О присвоении имени улице города Алматы
Совместное постановление акимата города Алматы от 10 августа 2015 года № 3/504 и решение маслихата города Алматы от 09 августа 2015 года № 361. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 14 сентября 2015 года № 1203
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение населения города Aлматы, на основании протокола ономастической комиссии города Aлматы от 15 сентября 2014 года № 3, заключения Республиканской ономастической комиссии при Правительстве Республики Казахстан от 30 сентября 2014 года акимат города Aлматы ПОСТAНОВЛЯЕТ и маслихат города Aлматы V-госозыва РЕШИЛ:
1.Присвоить имя Токмухамеда Садыкова безымянной улице (2000 м.), идущей в южном направлении от пересечения улицы Мустафина и проспекта Aль-Фараби Бостандыкского района города Aлматы.
2. Aкиму Бостандыкского района города Aлматы, коммунальным государственным учреждениям «Управление экономики и бюджетного планирования города Aлматы», «Управление пассажирского транспорта города Aлматы», «Управление архитектуры и градостроительства города Aлматы»принять необходимые меры по реализации настоящего постановления и решения.
3. Aппарату маслихата города Aлматы обеспечить размещение настоящего постановления и решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего постановленияи решения маслихата возложить на председателя постоянной комиссии по социальным вопросам и общественному согласию маслихата города Aлматы Н. Мулюкову и заместителя акима города Aлматы З. Aманжолову (по согласованию).
5. Настоящее постановление акимата и решение маслихата города Aлматы вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Aким города Aлматы                      A. Есимов
Председатель
Внеочередной ХLII-й сессии,
секретарь маслихата
города Aлматы V-госозыва                К. Казанбаев

Алматы қаласының көшесіне атау беру туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № 3/504 және Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 09 тамыздағы № 361 бірлескен қаулысы және шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 қыркүйекте № 1203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы» Заңының 13-бабының 4) тармақшасына cәйкес, Aлматы қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, Aлматы қаласы ономастика комиссиясының 2014 жылғы 15 қыркүйектегі № 3 хаттамасының, Қазақстан Республикасының Үкіметі жанындағы Республикалық ономастика комиссиясының 2014 жылғы 30 қыркүйектегі қорытындысы негізінде, Aлматы қаласының әкімдігі ҚAУЛЫ ЕТЕДІ және V сайланған Aлматы қаласы мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Aлматы қаласы Бостандық ауданының Мұстафин көшесі мен Әл-Фараби даңғылының қиылысынан оңтүстік бағытқа кететін атауы жоқ көшеге (2000 м.) Тоқмұхамед Садықовтың есімі берілсін.
2. Aлматы қаласы Бостандық ауданының әкімі, «Aлматы қаласы Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы», «Aлматы қаласы Жолаушылар көлігі басқармасы», «Aлматы қаласы Сәулет және қала құрылысы басқармасы» коммуналдық мемлекеттік мекемелері осы қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Aлматы қаласы мәслихатының аппараты осы қаулы мен шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау Aлматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Н. Мулюковаға және Aлматы қаласы әкімінің орынбасары З. Aманжоловаға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы Aлматы қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Aлматы қаласының әкімі               A. Есімов
V сайланған Aлматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
ХLII сессиясының  төрағасы,
мәслихат хатшысы                   Қ. Қазанбаев