Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/633. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 декабря 2015 года № 1235. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 04 февраля 2016 года № 1/42
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 04.02.2016 № 1/42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/633 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 желтоқсанда № 1235 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 акпандағы № 1/42 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 04.02.2016 № 1/42 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.

В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, согласно приложению к настоящему постановлению;

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi «Бiлiм туралы» Заңының 6 бабының 3 тармағы 7-1) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы;

2) родительскую плату в дошкольных организациях в размере не более 15 месячных расчетных показателей.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы  от 15 апреля 2014 года № 2/250 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы» (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1036, опубликованное 13 мая 2014 года в газетах «Вечерний Алматы», «Алматы ақшамы»).

2) мектепке дейінгі ұйымдарда 15 айлық есептік көрсеткіштен аспайтын мөлшерде ата-ананың ақы төлеу мөлшері.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi бекiтiлген сметалар шегiнде тиiстi бiлiм ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүргізсін.
3. Алматы қаласы әкімдігінің «Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы» 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 2/250 қаулысының (мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1036 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырда «Вечерний Алматы», «Алматы ақшамы» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

4. Управлению образования города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет-ресурсе.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы» возложить на  заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.

4. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы «Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы» қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.

6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы                       Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата города Алматы
от 18 ноября 2015 года № 4/633
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение
Наименование дошкольной организации Контингент (количество человек) Размер государст- венного заказа (тыс. тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 1» Управления образования города Алматы
50

6. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі                Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 18 қарашадағы
№ 4/633 қаулысына қосымша
Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк
бiлiм беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы Контингент (адам саны) Мемлекеттік тапсырыс көлемі (мың теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданыәкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының «№ 1 бөбекжай-балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
50