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
239 976,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 998 994,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
393 730,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
125 775,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
109 709,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
224 387,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
22 364,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 635 142,0
373
Управление строительства города республиканского значения
3 380 318,4
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
379 453,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
3 000 865,4
05
Здравоохранение
52 410 076,6
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
805 666,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
805 666,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

430 777,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
228 317,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
228 317,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
9 510 356,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 167,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
9 489 189,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
35 000,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
35 000,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 895 700,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 623,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
239 976,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 998 994,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
393 730,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
125 775,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
109 709,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
224 387,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
22 364,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1 635 142,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 380 318,4
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
379 453,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 000 865,4
05
Денсаулық сақтау
52 410 076,6
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
805 666,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
805 666,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

953 885,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
466 517,0
006
Услуги по охране материнства и детства
304 510,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
181 767,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
17 999 365,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
7 776 306,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
187 354,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
938 366,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
339 234,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
1 264 144,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 725 736,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 213 316,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
168 557,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 386 352,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
19 968 197,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 639 660,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
481 679,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
16 664 996,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 181 862,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
5 233 447,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета

953 885,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
466 517,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
304 510,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
181 767,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
17 999 365,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
7 776 306,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
187 354,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
938 366,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
339 234,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 264 144,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 725 736,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 213 316,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
168 557,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 386 352,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
19 968 197,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 639 660,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
481 679,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
16 664 996,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 181 862,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
5 233 447,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

565 900,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
16 046,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
621 546,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
155 743,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
173 136,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
704 647,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
870 601,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
423 955,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
104 998,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
306 495,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
19 750,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
35 222,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
35 222,0
384
Управление пассажирского транспорта города Алматы
95 540,1
013
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
95 540,1
388
Управление государственной инспекции труда и миграции города Алматы
75 867,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области миграции и регулирования трудовых отношений на местном уровне
71 661,0
004
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 206,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
45 268 205,7
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
1 638 537,0
010
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
1 638 537,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
1 021 191,8
008
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 008 066,8
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
13 125,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
23 294 418,7
012
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

565 900,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16 046,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
621 546,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
155 743,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
173 136,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
704 647,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
870 601,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
423 955,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
104 998,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
306 495,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
19 750,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
35 222,0
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
35 222,0
384
Алматы қаласы жолаушылар көлігі басқармасы
95 540,1
013
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
95 540,1
388
Алматы қаласының мемлекеттік еңбек инспекциясы және көші-қон басқармасы
75 867,0
001
Жергілікті деңгейде көші-қон және еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
71 661,0
004
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 206,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
45 268 205,7
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
1 638 537,0
010
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
1 638 537,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 021 191,8
008
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 008 066,8
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
13 125,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
23 294 418,7
012
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

4 017 402,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
141 324,0
009
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
6 702,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
023
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
120 000,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
9 346,0
067
Государственная поддержка племенного животноводства
1 552,0
068
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
362 640,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
362 640,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
2 933 893,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
89 892,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
1 024 765,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 723 449,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
95 577,0
012
Капитальные расходы государственного органа
210,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
560 345,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
85 245,0
004
Организация работ по зонированию земель
23 776,0
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
451 324,0
389
Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы
19 200,0
016
Проведение противоэпизоотических мероприятий
19 200,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
5 616 742,3
365
Управление архитектуры и градостроительства города республиканского значения, столицы
1 517 231,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере архитектуры и градостроительства на местном уровне
289 825,0
002
Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов
1 227 406,0

4 017 402,0
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
141 324,0
009
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
6 702,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
023
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
120 000,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
9 346,0
067
Асыл тұқымды мал шаруашылығын мемлекеттік қолдау
1 552,0
068
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
362 640,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
362 640,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 933 893,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
89 892,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
1 024 765,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 723 449,0
006
Жергiлiктi маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтiп-ұстау және қорғау
95 577,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
210,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
560 345,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 245,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
23 776,0
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
451 324,0
389
Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық- инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы
19 200,0
016
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
19 200,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
5 616 742,3
365
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың сәулет және қала құрылысы басқармасы
1 517 231,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
289 825,0
002
Елді мекендердегі құрылыстардың бас жоспарын әзірлеу
1 227 406,0