О внесении дополнений в решение акима Бостандыкского района города Алматы от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы"
Решение акима Бостандыкского района города Алматы от 25 февраля 2015 года N 01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 27 февраля 2015 года за N 1129. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Бостандыкского района города Алматы от 11.04.2019 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после опубликования).
В связи с присоединением населенных пунктов к городу Алматы согласно Указа Президента Республики Казахстан № 798 от 16 апреля 2014 года и в соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Бостандыкского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Бостандыкского района от 15 апреля 2014 года № 05 "Об образовании избирательных участков по Бостандыкскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2014 года № 1027, опубликованного в газетах "Алматы ақшамы" от 29 апреля 2014 года № 49-51 и "Вечерний Алматы" от 29 апреля 2014 года № 49-50) дополнения согласно приложению к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе аппарата акима Бостандыкского района города Алматы.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бостандыкского района Искакова Р.Д.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Б.Торгаев
Приложение
к решению Акима
Бостандыкского района
города Алматы
от 25 февраля 2015 года № 01
Избирательные участки по Бостандыкскому району
города Алматы
Избирательный участок № 489
Центр: город Алматы, микрорайон Ерменсай, улица
Желтоксан, 18
коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 183", телефон 386-72-15
Границы: от улицы Арайлы в южном направлении по улице Желтоксан включая улицы Таужиеги, Булакты, Ушконыр, Абай, Жеруйык, по улице Желтоксан до улицы Райымбека, в западном направлении до улицы Суюнбая, по улице Суюнбая в южном направлении до улицы Желтоксан, и включая садоводческие общества Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау, производственные кооперативы Мичуринец-Ерменсай, Весна.
Избирательный участок № 490
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица
Тауелсиздик, 33
коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 189", телефон 298-78-70
Границы: от проспекта Аль-Фараби по улице Витебская в южном направлении до улицы Самал, по улице Самал (обе стороны) до улицы Карасай батыра, по Карасай батыра (обе стороны) в восточном направлении до улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) до улицы Мади, по улице Мади (обе стороны) до улицы Есеналиева, по улице Есеналиева в южном направлении до улицы Болашак (западная сторона), по улице Болашак до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 491
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, улица
Тауелсиздик, 83

Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі № 05 "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 01 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 ақпанда № 1129 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 11.04.2019 № 2 (ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 768 жарлығына сәйкес Алматы қаласы аумағында елді-мекендердің қосылуына байланысты және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына сәйкес, Алматы қаласы Бостандық ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімінің 2014 жылғы 15 сәуірдегі "Алматы қаласы Бостандық ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" № 05 шешіміне (нормативтік құқықтық акті 2014 жылғы 23 сәуірде нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 1027 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 49-51 санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2014 жылдың 29 сәуіріндегі № 49-50 санында жарияланған) қосымшаға сәйкес толықтыру енгізілсін.
2. Нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркеуден өткізсін.
3. Осы шешімді Алматы қаласы Бостандық ауданы әкімі аппаратының ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бостандық ауданы әкімінің аппарат басшысы Р.Д. Искаковқа жүктелсін.
5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім
Б. Торғаев
Алматы қаласы
Бостандық ауданы әкімінің
2015 жылғы 25 ақпандағы № 01
шешіміне қосымша
Алматы қаласы Бостандық ауданы бойынша сайлау
учаскелері
№ 489 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ерменсай ықшам ауданы,
Желтоқсан көшесі, 18 "№ 183 жалпы білім беру
мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон 386-72-15
Шекарасы: Арайлы көшесінен бастап (оңтүстік жағы) Желтоқсан көшесінің бойымен Таужиегі, Бұлақты, Үшқоныр, Абай, Жерұйық көшелерін қоса, Желтоқсан көшесінің бойымен Райымбек және Сүйінбай (батыс жағы) көшелеріне дейін, Сүйінбай көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Желтоқсан көшесіне дейін, Труд-1, Картограф-2, Машиностроитель, Цветущий сад, Нефтяник, Алатау бау-бақша серіктестіктерін, Мичуринец-Ерменсай, Весна өндірістік кооперативтерін қоса.
№ 490 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау
ықшам ауданы Тәуелсіздік көшесі, 33
"№ 189 жалпы білім беру мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон 298-78-70
Шекарасы: Әл-Фараби даңғылынан бастап Витебская көшесінің бойымен (оңтүстік жағы) Самал көшесіне дейін, Самал көшесінің бойымен (екі жағы) Қарасай батыр көшесіне дейін, Қарасай батыр көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Ақиық көшесіне дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) Мәди көшесіне дейін, Мәди көшесінің бойымен (екі жағы) Есеналиев көшесіне дейін, Есеналиев көшесінің бойымен оңтүстік бағытта Болашақ көшесіне дейін (батыс жағы), Болашақ көшесінің бойымен Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 491 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау
ықшам ауданы,Тәуелсіздік көшесі, 83 "Алатау"

врачебная амбулатория "Алатау", телефон 298-79-31
Границы: от улицы Кунаева по улице Самал (обе стороны) до улицы Бакшалы, по улице Бакшалы (обе стороны) до улицы Мирас, по улице Мирас до улицы Утегенова (обе стороны) включая улицу Жулдыз и квартал Баганашыл-2, по улице Байтерек в северном направлении до улицы Актерек, по улице Актерек (обе стороны) в восточном направлении до улицы Мирас, по улице Мирас (обе стороны) в северном направлении до улицы Достык, по улице Достык (обе стороны) в восточном направлении до продолжения улицы Акиык, по улице Акиык (обе стороны) в северном направлении до улицы Кунаева (обе стороны), по улице Кунаева (обе стороны) в западном направлении до улицы Самал.
Избирательный участок № 492
Центр: город Алматы, микрорайон Нұрлытау, улица
Ынтымақ, 49
коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 190 имени Кудайбердыұлы",
телефон 297-70-01
Границы: по улице Дулати от автозаправочной станции (в южном направлении обе стороны) до пропускного пункта, от пропускного пункта (в восточном направлении) до улицы Казачка, по улице Казачка до улицы Улытау, по улице Улытау (в северном направлении) включая улицы: Хан-танири, Кунжарык, Каркара, Парасат, Сапарлы жол, переулок Южный, Таншолпан, Ынтымак, переулок Жайыкты, Жибек жолы, переулок Шагын, Улытау, микрорайон Кок-Шокы, Казачка, микрорайон Жайлау вдоль газовых труб в юго-западном направлении, микрорайон Алма-Арасан, садоводческие общества: Природа, Труд, Свежесть, по улице Дулати микрорайон Алма-Арасан, микрорайон Хантенгри, Селезащита.
Избирательный участок № 493
Центр: село Ремизовка, Санаторий "Коктем",
телефон 380-34-68
Границы: от пересечении оси дороги на комплекс лыжных трамплинов и оси проспекта Аль-Фараби в южном направлении, вдоль восточной границы села Ремизовка, с восточной стороны подстанции "Горный гигант" (ПС-131) до ее южной границы, от южной границы подстанции "Горный гигант" (ПС-131) в южном направлении по верхней дороге холма до высоты 1196 метров, от высоты 1196 метров в юго-западном направлении до пересечения с руслом реки Ремизовка, от пересечения с руслом реки Ремизовка в южном направлении до восточной границы села Ақтобе, с восточной стороны границы коттеджного городка "Горная Долина" до улицы Алатауская, от улицы Алатауская по ее юго-восточной стороне, по улице Райымбека с восточной стороны в южном направлении до пересечения с улицей Алмалы, от пересечения с улицей Алмалы и оси улицы Райымбека в южном направлении, по западной границе улицы Алмалы, вдоль западной границы села Аққайын до пересечения с руслом реки Ремизовка.
Избирательный участок № 494
Центр: город Алматы, микрорайон Каргалы, улица
Мустафина, 18
коммунальное государственное учреждение
"Общеобразовательная школа № 191 имени Мустафина",

дәрігерлік амбулаториясы, телефон 298-79-31
Шекарасы: Қонаев көшесінен бастап Самал көшесінің (екі жағы) бойымен Бақшалы көшесіне дейін, Бақшалы көшесінің бойымен (екі жағы) Мирас көшесіне дейін, Мирас көшесінің бойымен Өтегенов (екі жағы) көшесіне дейін, Жұлдыз көшесі мен Бағанашыл-2 кварталын қоса, Бәйтерек көшесінің бойымен солтүстік бағытта Ақтерек көшесіне дейін, Ақтерек көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Мирас көшесіне дейін, Мирас көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта Достық көшесіне дейін, Достық көшесінің бойымен (екі жағы) шығыс бағытта Ақиық көшесінің жалғасына дейін, Ақиық көшесінің бойымен (екі жағы) солтүстік бағытта Қонаев көшесіне (екі жағы) дейін, Қонаев көшесінің бойымен (екі жағы) батыс бағытта Самал көшесіне дейін.
№ 492 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Нұрлытау
ықшам ауданы,Ынтымақ көшесі,49
"№ 190 жалпы білім беру мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
телефон 297-70-01
Шекарасы: Дулати көшесінің бойындағы жанармай құю станциясынан (екі жағы оңтүстік бағытта) өткізу орнына дейін, өткізу орнынан (шығыс бағытта) Казачка көшесіне дейін, Казачка көшесінің бойымен Ұлытау көшесіне дейін, Ұлытау көшесінің бойымен (солтүстік бағытта) Хан-тәңірі, Күнжарық, Қарқара, Парасат, Сапарлы жол көшелерін, Южный қалтарысын, Таңшолпан, Ынтымак көшелерін, Жайыкты қалтарысын, Жібек жолы көшесін, Шағын қалтарысын, Ұлытау көшесін, Көк-Шоқы ықшам ауданын, Жайлау ықшам ауданындағы газ өтетін құбырлар жолымен оңтүстік-батыс бағытта Алма-Арасан ықшам ауданын, Природа, Труд бау-бақша серіктестіктерін, Дулати көшесінің бойындағы Алма-Арасан және Хантәңірі ықшам аудандарын, Селезащита, Свежесть бау-бақша серіктестігін қоса.
№ 493 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Ремизовка
"Көктем" санаториясы, телефон 380-34-68
Шекарасы: шаңғы трамплиндері кешеніне баратын жолдың осі мен Әл-Фараби даңғылы осінің қиылысынан оңтүстік бағытта Ремизовка ауылының шығыс шекарасын бойлай, "Горный гигант" қосалқы станциясын (ПС-131) шығыс жағынан оның оңтүстік шекарасына дейін, "Горный гигант" қосалқы станциясының (ПС-131) оңтүстік шекарасынан оңтүстік бағытта биіктігі 1196 метр төбенің жоғарғы жолы, 1196 метр биіктіктен оңтүстік-батыс бағытта Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін, Ремизовка өзені арнасының қиылысының оңтүстік бағытта Ақтөбе ауылының шығыс шекарасына дейін, "Горная Долина" коттедж қалашығы шекарасының шығыс жағынан Алатау көшесіне дейін, Алатау көшесінен оның оңтүстік-шығыс жағымен әрі қарай Райымбек көшесінің бойымен шығыс жағынан оңтүстік бағытта Алмалы көшесінің қиылысына дейін, Алмалы көшесі мен Райымбек көшесі осінің қиылысынан оңтүстік бағытта және Алмалы көшесінің батыс шекарасы бойымен Аққайың ауылының батыс шекарасын бойлай Ремизовка өзені арнасының қиылысына дейін.
№ 494 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қарғалы ықшам ауданы,
Мұстафин көшесі,18 "№ 191 жалпы білім беру мектебі"

телефон 299-77-34
Границы: восточная сторона по улице Аскарова (в южном направлении) до улицы Мустафина, по улице Мустафина (в южном направлении) до улицы Абая, по улице Абая до газовых труб (восточная сторона), вдоль газовых труб до улицы Дулати, по улице Дулати от автозаправочной станции (в северном направлении обе стороны) до проспекта Аль-Фараби.
Избирательный участок № 495
Центр: город Алматы, микрорайон Алатау, ул. Мади, 1 "А",
тел. 267-97-14
Академия комитета национальной безопасности
Границы: закрытый.

коммуналдық мемлекеттік мекемесі,телефон 299-77-34
Шекарасы: Асқаров көшесінің бойымен шығыс бағытта Мұстафин көшесіне (оңтүстік бағытта) дейін, Мұстафин көшесінің бойымен (оңтүстік бағытта) Абай көшесіне дейін, Абай көшесінің бойымен көгілдір отын өткізу құбырына дейін (шығыс жағы), газ құбыры бойымен Дулати көшесіне дейін, Дулати көшесінің бойындағы жанармай құю станциясынан (екі жағы солтүстік бағытта) Әл-Фараби даңғылына дейін.
№ 495 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Алатау
ықшам ауданы, Мәди көшесі, 1 "А"
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы,
телефон 267-97-14
Шекарасы: жабық.