О внесении изменений и дополнений в решение акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы"
Решение акима Жетысуского района города Алматы от 16 октября 2015 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 21 октября 2015 года за № 1215. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12 апреля 2019 года № 03
Сноска. Утратило силу решением акима Жетысуского района города Алматы от 12.04.2019 № 03 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 4 пункта 2 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-І "О нормативных правовых актах", аким Жетысуского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в приложение решения акима Жетысуского района города Алматы от 18 апреля 2014 года за № 01 "Об образовании избирательных участков по Жетысускому району города Алматы" (зарегистрированное в Департаменте юстиции города Алматы 23 апреля 2014 года за № 1028, опубликованного в газетах "Алматы Ақшамы" 01 мая 2014 года за № 52-53 и "Вечерний Алматы" 01 мая 2014 года за № 51-52) изменения и дополнения:
1) Изменить границы избирательных участков № 313, 319, 322, 334, 335, 349, 350, 354 и центры избирательных участков № 326, 350, 355, согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2) Исключить из приложения избирательный участок № 318 в границах Товарищества с ограниченной ответственностью "Завод изделий бытовой химии", расположенного по адресу: города Алматы, улица Лобачевского, 78.
3) Дополнить в приложении избирательный участок в здании государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад № 176", расположенного по адресу: город Алматы, микрорайон Кулагер, № 52 "А", согласно приложению № 2 к настоящему решению.
2. Произвести государственную регистрацию данного нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
3. Обеспечить размещение настоящего решения на официальном интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Жетысуского района города Алматы Садвакасову Ж.С.

Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерді құру туралы" № 01 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2015 жылғы 16 қазандағы № 03 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 қазанда № 1215 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 03 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 12.04.2019 № 03 (ресми жарияланған күннен бастап, он күнтiзбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгiзiледi) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасында сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1, 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-І "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 36 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына сәйкес, Алматы қаласы Жетісу ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Жетісу ауданы бойынша сайлау учаскелерді құру туралы" шешімінің қосымшасына (2014 жылдың 23 сәуірінде № 1028 Алматы қаласы Әділет департаментінде тіркелген, 2014 жылдың 01 мамырында № 52-53 "Алматы Ақшамы" және 2014 жылдың 01 мамырында № 51-52 "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) Осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес № 313, 319, 322, 334, 335, 349, 350, 354 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 326, 350, 355 сайлау учаскелерінің орталықтары өзгертілсін.
2) Алматы қаласы, Лобачевский көшесі, 78 мекен-жайында орналасқан "Тұрмыстық химия бұйымдар зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі шекарасындағы № 318 сайлау учаскесі қосымшадан жойылсын.
3) Осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес Алматы қаласы, Құлагер шағын ауданы, № 52 "А" мекен-жайында орналасқан "№ 176 бөбекжай балабақша" коммуналдық қазыналық мемлекеттік мекемесінде сайлау учаскесі қосымшада толықтырылсын.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізілсін.
3. Осы шешім ресми интернет-ресурсында орналастыру қамтамасыз етілсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Жетісу ауданы әкімінің аппарат басшысы Ж.С. Садвақасоваға жүктелсін.

5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жетысуского района
города Алматы
Т. Разаков
Приложение № 1
к решению акима
Жетысуского района
города Алматы
от 16 октября 2015 года за № 03
Избирательный участок № 313
Центр: город Алматы, улица Казакова, дом № 6,
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 66"
Границы: от проспекта Райымбека по четной стороне улицы Бокейханова до проспекта Рыскулова; по четной стороне проспекта Рыскулова до улицы Ниязбекова; по нечетной стороне улица Ниязбекова до улица Казакова; по северной стороне улицы Казакова до западной границы городского кладбища; по границе городского кладбища до проспекта Райымбека включая дома №№ 241 "Б", 241 "В", 241 "Е"; по северной стороне проспекта Райымбека до улицы Бокейханова.
Избирательный участок № 319
Центр: город Алматы, улица Казыбаева, дом № 1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Завод дорожных знаков"
Границы: от проспекта Сейфуллина вдоль линии железной дороги до улицы Булкушева; по восточной стороне улицы Булкушева от железной дороги до улицы Лобачевского; от улицы Лобачевского по северной стороне улицы Казыбаева до проспекта Рыскулова; по южной стороне проспекта Рыскулова до дома № 66 (исключая его); от дома № 66 с выходом на улицу Ермака; по южной стороне улицы Ермака до улицы Яблочкова; от улицы Ермака по восточной стороне улицы Яблочкова до улицы Ленского; от улицы Яблочкова по южной стороне улицы Ленского, по южной стороне улицы Азовского до территории "Теплоэлектроцентраль-1" с выходом на улицы Ломоносова; по южной стороне улицы Ломоносова до проспекта Сейфуллина; от улицы Ломоносова по западной стороне проспекта Сейфуллина до линии железной дороги.
Избирательный участок № 322
Центр: город Алматы, улица Казыбаева, дом № 270
Алматинский автомеханический колледж
Границы: от улицы Серикова на север по улицы Ангарская (восточная сторона) далее восточной границы микрорайона Дорожник до дома № 42 "В" микрорайона Айнабулак-2; от дома № 42 "В" микрорайона Айнабулак-2 вдоль речки Султанка на юго-восток (западная сторона) до улицы Казыбаева; по ул.Казыбаева на юг (западная сторона) до дома № 25А, включая дома № 25 № 26, № 37 микрорайона Кулагер; от дома № 25 "А" микрорайона Кулагер на восток (южная сторона) до дома № 33 микрорайона Кулагер; от дома № 33 микрорайона Кулагер на юг (западная сторона) до улицы Серикова; по улице Серикова на запад (северная сторона) до улицы Ангарская.
Избирательный участок № 326
Центр: город Алматы, микрорайон Дорожник, дом № 45 "А"
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 87"

5. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы
Жетісу ауданының әкімі
Т. Разақов
Алматы қаласы
Жетісу ауданы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы № 03
шешімінің № 1 қосымшасы
№ 313 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Казаков көш., № 6 үй
"№ 66 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шекаралары: Райымбек даңғылынан Бөкейханов көшесінің жұп сан жағы бойынша Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының жұп сан жағымен Ниязбеков көшесіне дейін; Ниязбеков көшесінің тақ сан жағымен Казаков көшесіне дейін; Казаков көшесінің солтүстік жағымен қалалық зираттың батыс шекарасына дейін; қалалық зираттың шекарасы бойынша Райымбек даңғылына дейін №№ 241"Б", 241 "В", 241 "Е" үйлерді қоса алғанда; Райымбек даңғылының солтүстік жағымен Бөкейханов көшесіне дейін.
№ 319 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбаев көшесі, № 1 үй
"Жол белгілер зауыты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Шекаралары: Сейфуллин даңғылынан темір жолы бойымен Бұлқышев көшесіне дейін; Бұлқышев көшесінің шығыс жағымен темір жолдан Лобачевский көшесіне дейін; Лобачевский көшесінен Қазыбаев көшесінің солтүстік жағымен Рысқұлов даңғылына дейін; Рысқұлов даңғылының оңтүстік жағымен № 66 үйге дейін (оны қоспағанда); № 66 үйден Ермак көшесіне шыққанға дейін; Ермак көшесінің оңтүстік жағымен Яблочков көшесіне дейін; Ермак көшесінен Яблочков көшесінің шығыс жағымен Ленский көшесіне дейін; Яблочков көшесінен Ленский көшесінің оңтүстік жағымен, Азовский көшесінің оңтүстік жағымен "Жылуэлектроорталық-1" аумағына дейін, Ломоносов көшесіне шыққанға дейін; Ломоносов көшесінің оңтүстік жағымен Сейфуллин даңғылына дейін; Ломоносов көшесінен Сейфуллин даңғылының батыс жағымен темір жолға дейін.
№ 322 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Қазыбаев көшесі, № 270 үй
Алматы автомеханикалық колледжі
Шекаралары: Серіков көшесінен солтүстікке Ангарск көшесінің бойымен (шығыс жағы), ары қарай Дорожник шағын ауданының батыс жақ шекарасын бойлай Айнабұлақ-2 шағын ауданы № 42 "В" үйге дейін; Айнабұлақ-2 шағын ауданы № 42 "В" үйден Сұлтанка өзенінің бойымен оңтүстік-шығысқа (батыс жағы) Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен оңтүстікке қарай (батыс жағы) Құлагер шағын ауданы № 25 "А" үйге дейін; Құлагер шағын ауданы № 25 "А" үйден батысқа қарай (оңтүстік жағы) Құлагер шағын ауданы № 33 үйге дейін; Құлагер шағын ауданы № 33 үйден оңтүстікке (батыс жағы) Серіков көшесіне дейін; Серіков көшесінен батысқа (солтүстік жағы) Ангарск көшесіне дейін.
№ 326 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Дорожник шағын ауданы, № 45 "А" үй
"№ 87 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме

Границы: от улицы Северное Кольцо вдоль речки Есентай на восток до западной границы микрорайона Айнабулак-2, далее по руслу речки Есентай до улицы Ангарская; по западной стороне улицы Ангарская до дома № 123 (исключая его) и далее на запад по проезду между домами № 7 и № 27 микрорайон Дорожник до улицы Северное Кольцо.
Избирательный участок № 334
Центр: город Алматы, микрорайон Айнабулак-3, дом № 166 "А"
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 110"
Границы: по восточной стороне улицы Мукатая, включая дом № 158, № 159 микрорайон Айнабулак-3 до улицы Павлодарская; по южной стороне улицы Павлодарская до восточной границы микрорайона Айнабулак. Вдоль восточной границы микрорайона Айнабулак до улицы Палладина, включая жилые дома микрорайона Айнабулак-3: №№ 117, 117 "А", 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135 "А", 135, 136, 137, 141; и нежилые: № 129 "А".
Избирательный участок № 335
Центр: город Алматы, микрорайон Айнабулак-3, дом № 165 "А"
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 129"
Границы: вдоль восточного берега речки Есентай на север до пересечения с северной границей микрорайона Айнабулак. Вдоль северной границы микрорайона Айнабулак до улицы Павлодарская; по южной стороне улицы Павлодарская до улицы Мукатая. От улицы Павлодарская по западной стороне улицы Мукатая на юг, включая жилые дома микрорайона Айнабулак-3: №№ 142, 143, 143 "А" 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162.
Избирательный участок № 349
Центр: город Алматы, улица Боткина, дом № 20
Учреждение "Колледж информатики и экономики"
Границы: от улицы Боткина по улице Казакова на северо-восток (юго-восточная, восточная сторона) затем на восток до западной границы городского кладбища; по западной границе городского кладбища на юг до проспекта Райымбека исключая дома № 241 "Б", № 241 "В", № 241 "Е"; по проспекту Райымбека на юго-запад (северо–западная сторона) до улицы Боткина; по улице Боткина на север (северо–восточная сторона) до улицы Борзова, по улице Борзова на запад (северная сторона) исключая нечетные дома улицы Боткина дом № 10, улица Борзова дома №№ 11, 13, 17, 21, 25, 29, 33 до улицы Гончарова; по улице Гончарова на север (северо-восточная сторона) до улицы Абдирова; по улице Абдирова на восток (юго-восточная сторона) до улицы Боткина, по улице Боткина на север (северо-восточная сторона) до улицы Казакова.
Избирательный участок № 350
Центр: город Алматы, микрорайон Кулагер, дом № 25 "А"
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 162"

Шекаралары: Солтүстік айналым көшесінен Есентай өзенінің бойымен шығысқа Айнабұлақ-2 шағын ауданының батыс шекарасына дейін; ары қарай Есентай өзенінің арнасымен Ангарск көшесіне дейін; Ангарск көшесінің батыс жағымен № 123 үйге дейін (оны қоспағанда) және одан ары батысқа Дорожник шағын ауданы № 7 және № 27 үйлердің арасындағы жолмен Солтүстік айналым көшесіне дейін;
№ 334 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айнабұлақ-3 шағын ауданы, № 166 "А" үй "№ 110 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шекаралары: Мұқатаев көшесінің шығыс жағымен Айнабұлақ-3 шағын ауданы № 158, № 159 үйлерді қоса алғанда Павлодар көшесіне дейін; Павлодар көшесінің оңтүстік жағымен Айнабұлақ шағын ауданының шығыс жақ шекарасына дейін; Айнабұлақ шағын ауданының шығыс шекарасы бойымен Палладин көшесіне дейін, Айнабұлақ-3 шағын ауданының: №№ 117, 117 "А", 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 131, 132, 133, 134, 135 "А", 135, 136, 137, 141 тұрғын үйлерін және тұрғын емес № 129 "А" үйін қоса алғанда.
№ 335 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Айнабұлақ-3 шағын ауданы, № 165 "А" үй "№ 129 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шекаралары: Есентай өзенінің шығыс жағалауымен солтүстікке қарай Айнабұлақ шағын ауданының солтүстік шекарасымен қиылысатын жерге дейін; Айнабұлақ шағын ауданының солтүстік шекарасы бойымен Павлодар көшесіне дейін; Павлодар көшесінің оңтүстігімен Мұқатай көшесіне дейін; Павлодар көшесінен Мұқатай көшесінің батыс жағымен оңтүстікке қарай, Айнабұлақ-3 шағын ауданының: №№ 142, 143, 143 "А", 144, 145, 147, 149, 150, 151, 152, 154, 155, 156, 157, 161, 162 тұрғын үйлерін қоса алғанда.
№ 349 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Боткин көшесі, № 20 үй
"Ақпарат және экономика колледжі" мекемесі
Шекарасы: Боткин көшесінен Казаков көшесімен солтүстік-шығысқа қарай (оңтүстік-шығыс, шығыс жағы) ары қарай шығысқа қалалық зираттың батыс шекарасына дейін; қалалық зираттың батыс шекарасымен оңтүстікке қарай Райымбек даңғылына дейін № 241 "Б", № 241 "В", № 241 "Е" үйлерді қоспағанда; Райымбек даңғылы бойынша оңтүстік-батысқа қарай (солтүстік-батыс жағы) Боткин көшесіне дейін; Боткин көшесімен солтүстікке қарай (солтүстік-шығыс жағы) Борзов көшесіне дейін; Борзов көшесімен батысқа (солтүстік жағы) Боткин көшесінің № 10 және тақ сан жағындағы үйлерді, Борзов көшесінің №№ 11, 13, 17, 21, 25, 29, 33 үйлерді қоспағанда Гончаров көшесіне дейін; Гончаров көшесімен солтүстікке (солтүстік-шығыс жағы) Абдиров көшесіне дейін; Абдиров көшесімен шығысқа (оңтүстік-шығыс жағы) Боткин көшесіне дейін; Боткин көшесімен солтүстікке (солтүстік-шығыс жағы) Казаков көшесіне дейін.
№ 350 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құлагер шағын ауданы, № 25 "А" үй
"№ 162 балабақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекеме

Границы: от улицы Тихова по улице Жансугурова на юг до проспекта Рыскулова (западная сторона); по проспекту Рыскулова на запад (северная сторона) до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева на север (исключая дом № 65 "А" проспекта Рыскулова, дом № 7 "Г" улицы Казыбаева), (восточная сторона) до улицы Серикова; по улице Серикова на восток (южная сторона) до дома № 45 улицы Серикова; по переулку на север (восточная сторона) до дома № 95 "А" микрорайона Кулагер; от дома № 95 "А" микрорайона Кулагер на восток до улицы Омарова (южная сторона); по улице Омарова на север до улицы Тихова (восточная сторона); по улице Тихова на восток (южная сторона) до улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 354
Центр: город Алматы, микрорайон Кулагер, дом № 77
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 148"
Границы: от улицы Тихова по улицы Жансугурова на север (западная сторона) до улицы Омарова; по улице Омарова на запад до улицы Беспакова (южная сторона) до дома № 57; по улице Беспакова на север и (западная сторона) до улицы Жумабаева; по улице Жумабаева на запад (южная сторон) до улицы Палладина (южная сторона); по улице Палладина на юг до дома № 42 "В" микрорайона Айнабулак-2; от дома № 42 "В" микрорайона Айнабулак-2 вдоль речки Султанка на восток до улицы Омарова (до дома № 83, восточная сторона); от улицы Омарова на запад до дома № 34 микрорайона Кулагер (южная сторона); от дома № 34 микрорайона Кулагер на юг до дома № 14 микрорайона Кулагер (восточная сторона); от дома № 14 микрорайона Кулагер на восток (северная сторона) до улицы Омарова; по улице Омарова на север (западная сторона) до улицы Тихова; по улице Тихова на восток (северная сторона) до улицы Жансугурова № 256.
Избирательный участок № 355
Центр: город Алматы, микрорайон Кокжиек, дом № 67
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детский сад № 171"
Границы: по границе города (восточная сторона) до реки Есентай; по реке Есентай на юг (западная сторона) до улице Геологов; от улицы Геологов (не включая дома) на запад до дома № 48; по границе микрорайона Кокжиек на запад до дома № 53; от дома № 53 на север (восточная сторона) до дома № 52; от дома № 52 (восточная сторона) до городской поликлиники № 21; от городской поликлиники № 21 (восточная сторона) до дворовой дороги до дома № 37; от дома № 37 (восточная сторона) до дома № 25; от дома № 25 (южной стороны) до дома № 35; от дома № 35 (северная сторона) до границы города (района).
Приложение № 2
к решению акима
Жетысуского района
города Алматы
от 16 октября 2015 года за № 03
Избирательный участок № 536
Центр: город Алматы, микрорайон Кулагер, дом № 52 "А"
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 176"
Границы: по речке Султанка в северо-западном (западная сторона) направлении до улицы Казыбаева; по улице Казыбаева в южном направлении (восточная сторона) до дома № 26 микрорайона Кулагер; исключая дома № 26, № 25, № 37 микрорайона Кулагер по переулку в северо-восточном направлении (северная сторона) до дома № 36 микрорайона Кулагер; включая дом № 36 микрорайона Кулагер по переулку северном направлении (западная сторона) до дома № 34 микрорайона Кулагер; включая дом № 34 микрорайона Кулагер по переулку в восточном направлении (северная сторона) до речки Султанка.

Шекаралары: Тихов көшесінен Жансүгіров көшесінің бойымен оңтүстікке Рысқұлов даңғылына дейін (батыс жағы); Рысқұлов даңғылымен батысқа қарай (солтүстік жағы) Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен солтүстікке (Рысқұлов даңғылындағы № 65 "А" үйді, Қазыбаев көшесі № 7 "Г" үйді қоспағанда), (шығыс жағы) Серіков көшесіне дейін; Серіков көшесімен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Серіков көшесіндегі № 45 үйге дейін; айналым көшемен солтүстікке қарай (шығыс жағы) Құлагер шағын ауданындағы № 95 "А" үйге дейін; Құлагер шағын ауданындағы № 95 "А" үйдің шығыс жағынан Омаров көшесіне дейін (оңтүстік жағы); Омаров көшесінің солтүстігінен Тихов көшесіне дейін (шығыс жағы); Тихов көшесінен шығысқа қарай (оңтүстік жағы) Жансүгіров көшесіне дейін.
№ 354 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құлагер шағын ауданы, № 77 үй,
"№ 148 мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекеме
Шекаралары: Тихов көшесінен Жансүгіров көшесімен солтүстікке (батыс жағы) Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен батысқа Беспақов көшесіне дейін (оңтүстік жағы) № 57 үйге дейін; Беспақов көшесімен солтүстікке қарай және (батыс жағы) Жұмабаев көшесіне дейін; Жұмабаев көшесімен батысқа (оңтүстік жағы) Палладин көшесіне дейін (оңтүстік жағы); Палладин көшесімен оңтүстікке Айнабұлақ-2 шағын ауданы № 42 "В" үйге дейін; Айнабұлақ-2 шағын ауданы № 42 "В" үйден Сұлтанка өзенінің бойымен шығысқа қарай Омаров көшесіне дейін (№ 83 үйге дейін шығыс жағы); Омаров көшесінен батысқа Құлагер шағын ауданы № 34 үйге дейін (оңтүстік жағы); Құлагер шағын ауданы № 34 үйден оңтүстікке Құлагер шағын ауданы № 14 үйге дейін (шығыс жағы); Құлагер шағын ауданы № 14 үйден шығысқа қарай (солтүстік жағы) Омаров көшесіне дейін; Омаров көшесімен солтүстікке (батыс жағы) Тихов көшесіне дейін; Тихов көшесімен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Жансүгіров көшесі № 256 үйге дейін.
№ 355 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Көкжиек шағын ауданы, № 67 үй
"№ 171 балабақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекеме
Шекаралары: Қала шекарасынан (шығыс жағы) Есентай өзеніне дейін; Есентай өзені бойымен оңтүстікке қарай Геологов көшесіне дейін; Геологов көшесінен (үйлерді қоспағанда) батыска карай № 48 үйге дейін; Көкжиек шағын ауданы шекарасымен батысқа карай № 53 үйге дейін; № 53 үйден солтүстікке қарай (шығыс жағы) № 52 үйге дейін; № 52 үйден (шығыс жағы) № 21 қалалық емханаға дейін; № 21 қалалық емханадан (шығыс жағы) № 37 үйдің аула жолына дейін; № 37 үйден (шығыс жағы) № 25 үйге дейін; № 25 үйден (оңтүстік жағы) № 35 үйге дейін; № 35 үйден (солтүстік жағы) қала (аудан) шекарасына дейін.
Алматы қаласы
Жетісу ауданы әкімінің
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 03 шешімінің № 2 қосымшасы
№ 536 сайлау учаскесі
Орталығы: Алматы қаласы, Құлагер шағын ауданы, № 52 "А" үй
"№ 176 бөбекжай балабақша" мемлекеттік коммуналдық қазыналық мекеме
Шекаралары: Сұлтанка өзенінің бойымен солтүстік-батысқа қарай (батыс жағы) Қазыбаев көшесіне дейін; Қазыбаев көшесімен оңтүстікке қарай (шығыс жағы) Құлагер шағын ауданы № 26 үйге дейін, Құлагер шағын ауданы № 26 үйді қоса алғанда айналым көшемен солтүстік-шығысқа қарай (солтүстік жағы) Құлагер шағын ауданы № 36 үйге дейін; Құлагер шағын ауданы № 36 үйді қоса алғанда айналым көшемен солтүстік бағытта (батыс жағы) Құлагер шағын ауданы № 34 үйге дейін; Құлагер шағын ауданы № 34 үйді қоса алғанда айналым көшемен шығысқа қарай (солтүстік жағы) Сұлтанка өзеніне дейін.