Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 мая 2015 года № 172. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 26 июня 2015 года № 3287. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 апреля 2016 года N 124
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19.04.2016 N 124 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии, с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 25 мая 2015 года № 172
Регламент государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - государственная услуга) оказывается районными и города областного значения уполномоченными органами по развитию сельских территорий (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту.
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги

"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамырдағы № 172 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 маусымда N 3287 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 19 сәуірдегі N 124 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 19.04.2016 N 124 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 мамыр № 172 қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы регламенттің 1-қосымшасына сәйкес аудандардың және облыстық маңызы бар қаланың ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі уәкілетті органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны - қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі көтерме жәрдемақы және бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау шаралары болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау

4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является наличие заявления, по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту и предоставление следующих документов,
при получении подъемного пособия:
1) копия документа, удостоверяющего личность;
2) копия трудовой книжки, заверенная кадровой службой по новому месту работы;
3) копия диплома об образовании;
4) сведения о предыдущем месте прописки из миграционной службы;
5) адресная справка с места жительства, подтверждающая проживание в соответствующем населенном пункте.
При получении подъемного пособия и бюджетного кредита на приобретение жилья:
1) копия документа, удостоверяющего личность;
2) копия трудовой книжки, заверенная кадровой службой по новому месту работы;
3) копия диплома об образовании;
4) акт оценки приобретаемого недвижимого имущества;
5) сведения о предыдущем месте прописки из миграционной службы;
6) адресная справка с места жительства, подтверждающая проживание в соответствующем населенном пункте;
7) копия свидетельства о браке (для специалистов, состоящих в браке);
8) справка об отсутствии (наличии) недвижимого имущества у специалиста, его(ее) супруги(а) и детей в данном сельском населенном пункте.
При получении подъемного пособия и бюджетного кредита на строительство жилья:
1) копия документа, удостоверяющего личность;
2) копия трудовой книжки, заверенная кадровой службой по новому месту работы;
3) копия диплома об образовании;
4) сведения о предыдущем месте прописки из миграционной службы;
5) адресная справка с места жительства, подтверждающая проживание в соответствующем населенном пункте;
6) копия свидетельства о браке (для специалистов, состоящих в браке);
7) справка об отсутствии (наличии) недвижимого имущества у специалиста, его(ее) супруги(а) и детей в данном сельском населенном пункте;
8) акт на право пользования земельным участком, предоставленным на строительство жилья на имя специалиста;
9) акт оценки залогового имущества;
10) договор страхования залогового имущества;
11) письменное согласие на софинансирование части строительства жилья, превышающего размер выдаваемого кредита.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются услугополучателю в день подачи заявления.
После сдачи документов специалисту предоставляют расписку, в которой указаны фамилия, имя, отчество, почтовый адрес, телефон, дата подачи заявления и подпись лица, принявшего заявление.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді бастауға негіздеме осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтініштің болуы және көтерме жәрдемақыны алу кезінде келесі құжаттарды ұсыну болып табылады:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
2) жаңа жұмыс орны бойынша кадр қызметi растаған еңбек кiтапшасының көшiрмесi;
3) бiлiмi туралы дипломының көшiрмесi;
4) көші-қон қызметінен алдыңғы тіркелген жері туралы мәліметтер;
5) тиісті елді мекенде тұратындығын растайтын тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасы.
Көтерме жәрдемақыны және тұрғын үй сатып алуға бюджеттік кредит алған кезде:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
2) жаңа жұмыс орны бойынша кадр қызметі растаған еңбек кітапшасының көшірмесі;
3) бiлiмi туралы дипломының көшiрмесi;
4) сатып алынатын жылжымайтын мүлікті бағалау актісі;
5) көші-қон қызметінен алдыңғы тіркелген жері туралы мәліметтер;
6) тиісті елді мекенде тұратындығын растайтын тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасы;
7) неке туралы куәлік көшірмесі (некеде тұрған мамандар үшін);
8) аталған ауылдық елді мекенде маманның, оның жұбайының және балаларының жылжымайтын мүлкінің болмауы (болуы) туралы анықтама.
Көтерме жәрдемақы және тұрғын үй салуға бюджеттік кредит алған кезде:
1) жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi;
2) жаңа жұмыс орны бойынша кадр қызметі растаған еңбек кітапшасының көшірмесі;
3) бiлiмi туралы дипломының көшiрмесi;
4) көші-қон қызметінен алдыңғы тіркелген жері туралы мәліметтер;
5) тиісті елді мекенде тұратындығын растайтын тұрғылықты жерінен мекенжай анықтамасы;
6) неке туралы куәлік көшірмесі (некеде тұрған мамандар үшін);
7) аталған ауылдық елді мекенде маманның, оның жұбайының және балаларының жылжымайтын мүлкінің болмауы (болуы) туралы анықтама;
8) маманның атына тұрғын үй салу үшін берілген жер учаскесін пайдалану құқығына акт;
9) кепілге қойылған мүлікті бағалау актісі;
10) кепілге қойылған мүлікті сақтандыру шарты;
11) берілетін кредит мөлшерінен асатын тұрғын үй құрылысы бөлігін бірлесіп қаржыландыруға жазбаша келісім.
Құжаттар салыстыру үшiн түпнұсқада және көшiрме түрiнде ұсынылады, содан кейiн құжаттардың түпнұсқасы көрсетілетін қызметті алушыға өтініш берген күні қайтарылады.
Құжаттарды бергеннен кейін маманға тегі, аты, әкесінің аты, почталық мекен-жайы, телефоны, өтініш берген күні көрсетілген және өтініш қабылдаған тұлғаның қолы қойылған қолхат ұсынылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:

1) канцелярия услугодателя осуществляет прием, регистрацию заявления и документов, сверку подлинников и копий и выдает расписку услугополучателю не более 15 минут;
2) руководитель услугодателя налагает резолюцию на заявлении в течение 4 часов;
3) ответственный исполнитель услугодателя проверяет достоверность предоставленных документов, производит расчеты потребности финансовых средств и направляет в постоянно действующую комиссию (далее – Комиссия) в течение пяти календарных дней со дня принятия документов;
4) Комиссия рассматривает предоставленные документы и рекомендует акимату района (города областного значения) о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки в течение десяти календарных дней;
5) ответственный исполнитель услугодателя разрабатывает, согласовывает и вносит проект постановления акимата о предоставлении услугополучателю мер социальной поддержки в течение десяти календарных дней с момента поступления рекомендации Комиссии;
6) акимат района (города областного значения) принимает постановление о предоставлении мер социальной поддержки услугополучателю в течение десяти календарных дней с момента поступления рекомендации Комиссии;
7) услугодатель, услугополучатель и поверенный (агент) заключают Соглашение о предоставлении мер социальной поддержки (далее Соглашение), согласно приложению 3 к настоящему регламенту в течение семи календарных дней после принятия постановления;
8) услугодатель перечисляет сумму подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателя в течение семи календарных дней;
9) поверенный (агент) предоставляет услугополучателю кредит на приобретение или строительство жилья в течение тридцати рабочих дней в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием, регистрация заявления и документов, выдача расписки, передача заявления и документов руководству (канцелярия);
2) проверка достоверности предоставленных документов, расчет потребности финансовых средств, передача заявления и документов в Комиссию, заключение Соглашения о предоставлении мер социальной поддержки (ответственный исполнитель);
3) принятие постановления о предоставлении мер социальной поддержки по рекомендации Комиссии (акимат района (города областного значения);
4) выдача результата государственной услуги (услугодатель).

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі өтініш пен құжаттарды қабылдайды және тіркейді, түпнұсқалар мен көшірмелерді салыстырады және көрсетілетін қызметті алушыға қолхат береді – 15 минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы төрт сағат ішінде өтінішке бұрыштама қояды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексереді, қаржы қаражатының қажеттілік есебін жасайды және тұрақты әрекет ететін комиссияға (бұдан әрі – Комиссия) құжаттар қабылданған күннен бастап күнтізбелік бес күн ішінде жібереді;
4) Комиссия ұсынылған құжаттарды қарайды және күнтізбелік он күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне ұсыныс жасайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы Комиссияның ұсыныстары түскен сәттен бастап күнтізбелік он күні ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы әкімдік қаулысының жобасын әзірлейді, келіседі және енгізеді;
6) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі Комиссияның ұсыныстары түскен сәттен бастап күнтізбелік он күн ішінде көрсетілетін қызметті алушыға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулыны қабылдайды;
7) көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенiм бiлдiрілген өкiл (агент) қаулы қабылданған сәттен бастап күнтізбелік жеті күн ішінде осы регламенттің 3-қосымшасына сәйкес Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім (бұдан әрі – Келісім) жасайды;
8) көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының жеке есепшотына күнтізбелік жеті күн ішінде көтерме жәрдемақы сомасын аударады;
9) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) көрсетілетін қызметті алушыға үйді сатып алуға немесе салуға бөлінетін кредитті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте отыз күн ішінде тұрғын ұсынады.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі:
1) өтініш пен құжаттарды қабылдау, тіркеу, қолхат беру, өтініш пен құжаттарды басшылыққа (кеңсеге) тапсыру;
2) ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексеру, қаржы қаражатының қажеттілік есебін жасау, өтініш пен құжаттарды Комиссияға тапсыру, Әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы келісім жасау (жауапты орындаушы);
3) Комиссия ұсынысы бойынша әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну туралы қаулыны қабылдау (аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі);
4) мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру (көрсетілетін қызметті беруші).

7. Государственная услуга оказывается специалистам бесплатно.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя;
4) постоянно действующая комиссия;
5) акимат района (города областного значения);
6) поверенный (агент).
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием, регистрация заявления и документов, сверка копий и подлинников документов услугополучателя, выдача расписки (работник канцелярии) – не более пятнадцати минут;
2) наложение резолюции (руководитель) – в течение одного рабочего дня;
3) проверка достоверности предоставленных документов, расчет потребности финансовых средств (ответственный исполнитель) – в течение пяти календарных дней;
4) рассмотрение представленных документов и рекомендация акимату района (города областного значения) (Комиссия) в течение десяти календарных дней;
5) принятие постановления (акимат района (города областного значения)) в течение десяти календарных дней;
6) заключение Соглашения (услугодатель, услугополучатель и поверенный (агент) в течение семи календарных дней;
7) перечисление суммы подъемного пособия на индивидуальные лицевые счета услугополучателя (услугодатель) – в течение семи календарных дней;
8) предоставление кредита на приобретение или строительство жилья (поверенный (агент)) - в течение тридцати рабочих дней.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Перечень уполномоченных органов по развитию сельских территорий по предоставлению мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Наименование уполномоченного органа
Юридический адрес расположения уполномоченного органа (город, район, улица, № дома (квартиры), адрес электронной почты)
Код города и номер телефона
1
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область
г. Петропавловск
ул. Конституции Казахстана, 23
econompetr@sko.kz

7. Мемлекеттік қызмет мамандарға тегін көрсетіледі.
3. Мемлекеттік қызметтерді көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушілердің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы;
4) тұрақты әрекет ететін комиссия;
5) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі;
6) сенiм бiлдiрілген өкіл (агент).
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметшілер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
1) өтініш пен құжаттарды қабылдау және тіркеу, көрсетілетін қызметті алушының құжат көшірмелері мен түпнұсқаларын салыстыру, қолхат беру (кеңсе қызметкері) – он бес минуттан аспайды;
2) бұрыштама қою (басшы) – бір жұмыс күн ішінде;
3) ұсынылған құжаттардың дұрыстығын тексеру, қаржы қаражатының қажеттілік есебін жасау (жауапты орындаушы) – күнтізбелік бес күн ішінде;
4) ұсынылған құжаттарды қарау және күнтізбелік он күн ішінде аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігіне (Комиссия) ұсыныс беру;
5) күнтізбелік он күн ішінде қаулы қабылдау (аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімдігі);
6) күнтізбелік жеті күн ішінде Келісім жасау (көрсетілетін қызметті беруші, көрсетілетін қызметті алушы және сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент);
7) көрсетілетін қызметті алушының жеке есепшотына көтерме жәрдемақы сомасын аудару (көрсетілетін қызметті беруші) – күнтізбелік жеті күн ішінде;
8) тұрғын үйді сатып алуға немесе салуға кредит беру (сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) – отыз жұмыс күн ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы осы регламенттің 4-қосымшасында келтірілген.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну жөніндегі ауылдық аумақтарды дамыту жөніндегі уәкілетті органдардың тізбесі
Уәкілетті органның атауы
Уәкілетті органның орналасқан заңды мекенжайы (қала, аудан, көше, үй (пәтер) №, электрондық поштаның мекенжайы)
Қаланың коды және телефон нөмірі
1
"Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы, Қазақстан
Конституциясы көшесі, 23
econompetr@sko.kz

8 (715 2) 465025
2.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Айыртауский район,
село Саумалколь,
улица Ш. Уалиханова, 44
airtau_econom@sko.kz
8 (715 33) 20032
3.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Акжарский район,
село Талшик,
ул. Целинная, 13.
akzhar-fin@sko.kz
8 (715 46) 79085
4.
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел экономики и финансов"
Северо-Казахстанская область
Аккайынский район,
село Смирново,
улица 9 Мая, 67
akkain.econom@sko.kz
8 (715 32) 21347
5.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Есильский район,
село Явленка,
улица Ленина, 10
esil-economika@sko.kz
8 (715 43) 22617
6.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Жамбылский район,
село Пресновка,
улица Кожаберген Жырау, д. 52
econom-zhambyl@sko.kz
8 (715 44) 21811
7.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
район Магжана Жумабаева,
город Булаево,
улица Абая Кунанбаева 24
mzh-finans@sko.kz
8 (715 31) 21797
8.
Государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел экономики и финансов"
Северо-Казахстанская область
Кызылжарский район,
аул Бесколь,
улица Гагарина, дом 11.
Kyzylzhar-ekonom@sko.kz
8 (715 38) 21500
9.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Мамлютский район,
г. Мамлютка,
улица Коммунальная, 27 maml_rfu@mail.ru
8 (715 41) 22996
10.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
район имени Габита Мусрепова,
село Новоишимское,
улица Абылай хана, 28
ecofin-gm@sko.kz
8 (715 35) 21531
11.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область,
Тайыншинский район,
город Тайынша,
улица Пролетарская 210
oebpif.tsh@sko.kz
8 (715 36) 23509
12.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Тимирязевский район,
село Тимирязево,
улица Ш. Уалиханова, 27
timir-ekonomika@sko.kz
8 (715 37) 21730
13.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Уалихановский район,
село Кишкенеколь,
ул. Уалиханова, д. 83
ualihan-econ@sko.kz

8 (715 2) 465025
2.
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Айыртау ауданы,
Саумалкол селосы,
Ш. Уәлиханов көшесі, 44
airtau_econom@sko.kz
8 (715 33) 20032
3.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ақжар ауданы,
Талшық ауылы,
Целинная көшесі, 13 үй
akzhar-fin@sko.kz
8 (715 46) 79085
4.
"Аққайың аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Аққайың ауданы,
Смирново ауылы,
9 Май көшесі, 67
akkain.econom@sko.kz
8 (715 32) 21347
5.
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Есіл ауданы,
Явленка селосы,
Ленин к. 10 үй
esil-economika@sko.kz
8 (715 43) 22617
6.
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтістік Қазақстан облысы,
Жамбыл ауданы,
Пресновка селосы,
Кожаберген Жырау, 52 үй
econom-zhambyl@sko.kz
8 (715 44) 21811
7.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мағжан Жұмабаев ауданы,
Булаево қаласы,
Абай Кунанбаев көшесі, 24
mzh-finans@sko.kz
8 (715 31) 21797
8.
"Қызылжар аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы,
Бескөл ауылы,
Гагарин көшесі, 11 үйі
Kyzylzhar-ekonom@sko.kz
8 (715 38) 21500
9.
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы,
Мамлютка қаласы,
Коммунальная көшесі, 27 maml_rfu@mail.ru
8 (715 41) 22996
10.
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан,
Новоишим селосы,
Абылай хан көшесі, 28
ecofin-gm@sko.kz
8 (715 35) 21531
11.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Тайынша ауданы,
Тайынша қаласы,
Пролетар көшесі, 210
oebpif.tsh@sko.kz
8 (715 36) 23509
12.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы,
Тимирязево селосы,
Ш. Уалиханов көшесі, 27
timir-ekonomika@sko.kz
8 (715 37) 21730
13.
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Уәлиханов ауданы,
Кішкенекөл селосы,
Уалиханова көшесі, 83 үй
ualihan-econ@sko.kz

8 (715 42) 21247
14.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область
Район Шал акына
г. Сергеевка
улица Победы, дом 35.
Shalakyn-econ@sko.kz
8 (715 34) 21613
Приложение 2 к Регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Акиму
_________________ района
(города областного значения)
_________________ области
_________________________
фамилия, инициалы
от ______________________
фамилия, имя, отчество
_________________________
место работы, должность
_________________________
заявителя, проживающего по адресу
_________________________
Заявление
Прошу Вас выплатить мне подъемное пособие и/или предоставить право на оформление бюджетного кредита на приобретение/строительство жилья (нужное подчеркнуть) в размере и на условиях Соглашения (прилагается).
________________ _________________
дата             подпись
Документы приняты:
"____" ________ 20____ года
_______________ ___________________________________________________
подпись Ф.И.О. должностного лица, принявшего документы
____________________________________________________________________
(линия отреза)
В случае возникновения изменений, обязуюсь в течение 15 рабочих дней сообщить о них. Предупрежден(а) об ответственности за представление недостоверных сведений и поддельных документов.
Заявление гр. ____________________ с прилагаемыми документами в количестве ____________ штук принято "____" __________ 20____ года.
_______________ ___________________________________________________
подпись Ф.И.О. должностного лица, принявшего документы
Приложение 3 к Регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Соглашение
о предоставлении мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты
Населенный пункт _________________ "___" __________ 20__ года
Государственное учреждение "______________ районный отдел экономики и финансов" в лице руководителя _______________, именуемое в дальнейшем "Администратор", с одной стороны, получатель социальной помощи,______________________, именуемый в дальнейшем "Получатель", с другой стороны и______________________________________, именуемый в дальнейшем "Поверенный (агент)", с третьей стороны, заключили настоящее Соглашение взаимных обязательств о нижеследующем:

8 (715 42) 21247
14.
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Шал ақын ауданы,
Сергеевка қ.,
Победа көшесі, 35 үй
Shalakyn-econ@sko.kz
8 (715 34) 21613
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
______________________________________ облысы
___________________________________ ауданының
(облыстық маңызы бар қаланың) әкiмi
____________________________________________
аты, жөні, тегі
_____________________________________________
мекенжайы бойынша тұратын өтiнiш берушiнiң
_____________________________________________
тегi, аты, әкесiнiң аты
_____________________________________________
жұмыс орны, лауазымы
Өтініш
Сiзден Келiсiмнiң (қоса берiледі) мөлшерiнде және шарттарында маған көтерме жәрдемақы төлеуiңiздi және/немесе тұрғын үй сатып алуға/салуға (қажеттісін сызу) бюджеттiк кредит ресiмдеуге құқық беруiңiздi сұраймын.
________ ________________
күнi             қолы
Құжаттар қабылданды:
20__ жылғы "___" ________________
_________ ______________________________________________
қолы             құжаттарды қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.
_________________________________________________________________
(кесу сызығы)
Өзгерiстер туындаған жағдайда, олар туралы 15 жұмыс күн iшiнде хабарлауға мiндеттенемiн. Дұрыс емес мәлiметтер мен жасанды құжаттар бергенiм үшiн жауапкершiлiк туралы ескертілдім.
Азамат ____________ өтiнiшi қоса берiлген саны ___________ дана құжаттармен бiрге 20__ жылғы "___" ______________________ қабылданды.
___________ _______________________________________________________
қолы             құжаттарды қабылдаған лауазымды тұлғаның Т.А.Ә.
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Ауылдық елді мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну туралы келiсiм
Елдi мекен _________                               20 ___ жылғы "__"__________
Бұдан әрі "Әкiмшi" деп аталатын "__________________ аудандық экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттiк мекемесi атынан басшы ________________________________ бiр тараптан, бұдан әрi "Алушы" деп аталатын әлеуметтiк көмек алушы _________________________, басқа тараптан және бұдан әрi "Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)" деп аталатын ____________________________________ үшiншi тараптан төмендегiлер туралы осы өзара мiндеттемелер келiсiмiн жасасты:

1. Предмет Соглашения
Стороны, учитывая взаимную ответственность и согласие, без принуждения ни с чьей стороны принимают на себя обязательства, которые должны быть исполнены в полном объеме сторонами, а именно:
1. Администратор на основании решения маслихата ______________ (№ ____ от "___"_______ 20__ года), принимает на себя обязательства предоставить меры социальной поддержки в виде:
1) подъемного пособия в размере _______________________ тенге;
2) бюджетного кредита на приобретение/строительство жилья в сумме _______________ тенге сроком на ____ лет.
2. Получатель принимает на себя обязательства при получении вышеуказанных мер социальной поддержки не менее трех лет отработать в организации __________________ (здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта, агропромышленного комплекса), расположенной в сельском населенном пункте _________________.
Поверенный (агент) принимает на себя обязательства на основе договора поручения совершать от имени и за счет администратора и в соответствии с его указаниями определенные поручения, связанные с бюджетным кредитованием.
2. Права и обязанности сторон
1. Администратор вправе:
1) требовать от получателя добросовестного и надлежащего исполнения обязательств, взятых на себя в соответствии с настоящим Соглашением.
2. Администратор обязан:
1) в течение десяти рабочих дней после принятия постановления акимата района (города областного значения) и на основании настоящего Соглашения перечислить назначенную сумму подъемного пособия на индивидуальный лицевой счет получателя.
3. Получатель имеет право:
1) добровольного выбора мер социальной поддержки при предоставлении необходимых документов;
2) сохранять право на полученные меры социальной поддержки при переводе на работу в другие сельские населенные пункты до истечения трехлетнего срока, связанном с производственными условиями или по инициативе администрации.
4. Получатель обязан:
1) в течение 60 рабочих дней со дня получения мер социальной поддержки представить в рабочий орган комиссии подтверждающие документы о целевом использовании бюджетных средств;
2) после регистрации в органах юстиции приобретенной в собственность/построенной недвижимости представить оригиналы документов на жилье поверенному (агенту) в качестве залога по обеспечению данного Соглашения сроком не менее чем на три года;
ежеквартально представлять в рабочий орган справку с места работы;
4) ежегодно представлять в рабочий орган адресную справку из Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения";

1. Келiсiмнің мәні
Тараптар өзара жауапкершiлiктi және келiсiмдi ескере отырып, ешқандай тараптан мәжбүр етілмей тараптар толық көлемде орындауы тиiс мiндеттемелер қабылдайды, атап айтқанда:
1. Әкiмшi, ________________________________ мәслихатының (20 ___ жылғы "__"_______ №_____) шешiмiнiң негiзiнде өзiне мынадай түрдегi әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мiндеттемелерін қабылдайды:
1) _____________________________________________________ теңге мөлшерiнде көтерме жәрдемақы;
2) ___ жыл мерзiмге __________________________________________ теңге сомасында тұрғын үй сатып алуға немесе салуға бюджеттiк кредит.
2. Алушы өзiне жоғарыда көрсетiлген әлеуметтiк қолдау шараларын алған кезде ______________ ауылдық елдi мекенiнде орналасқан (денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, агроөнеркәсіптік кешен) ұйымында кемiнде үш жыл қызмет iстеуге мiндеттеме қабылдайды.
3. Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент) өзiне тапсырма шарты негiзiнде әкiмшiнiң атынан және оның есебiнен және оның нұсқауына сәйкес бюджеттiк кредит беруге байланысты белгiлi бiр тапсырмаларды орындауға мiндеттеме қабылдайды.
2. Тараптардың құқықтары мен мiндеттемелерi
1. Әкiмшi:
1) алушыдан осы Келiсiмге сәйкес өзiне алған мiндеттемелердi адал және тиiсiнше орындауды талап етуге құқылы.
2. Әкiмшi:
1) аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмдiгiнiң қаулысы қабылданғаннан кейiн он жұмыс күнi iшiнде және осы Келiсiм негiзiнде көтерме жәрдемақысының тағайындалған сомасын Алушының жеке есепшотына аударуға мiндеттi.
3. Алушының:
1) қажеттi құжаттарды тапсыру кезiнде әлеуметтiк қолдау шараларын ерiктi түрде таңдауға;
2) үш жыл мерзiм өткенге дейiн, өндiрiстiк жағдайларға немесе әкiмшiлiктiң бастамасына байланысты басқа ауылдық елдi мекендерге жұмысқа ауысқан кезде алынған әлеуметтiк қолдау шараларына құқығын сақтауға құқығы бар.
4. Алушы:
1) әлеуметтiк қолдау шараларын алған күннен бастап 60 жұмыс күні iшiнде комиссияның жұмыс органына бюджет қаражатының мақсатты пайдаланылғаны туралы растау құжаттарын беруге;
2) меншiгiне сатып алынған/салынған жылжымайтын мүлiктi әдiлет органдарында тiркегеннен кейiн сенiм бiлдiрiлген өкiлге (агентке) тұрғын үйге арналған құжаттардың түпнұсқаларын осы Келiсiмдi кемiнде үш жыл мерзiмге қамтамасыз ету жөнiндегi кепiл ретiнде беруге;
3) жұмыс органына тоқсан сайын жұмыс орнынан анықтама ұсынуға;
4) жыл сайын "Халыққа қызмет көрсету" Шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнынан жұмыс органына мекенжай анықтамасын ұсынуға;

5) обеспечить возврат в полном объеме полученных в качестве мер социальной поддержки бюджетных средств при неисполнении условий данного Соглашения.
5. Поверенный (агент) имеет право:
1) проводить расчеты с получателем;
2) проводить мониторинг финансового состояния получателя.
6. Поверенный (агент) обязан:
1) обслуживать бюджетный кредит в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан;
2) осуществлять мониторинг выполнения обязательств специалиста, получившего меры социальной поддержки по кредитному договору;
3) осуществлять взыскание задолженности с получателя в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
3. Разрешение споров
1) Все вопросы и разногласия, которые могут возникнуть при исполнении настоящего Соглашения, будут по возможности решаться путем переговоров между Сторонами.
2) В случае, если споры и разногласия не могут быть урегулированы путем переговоров, они подлежат разрешению в судебном порядке в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан.
4. Срок действия Соглашения
1) Настоящее Соглашение вступает в силу со дня его подписания сторонами.
Начало действия Соглашения с "___"_________ 20__ года.
2) Соглашение составлено в трех экземплярах, имеющих одинаковую юридическую силу.
5. Юридические адреса сторон
Администратор             Получатель             Поверенный (агент)
_______________________ ________________ ______________________
_______________________ ________________ ______________________
_______________________ ________________ ______________________
Приложение 4 к Регламенту государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

5) осы Келiсiмнiң шарттары орындалмаған жағдайда әлеуметтiк қолдау шаралары ретiнде алынған бюджет қаражатын толық көлемде қайтаруды қамтамасыз етуге мiндеттi.
5. Сенiм бiлдiрiлген өкiлдiң (агент):
1) алушымен есеп айырысуды жүргiзуге;
2) алушының қаржылық жағдайына мониторинг жүргiзуге құқығы бар.
6. Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент):
1) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес бюджеттiк кредитке қызмет көрсетуге;
2) кредиттiк шарт бойынша әлеуметтiк қолдау шараларын алған маман мiндеттемелерiнiң орындалуына мониторинг жүргiзуге;
3) Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес алушылардан берешектi өндiрiп алуды жүзеге асыруға мiндеттi.
3. Дауларды шешу
1) Осы Келiсiмдi орындау кезiнде туындауы мүмкiн барлық мәселелер мен келiспеушiлiктер мүмкiндiгiне қарай тараптардың арасында келiссөздер жолымен шешiлетiн болады.
2) Егер даулар мен келiспеушiлiктер келiссөздер жолымен реттелмейтiн болса, олар Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес сот тәртiбiмен шешiлуге тиiс.
4. Келiсiмнiң қолданылу мерзiмi
1) Осы Келiсiм тараптар қол қойған күннен бастап күшiне енедi. Келiсiм 20___ жылғы "__"____________ бастап қолданылады.
2) Келiсiм бiрдей заң күшi бар үш данада жасалды.
5. Тараптардың заңды мекенжайлары
Әкiмшi       Алушы       Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)
_______       _________       ______________________________
_______       _________       ______________________________
_______       _________       ______________________________
"Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы