Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере среднего образования, оказываемых местными исполнительными органами
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 228. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 августа 2015 года № 3343. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года N 232
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.06.2016 N 232 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования";
2) регламент государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования";
3) регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 228
Регламент государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования" (далее - государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 179 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере среднего образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11057), оказывается организациями начального, основного среднего, общего среднего образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатели).
Прием и выдача документов для оказания государственной услуги осуществляются через:

Орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 228 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 тамызда N 3343 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы N 232 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2016 N 232 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан, білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқытуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
әкімі
Е.Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 228 қаулысымен бекітілген
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі №179 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде №11057 болып тіркелген), "Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті берушілер) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарды қабылдау және беру:

1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства": www.egov.kz (далее – портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная, бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: расписка о приеме документов и приказ о зачислении в организацию начального, основного среднего, общего среднего образования на начало учебного года.
При обращении к услугодателю за результатом оказания государственной услуги на бумажном носителе результат оформляется на бумажном носителе.
При обращении через портал в "личный кабинет" услугополучателя приходит уведомление о зачислении в организацию образования в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная, бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является принятие услугодателем от услугополучателя (либо его законного представителя) документов (далее - пакет документов):
1) заявление согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) копия свидетельства о рождении услугополучателя, в случае рождения до 2008 года (документ, удостоверяющих личность услугополучателя (оригинал требуется для идентификации личности);
3) врачебное профессионально-консультативное заключение, форма 086/е, утвержденная приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 6697), (далее-форма № 086/е);
4) фотографии размером 3x4 сантиметров в количестве 2 штук;
5) заключение педагого-медико-психологической комиссии (при наличии).
Услугополучатели – иностранцы и лица без гражданства также представляют один из следующих документов, определяющих их статус, с отметкой о регистрации по месту проживания:
1) иностранец – вид на жительство иностранца в Республике Казахстан;
2) лицо без гражданства – удостоверение лица без гражданства;

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нысаны: электронды, қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат және жаңа оқу жылынан бастап бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін қағаз жеткізгіште алу үшін көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кезде нәтижесі қағаз жеткізгіште ресімделеді.
Портал арқылы жүгінген кезде көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлық қолтаңбасы (бұдан әрі – ЭЦҚ) қойылған электрондық құжат нысанында білім беру ұйымына қабылданғаны туралы хабарлама келеді.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: электронды, қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыдан (немесе оның заңды өкілінен) құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) алуы болып табылады:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес өтініш;
2) 2008 жылға дейін туылған жағдайда, көрсетілетін қызметті алушының туу туралы куәлігінің көшірмесі (көрсетілетін қызметті алушының жеке басын растайтын құжат (түпнұсқа жеке басын сәйкестендіру үшін талап етіледі);
3) дәрігерлік кәсіби-консультативтік қорытынды, "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген № 086/е нысан, (бұдан әрі - № 086/е нысан);
4) 2 данада 3х4 см өлшеміндегі фотосурет;
5) педагогикалық-медициналық-психологиялық комиссияның қорытындысы (болған жағдайда).
Шетелдік және азаматтығы жоқ көрсетілетін қызметті алушылар өздерінің мәртебесін айқындайтын, тұрғылықты жері бойынша тіркелгені туралы белгісі бар мынадай құжаттардың бірін ұсынады:
1) шетелдік – шетелдіктің Қазақстан Республикасында тұруға ықтиярхаты;
2) азаматтығы жоқ адам – азаматтығы жоқ адамның жеке куәлігі;

3) беженец – удостоверение беженца;
4) лицо, имеющее убежище – свидетельство лица, имеющее убежище;
5) оралман – удостоверение оралмана.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленного от услугополучателя, производит регистрацию документов, выдает услугополучателю расписку о приеме документов по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги, в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект приказ о зачислении в организацию начального, основного среднего, общего среднего образования (далее – приказ), в течение 5 (пяти) рабочих дней:
на очную и вечернюю форму обучения – не позднее 30 августа;
в первый класс – с 1 июня по 30 августа.
Передает проект приказа на подпись руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение, подписывает проект приказа и передает канцелярии услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
5) канцелярия услугодателя выдает приказ услугополучателю, в течение 1 (одного) часа.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов, выдача услугополучателю расписки о приеме документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект приказа оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта приказа;
5) подписанный приказ и выдача услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;

3) босқын – босқын куәлігі;
4) пана іздеуші – пана іздеуші адамның куәлігі;
5) оралман – оралман куәлігі.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 1 (бір) сағат ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығын құжаттар топтамасымен таныстырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 1 (бір) сағат ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасын (бұдан әрі - бұйрық) дайындайды, 5 (бес) жұмыс күні ішінде:
оқудың күндізгі және кешкі нысанына – 30 тамыздан кешіктірмей;
бірінші сыныпқа – 1 маусым мен 30 тамыз аралығында.
Бұйрық жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, бұйрық жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 2 (екі) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықты береді, 1 (бір) минут ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу, көрсетілетін қызметті алушыға құжаттарды қабылдау туралы қолхат беру;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұрыштамасы;
3 мемлекеттік қызмет көрсету бұйрығының жобасы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұйрық жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған бұйрық және оны көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;

3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, представленного от услугополучателя, производит регистрацию документов, выдает услугополучателю расписку о приеме документов по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги, в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект приказ о зачислении в организацию начального, основного среднего, общего среднего образования (далее – приказ), в течение 5 (пяти) рабочих дней:
на очную и вечернюю форму обучения – не позднее 30 августа;
в первый класс – с 1 июня по 30 августа.
Передает проект приказа на подпись руководству услугодателя в течение 5 (пяти) минут;
4) руководство услугодателя принимает решение, подписывает проект приказа и передает канцелярии услугодателя, в течение 1 (одного) часа;
5) канцелярия услугодателя выдает приказ услугополучателю, в течение 1 (одного) часа.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугополучателя и услугодателя при оказании государственной услуги через портал.
1) услугополучатель осуществляет авторизацию на портале посредством ЭЦП;
2) Формирование на портале сообщение об отказе в случае с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя, в течение 20 (двадцати) секунд;
3) выбор услугополучателем электронной государственной услуги, заполнение заявления одного из родителей (или иных законных представителей) в форме электронного документа, подписанного ЭЦП, с указание фактического места жительства услугополучателя и прикрепление пакета документов;
электронная копия свидетельства о рождении услугополучателя, если дата его рождения до 2008 года;
электронная копия врачебного профессионально-консултативного заключения, форма № 086/е;

3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 1 (бір) сағат ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығын құжаттар топтамасымен таныстырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 1 (бір) сағат ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымына қабылдау туралы бұйрық жобасын дайындайды, 5 (бес) жұмыс күні ішінде:
оқудың күндізгі және кешкі нысанына – 30 тамыздан кешіктірмей;
бірінші сыныпқа – 1 маусым мен 30 тамыз аралығында.
Бұйрық жобасын көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қол қою үшін береді, 5 (бес) минут ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, бұйрық жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 2 (екі) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға бұйрықты береді, 1 (бір) сағат ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушы мен көрсетілетін қызметті берушінің жүгіну және рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігі тәртібін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы ЭЦҚ арқылы порталда тіркелуді (авторландыруды) жүзеге асырады;
2) көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерінде қате жіберілген жағдайда бас тарту туралы хабарламаны порталда қалыптастыру, 20 (жиырма) секунд ішінде;
3) көрсетілетін қызметті алушының электронды мемлекеттік көрсетілетін қызметті таңдауы, көрсетілетін қызметті алушының нақты тұрғылықты жері көрсетілген, оның өкілінің ЭЦҚ қойылған көрсетілетін қызметті алушының ата-анасының (немесе оның заңды өкілдерінің) бірінің электронды құжат нысанындағы өтінішін толтыруы;
егер көрсетілетін қызметті алушы 2008 жылға дейін туылса, оның туу туралы куәлігінің электрондық көшірмесі;
дәрігерлік кәсіби-консультативтік қорытынды, № 086/е нысанының электрондық көшірмесі;

Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Ленино, улица Школьная, дом 16 квартира 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Леденевская средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Леденево
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Бостандыкская средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Бостандык,
улица Центральная, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Минкесерская средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Минкесер
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Мамлютская средняя школа № 2" Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район,
город Мамлютка, улица Шоссейная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Раздолинская начальная школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Раздольное, улица Центральная, 12
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Владимировская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Владимировка, улица Победы, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Искровская неполная средняя школа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Искра
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Беловская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Беловка, улица Школьная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Новодубровинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Новодубровное,
улица Школьная, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Щучинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Щучье,
улица Школьная, 12
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Становская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Становое
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Новоандреевская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Новоандреевка,
улица Ленина, 8
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Степнинская начальная школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Степное,
улица Скачкова, 15
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Калугинская неполная средняя школа" Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанска область, Мамлютский район, село Калугино,
улица Гуденко, 35
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
район имени Габита Мусрепова
1
Коммунальное государственное учреждение "Андреевская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Андреевка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Березовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Березовка, улица Школьная, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Бирлик, улица Ленина, 20
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Буденновская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Буденное, улица Центральная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Возвышенская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Возвышенка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Володарская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Володарское, улица Школьная, 6
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Гаршинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Гаршино, улица Школьная, 6
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Дружбинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Дружба, улица Кооперативная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "Калиновская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Рузаева, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Ковыленская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ковыльное, улица Школьная, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Кокалажарская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Кокалажар, улица Чеботарева, 27
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Ломоносовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ломоносовка, улица Комсомольская, 3
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Нежинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Нежинка, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская казахская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылай-хана, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская средняя школа №1"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Новоишимская средняя школа №2"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Заслонова, 10
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Новосельская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоселовка, улица Целинная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Пескинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Пески, улица Школьная, 3
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Привольная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Привольное, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Приишимская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Разгульное, улица Советская, 10
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Раисовская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Раисовка, улица Семена Голопятова, 1б
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Рузаевская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Каримова, 150
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Салкынкольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Салкынколь, улица Школьная, 9
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Сарыбулакская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сарыбулак, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Сокологоровская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сокологоровка, улица Новоселова, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Ставропольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ставрополка, улица Школьная, 202
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Токсан би"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, аул Тоқсан би, улица Интернациональная, 12 а
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
28
Коммунальное государственное учреждение "Тахтабродская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Тахтаброд, улица Садовая, 42
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Урожайная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Урожайное, улица Украинская, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Целинная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Целинное, улица Школьная, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Червонная средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Червонное, улица Школьная, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Чистопольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чистополье, улица Сакко и Ванцетти, 19
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "Шоптыкольская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь, улица Целинная, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Шукыркольская средняя школа имени Айкына Нуркатова"
150440, Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Шукырколь, улица Школьная, 1 Б
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Ялтинская средняя школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ялты, улица Советская, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Боровская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чернозубовка, улица Мира, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
37
Коммунальное государственное учреждение "Ефимовская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Ефимовка, улица Кооперативная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
38
Коммунальное государственное учреждение "Жаманшубарская основная школа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Ленино селосы, Школьная-көшесі, 16-үй, 2-пәтер
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының ЛеденҰво орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Леденево селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Бостандық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Бостандық селосы, Центральная-көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Меңгесер орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Мамлют ауданы, Меңкесер селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют №2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлют қаласы, Шоссейная-көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Раздольное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Раздольное селосы, Центральная көшесі, 12
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Владимировка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Владимировка селосы, Победы-көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының "Искра орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Искра селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Беловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Беловка селосы, Школьная көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Новодубровное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Новодубровное селосы, Школьная-көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Щучье бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Щучье селосы, Школьная көшесі, 12
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Становое бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Становое селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Новоандреевка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Новоандреевка селосы, Ленин көшесі, 8
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Степное бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Степное селосы, Скачкова-көшесі, 15
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Калугино орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Калугино селосы, Гуденко-көшесі, 35
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
1
"Андреевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреевка ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
"Березовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Березовка ауылы, Школьная көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
"Бірлік орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік ауылы, Ленин көшесі, 20
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
"Буденное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Буденное ауылы, Центральная көшесі,18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
"Возвышенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Возвышенка ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
"Володарское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Володарское ауылы, Школьная көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
"Гаршин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Гаршино ауылы, Школьная көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
"Дружба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба ауылы, Кооперативная көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
"Калиновский орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы, Рузаев көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
"Ковыльный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ковыльное ауылы, Школьная көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
"Көкалажар орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Көкалажар ауылы, Чеботарев көшесі, 27
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
"Ломоносовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносовка ауылы, Комсомольская көшесі, 3
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
"Нежинка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылы, Школьная көшесі,1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Новоишим казақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттікмекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылайхан көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"№ 1 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"№ 2 Новоишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Заслонов көшесі, 10
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Новоселов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоселов ауылы, Целинная көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Пески орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Пески ауылы, Школьная көшесі, 3
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"Привольное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Привольное ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Разгульное ауылы, Советская көшесі, 10
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Раисовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Раисовка ауылы, Семен Голопятов көшесі, 1Б
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Рузаевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы, Каримов көшесі, 150
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Салқынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл ауылы, Школьная көшесі, 9
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Сарыбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыбұлақ ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Сокологоровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сокологоровка ауылы, Новоселов көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Ставрополка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ставрополка ауылы, Школьная көшесі, 202
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Тоқсан би орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тоқсан би ауылы, Интернациональная көшесі, 12а
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
"Тахтаброд орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд ауылы, Садовая көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
"Урожайное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Урожайное ауылы, Украинская көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
"Целинное орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Целинное ауылы, Школьная көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
"Червонный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонное ауылы, Школьная көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
"Чистопол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чистопол ауылы, Сакко және Ванцетти көшесі, 19
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
"Шөптікөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шөптікөл ауылы, Целинная көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
"Айқын Нұрқатов атындағы Шұқыркөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шұқыркөл ауылы, Школьная көшесі, 1Б
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
"Ялты орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ялты ауылы, Советская көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
"Боровской негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернозубовка ауылы, Мир көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
37
"Ефимовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ефимовка ауылы, Кооперативная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
38
"Жаманшұбар негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село 15 лет Казахстана, улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
39
Коммунальное государственное учреждение "Женысская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Мукур, улица Джамбула, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
40
Коммунальное государственное учреждение "Кырымбетская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Кырымбет, улица Отызбаева, 48
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
41
Коммунальное государственное учреждение "Литвиновская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Литвиновка, улица Советская, 24
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
42
Коммунальное государственное учреждение "Сарыадырская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Сарыадыр
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
43
Коммунальное государственное учреждение "Старобельская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Старобелка, улица Школьная, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
44
Коммунальное государственное учреждение "Чернобаевская основная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Чернобаевка, улица Шевченко, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
45
Коммунальное государственное учреждение "Жанасуская начальная школа имени Еркина Ауельбекова"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Жанасу, улица Школьная, 7А
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
46
Коммунальное государственное учреждение "Карагашская начальная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Карагаш, улица Школьная, 5/1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
47
Коммунальное государственное учреждение "Рухловская начальная школа"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Рухловка, улица Центральная, 15
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
48
Коммунальное государственное учреждение "Токтинская начальная школа"

Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, 15 жылдық Қазақстан ауылы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
39
"Жеңіс негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Мұқыр ауылы, Жамбыл көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
40
"Қырымбет негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет ауылы, Ш. Отызбаев көшесі, 48
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
41
"Литвиновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Литвиновка ауылы, Советская көшесі, 24
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
42
"Сарыадыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Сарыадыр ауылы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
43
"Старобелка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Старобелка ауылы Школьная көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
44
"Чернобаевка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чернобаевка ауылы, Шевченко көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
45
"Еркін Әуелбеков атындағы Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Жаңасу ауылы, Школьная көшесі, 7А
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
46
"Қарағаш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қарағаш ауылы, Школьная көшесі, 5/1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
47
"Рухловка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рухловка ауылы, Центральная көшесі, 15
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
48
"Тоқты бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

улица Школьная, 8/1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Сулы-элеваторная основная школа Тимирязевского района" государственного учреждения "Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области" акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Североморская, 36
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
район Шал акына
1
Коммунальное государственное учреждение "Акан-Баракская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Акан-Барак
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Афанасьевская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Афанасьевка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Жанажолская средняя школа имени Малдыбаева"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанажол
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Малдыбаева, 11
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Каратал
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Кенесовская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Кенес
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Крещенская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Крещенка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Кривощековская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Кривощеково
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "Новопокровская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Новопокровка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Октябрьская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Узынжар
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Приишимская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Повозочное
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Семипольская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Семиполка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Сухорабовская средняя школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Сухорабовка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Героя Социалистического Труда Есима Шайкина"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Муканова, 34
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ахметбекова"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ибраево
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия имени академика Е. Букетова"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Аксуская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Аксу
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Алкаагашская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Алкаагаш, улица Мукана Бексейтулы, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Балуанская основная школа имени Саутбекова"
Северо -Казахстанская область, район Шал акына, село Балуан
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Бирликская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Бирлик,
улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Городецкая основная школа района Шал акына"
Северо -Казахстанская область, район Шал акына, село Городецкое,
улица Центральная, 28
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Енбекская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Енбек,
улица Алтынсарина, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Жалтырская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жалтыр,
улица Мектеп, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Куприяновская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Куприяновка,
улица Новая, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Ольгинская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ольгинка,
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Астаганская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Остаган,
улица Школьная, 1
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Садовская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Садовка,
улица Ж.Жабаева, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
28
Коммунальное государственное учреждение "Белоградовская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Белоградовка,
улица Западная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Двойниковская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Двойники
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Жанасуская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанасу
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Жанаталапская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанаталап
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Коктерекская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Коктерек
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "Лесхозная начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ровное
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Минеевская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Меней
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Мергенская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, аул Мерген
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Рясинская начальная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Рясинка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
37
Коммунальное государственное учреждение "Социальская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Социал
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
38
Коммунальное государственное учреждение "Ступинская основная школа района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ступинка
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
город Петропавловск
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 2" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональна, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
2
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 4" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 274
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
3
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 5" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область,
город Петропавловск, улица Мира, 195
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
4
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 6 имени Кожабергена жырау" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональная, 42
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
5
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 7" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 89
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
6
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-комплекс эстетического воспитания № 8" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 160
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
7
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 9" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Победы, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
8
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 10 имени Н.К. Крупской" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Горького, 164
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
9
Коммунальное государственное учреждение "гимназия "БЭСТ" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Жумабаева, 97
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
10
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 12" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Рыжова, 51
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
11
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 13" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области

Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Целинное селосы, Школьная көшесі, 8/1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тимирязев ауданының Сулы-элеватор негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязево селосы, Североморская көшесі, 36
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Шал ақын ауданы
1
"Шал ақын ауданының Ақан-Барақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ақан-Барақ селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
"Шал ақын ауданының Афанасьевка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Афанасьевка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
"Ғ.Малдыбаев атындағы Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Жанажол селосы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
"Шал ақын ауданының қазақ орта мектбі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Малдыбаев көшесі, 11
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
"Шал акын ауданының Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Қаратал селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
"Шал ақын ауданының Кеңес орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Кеңес селосы, Достык көшесі, 6
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
"Шал ақын ауданының Крещенка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Крещенка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
"Шал ақын ауданының Кривощеково орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Кривощеково селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
"Шал ақын ауданының Новопокровка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Новопокровка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
"Шал ақын ауданының Октябрьское орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ұзынжар селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
"Шал ақын ауданының Приишимка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Повозочное селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
"Шал ақын ауданының Семиполка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Семиполка селосы, Советская көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
"Шал ақын ауданының Сухорабовка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сухорабовка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
"Социалистік Еңбек Ері Есім Шайкин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Муканова көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
"М.Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ысқақ Ыбыраев ауылы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
"Академик Е.А.Бөкетов атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Победы көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
"Шал ақын ауданының Ақсу негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ақсу селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
"Шал ақын ауданының Алқаағаш негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Алқаағаш ауылы, Мұкан Бексейітұлы көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
"С. Сауытбеков атындағы Балуан негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Балуан селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
"Шал ақын ауданының Бірлік негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Бірлік селосы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
"Шал ақын ауданының Городецкое негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Городецкое селосы, Центральная көшесі, 28
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
"Шал ақын ауданының Еңбек негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Еңбек селосы, Алтынсарина көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
"Шал ақын ауданының Жалтыр негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Жалтыр аулы, Мектеп көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
"Шал ақын ауданының Куприяновка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Куприяновка селосы, Новая көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
"Шал ақын ауданының Ольгинка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ольгинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
"Шал ақын ауданының Астаған негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Остаған аулы, Школьная көшесі, 1
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
"Шал ақын ауданының Садовка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Садовка селосы, Ж. Жабаева көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
"Шал ақын ауданының Белоградовка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Белоградовка селосы, Западная көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
"Шал ақын ауданының Двойники бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Двойники селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
"Шал ақын ауданының Жаңасу бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Жаңасу селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
"Шал ақын ауданының Жаңаталап бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Жаңаталап селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
"Шал ақын ауданының Көктерек бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Көктерек селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
"Шал ақын ауданының Лесхоз бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ровное селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
"Шал ақын ауданының Миней бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Меней селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
"Шал ақын ауданының Мерген негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Мерген аулы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
"Шал ақын ауданының Рясинка бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Рясинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
37
"Шал ақын ауданының Социал негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Социал селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
38
"Шал ақын ауданының Ступинка негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ступинка селосы
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Петропавл қаласы
1
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 2 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
2
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 4 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 274
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
3
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 5 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 195
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
4
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қожаберген жырау атындағы № 6 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Интернациональная көшесі, 42
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
5
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 7 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 89
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
6
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің" № 8 жалпы білім беретін эстетикалық тәрбие орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 160
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
7
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 9 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы Жеңіс көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
8
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Н.К. Крупская атындағы № 10 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Горький көшесі, 164
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
9
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "БЭСТ" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Жұмабаев көшесі, 97
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
10
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 12 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Рыжов көшесі, 51
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
11
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 13 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 1-ая Заречная, 59
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
12
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 14 имени Ю. Гагарина" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Калюжная, 22
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
13
Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 16" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Студенческая, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
14
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа-комплекс национального возрождения № 17" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Егемен Казахстан, 29
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
15
Коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей "аль-Фараби" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Я. Гашека, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
16
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 19" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 3 Кирпичная, 7
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
17
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 20 имени Жумабека Ташенова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Сатпаева, 33
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 21" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Токсан би, 94
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
19
Коммунальное государственное учреждение "Начальная школа № 22" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, проезд Индустриальный, 31
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
20
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 23" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Мира, 272
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 24" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Северная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
22
Коммунальное государственное учреждение "Школа-детский сад № 26" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Московская, 170
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
23
Коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа № 31" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Пугачева, 129
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 32" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Кошукова, 17
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
25
Коммунальное государственное учреждение "Первая гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Егемен Казакстан, 22
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 40 им. М. Карбышева" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Б. Петров, 44
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
27
Коммунальное государственное учреждение "Первый городской общеобразовательный лицей" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 100
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
28
Государственное учреждение "Средняя школа № 42" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Лазутина, 212
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 43 имени Габита Мусрепова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Новая, 116
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
30
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа № 44" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Караванная, 140
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
31
Коммунальное государственное учреждение "Городская классическая гимназия имени Сафуана Шаймерденова" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Букетова, 35 А
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
32
Коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 327 Г
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
33
Коммунальное государственное учреждение "школа-лицей "Дарын" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Алма-Атинская, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
34
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-лицей при Петропавловском гуманитарном колледже имени М. Жумабаева" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 28
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
35
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат № 1" государственного учреждения "Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Панфилова, 256
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная инновационная школа № 1 им. М. Айтхожина" государственного учреждения"Отдел образования города Петропавловска" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица П.Васильева, 44
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
Форма
Руководителю____________________
Наименование местного исполнительного органа
________________________________
Ф.И.О. (при наличии) полностью
Заявление
Прошу зачислить моего сына/дочь (Ф.И.О. (при наличии) ребенка)____________________________________________________________
для обучения_____класс_____________________________________________________
(полное наименование организации образования)
__________________________________________________________________
Проживающего по адресу ____________________________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, города и области)
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
________ "__" ____20 _ г.
(подпись)
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
Форма
Расписка
о получении документов у услугополучателя
Организация образования__________________________________________
________________________________________________________________
(полное наименование организации образования)
__________________________________________________________________
(наименование населенного пункта, района, города и области)
Расписка о приеме документов" №__
Получены от____________________________________следующие документы:
(Ф.И.О. (при наличии) услугополучателя)
Заявление
Другие____________________________________________
Дата приема заявления____________________________________________
Ф.И.О. (при наличии) (ответственного лица, принявшего документы)
(подпись)
Телефон
Получил; Ф.И.О. (при наличии)/подпись услугополучателя
"____"______________20___год
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Прием документов и зачисление в организации образования, независимо от ведомственной подчиненности, для обучения по общеобразовательным программам начального, основного среднего, общего среднего образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через портал
Условные обозначения:

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, 1-ші Заречная көшесі, 59
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
12
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ю. Гагарин атындағы № 14 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Калюжная көшесі, 22
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
13
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 16 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Студенческая көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
14
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 17 ұлттық өркендеу орта мектеп-кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Егемен Қазақстан көшесі, 29
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
15
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "әл-Фараби мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Я. Гашек, көшесі, 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
16
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 19 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, 3 Кирпичная көшесі, 7
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
17
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмабек Тәшенов атындағы №20 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Сәтбаев көшесі, 33
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
18
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 21 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Тоқсан би көшесі, 94
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
19
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 22 бастауыш мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Индустриальная жол айрығы, 31
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
20
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 23 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 272
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
21
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 24 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Северный көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
22
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 26 мектеп-балабақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Московская көшесі, 170
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
23
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 31 орталау мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Пугачев көшесі, 129
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
24
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 32 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Кошуков көшесі, 17
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
25
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Егемен Қазақстан көшесі, 22
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
26
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Карбышев атындағы № 40 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Б. Петров көшесі, 44
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
27
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бірінші қалалық жалпы білім беретін лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 100
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
28
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 42 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Лазутин көшесі, 212
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
29
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ғ. Мүсірепов атындағы № 43 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Новая көшесі, 116
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
30
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№ 44 орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Караванная көшесі, 140
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
31
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "С. Шәймерденов атындағы қалалық классикалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Е. Бөкетов көшесі, 35А
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
32
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Мир көшесі, 327 Г
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
33
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Дарын"мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Алматы көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
34
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Жұмабаев атындағы Петропавл гуманитарлық колледжінің жанындағы жалпы білім беретін мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абая-көшесі, 28
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
35
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "№1 жалпы білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Панфилов көшесі, 256
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігі "Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "М. Айтхожин атындағы №1 жалпы білім беретін инновациялық орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, П. Васильев көшесі, 44
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Нысан
____________________________ басшысы
(жергілікті атқарушы органның атауы)
____________________________________
Т.А.Ә. (болған жағдайда),
Өтініш
_______________________________________________________________
(білім беру ұйымының толық атауы) сыныпта оқу үшін
__________________________________________________________________ мекенжайында (елді мекен, аудан, қала және облыс атауы) тұратын менің балам/қызым (Т.А.Ә. (болса))
____________________________________________________________________
қабылдауды сұраймын.
Ақпараттық жүйеде орналасқан заңмен қорғалатын құпиялардан тұратын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
"___" __________ 20____ж.
(қолы)
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
Көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттардың алынғаны туралы қолхат
Білім беру ұйымы ____________________________________________________
(білім беру ұйымының толық атауы)
____________________________________________________________________
(елді мекен, аудан, қала және облыс атауы)
Құжаттардың қабылданғаны туралы № ______________ қолхат
____________________________________________ мынадай құжаттар алынды:
(көрсетілетін қызметті алушының Т.А.Ә. (болған жағдайда)
1. Өтініш
2. Басқа ____________________________________________________________
____________________________________________________________
____________________________________________________________
Өтініштің қабылданған күні __________________________________________
Т.А.Ә. (құжаттарды қабылдаған жауапты адам)
_____________ (қолы)
Телефоны __________
Алдым: Т.А.Ә. (бар болса)/көрсетілетін қызметті алушының қолы
"__" __________ 20__ жыл
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
"Бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім берудің жалпы білім беретін бағдарламалары бойынша оқыту үшін ведомстволық бағыныстылығына қарамастан білім беру ұйымдарына құжаттарды қабылдау және оқуға қабылдау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 228
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 179 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере среднего образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11057), оказывается местными исполнительными органами районов согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее - услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является копия приказа руководителя местного исполнительного органа по разрешению на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования или письмо с указанием номера и даты приказа руководителя.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является поступление с ЦОНа документов (далее - пакет документов):
1) заявление услугополучателя на обучение в форме экстерната согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) врачебно-консультационное заключение комиссии, форма 1/е, утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 6697);

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 228 қаулысымен бекітілген
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі №179 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде №11057 болып тіркелген), "Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі стандартына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес аудандардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерін беру:
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚКО) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру жөніндегі жергілікті атқарушы орган басшысы бұйрығының көшірмесі немесе бұйрықтың нөмірі мен шығарылған күні көрсетілген хат болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме ХҚКО-дан құжаттардың (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) келіп түсуі болып табылады:
1) көрсетілетін қызметті алушының экстернат нысанында оқу туралы осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес өтініші;
2) комиссияның дәрігерлік-консультативтік қорытындысы, "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттамасының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген 1/е нысанында;

3) справка о временом проживании за рубежом родителей обучающихся или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом (при необходимости);
4) копии табелей успеваемости за последний класс обучения;
5) копии сведетельства о рождении услугополучателя (в случае рождения до 2008 года) (оригинал для сверки).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, поступивших с ЦОНа, регистрирует их в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя, в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
5) канцелярия услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, в течение 15 (пятнадцати) минут.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта результата оказания государственной услуги;
5) подписанный результат оказания государственной услуги, направление в ЦОН.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):

3) білім алушының ата-анасының немесе оларды алмастыратын адамдардың уақытша шетелде тұруы туралы анықтама, шетелде оқитындығын растайтын құжат (қажет болған жағдайда);
4) соңғы оқыған сыныбындағы үлгерім табельдерінің көшірмесі;
5) көрсетілетін қызметті алушының туу туралы куәлігінің (2008 жылға дейін туған жағдайда) көшірмесі (салыстыру үшін түпнұсқасы).
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚКО-ға келіп түскен құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, 10 (он) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығын құжаттар топтамасымен таныстырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚКО-ға жібереді, 15 (он бес) минут ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі, оны ХҚКО-ға жіберу.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:

1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, поступивших с ЦОНа, регистрирует их в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя, в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
5) канцелярия услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, в течение 15 (пятнадцати) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложении 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя (или его законного представителя):
1) услугополучатель (или его законный представитель) для получения государственной услуги предоставляет в ЦОН пакет документов:
заявление услугополучателя на обучение в форме экстерната согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
врачебно-консультационное заключение заключение комиссии, форма 1/е, утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан № 6697);
справка о временом проживании за рубежом родителей обучающихся или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом (при необходимости);
копии табелей успеваемости за последний класс обучения;
копии сведетельства о рождении услугополучателя (в случае рождения до 2008 года) (оригинал для сверки).

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚКО-ға келіп түскен құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, 10 (он) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығын құжаттар топтамасымен таныстырады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ХҚКО-ға жібереді, 15 (он бес) минут ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. ХҚКО-ға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының (немесе оның заңды өкілінің) сұранысын өңдеудің ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның заңды өкілі) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ХҚКО-ға құжаттар топтамасын тапсырады:
көрсетілетін қызметті алушының экстернат нысанында оқу туралы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес өтініші;
дәрігерлік-консультативтік комиссияның қорытындысы, "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттамасының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің мемлекеттік тізілімінде № 6697 болып тіркелген) бекітілген 1/е нысанында;
білім алушының ата-анасының немесе оларды алмастыратын адамдардың уақытша шетелде тұруы туралы анықтама, шетелде оқитындығын растайтын құжат (қажет болған жағдайда);
соңғы оқыған сыныбындағы үлгерім табельдерінің көшірмесі;
көрсетілетін қызметті алушының туу туралы куәлігінің (2008 жылға дейін туған жағдайда) көшірмесі (салыстыру үшін түпнұсқасы);

2) работник ЦОНа проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов на соответствие, в течение 3 (трех) минут. Регистрирует заявление в информационной системе "Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения" (далее - ИИС ЦОН), в течение 5 (пяти) минут. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги, в течение 3 (трех) минут;
3) работник ЦОНа получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан, в течение 3 (трех) минут;
4) работник ЦОНа идентифицируют личность услугополучателя, вносит соответствующую информацию об услугополучателе и список поданых документов в ИИС ЦОН, в течение 5 (пяти) минут;
5) работник ЦОНа подготавливает пакет документов и направляет его услугодателю, в течение 5 (пяти) минут;
6) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, поступивших с ЦОНа, регистрирует их в течение 10 (десяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 5 (пяти) минут;
7) руководство услугодателя изучает пакет документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
8) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя, в течение 14 (четырнадцати) рабочих дней;
9) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги канцелярии услугодателя, в течение 20 (двадцати) минут;
10) канцелярия услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в ЦОН, в течение 15 (пятнадцати) минут.
11) работник ЦОНа принимает результат оказания государственной услуги, поступивший от услугодателя, в течение 15 (пятнадцати) минут. Выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, в течение 5 (пяти) минут с момента обращения услугополучателя.
Описание функционального взаимодействия информационных систем через ЦОН, задействованных в оказании государственной услуги приведена в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Список услугодателей
Наименование услугодателя
Адрес местонахождения услугодателя
Время оказания государственной услуги
город Петропавловск
1
Государственное учреждение "Отдел образования города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Айыртауский район
2
Государственное учреждение "Отдел образования Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, МКР, 20
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Акжарский район
3
Государственное учреждение "Отдел образования Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 13а
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Аккайынский район
4
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел образования"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 16
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Есильский район
5
Государственное учреждение "Отдел образования Есильского района"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 12
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Жамбылский район
6
Государственное учреждение "Отдел образования Жамбылского района"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Шайкина, 30
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
район Магжана Жумабаева
7
Государственное учреждение "Отдел образования района Магжана Жумабаева"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Комарова, 16
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Кызылжарский район
8
Государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел образования"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Молодежная, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Мамлютский район
9
Государственное учреждение "Отдел образования Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Абая Кунанбаева, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
район имени Габита Мусрепова
10
Государственное учреждение "Отдел образования района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Тайыншинский район
11
Государственное учреждение "Отдел образования Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 206
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Тимирязевский район
12
Государственное учреждение "Отдел образования Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Валиханова, 25
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Уалихановский район
13
Государственное учреждение "Отдел образования Уалихановского района"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Жамбыла, 76
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
района Шал акына
14
Государственное учреждение "Отдел образования района Шал акына"
Северо-Казахстанская область, района Шал акына, город Сергеевка, улица Желтоксан, 14
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 17 часов 30 минут, обед с 13 часов до 14 часов 30 минут
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Форма
Руководителю_______________________
____________________________________
Наименование местного исполнительного органа
____________________________________
Ф.И.О. (при наличии) полностью и ИИН /
Заявление на обучение и форме экстерната
Прошу выдать мне разрешение на обучение в форме экстерната в организациях образования в соответствии с подпунктом 24-4) пункта 2 статьи 6 (или подпунктом 25-7) пункта 3 или подпунктом 21-3) пункта 4 статьи 6) Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", а также с пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
Прилагаю следующие документы, согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования":

2) ХҚКО қызметкері өтініш толтырылуының дұрыстығын және құжаттар топтамасының сәйкесінше толықтығын тексереді, 3 (үш) минут ішінде.
"Халыққа қызмет көрсету орталығы үшін интегриялық ақпараттық жүйесі" ақпараттық жүйесінде өтінішті тіркеу, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді, 3 (үш) минут ішінде;
3) Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, ХҚКО қызметкері ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпия болып табылатын мәліметтерді пайдалануға көрсетілетін қызметті алушының келісімін алады, 1 (бір) минут ішінде;
4) ХҚКО қызметкері көрсетілетін қызметті алушының тұлғасын сәйкестендіреді, көрсетілетін қызметті алушы туралы тиісті ақпаратты және берілген құжаттар тізімін ХҚКО ЫАЖ-ға енгізеді, 5 (бес) минут ішінде;
5) ХҚКО қызметкері құжаттар топтамасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушіге жібереді, 5 (бес) минут ішінде;
6) көрсетілген қызметті берушінің кеңсесі ХҚКО келіп түскен құжаттар топтамасын қабылдайды, оларды 10 (он) минут ішінде тіркейді. Көрсетілген қызметті берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасын дайындайды және көрсетілген қызметті берушінің басшылығына тапсырады, 14 (он төрт) жұмыс күні ішінде;
9) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешімді қабылдайды және көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесінің жобасына қол қояды, көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 20 (жиырма) минут ішінде;
10) көрсетілген қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін ХҚКО-ға жолдайды, 15 (он бес) минут ішінде.
11) ХҚКО қызметкері көрсетілген қызметті берушіден келіп түскен көрсетілген мемлекеттік қызметтер нәтижесін қабылдайды, 15 (он бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін береді, көрсетілетін қызметті алушы өтініш білдірген күннен бастап 5 (бес) минут ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердің ХҚКО арқылы функционалдық өзара іс-қимылын сипаттау осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушілердің тізімі
Көрсетілетін қызметті беруші атауы
Көрсетілетін қызметті беруші орналасқан жердің мекенжайы
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет уақыты
Солтүстік Қазақстан облысы
1
"Петропавл қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Айыртау ауданы
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл селосы, ША, 20
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ақжар ауданы
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық селосы, Целинная көшесі, 13а
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Аққайың ауданы
4
"Аққайың аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново селосы, Труд көшесі, 16
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Есіл ауданы
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка селосы, Ленин көшесі, 12
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Жамбыл ауданы
6
"Жамбыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка селосы, Шайкина көшесі, 30
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Мағжан Жұмабаев ауданы
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Комаров көшесі,16
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Қызылжар ауданы
8
"Қызылжар аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Молодежная көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Мамлют ауданы
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, А.Құнанбаев көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы, Новоишим селосы, Ленин көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Тайынша ауданы
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 206
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Тимирязев ауданы
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев селосы, Уәлиханов көшесі, 25
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Уәлиханов ауданы
13
"Уәлиханов ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл селосы, Жамбыл көшесі, 76
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
Шал ақын ауданы
14
"Шал ақын ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеев қаласы, Желтоқсан көшесі 14
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Нысан
__________________________ басшысы
Жергілікті атқарушы органның атауы
__________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған
жағдайда) және ЖСН
Экстернат нысанында оқуға рұқсат беруге өтініш
Маған ______________ білім беру ұйымдарында "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағы 24-4) тармақшасына (немесе 6-бап, 3-т. 25-7) тармақша немесе 6-бап, 4-тармағының 21-3) тармақшасына, сондай-ақ "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағына сәйкес экстернат нысанында оқуға рұқсат беруді сұраймын."Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында қарастырылған тізбеге сәйкес төмендегі құжаттарды қоса тапсырамын:

1) заключение врачебно-консультационной комиссии (при необходимости);
2) справка о временном проживании за рубежом родителей обучающегося или лиц, их заменяющих, документ, подтверждающий обучение за рубежом (при необходимости);
3) копии табелей успеваемости за последний класс обучения;
4) копия свидетельства о рождении услугополучателя (о случае рождения до 2008 года) (оригинал для сверки).
Настоящее заявление составлено в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных систем.
______________(подпись)
"___"__________20____г.
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Форма
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
(далее - ФИО), либо наименование
организации услугополучателя)
_______________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №___филиала РГП "Центр обслуживания населения" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
________________________________;
________________________________.
Настоящая расписка составлена в двух экземплярах, по одному для каждой стороны.
ФИО (работника ЦОН)______________________________(подпись)
Исполнитель: Ф.И.О. _____________________________
Телефон ______________________
Получил: Ф.И.О. / подпись услугополучателя
"__" _____________      20 год
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги услугодателем
Условные обозначения:
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Выдача разрешения на обучение в форме экстерната в организациях основного среднего, общего среднего образования"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги ЦОН
Условные обозначения:

1) дәрігерлік-консультативтік комиссияның қорытындысы (қажет болған жағдайда);
2) білім алушының ата-анасының немесе оларды алмастыратын адамдардың уақытша шетелде тұруы туралы анықтама, шетелде оқитынын растайтын құжат (қажет болған жағдайда);
3) көрсетілетін қызметті алушының соңғы оқыған сыныбындағы үлгерім табелінің көшірмесі;
4) көрсетілетін қызметті алушының туу туралы куәлігінің (2008 жылға дейін туған жағдайда) көшірмесі (салыстыру үшін түпнұсқасы);
Осы өтініш әр тарапқа бір данадан 2 дана жасалды.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпия болып табылатын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
_______________________
(қолы)
20 ___ ж. "___"
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
(Тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда) (бұдан әрі – Т.А.Ә.)
немесе көрсетілетін қызметті
алушы ұйымының атауы)
________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының
мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК филиалының № ____ бөлімі (мекенжайын көрсету керек) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көрсетілген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбағаныңызға байланысты (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын көрсету қажет) мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
жоқ құжаттардың атауы:
1. ________________________________________;
2. ________________________________________.
Осы қолхат екі данада, әрбір тарап үшін бір данадан жасалады.
ХҚКО қызметкерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда) (қолы)
Орындаушы: Т.А.Ә. (болған жағдайда)_______________
Телефон ________________
Алдым: Т.А.Ә (болған жағдайда) / көрсетілетін қызметті алушының қолы
"___" _________ 20__ жыл
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
"Негізгі орта, жалпы орта білім беру ұйымдарында экстернат нысанында оқуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
ЖТ МДҚ - "Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры;
ЗТ МДҚ - "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры;
ХҚКО ЫАЖ - халыққа қызмет көрсету орталықтарының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі.

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 30 июня 2015 года № 228
Регламент государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании", утвержденный приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 8 апреля 2015 года № 179 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере среднего образования, оказываемых местными исполнительными органами" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11057), оказывается организациями основного среднего и общего среднего образования согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
1) канцелярию услугодателя;
2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является выдача дубликата свидетельства об основном среднем образовании, дубликата аттестата об общем среднем образовании.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее-услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является поступление с ЦОНа, либо предоставление услугополучателем документов (далее - пакет документов):
1) заявление услугополучателя, утерявшего документ, на имя руководителя организации образования согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги, в котором излагаются обстоятельства утери документа или другие причины;
2) копия свидетельства о рождении (в случае рождения до 2008 года) с документом удостоверяющим личность (паспорта) родителя (законного представителя) несовершеннолетнего ребенка или документ удостоверяющий личность услугополучателя (требуется для идентификации личности);

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 маусымдағы № 228 қаулысымен бекітілген
"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Орта білім беру саласында жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын беркіту туралы" Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі № 179 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 11057 болып тіркелген), "Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметі стандарттарына сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдары (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижелерін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚКО) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі негізгі орта білім туралы куәліктің телнұсқасын, жалпы орта білім туралы аттестаттың телнұсқасын беру болып табылады.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме құжаттардың (бұдан әрі - құжаттар топтамасы) ХҚКО-дан келіп түсуі немесе оларды көрсетілетін қызметті алушының ұсынуы болып табылады:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес құжатты жоғалтқан көрсетілетін қызметті алушының білім беру ұйымы басшысының атына жазылған құжаттың жоғалу жағдайы немесе басқа да себептері көрсетілген өтініші;
2) кәмелетке толмаған баланың ата-анасының (заңды өкілінің) жеке куәлігімен (паспортымен) бірге туу туралы куәлігінің (2008 жылы туылған жағдайда) көшірмесі немесе көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат (тұлғаны сәйкестендіру үшін);

3) выписка из периодического печатного издания, с указанием номера и даты регистрации выдачи документа, сроком опубликования не более 10 (десяти) рабочих дней, со дня размещения гражданином информации по утере документа и предоставления оригинала испорченного документа.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, поступившых с ЦОНа, либо представленных услугополучателем, регистрирует их, в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя, в течение 14 (четырнадцати) календарных дней;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги канцелярии услугодателя, в течение 15 (пятнадцати) минут;
5) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, либо направляет его ЦОН, в течение 5 (пяти) минут.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) регистрация пакета документов;
2) виза руководства услугодателя;
3) проект результата оказания государственной услуги;
4) подписание руководством услугодателя проекта рузультата оказания государственной услуги;
5) подписанный результат оказания государственной услуги, выдача его услугополучателю, либо направление его в ЦОН.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководство услугодателя;
3) ответственный исполнитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками), длительность каждой процедуры (действия):

3) құжаттың нөмірі және берілгенін тіркеу күні көрсетілген, азамат құжатының жоғалғаны жөніндегі ақпаратты орналастырған күннен бастап жарияланған мерзімі 10 (он) жұмыс күнінен аспаған мерзімді баспа басылымынан үзінді немесе бүлінген құжаттың түпнұсқасын ұсыну.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚКО-ға келіп түскен немесе көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 15 (он бес) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, күнтізбелік 14 (он төрт ) күн ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 15 (он бес) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді немесе оны ХҚКО-ға жібереді, 5 (бес) минут ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) құжаттар топтамасын тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының бұрыштамасы;
3) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшылығының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қоюы;
5) қол қойылған мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі, оны көрсетілетін қызметті алушыға беру немесе ХҚКО-ға жіберу.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы.
8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:

1) канцелярия услугодателя осуществляет прием пакета документов, поступившых с ЦОНа, либо представленных услугополучателем, регистрирует их, в течение 5 (пяти) минут. Передает руководству услугодателя, в течение 5 (пяти) минут;
2) руководство услугодателя ознакамливается с пакетом документов, определяет ответственного исполнителя услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному исполнителю услугодателя, в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) ответственный исполнитель услугодателя изучает пакет документов услугополучателя, подготавливает проект результата оказания государственной услуги и передает руководству услугодателя, в течение 14 (четырнадцати) календарных дней;
4) руководство услугодателя принимает решение и подписывает проект результата оказания государственной услуги и передает результат оказания государственной услуги канцелярии услугодателя, в течение 15 (пятнадцати) минут;
5) канцелярия услугодателя выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю, либо направляет его ЦОН, течение 5 (пяти) минут.
Описание последовательности процедур (действия) приведено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 4 к настоящему регламенту государственной услуги.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугодателя:
1) услугополучатель для получения государственной услуги предоставляет в ЦОН пакет документов:
заявление услугополучателя, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги, в котором излагаются обстоятельства утери документа или другие причины;
копия свидетельства о рождении (в случае рождения до 2008 года) с документом удостоверяющим личность (паспорта) родителя (законного представителя) несовершеннолетнего ребенка или документ удостоверяющий личность услугополучателя (требуется для идентификации личности);
выписка из периодического печатного издания, с указанием номера и даты регистрации выдачи документа, сроком опубликования не более 10 (десяти) рабочих дней, со дня размещения гражданином информации по утере документа и предоставления оригинала испорченного документа;
2) работник ЦОНа проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов, в течение 10 (десяти) минут. При соблюдении правильности и полноты заполнения заявления и предоставления полного пакета документов, работник ЦОНа регистрирует заявление в информационной системе "Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения" (далее - ИИС ЦОН), в течение 5 (пяти) минут. В случае предоставление услугополучателем неполного пакета документов отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги, в течение 5 (пяти) минут;

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚКО-ға келіп түскен немесе көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, оларды тіркейді, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, 5 (бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттар топтамасымен танысады, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысын айқындайды, құжаттар топтамасына тиісті бұрыштаманы қойып, көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысына береді, 15 (он бес) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындап, көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді, күнтізбелік 14 (он төрт) күн ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім қабылдап, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасына қол қояды және көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне береді, 15 (он бес) минут ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға береді немесе оны ХҚКО-ға жібереді, 5 (бес) минут ішінде.
Рәсімдерді (іс-қимылдарды) сипаттау реттілігі осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәрбін сипаттау
9. ХҚКО-ға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұранысын өңдеудің ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушы (немесе оның заңды өкілі) мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ХҚКО-ға құжаттар топтамасын тапсырады:
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес құжаттың жоғалу жағдайы немесе басқа да себептері көрсетілген өтініші;
кәмелетке толмаған баланың ата-анасының (заңды өкілінің) жеке куәлігімен (паспортымен) бірге туу туралы куәлігінің (2008 жылы туылған жағдайда) көшірмесі немесе көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат (тұлғаны сәйкестендіру үшін);
құжаттың нөмірі және берілгенін тіркеу күні көрсетілген, азамат құжатының жоғалғаны жөніндегі ақпаратты орналастырған күннен бастап жарияланған мерзімі 10 (он) жұмыс күнінен аспаған мерзімді баспа басылымынан үзінді немесе бүлінген құжаттың түпнұсқасы;
2) ХҚКО қызметкері өтініш толтырылуының дұрыстығын және құжаттар топтамасының толықтығын тексереді, 10 (он) минут ішінде. Өтінішті дұрыс және толық толтыру, құжаттар топтамасын толық ұсыну сақталған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті "Халыққа қызмет көрсету орталықтарының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – ХҚКО ЫАЖ) тіркейді, 5 (бес) минут ішінде. Көрсетілетін қызметті алушы құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚКО қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді, 5 (бес) минут ішінде;

Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 1-ая Заречная, 100
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
36
Коммунальное государственное учреждение "Специальная (коррекционная) школа-интернат № 1 для детей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Шухова, 40
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
37
Коммунальное государственное учреждение "Специальная (коррекционная) школа-интернат № 2 для детей с ограниченными возможностями в развитии" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица 314 Стрелковой Дивизии, 158
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
38
Коммунальное государственное учреждение "Областная специальная (коррекционная) школа-интернат для детей с нарушениями слуха" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица И. Алтынсарина, 223
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
39
Коммунальное государственное учреждение "Областная школа-интернат для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Юбилейная, 5
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
40
Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная гимназия-интернат для одаренных детей имени Абу Досмухамбетова" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Симашко, 2
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
41
Коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная школа-лицей для одаренных детей ЛОРД" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск,
улица Алмаатинская, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
42
Государственное учреждение "Комплекс "Колледж искусств-специализированная школа-интернат для одаренных детей музыкально-эстетического профиля"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Интернациональная, 81
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
43
Коммунальное государственное учреждение "Областная казахско-турецкая специализированная школа-лицей-интернат для одаренных детей" акимата Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Ш. Уалиханова, 18
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
44
Коммунальное государственное учреждение "Северо-Казахстанская областная специализированная школа-интернат для одаренных в спорте детей" государственного учреждения "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Я. Гашека, 4
Ежедневно с понедельника по пятницу, с 9 часов до 18 часов, обед с 13 часов до 14 часов
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
Форма
__________________________________
(наименование учебного заведения )
от_______________________________
/Ф.И.О. (при наличии) полностью и ИИН /
__________________________________
________________________________
/год окончания/
_______________________________
________________________________
наименование и адрес
учебного заведения,
в случае изменения
Заявление
Прошу Вас выдать мне дубликат аттестата (свидетельства) в связи с_____________________________________________________________________
нужный документ необходимо подчеркнуть
____________________________________________________________________
указать причину
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Согласен на использования сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
"____" __________ 20 _ г
(подпись)
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
Форма
(Фамилия, имя, отчество (при наличии)
(далее - ФИО), либо наименование организации
услугополучателя)
___________________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов

Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, 1-ші Заречная көшесі, 100
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
36
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 1 арнайы (түзету) мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 40
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
37
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 2 арнайы (түзету) мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, 314 Стрелковой Дивизиясы көшесі, 158
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
38
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Есту кемістігі бар балаларға арналған облыстық арнайы (түзету) мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Ы. Алтынсарин көшесі, 223
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
39
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған облыстық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Юбилейная көшесі, 5
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
40
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Әбу Досмұхамбетов атындағы облыстық дарынды балаларға мамандандырылған гимназия-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Симашко көшесі, 2
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
41
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "ЛОРД дарынды балалар үшін мамандандырылған облыстық мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Алматы көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
42
"Музыкалық-эстетикалық бейіндегі дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат-өнер колледжі Кешені" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Интернациональная көшесі, 81
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
43
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Облыстық дарынды балаларға мамандандырылған қазақ-түрік мектеп-лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Ш. Уәлиханов көшесі, 18
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
44
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесінің "Солтүстік Қазақстан облыстық спортқа дарынды балаларға арналған мамандандырылған мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы,
Петропавл қаласы,
Я. Гашек көшесі, 4
Күн сайын дүйсенбіден жұмаға дейін, сағат 9-дан 18-ге дейін, түскі үзіліс сағат 13-тен 14-ке дейін
"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Нысан
________________________________
(оқу орнының атауы)/
________________________________
/толық Т.А.Ә. (болған жағдайда)
және ЖСН/
________________________________
/бітірген жылы/
________________________________
Өзгерген жағдайда оқу орнының
атауы және мекенжайы
Өтініш
____________________________________________________________________
_____________________________________________________себебін көрсету/
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
аттестаттың (немесе куәліктің) телнұсқасын беруіңізді сұраймын.
керек құжаттың атауының көрсету қажет
Ақпараттық жүйелерде орналасқан заңмен қорғалатын құпиялардан тұратын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
"__" __________ 20 __
(қолы)
"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
(Тегі, аты, әкесінің аты
(болған жағдайда) (бұдан әрі - Т.А.Ә.)
немесе көрсетілетін қызметті
алушы ұйымының атауы)
________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының
мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат

Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №______ филиала РГП "Центр обслуживания населения" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
___________________________________________________;
___________________________________________________.
Настоящая расписка составлена в двух экземплярах, по одному для каждой стороны.
ФИО (работника ЦОН)      (подпись)
Исполнитель: Ф.И.О. _____________________________
Телефон _____
Получил: Ф.И.О. / подпись услугополучателя
"__" _____________      20 год
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги через канцелярию услугодателя
Условные обозначения:
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Выдача дубликатов документов об основном среднем, общем среднем образовании"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги ЦОН

"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК филиалының № ____ бөлімі (мекенжайын көрсету керек) Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көрсетілген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбағаныңызға байланысты (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауын көрсету қажет) мемлекеттік қызмет көрсетуге құжаттарды қабылдаудан бас тартады, атап айтқанда:
жоқ құжаттардың атауы:
1. ________________________________________;
2. ________________________________________.
Осы қолхат екі данада, әрбір тарап үшін бір данадан жасалады.
ХҚКО қызметкерінің Т.А.Ә. (болған жағдайда) (қолы)
Орындаушы: Т.А.Ә. (болған жағдайда)_______________
Телефон ________________
Алдым: Т.А.Ә. (болған жағдайда) / көрсетілетін қызметті алушының қолы
"___" _________ 20__ жыл
"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
"Негізгі орта, жалпы орта білім туралы құжаттардың телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
ХҚКО арқылы мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
ЖТ МДҚ - "Жеке тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры
ЗТ МДҚ - "Заңды тұлғалар" мемлекеттік дерекқоры
ХҚКО ЫАЖ - халыққа қызмет көрсету орталықтарының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі