О внесении изменений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 25 февраля 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 20 марта 2015 года N 2. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 марта 2015 года за N 1151. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года № 3
Сноска.Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 20.11.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 25 февраля 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года № 1130, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 3 марта 2015 года № 24-26 (5060) и "Вечерний Алматы" от 28 февраля 2015 года № 25) (далее – решение) следующее изменение:
приложение к решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Обеспечить размещение настоящего решения на интернет–ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района города Алматы.
4. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского района
города Алматы
К. Кашкимбаев
Приложение
к решению акима
Наурызбайского района
города Алматы
от 20 марта 2015 года № 2
Описание
границ избирательных участков Наурызбайского
района города Алматы
Избирательный участок № 500
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 7",
микрорайон Калкаман).
В границах: микрорайон Алты-Алаш – полностью. От улицы Ауэзова, по южной стороне проспекта Райымбека, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Машана микрорайона Алты-Алаш. По северной стороне улицы Машана микрорайона Алты-Алаш, в западном направлении до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до проспекта Райымбека.
Избирательный участок № 501
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 7",
микрорайон Калкаман).
В границах: от улицы Нурпеисова, микрорайона Калкаман-2, по южной стороне улицы Машана микрорайона Алты-Алаш, в восточном направлении, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2, в западном направлении, до улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Нурпеисова микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до улицы Машана микрорайона Алты-Алаш.
Избирательный участок № 502
(050006, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 157", микрорайон
Калкаман-2, улица Кыдырбекова, дом 32).
В границах: от улицы Ауэзова, микрорайона Калкаман-2, по южной стороне улицы Машана микрорайона Алты-Алаш, в восточном направлении, до ул. Нурпеисова. По западной стороне ул. Нурпеисова, в южном направлении до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2, в западном направлении, до улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до улицы Машана микрорайона Алты-Алаш.
Избирательный участок № 503
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 1",
микрорайон Калкаман–2, улица Ауэзова, 2).
В границах: от улицы Ауэзова, по северной стороне улицы малая Райымбека, в западном направлении, до улицы Кыдырбекова. По восточной стороне улицы Кыдырбекова с переходом в улицу Айбергенова, в северном направлении, до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, в восточном направлении, до улицы Ауэзова. По западной стороне улицы Ауэзова, в южном направлении, до улицы малая Райымбека.
Избирательный участок № 504
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 1",
микрорайон Калкаман–2, улица Ауэзова, 2).
В границах: от проспекта Райымбека, по западной стороне улицы Айбергенова, в южном направлении до улицы Кыдырбекова. От улицы Айбергенова по западной стороне улицы Кыдырбекова в южном направлении до улицы малая Райымбека. По северной стороне улицы малая Райымбека, в западном направлении до речки Тастыбулак. По западной стороне речки Тастыбулак с переходом в улицу Сыпатай батыра в южном направлении до улицы Арман. По северной стороне улицы Арман с переходом в улицы Жана шаруа и Бекешова в западном направлении до улицы Карьерная. По восточной стороне улицы Карьерная, в северном направлении вдоль границы района до проспекта Райымбека. По южной стороне проспекта Райымбека, в восточном направлении до улицы Айбергенова.
Избирательный участок № 505
(050006, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 157",
микрорайон Калкаман-2, улица Кыдырбекова, дом 32).
В границах: от улицы Ауэзова по южной стороне улицы малая Райымбека, в западном направлении до речки Тастыбулак. По восточной стороне речки Тастыбулак с переходом в улицу Сыпатай батыра, в южном направлении до улицы Арман. По северной стороне улицы Арман, в восточном направлении до улицы Ауэзова. По западной стороне улицы Ауэзова, в северном направлении до улицы малая Райымбека.
Избирательный участок № 506
(050006, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 157",
микрорайон Калкаман-2, улица Кыдырбекова, дом 32).
В границах: от улицы Ауэзова, микрорайона Калкаман-2, по южной стороне улицы Байзак батыра, микрорайона Калкаман-2, в восточном направлении до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до пересечения улицы Макатаева микрорайона Калкаман-2. По северной стороне улицы Макатаева, в западном направлении, до улицы Ауэзова, микрорайона Калкаман-2. По восточной стороне улицы Ауэзова, микрорайона Калкаман-2, в северном направлении, до улицы Байзак батыра микрорайона Калкаман-2.
Избирательный участок № 507
(050006, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Школа-гимназия № 176", микрорайон
Калкаман-3, улица Макатаева, дом 47).
В границах: от улицы Жайлау, по южной стороне улицы Жана шаруа с переходом в улицы Арман и Макатаева микрорайона Калкаман-2, в восточном направлении до речки Каргалинка По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении, до улицы Шаляпина. По северной стороне улицы Шаляпина с переходом в улицу Южная, огибая границы коттеджного городка Тау Самалы, в западном направлении, до улицы Жайлау. От улицы Жайлау в северном направлении до улицы Жана шаруа.
Избирательный участок № 508
(050006, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Школа-гимназия № 176", микрорайон
Калкаман-3, улица Макатаева, дом 47).
В границах: от улицы Ауэзова, микрорайона Калкаман-3, по южной стороне улицы Шаляпина, до речки Каргалинка. По западному берегу речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Кунаева. По северной стороне улицы Кунаева в западном направлении до улицы Рыскулова. По восточной стороне улицы Рыскулова с переходом в улицу Ауэзова в северном направлении до улицы Шаляпина.
Избирательный участок № 509
(050067, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 188",
микрорайон Таусамалы, улица Жандосова, дом 4).
В границах: от улицы Шаляпина, по западной стороне улицы Ауэзова с переходом в улицу Рыскулова, в южном направлении до пересечения улицы Жандосова и Рыскулова. От пересечения улицы Жандосова и Рыскулова, по южной стороне улицы Жандосова восточном направлении до улицы Грозы. От пересечения улиц Грозы и Жандосова, по западной стороне улицы Грозы в южном направлении до пересечения улицы Надырова и Карасай батыра. От пересечения улицы Надырова и Карасай батыра по восточной стороне границы микрорайона Тастыбулак в южном направлении проходит до пересечения с руслом ручья граница района. От пересечения русла ручья и границы района в западном направлении вдоль границы Иле-Алатауского национального парка до пересечения с руслом реки Аксай. От пересечения с руслом реки Аксай проходит вдоль русла реки Аксай в северном направлении, до пересечения с руслом реки Тастыбулак. По восточной стороне реки Тастыбулак до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова в западном направлении до улицы Даулеткерей. По восточной стороне улицы Даулеткерей с переходом в улицу Жайлау в северном направлении до улицы Жана шаруа.
Избирательный участок № 510
(050067, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 187",
микрорайон Таусамалы, улица Жандосова, дом 2).
В границах: от улицы Рыскулова, по южной стороне улицы Кунаева, в восточном направлении до речки Каргалинка. По западной стороне речки Каргалинка, в южном направлении до улицы Сатпаева микрорайона Курамыс. По северной стороне улицы Сатпаева в западном направлении до улицы Грозы. По восточной стороне улицы Грозы, в северном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в западном направлении до улицы Рыскулова. По восточной стороне улицы Рыскулова, в северном направлении до улицы Кунаева.
Избирательный участок № 511
(050070, Центр: Товарищество с ограниченной
ответственностью "Казахский Национальный
исследовательский институт защиты и карантина
растений", микрорайон Рахат, улица Казыбек би, 1).

Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2015 жылғы 20 наурыздағы № 2 шешімі. Алматы қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда № 1151 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласының Наурызбай ауданының әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласының Наурызбай ауданының әкімінің 20.11.2018 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23 бабының 1 тармағы және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы негізінде, Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (2015 жылы 27 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1130 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 24-26 (5060) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 25 санында жарияланған) (бұдан әрі - шешім) келесі өзгеріс енгізілсін:
шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің интернет – ресурста жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жүргізу Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуге өткізілсін.
5. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы
Наурызбай ауданының әкімі
Қ. Кашкимбаев
Алматы қаласы
Наурызбай ауданы әкімінің
2015 жылғы 20 наурыздағы
№ 2 шешіміне
қосымша
Алматы қаласы Наурызбай ауданы
сайлау учаскелері шекараларының
сипаттамасы
№ 500 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, Қалқаман шағынауданы).
Шекаралары: Алты-Алаш шағынауданы-толықтай. Әуезов көшесінен, Райымбек даңғылының оңтүстік жағы бойымен шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауынан, оңтүстік бағыттағы Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесіне дейін. Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесінің солтүстік бетінен, батыс жақ бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесінің шығыс жақ бетінен, солтүстік бағыттағы Райымбек даңғылына дейін.
№ 501 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, Қалқаман шағынауданы).
Шекаралары: Қалқаман-2 шағынауданының Нұрпейісов көшесінен бастап, Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жағалауымен, оңтүстік бағытта Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Қалқаман-2 шағынауданының Нұрпейісов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Нұрпейісов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесіне дейін.
№ 502 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 157 жалпы орта
білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Қалқаман шағынауданы, Қалқаман-2
шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй).
Шекаралары: Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесінен бастап, Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесінің оңтүстік жақ бетімен, шығыс бағыттағы Нұрпейісов көшесіне дейін. Нұрпейісов көшесінің батыс жақ жағалауымен, оңтүстік бағыттағы Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта, Алты-Алаш шағынауданының Машана көшесіне дейін.
№ 503 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, Қалқаман-2 шағынауданы, Әуезов көшесі, 2).
Шекаралары: Әуезов көшесінен кіші Райымбек көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Қыдырбеков көшесіне дейін. Қыдырбеков көшесінің шығыс жақ бетімен Айбергенов көшесін өтіп, солтүстік бағыттағы Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оң жақ бетімен, шығыс бағыттағы Әуезов көшесіне дейін. Әуезов көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағыттағы кіші Райымбек көшесіне дейін.
№ 504 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорны, Қалқаман-2 шағынауданы, Әуезов көшесі, 2).
Шекаралары: Кіші Райымбек көшесінен бастап, Айбергенов көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағыттағы Кыдырбекова көшесіне дейін. Айбергенов көшесінен Қыдырбеков көшесінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағыттағы кіші Райымбек көшесіне дейін. Кіші Райымбек көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Тастыбұлақ өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзеніннің батыс жақ бетімен, Сыпатай батыр көшесін қиып өтіп, оңтүстік бағыттағы Арман көшесіне дейін. Арман көшесінің солтүстік жақ бетімен Жаңа шаруа және Бекешов көшелерін қиып өтіп, батыс бағыттағы Карьер көшесіне дейін. Карьер көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы аудан шекарасын бойлай Райымбек даңғылына дейін. Райымбек даңғылының оңтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Айбергенов көшесіне дейін.
№ 505 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 157 жалпы орта білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қалқаман-2 шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй).
Шекаралары: Әуезов көшесінен бастап, кіші Райымбек көшесінің оң жақ бетімен, батыс бағыттағы Тастыбұлак өзеніне дейін. Тастыбұлақ өзенінің шығыс жақ бетімен, Сыпатай батыр көшесін қиып өтіп, оңтүстік бағыттағы Арман көшесіне дейін. Арман көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Ауезов көшесіне дейін. Ауезов көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы кіші Райымбек көшесіне дейін.
№ 506 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 157 жалпы орта білім беретін
мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қалқаман-2 шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 32 үй).
Шекаралары: Қалқаман-2 шағынауданының Әуезов көшесінен бастап, Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесінінің оң жақ бетімен, шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жағалауымен, оңтүстік бағыттағы Қалқаман-2 шағынауданының Мақатаев көшесінің қиылысына дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Мақатаев көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағытағы Қалқаман-2 шағынауданының Ауезов көшесіне дейін. Қалқаман-2 шағынауданының Ауезов көшесінің батыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Қалқаман-2 шағынауданының Байзақ батыр көшесіне дейін.
№ 507 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 176 мектеп - гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қалқаман-3
шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47 үй).
Шекаралары: Жайлау көшесінен бастап Жаңа шаруа көшесінің оңтүстік бетімен, Қалқаман-2 шағынауданының Арман және Мақатаев көшелерін қиып өтіп, батыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ жауғалауымен, оңтүстік бағыттағы Шаляпин көшесіне дейін. Шаляпин көшесінің солтүстік жақ бетімен Южный көшесін қиып өтіп, Тау Самалы коттежді қалашығын айналып өтіп, батыс бағыттағы Жайлау көшесіне дейін. Жайлау көшесінен солтүстік бағытта Жаңашаруа көшесіне дейін.
№ 508 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 176 мектеп - гимназиясы"
коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Қалқаман-3
шағынауданы, Мақатаев көшесі, 47 үй).
Шекаралары: Қалқаман-3 шағынауданының Әуезов көшесінен бастап, Шаляпин көшесінің оңтүстік жақ бетімен Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жағалауынан, оңтүстік бағыттағы Қонаев көшесіне дейін. Қонаев көшесінің солтүстік жақ бетінен, батыс бағыттағы Рысқұлов көшесіне дейін. Рысқұлов көшесінің шығыс жақ бетінен Әуезов көшесіне өтіп солтүстік бағытта Шаляпин көшесіне дейін.
№ 509 Сайлау учаскесі
(050067, Орталығы: "№ 188 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Таусамалы шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй).
Шекаралары: Шаляпин көшесінен бастап, Әуезов көшесінің батыс жақ бетімен Рысқұлов көшесіне өтіп, оңтүстік бағыттағы Жандосов және Рысқұлов көшелерінің қиылысына дейін. Жандосов және Рысқұлов көшесінің қиылысынан, Жандосов көшелерінің оң жақ бетімен шығыс бағыттағы Гроза көшесіне дейін. Гроза және Жандосов көшелерінің қиылысынан, Гроза көшесінің батыс жақ бетімен оңтүстік бағыттағы Надыров және Қарасай батыр көшелерінің қиылысына дейін. Надыров және Қарасай батыр көшелерінің қиылысынан Тастыбұлақ шағынауданының шығыс шекарасының бойымен оңтүстік бағыттағы аудан шекарасының және бұлақ жағалауының қиылысына дейін. Аудан шекарасының және бұлақ жағалауының қиылысынан батыс бағыттағы Іле-Алатауы ұлттық саябағы шекарасын жағалай Ақсай өзені жағалауының қиылысына дейін. Ақсай өзенін кесіп өткеннен кейін Ақсай өзені жағасын бойлай солтүстік бағыттағы Тастыбұлақ өзені жағасының қиылысына дейін. Жандосов көшесінінің солтүстік жақ бетімен батыс бағыттағы Дәулеткерей көшесіне дейін. Дәулеткерей көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Жайлау көшесін қиып өтіп, Жаңа шаруа көшесіне дейін.
№ 510 Сайлау учаскесі
(050067, Орталығы: "№ 187 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Таусамалы шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй).
Шекаралары: Рысқұлов көшесінен бастап, Қонаев көшесінің оң жақ бетімен, шығыс бағыттағы Қарғалы өзеніне дейін. Қарғалы өзенінің батыс жақ бетімен, оңтүстік бағыттағы Құрамыс шағынауданының Сәтпаев көшесіне дейін. Сәтпаев көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Гроза көшесіне дейін. Гроза көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетімен, батыс бағыттағы Рысқұлов көшесіне дейін. Рысқұлов көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағыттағы Қонаев көшесіне дейін.
№ 511 Сайлау учаскесі
(050070, Орталығы: "Қазақ өсімдіктерді қорғау
және карантин ғылыми-зерттеу институты"
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
Рахат шағынауданы, Қазыбек би көшесі, 1).

В границах: микрорайоны Рахат, Курамыс и часть микрорайона Таугуль-3. От пересечения русла реки Каргалы и улицы Жандосова поворачивает в восточном направлении и проходит по южной стороне улицы Жандосова до пересечения с улицей Центральная и северо-западной границей микрорайона "Таугуль-3". От пересечения с улицей Центральная, поворачивает в южном направлении и проходит по улице Центральная и южной и юго-западной границы микрорайона "Таугуль-3" до пересечения с улицей Карменова. От пересечения с улицей Карменова поворачивает в восточном направлении, проходит по южной стороне улицы Карменова, в восточном направлении вдоль северной границы села Рахат и далее до пересечения с улицей Аскарова. От пересечения улицы Тополевая с улицей Аскарова поворачивает в южном направлении и проходит по восточной стороне улицы Аскарова до пересечения с улицей Мустафина. От пересечения улицы Аскарова с улицей Мустафина, по восточной стороне улицы Мустафина с переходом в улицу Шаймерденова в северном направлении до улицы Ушконыр. От улицы Шаймерденова, по северной стороне улицы Ушконыр с переходом в улицу Калдаякова в западном направлении до улицы Надырова.
Избирательный участок № 512
(050070, Центр: Товарищество с ограниченной
ответственностью "Элит-Дом-Сервис", микрорайон
Каргалы, улица Мустафина, 54/1).
В границах: микрорайоны Каргалы, Жайлау. От пересечения улицы малая Мустафина с улицей Мустафина, по западной стороне улицы Мустафина с переходом в улицу Абая, в южном направлении вдоль границы района до пересечения с юго-восточной границей села Жайлау. От пересечения улицы Абая и юго-восточной границы села Жайлау поворачивает в юго-западном направлении и проходит вдоль границы района до высоты 1500 метров. От высоты 1500 метров в северном направлении до пересечения границы микрорайонов Жайлау и Карагайлы, далее до улицы Карибай акына в северном направлении. По восточной стороне улицы Карибай акына, в северном направлении до улицы Ушконыр. По южной стороне улицы Ушконыр, в восточном направлении с переходом в улицу Мустафина в южном направлении пересечения улицы малая Мустафина с улицей Мустафина.
Избирательный участок № 513
(050069, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 192",
микрорайон Карагайлы, улица Кали Надырова, дом 50).
В границах: микрорайона Карагайлы, восточная сторона улицы Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Карибай акына с улицей Ушконыр, по восточной стороне улицы Карибай акына, в южном направлении с переходом в улицу Тажиева. По восточной стороне улицы Тажиева с переходом в улицу Елубаева и Жумабаева, в южном направлении до границы микрорайон Жайлау и Карагайлы, далее в западном направлении до плотины. По восточной стороне улицы Тажиева с переходом в улицу Надырова, в северном направлении до улицы Молдагулова микрорайон Курамыс. По северной стороне улицы Молдагулова (с включением всех домов по северной стороне) в восточном направлении до пересечения улицы Карибай акына с улицей Ушконыр.
Избирательный участок № 514
(050069, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 192",
микрорайон Карагайлы, улица Кали Надырова, дом 50).
В границах: микрорайона Карагайлы, западная сторона улицы Надырова с переходом в улицу Тажиева. От пересечения улицы Карасай батыра и Надырова по западной стороне улицы Надырова с переходом в улицу Тажиева в южном направлении до плотины. От плотины в юго-западном направлении до высоты 1500 метров. От высоты 1500 метров в северном направлении до пересечения с руслом реки. От пересечения с руслом реки в северном направлении до пересечения улицы Карасай батыра и Надырова.
Избирательный участок № 515
(050027, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 186",
микрорайон Акжар, улица Абая, дом 15).
В границах: от улицы Жабаева, в восточном направлении по южной стороне улицы Жана шаруа до улицы Жайлау. По западной стороне улицы Жайлау с переходом в улицу Даулеткерей, в южном направлении до улицы Жандосова. По северной стороне улицы Жандосова, в западном направлении до улицы Жабаева. По восточной стороне улицы Жабаева, в северном направлении до улицы Жана шаруа.
Избирательный участок № 516
(050027, Центр: Коммунальное государственное
учреждение "Общеобразовательная школа № 186",
микрорайон Акжар, улица Абая, дом 15).
В границах: от пересечения улицы Строительная и Карьерная, в южном направлении по границе города огибает с восточной стороны Аксайский карьер, пересекает верхнюю трассу Алматы-Каскелен вдоль границы района. Далее огибает границы микрорайон Таужолы до речки Тастыбулак. По западной стороне речки Тастыбулак, в северном направлении до улицы Жандосова. По южной стороне улицы Жандосова, в западном направлении до улицы Жабаева. По западной стороне улицы Жабаева, в северном направлении до улицы Жана шаруа.
Избирательный участок № 517
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 1",

Шекаралары: Рахат шағынауданы, Құрамыс және Таугүл-3 шағынауданының бір бөлігі. Қарғалы өзені жағалауыныңжәне Жандосов көшесінің қиылысынан шығыс бағытқа қарай бұрылыста Жандосов көшесінің оң жақ бетімен Центральная көшесінің қиылысына және Таугүл-3 шағынауданының солтүстік-батыс шекарасына дейін. Центральная көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытқа бұрылып Центральная көшесі бойымен Таугүл-3 шағынауданының оңтүстік және оңтүстік – шығыс шекарасымен өтіп Карменов көшесінің қиылысына дейін. Карменов көшесі қиылысынан шығыс бағтқа қарай бұрылып Карменов көшесінің оң жақ бетімен өтіп, шығыс бағыттағы Рахат ауылы шекарасы бойын жағалай және әрі қарай Асқаров көшесімен қиылысына дейін. Тополевая көшесі мен Асқаров көшесінің қиылысынан бастап оңтүстік бағытқа бұрылып және Асқаров көшесінің шығыс жақ бетімен Мұстафин көшесінің қиылысына дейін. Асқаров көшесі мен Мұстафин көшесінің қиылысынан, Мұстафин көшесінің шығыс жақ бетімен Шаймерденов көшесін кесіп өтіп солтүстік бағыттағы Үшқоңыр көшесіне дейін. Шаймерденов көшесінен Үшқоңыр көшесінің солтүстік жақ бетіменҚалдаяқов көшесін кесіп өтіп батыс бағыттағы Надыров көшесіне дейін.
№ 512 Сайлау учаскесі
(050070, Орталығы: "Элит-Дом-Сервис"
Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі,
Қарғалы шағынауданы, Мустафин көшесі, 54/1).
Шекаралары: Қарғалы, Жайлау шағынаудандары. Кіші Мұстафин көшесінің Мұстафин көшесінің қиылысынан, Мұстафин көшесінің батыс жақ бетімен Абай көшесін кесіп өтіп, оңтүстік бағытта, аудан шекарасы бойымен Жайлау ауылының оңтүстік- шығыс шекарасына дейін. Абай көшесі қиылысынан және Жайлау ауылының оңтүстік- шығыс шекарасынан оңтүстік – батыс бағытқа бұрылып аудан шекарасының бойымен 1500 метр биіктікке дейін. 1500 метр биіктіктен солтүстік бағыттағы Жайлау және Қарағайлы шағынаудандары шекарасының қиылысына дейін, әрі қарай Кәрібай ақын көшесі бойымен солтүстік бағытқа дейін. Кәрібай ақын көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Үшқоңыр көшесіне дейін. Үшқоңыр көшесінің оң жақ бетімен, шығыс бағыттағы Мұстафин көшесін кесіп өтіп, оңтүстік бағыттағы Мұстафин және кіші Мұстафин көшелерінің қиылысына дейін.
№ 513 Сайлау учаскесі
(050069, Орталығы: "№ 192 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қарағайлы шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй).
Шекаралары: Қарағайлы шағынауданы, Надыров көшесінің шығыс жақ бетімен Тажиев көшесін кесіп өтеді. Кәрібай ақын көшесімен Үшқоңыр көшелері қиылысынан астап, Кәрібай ақын көшесінің шығыс жақ бетімен, оңтүстік бағытта Тажиев көшесін кесіп өтеді. Тәжиев көшесінің шығыс жақ бетімен Елубаев және Жұмабаев көшелеріне өтіп, оңтүстік бағытта Жайлау және Қарағайлы шағынаудандары шекарасына дейін, әрі қарай батыс бағытта бөгетке дейін. Тәжиев көшесінің шығыс жақ бетімен Надыров көшесін кесіп өтіп, солтүстік бағыттағы Құрамыс шағынауданының Молдағұлова көшесіне дейін. Молдағұлова көшесінің солтүстік жақ бетімен (солтүстік жақтағы барлық үйлерді қосып) шығыс бағыттағы Кәрібай ақын және Үшқоңыр көшелерінің қиылысына дейін.
№ 514 Сайлау учаскесі
(050069, Орталығы: "№ 192 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Қарағайлы шағынауданы, Қали Надыров көшесі, 50 үй).
Шекаралары: Қарағайлы шағынауданы, Надыров көшесінің батыс жақ бетімен Тәжиев көшесін кесіп өтеді. Қарасай батыр және Надыров көшелері қиылысынан Надыров көшесінің батыс жақ бетімен Тажиев көшесіне өтіп, оңтүстік бағыттағы бөгетке дейін. Бөгеттен оңтүстік-батыс бағыттағы 1500 метр биіктікке дейін. 1500 метр биіктіктен солтүстік бағытта өзен жағасымен қиылысқа дейін. Өзен жағалауы қиылысынан солтүстік бағыттағы Қарасай батыр және Надыров көшесінің қиылысына дейін.
№ 515 Сайлау учаскесі
(050027, Орталығы: "№ 186 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік
мекемесі, Ақжар шағынауданы, Абай көшесі, 15 үй).
Шекаралары: Жабаев көшесінен, шығыс бағыттағы Жаңа шаруа көшесінің оң жақ бетімен Жайлау көшесіне дейін. Жайлау көшесінің батыс жақ бетімен Дәулеткерей көшесінен өтіп, оңтүстік бағыттағы Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің солтүстік жақ бетінен, батыс бағыттағы Жабаев көшесіне дейін. Жабаев көшесінің шығыс жақ бетімен, солтүстік бағытта Жаңа шаруа көшесіне дейін.
№ 516 Сайлау учаскесі
(050027, Орталығы: "№ 186 жалпы орта білім
беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі,
Ақжар шағынауданы, Абай көшесі, 15 үй).
Шекаралары: Строительная және Карьерная көшелерінің қиылысынан бастап, оңтүстік бағытта қала шекарасы бойымен Ақсай карьерін шығыс жақ бетінен айналып өтіп, аудан шекарасын бойлай Алматы-Қаскелең жоғарғы трассасын кесіп өтеді. Одан әрі қарай Таужолы шағынауданы шекарасын Тастыбұлақ өзеніне дейін айналып өтеді. Тастыбұлақ өзенінің батыс жақ бетінен, солтүстік бағытта Жандосов көшесіне дейін. Жандосов көшесінің оң жақ бетінен батыс бағытта Жабаев көшесіне дейін. Жабаев көшесінің батыс жақ бетінен, солтүстік бағытта Жаңашаруа көшесіне дейін.
№ 517 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 1 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық

микрорайон Калкаман–2, улица Ауэзова, 2).
Избирательный участок № 518
(050006, Центр: Государственное коммунальное казенное
предприятие "Городская клиническая больница № 7",
микрорайон Калкаман).
Избирательный участок № 519
(040906, Центр: Государственное Учреждение "Войсковая
часть 2027 пограничной службы Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан", микрорайон
Ақжар, улица Дәулеткерей, 1).
Избирательный участок № 520
(050067, Центр: Университетская клиника "Аксай"
Республиканское государственное предприятие
на праве хозяйственного ведения при Казахском
национальном медицинском университете
имени С. Д. Асфендиярова, микрорайон Тастыбулак).

кәсіпорны, Қалқаман-2 шағынауданы, Әуезов көшесі, 2).
№ 518 Сайлау учаскесі
(050006, Орталығы: "№ 7 қалалық клиникалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық
мекемесі, Қалқаман шағынауданы).
№ 519 Сайлау учаскесі
(040906, Орталығы: "Қазақстан Республикасы
Ұлттық Қауіпсіздік Комитеті шекара қызметінің
2027 әскери бөлімі" мемлекеттік мекемесі,
Ақжар шағынауданы, Дәулеткерей көшесі,1).
№ 520 Сайлау учаскесі
(050067, Орталығы: С. Д. Асфендияров атындағы
Қазақ Ұлттық Университеті жанындағы Шаруашылық
жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік
кәсіпорны "Ақсай" университеттік клиника