Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 251. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 августа 2015 года № 3360. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16 июня 2016 года N 228
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 16.06.2016 N 228 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима
Северо-Казахстанской области
В.Бубенко
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 15 июля 2015 года № 251
Регламент государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта" (далее – государственная услуга) оказывается местными исполнительными органами области, городов и районов, акимами городов районного значения, поселков, сел, сельских округов согласно приложению 1 (далее–услугодатель) к настоящему регламенту, в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта", утвержденного приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 270 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11051) (далее – Стандарт).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через:
филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области (далее – ЦОН);
веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).

"Елді мекен шегінде объектіні салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 251 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 27 тамызда N 3360 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 16 маусымдағы N 228 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 16.06.2016 N 228 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабының 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген "Елді мекен шегінде объектіні салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бектілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күннің аяқталуы бойынша қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімінің міндетін атқарушы
В.Бубенко
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 шілдедегі № 251 қаулысымен бекітілді
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік көрсетілетін қызмет) осы Регламентке 1-қосымшада көрсетілген тізбеге сәйкес, "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 270 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11051 тіркелген) бекітілген "Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет Стандартына 1-қосымшаға сәйкес облыстың, қалалар мен аудандардың жергілікті атқарушы органдары, аудандық маңызы бар қалалардың, поселкелердің, ауылдардың, ауылдық округтердің әкімдері (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті берушілер) көрсетеді.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру:
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы (бұдан әрі - ХҚКО);
www.egov.kz "электрондық үкімет" веб-порталы (бұдан әрі - портал) арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – решение о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана согласно приложению 1 к Стандарту и договора временного (краткосрочного, долгосрочного) возмездного (безвозмездного) землепользования (далее – договор временного землепользования), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 Стандарта.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов, указанных в пункте 9 Стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) с момента сдачи документов в ЦОН:
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка – 28 (двадцать восемь) рабочих дней;
инспектор ЦОНа осуществляет прием заявления услугополучателя на получение земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта по форме согласно приложению 4 к Стандарту, выдает заявителю расписку о приеме документов с указанием срока получения для согласования акта выбора земельного участка и передает их услугодателю – 1 (один) рабочий день, либо выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 5 к Стандарту – 2 (два) рабочих дня;
сотрудник канцелярии услугодателя принимает на регистрацию, рассматривает заявление услугополучателя, направленное ЦОНом, согласно его реестру и передает документы на рассмотрение руководству услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
руководство услугодателя рассматривает документы и определяет уполномоченный орган для исполнения – 1 (один) рабочий день;
руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства рассматривает документы, определяет ответственного исполнителя – 1(один) рабочий день;
ответственный исполнитель:
подготавливает акт выбора земельного участка с ситуационной схемой размещения земельного участка (далее – ситуационная схема) – 7 (семь) рабочих дней;
направляет на согласование акт выбора земельного участка с ситуационной схемой одновременно всем заинтересованным государственным органам, соответствующим службам и в Республиканское государственное предприятие "Научно-производственный центр земельного кадастра" (далее – РГП "НПЦзем") для подготовки соответствующего заключения о возможности предоставления земельного участка по заявленному целевому назначению– 12 (двенадцать) рабочих дней;
в случае принятия положительного решения – представляет окончательный акт выбора земельного участка руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства на утверждение – 2 (два) рабочих дня;
при отрицательном решении – подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги и направляет на подписание руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства – 1 (один) рабочий день;
руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства рассматривает и подписывает окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги – 1 (один) рабочий день;
ответственный исполнитель направляет в ЦОН окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой и счет (смету) на изготовление земельно-кадастрового плана, предоставленный РГП "НПЦзем", для согласования с услугополучателем, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги– 3 (три) рабочих дня;
инспектор ЦОНа выдает услугополучателю расписку о приеме подписанного акта выбора земельного участка, в которой указывается дата подписания договора временного землепользования, а также сообщает заявителю о возможности получения информации по контактным данным, указанным в выданной расписке, и осуществляет передачу согласованного услугополучателем окончательного акта выбора земельного участка и платежного документа (квитанция) об оплате услуг за изготовление земельно-кадастрового плана в РГП "НПЦзем", либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги– 3 (три) рабочих дня.

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (жартылай автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – Стандартқа 1-қосымшаға сәйкес жер-кадастрлық жоспары мен уақытша (қысқа мерзiмдi және ұзақ мерзiмдi) өтеулi (өтеусіз) жер пайдалану шартын (бұдан әрі – уақытша жер пайдалану шарты) қоса ұсынып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім немесе Стандарттың 10-тармағымен көзделген себептер мен негіздер бойынша мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме Стандарттың 9 - тармағында көрсетілген құжаттардың болуы болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) құжаттарды ХҚКО-ға тапсырған сәттен бастап:
1-кезең: жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні;
ХҚКО-ның инспекторы көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін алу туралы өтінішін қабылдауды жүзеге асырады, өтініш иесіне жер учаскесін таңдау актісін келісу үшін қолхатты алу мерзімін көрсете отырып, құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді және оны көрсетілетін қызметті берушіге тапсырады – 1 (бір) жұмыс күні немесе Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді – 2 (екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеуге қабылдайды, ХҚКО жолдаған тізілімге сәйкес қарайды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарау үшін тапсырады – 15 (он бес) минут;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттарды қарайды және орындау үшін уәкілетті органды анықтайды – 1 (бір) жұмыс күні;
сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды – 1 (бір) жұмыс күні;
жауапты орындаушы:
жер учаскесін орналастырудың ахуалдық схемасымен (бұдан әрі – ахуалдық схема) жер учаскесін таңдау актісін дайындайды – 7 (жеті) жұмыс күні;
ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін бір мезгілде барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, тиісті қызметтерге және "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі – "ЖерҒӨО" РМК) мәлімделген нысаналы мақсаты бойынша жер учаскесін беру мүмкіндігі туралы тиісті қорытынды дайындау үшін келісуге жолдайды – 12 (он екі) жұмыс күні;
оң шешім қабылданған жағдайда – жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына бекіту үшін ұсынады – 2 (екі) жұмыс күні;
теріс шешім кезінде – мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына қол қою үшін ұсынады – 1 (бір) жұмыс күні;
сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін қарайды және оған қол қояды, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды – 1 (бір) жұмыс күні;
жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушымен келісу үшін ХҚКО-ға ахуалдық схемасымен бірге жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және "ЖерҒӨО" РМК ұсынған жер-кадастрлық жоспарды дайындауға арналған есепті (сметаны) немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды – 3 (үш) жұмыс күні;
ХҚКО-ның инспекторы көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына қол қою күні көрсетілетін, қол қойылған жер учаскесін түпкілікті таңдау актісінің қабылданғаны туралы қолхат береді, сондай-ақ өтініш иесін берілген қолхатта көрсетілген байланыс деректері бойынша ақпарат алу мүмкіндігі туралы хабардар етеді және "ЖерҒӨО" РМК-ге көрсетілетін қызметті алушымен келісілген жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және жер-кадастрлық жоспарды дайындау қызметтеріне ақы төленгені туралы төлем құжатын тапсыруды жүзеге асырады, не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды – 3 (үш) жұмыс күні.

2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплаты за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня;
РГП "НПЦзем" в случае оплаты изготавливает земельно-кадастровый план и направляет его в уполномоченный орган по земельным отношениям – 10 (десять) рабочих дней;
руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям рассматривает, утверждает земельно-кадастровый план и определяет ответственного исполнителя – 2 (два) рабочих дня;
ответственный исполнитель подготавливает проект решения услугодателя о предоставлении права на земельный участок и договор временного землепользования – 5 (пять) рабочих дней;
руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям рассматривает проект решения, подписывает договор временного землепользования – 1 (один) рабочий день;
руководство услугодателя рассматривает и подписывает проект решения, направляетв уполномоченный орган по земельным отношениям– 1 (один) рабочий день;
ответственный исполнитель направляет в ЦОН копии решения о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана и договора временного землепользования для подписания услугополучателем в двух экземплярах – 1 (один) рабочий день;
инспектор ЦОНа осуществляет выдачу документов и подписывает услугополучателем договора временного землепользования в двух экземплярах – 2 (два) рабочих дня.
6. Результатом оказания государственной услуги является решение местного исполнительного органа о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана и договора временного (краткосрочного, долгосрочного) возмездного (безвозмездного) землепользования.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
сотрудник канцелярии услугодателя;
руководство услугодателя;
руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства;
ответственный исполнитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства;
руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям;
ответственный исполнитель уполномоченного органа по земельным отношениям.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведены в приложении 2 (таблица).

2-кезең: көрсетілетін қызметті алушы түпкілікті таңдау актісін келіскенде және жер-кадастрлық жұмыстар қызметтеріне ақы төлеген кезде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні;
"ЖерҒӨО" РМК жер-кадастрлық жоспарды дайындауға ақы төленген жағдайда, оны жер қатынастары бойынша уәкілетті органға жолдайды – 10 (он) жұмыс күні;
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы жер-кадастрлық жоспарды қарайды, бекітеді және жауапты орындаушыны анықтайды – 2 (екі) жұмыс күні;
жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті берушінің жер учаскесіне құқық беру туралы шешім жобасын және уақытша жер пайдалану шартын дайындайды – 5 (бес) жұмыс күні;
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы шешім жобасын қарайды, уақытша жер пайдалану шартына қол қояды – 1 (бір) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім жобасын қарайды және оған қол қояды, жер қатынастары бойынша уәкілетті органға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
жауапты орындаушы ХҚКО-ға жер-кадастрлық жоспарды және уақытша жер пайдалану шартын қоса ұсынып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімнің көшірмесін екі данада көрсетілетін қызметті алушыға қол қойғызу үшін жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні;
ХҚКО-ның инспекторы құжаттарды беруді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына екі данада қол қойғызады – 2 (екі) жұмыс күні.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі жергілікті атқарушы органның жер-кадастрлық жоспар мен уақытша (қысқа мерзiмдi және ұзақ мерзiмдi) өтеулi (өтеусіз) жер пайдалану шартын қоса ұсынып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімі болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы;
сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның жауапты орындаушысы;
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы;
жер қатынастары бойынша уәкілетті органның жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау 2-қосымшада (кестеде) келтірілген.

4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) с момента сдачи документов в ЦОН:
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка – 28 (двадцать восемь) рабочих дней;
процесс 1 – инспектор ЦОНа осуществляет прием заявления услугополучателя на получение земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта по форме согласно приложению 4 к Стандарту, выдает заявителю расписку о приеме документов с указанием срока получения для согласования акта выбора земельного участка и передает их услугодателю;
условие 1 – в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 Стандарта, инспектор ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов по форме согласно приложению 5 к Стандарту;
процесс 2 – сотрудник канцелярии услугодателя принимает на регистрацию, рассматривает заявление услугополучателя, направленное ЦОНом, согласно его реестру и передает документы на рассмотрение руководству услугодателя;
процесс 3 – руководство услугодателя рассматривает документы и определяет уполномоченный орган для исполнения;
процесс 4 – руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства рассматривает документы, определяет ответственного исполнителя;
процесс 5 – ответственный исполнитель:
подготавливает акт выбора земельного участка с ситуационной схемой;
направляет на согласование акт выбора земельного участка с ситуационной схемой одновременно всем заинтересованным государственным органам, соответствующим службам и в РГП "НПЦзем" для подготовки соответствующего заключения о возможности предоставления земельного участка по заявленному целевому назначению;
в случае принятия положительного решения – представляет окончательный акт выбора земельного участка руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства на утверждение;
при отрицательном решении – подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги и направляет на подписание руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства;
процесс 6 –руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства рассматривает и подписывает окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
процесс 7 – ответственный исполнитель направляет в ЦОН окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой и счет (смету) на изготовление земельно-кадастрового плана, предоставленный РГП "НПЦзем", для согласования с услугополучателем, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;
процесс 8 – инспектор ЦОНа выдает услугополучателю расписку о приеме подписанного акта выбора земельного участка, в которой указывается дата подписания договора временного землепользования, а также сообщает заявителю о возможности получения информации по контактным данным, указанным в выданной расписке, и осуществляет передачу согласованного услугополучателем окончательного акта выбора земельного участка и платежного документа (квитанция) об оплате услуг за изготовление земельно-кадастрового плана в РГП "НПЦзем", либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги;

4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. ХҚКО-ға жүгіну тәртібін, көрсетілетін қызметті алушының сұратуын өңдеу ұзақтығын сипаттау:
1) құжаттарды ХҚКО-ға тапсырған сәттен бастап:
1-кезең: жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні;
1-процесс – ХҚКО-ның инспекторы көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 4-қосымшасына сәйкес нысан бойынша елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін алу туралы өтінішін қабылдауды жүзеге асырады, өтініш иесіне жер учаскесін таңдау актісін келісу үшін қолхатты алу мерзімі көрсетілетін құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушіге тапсырады;
1-шарт – көрсетілетін қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын ұсынбаған жағдайда, ХҚКО-ның инспекторы өтінішті қабылдаудан бас тартады және Стандарттың 5-қосымшасына сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді;
2-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін тіркеуге қабылдайды, ХҚКО жолдаған тізілімге сәйкес қарастырады және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарау үшін тапсырады;
3-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы құжаттарды қарайды және орындау үшін уәкілетті органды анықтайды;
4-процесс – сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы құжаттарды қарайды, жауапты орындаушыны анықтайды;
5-процесс – жауапты орындаушы:
ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін дайындайды;
ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін бір мезгілде барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, тиісті қызметтерге және "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорнына (бұдан әрі – "ЖерҒӨО" РМК) мәлімделген нысаналы мақсаты бойынша жер учаскесін беру мүмкіндігі туралы тиісті қорытынды дайындау үшін келісуге жолдайды;
оң шешім қабылданған жағдайда – жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына бекіту үшін ұсынады;
теріс шешім кезінде – мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындайды және сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына қол қою үшін ұсынады;
6-процесс – сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін қарайды және оған қол қояды немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды;
7-процесс – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушымен келісу үшін ХҚКО-ға ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және "ЖерҒӨО" РМК ұсынған жер-кадастрлық жоспарды дайындауға арналған есепті (сметаны) немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды;
8-процесс – ХҚКО-ның инспекторы көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына қол қою күні көрсетілетін, қол қойылған жер учаскесін түпкілікті таңдау актісінің қабылданғаны туралы қолхат береді, сондай-ақ өтініш иесін берілген қолхатта көрсетілген байланыс деректері бойынша ақпарат алу мүмкіндігі туралы хабардар етеді және "ЖерҒӨО" РМК-ге көрсетілетін қызметті алушымен келісілген жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін және жер-кадастрлық жоспарды дайындау қызметтеріне ақы төленгені туралы төлем құжатын (түбіртекті) тапсыруды жүзеге асырады немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдайды.

2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплаты за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня;
процесс 9 – РГП "НПЦзем" в случае оплаты изготавливает земельно-кадастровый план и направляет его в уполномоченный орган по земельным отношениям;
процесс10 – руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям рассматривает, утверждает земельно-кадастровый план и определяет ответственного исполнителя;
процесс 11– ответственный исполнитель подготавливает проект решения услугодателя о предоставлении права на земельный участок и договор временного землепользования;
процесс 12 – руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям рассматривает проект решения, подписывает договор временного землепользования;
процесс 13 – руководство услугодателя рассматривает и подписывает проект решения и направляет в уполномоченный орган по земельным отношениям;
процесс 14 – ответственный исполнитель направляет в ЦОН копии решения о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана и договора временного землепользования для подписания услугополучателем в двух экземплярах;
процесс 15 – инспектор ЦОНа осуществляет выдачу документов и подписывает услугополучателем договора временного землепользования в двух экземплярах.
При обращении в ЦОН день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
10. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал:
1) с момента сдачи документов на портал:
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка – 28 (двадцать восемь) рабочих дней;
2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплаты за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня;
услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и бизнес - идентификационного номера (далее – БИН), а также пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);
процесс 1 – процесс ввода услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения услуги;
условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;

2-кезең: көрсетілетін қызметті алушы түпкілікті таңдау актісі мен жер-кадастрлық жұмыстар қызметтеріне ақы төлеуді келіскен кезде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімді шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні;
9-процесс – "ЖерҒӨО" РМК жер-кадастрлық жоспарды дайындауға ақы төленген жағдайда, оны жер қатынастары бойынша уәкілетті органға жолдайды;
10-процесс – жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы жер-кадастрлық жоспарды қарайды, бекітеді және жауапты орындаушыны анықтайды;
11-процесс – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті берушінің жер учаскесіне құқық беру туралы шешім жобасын және уақытша жер пайдалану шартын дайындайды;
12-процесс – жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы шешім жобасын қарайды, уақытша жер пайдалану шартына қол қояды;
13-процесс – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы шешім жобасын қарайды және оған қол қояды және жер қатынастары бойынша уәкілетті органға жолдайды;
14-процесс – жауапты орындаушы ХҚКО-ға жер-кадастрлық жоспарды және уақытша жер пайдалану шартын қоса ұсынып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімнің көшірмесін екі данада өтініш иесіне қол қойғызу үшін жолдайды;
15-процесс – ХҚКО-ның инспекторы құжаттарды беруді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті алушыға уақытша жер пайдалану шартына екі данада қол қойғызады.
ХҚКО-ға өтініш білдірген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
10. Мемлекеттік қызметті портал арқылы көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушы рәсімдерінің (іс-қимылдарының) реттілігін сипаттау:
1) құжаттарды порталға тапсырған сәттен бастап:
1-кезең: жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні;
2-кезең: көрсетілетін қызметті алушы түпкілікті таңдау актісін келіскенде және жер-кадастрлық жұмыстар қызметтеріне ақы төлеген кезде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімді шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні;
көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСН) және бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – БСН), сондай-ақ парольдің (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады) көмегімен порталда тіркеуді жүзеге асырады;
1-процесс – көрсетілетін қызметті алушының қызметті алу үшін порталға ЖСН/БСН және парольді енгізу үдерісі (авторландыру үдерісі);
1-шарт – ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы деректердің түпнұсқалығын порталда тексеру;
2-процесс – порталда көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың болуына байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;

процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанных в пункте 9 Стандарта;
процесс 4 – оплата услуги на платежном шлюзе электронного правительства (далее – ПШЭП), поступление этой информации на портал;
условие 2 – проверка в информационной системе факта оплаты за оказание услуги;
процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги на портале;
процесс 6 – выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
условие 3 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствия идентификационных данных между ИИН/БИН, указанным в запросе, и ИИН/БИН, указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
процесс 7 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
процесс 8 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
процесс 9 – регистрация и обработка запроса на портале;

3-процесс – көрсетілетін қызметті алушының осы регламентте көрсетілген қызметті таңдауы, қызметті көрсету үшін сұраныс нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті алушының құрылымы мен формат талаптарын ескере отырып, нысанды толтыруы (деректерді енгізуі), сұраныс нысанына Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың қажетті көшірмелерін электрондық түрде бекіту;
4-процесс – қызмет ақысын "электрондық үкіметтің" төлем шлюзінде (бұдан әрі – ЭҮТШ) төлеу, осы ақпараттың порталға түсуі;
2-шарт – ақпараттық жүйеде қызметті көрсету үшін төлем жүргізу фактісін тексеру;
5-процесс – порталда қызметті көрсету үшін төлемнің жоқтығына байланысты сұратылып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
6-процесс – көрсетілетін қызметті алушының сұрауды куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ-ның тіркеу куәлігін таңдауы;
3-шарт – ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет мерзімін және қайтарылып алынған (күшін жоғалтқан) тіркеу куәліктері тізімінде жоқтығын, сондай-ақ сәйкестендіру деректерінің сәйкестігін (сұраныста көрсетілген ЖСН/БСН мен ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы) порталда тексеру;
7-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ дұрыстығының расталмауына байланысты сұратылып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
8-процесс – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы қызмет көрсету сұрауының толтырылған нысанын (енгізілген деректерді) куәландыруы (қол қоюы);
9-процесс – порталда сұрауды тіркеу және өңдеу;

условие 4 – проверка территориальным подразделением соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и основания для оказания услуги;
процесс 10 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя на портале на основании заключения;
процесс 11 – получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа), сформированного порталом. Электронный документ формируется с использованием ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.

4-шарт –көрсетілетін қызметті алушы ұсынған, Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың және қызмет көрсету үшін негіздерге сәйкестігін аумақтық бөлімшенің тексеруі;
10-процесс – қорытынды негізінде порталда көрсетілетін қызметті алушының деректерінде бұзушылықтардың бар болуымен байланысты сұралып отырған қызметті көрсетуден бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
11-процесс – көрсетілетін қызметті алушының порталда қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электрондық құжат нысанындағы хабарламаны) алуы. Электрондық құжат көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының ЭЦҚ-сынпайдалану арқылы қалыптастырылады.

Функциональные взаимодействия информационных систем, задействованных при оказании государственной услуги через ЦОН и портал, приведены в диаграммах согласно приложениям 3 и 4 к настоящему регламенту.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с услугодателями и (или) центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5.
Приложение 1 к Регламенту государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
Перечень местных исполнительных органов Северо-Казахстанской области, осуществляющих оказание государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
п/п
Наименование местного исполнительного органа области, районов, города областного значения, городов районного значения, поселков, сел, сельских округов
Юридический адрес
Контактный телефон
Адрес электронной почты
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
8715-2-46-42-70
akimat@sko.kz
Айыртауский район
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Шокана Уалиханова, 44

ХҚКО және портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде тартылған ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылы осы регламенттің 3 және 4-қосымшаларына сәйкес диаграммаларда келтірілген.
11.Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимылдарының реттілігін толық сипаттау, сондай-ақ көрсетілетін қызмет берушілермен және (немесе) халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара іс-қимыл тәртібін және мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1 қосымша
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік қызметін көрсететін Солтүстік Қазақстан облысының жергілікті атқарушы органдарының тізбесі
р/с
Облыстың, аудандардың, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органдары, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, селолардың, селолық округтердің атауы
Заңды мекен-жайы
Байланыс телефон
Электрондық пошта мекен-жайы
1
2
3
4
5
1
"Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
8715-2-46-42-70
akimat@sko.kz
Айыртау ауданы
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 44

8715-33-2-26-46
airtay-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Володарского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Янко, 19
8715-33-2-18-57
volodar.so@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Арыкбалыкского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Арыкбалык, улица Центральная, 17
8715-33-4-11-41
santonovskiy@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Антоновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Антоновка, улица Ленина, 39
8715-33-2-61-17
santonovskiy@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Украинского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Кирилловка, улица Ленина, 38
8715-33-2-41-82
Государственное учреждение "Аппарат акима Сырымбетского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Сырымбет, улица Школьная, 2
8715-33-5-47-86
okrug.syrymbet@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Казанка
8715-33-2-31-48
kazanskiy-so@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Нижнебурлукского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Нижний – Бурлук, улица Центральная, 34
8715-33-4-84-44
nizhniyburluk.so@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Гусаковского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Гусаковка, улица Школьная, 40
8715-33-4-82-17
gokrug@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Имантауского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Имантау, улица Ленина, 51
8715-33-4-55-43
akimatimantau@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Лобановского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Лобаново, улица Ленина, 29
8715-33-4-62-44
akimat_lobanovo@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Константиновского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Константиновка, улица Куйбышева, 70
8715-33-4-82-17
Konstantinovskiyso
@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Камсактинского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Карасевка, улица Мира

8715-33-2-26-46
airtay-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Володар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, М. Янко көшесі, 19
8715-33-2-18-57
volodar.so@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Арықбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Арыкбалык ауылы, Центральная көшесі, 17
8715-33-4-11-41
santonovskiy@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Антонов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Антоновка ауылы, Ленин көшесі, 39
8715-33-2-61-17
santonovskiy@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Украин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Кирилловка ауылы, Ленин көшесі, 38
8715-33-2-41-82
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Сырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Сырымбет ауылы, Школьная көшесі, 2
8715-33-5-47-86
okrug.syrymbet@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Казанка ауылы
8715-33-2-31-48
kazanskiy-so@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Нижнебурлук ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Нижний –Бурлук ауылы, Центральная көшесі 34
8715-33-4-84-44
nizhniyburluk.so@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Гусаковка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Гусаковка ауылы, Школьная көшесі, 40
8715-33-4-82-17
gokrug@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Имантау ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Имантау ауылы, Ленин көшесі, 51
8715-33-4-55-43
akimatimantau@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Лобанов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Лобанов ауылы, Ленин көшесі, 29
8715-33-4-62-44
akimat_lobanovo@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Константиновка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Константиновка ауылы, Куйбышев көшесі, 70
8715-33-4-82-17
Konstantinovskiyso
@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қамсақты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Карасевка ауылы, Мир көшесі

8715-33-2-53-22
kamsakti@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратальского сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Каратал, улица Орталык, 2
8715-33-5-16-28
airtay-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Елецкого сельского округа Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Айыртауский район, село Елецкое, улица Зеленая, 34
8715-33-2-96-34
airtay-akimat@sko.kz
Акжарский район
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, 15
8715-46-2-14-41, 2-11-24
Akzhar-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Айсаринского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Айсара, улица Абая, дом 10
8715-46-5-13-46
akzhar-aisarinsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжаркынского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо- Казахстанская область, Акжарский район село Акжаркын, улица Ленина, дом 5
8715-46-5-22-94
akzhar-sovhozny@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Алкатерекского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Алкатерек, улица Габдуллина, дом 1
8715-46-3-32-22
akzhar-alkatereksk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Уялинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Уялы, улица Маркина
8715-46-4-02-10
akzhar-uyaly@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Восходского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Восход, улица Кунаева, дом 5
8715-46-5-19-93
akzhar-voshodsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кенащинского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Кенащи, улица Гагарина
8715-46-2-17-97
akzhar-kenashinsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кишикаройского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Кишикарой, улица Акансеры, дом 13
8715-46-3-55-99
akzhar-kishikaroisk @sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулыкольского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Кулыколь, улица Школьная, дом 3

8715-33-2-53-22
kamsakti@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Қаратал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Каратал ауылы, Орталык көшесі, 2
8715-33-5-16-28
airtay-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы Елецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, ауданы, Елецк ауылы, Зеленая көшесі, 34
8715-33-2-96-34
airtay-akimat@sko.kz
Ақжар ауданы
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы Талшық ауылы, Целинная көшесі, 15
8715-46-2-14-41, 2-11-24
Akzhar-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Айсарин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Айсары ауылы, Ленин көшесі, 5
8715-46-5-13-46
akzhar-aisarinsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ақжарқын ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы, Акжаркын ауылы, Ленин көшесі, 5-үй
8715-46-5-22-94
akzhar-sovhozny@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Алқатерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Алқатерек ауылы, Ғабдуллин көшесі, 1-үй
8715-46-3-32-22
akzhar-alkatereksk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ұялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Ұялы ауылы, Маркин көшесі
8715-46-4-02-10
akzhar-uyaly@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Восход ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Восход ауылы, Қонаев көшесі, 5-үй
8715-46-5-19-93
akzhar-voshodsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кеңащы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Кеңащы ауылы, Гагарин көшесі
8715-46-2-17-97
akzhar-kenashinsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Кіші-қарой ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Кіші-қарой ауылы, Ақан Сері көшесі, 13-үй,
8715-46-3-55-99
akzhar-kishikaroisk @sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Қулыкөл ауылы, Школьная көшесі, 3-үй,

8715-46-5-16-60
akzhar-kulykolsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинградского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Ленинградское
8715-46-3-14-73
akzhar-leningradsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Майского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Майское
8715-46-5-19-04
akzhar-maisk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Новосельское, улица Гвардейская, дом 2
8715-59-2-01-25
akzhar-novoselsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Талшикского сельского округа Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Целинная, дом 20
8715-46-7-90-77
akzhar-talshiks@sko.kz
Аккайынский район
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский
район, село Смирново, улица Народная, 50
8715-32-2-11-59
akkain-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица 9 мая, 67
8715-32-2-13-90
akimat.smirnovo@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Aралагашского сельского округа Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Аралагаш, улица Центральная, 26
8715-32-5-26-35, 5-26-08
arso.akkain99@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Астраханка, улица Горького
8715-32-2-93-33
astrahan_sel@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Власовка
8715-32-2-75-39
vlasovka_15@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Григорьевского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Трудовое, улица Пионерская
8715-32-5-28-70
emiliya_tkachenko@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Ивановка, улица Мира

8715-46-5-16-60
akzhar-kulykolsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Ленинград ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Ленинград ауылы
8715-46-3-14-73
akzhar-leningradsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Май ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Май ауылы
8715-46-5-19-04
akzhar-maisk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Новосел ауылы, Гвардейская
8715-59-2-01-25
akzhar-novoselsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Талшық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 20-үй
8715-46-7-90-77
akzhar-talshiks@sko.kz
Аққайың ауданы
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Талшық ауылы, Целинная көшесі, 15
8715-32-2-11-59
akkain-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирнов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, 9 мамыр көшесі, 67
8715-32-2-13-90
akimat.smirnovo@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Аралағаш ауылы, Центральная көшесі, 26
8715-32-5-26-35, 5-26-08
arso.akkain99@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Астрахан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Астраханка ауылы, Горький көшесі
8715-32-2-93-33
astrahan_sel@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Власов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Власовка ауылы
8715-32-2-75-39
vlasovka_15@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Григорьев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Трудовое ауылы, Пионерская көшесі
8715-32-5-28-70
emiliya_tkachenko@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Иванов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Ивановка ауылы

8715-32-5-23-66
okrugivanovka@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Киялинского сельского округа Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский район, село Киялы, улица Горького
8715-32-2-5512, 2-55-80
guakimat_2010@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский район, село Ленинское
8715-32-2-96-84
lesnoe.ok@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский район, село Полтавка, улица Советская
8715-32-2-63-16, 2-63-80
guldenaro@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Токушинского сельского округа Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский район, село Токуши, улица Мира, 14
8715-32-2-68-08, 2-66-13
akktso@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима аульного округа Шагалалы Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Аккайынский район, аул Шагалалы
8715-32-2-35-23
akk_chso@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Черкасского сельского округа Аккайынского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Черкасское, улица Ильичевская
8715-32-2-35-23
akimat-cher@rambler.ru
Есильский район
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10
8715-43- 2-15-01, 2-12-33
esil-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Алматинского Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Урнек улица Школьная, 13
8715-43-5-20-23
almatinski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Амангельды, улица Махина, 49
8715-43-2-54-44
amangeldy-esl.sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескудукского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Бескудук, улица Жукова, 9
8715-43- 5-42-48
akimatbeskuduk@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Булакского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Булак,
улица Муканова, 3

8715-32-5-23-66
okrugivanovka@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Қыялы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Қиялы ауылы, Горький көшесі
8715-32-2-5512, 2-55-80
guakimat_2010@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Ленин ауылы
8715-32-2-96-84
lesnoe.ok@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Полтав ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Полтавка ауылы, Советская көшесі
8715-32-2-63-16, 2-63-80
guldenaro@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Токушин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Токушин ауылы, Мир көшесі, 14
8715-32-2-68-08, 2-66-13
akktso@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Шағалалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Шағалалы ауылы
8715-32-2-35-23
akk_chso@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Черкасск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Черкасск ауылы, Ильичевская көшесі
8715-32-2-35-23
akimat-cher@rambler.ru
Есіл ауданы
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 10
8715-43- 2-15-01, 2-12-33
esil-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Алматы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Өрнек ауылы, Школьная көшесі, 13
8715-43-5-20-23
almatinski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Амангелді ауылы, Н.Махин көшесі, 49
8715-43-2-54-44
amangeldy-esl.sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бесқұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Бесқұдық ауылы, Жуков көшесі, 9
8715-43- 5-42-48
akimatbeskuduk@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Бұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Бұлақ ауылы, Мұқанов көшесі, 3

8715-43- 3-12-75
bulak-esl.sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Волошинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Волошинка, улица Пушкина, 6
8715-43- 5-40-18
voloshinski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Заречного сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Чириковка, улица Мухтара Ауэзова, 19
8715-43- 2-51-30
zarechny-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Заградовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Заградовка, улица Мира, 18а
8715-43-3-57-19
zagradovski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Ильинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Ильинка, улица Ленина, 47
8715-43-2-71-75
ilinski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Корнеевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Корневка, переулок Первомайский, 7
8715-43-3-16-07
korneevski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Николаевского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Николаевка, улица Школьная, 17
8715-43-2-65-13
8715-43-2-65-13 nikolaevski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Петровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанская области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Петровка, улица Жаркова, 102
8715-43-2-47-32
petrovski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Покровка, улица Первомайская, 2
8715-43-2-37-79
pokrovski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Спасовского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Спасовка, улица Амангельды Иманова, 7
8715-43- 5-35-96
spasovka-esl.sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Тарангульского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Тарангул, улица Центральная, 3
8715-43- 5-11-44
tarangulski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Ясновского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Ясновка, улица Молодежная, 52

8715-43- 3-12-75
bulak-esl.sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Волошин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы Волошинка ауылы, Пушкин көшесі, 6
8715-43- 5-40-18
voloshinski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Чириковка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 19
8715-43- 2-51-30
zarechny-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Заградов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Заградовка ауылы, Мир көшесі, 18а.
8715-43-3-57-19
zagradovski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Ильинка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Ильинка ауылы, Ленин көшесі, 47
8715-43-2-71-75
ilinski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Корнеевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Корнеевка ауылы, Первомай көшесі, 7
8715-43-3-16-07
korneevski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Николаевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Николаевка ауылы, Школьная көшесі, 17
8715-43-2-65-13
8715-43-2-65-13 nikolaevski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Петров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Петровка ауылы, Жарков көшесі, 102
8715-43-2-47-32
petrovski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Покровка ауылы, Первомай көшесі, 2
8715-43-2-37-79
pokrovski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Спасов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Спасовка ауылы, Иманов көшесі, 7
8715-43- 5-35-96
spasovka-esl.sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Торанғұл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Торанғұл ауылы, Центральная көшесі, 3
8715-43- 5-11-44
tarangulski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Яснов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Ясновка ауылы, Молодежная, 52

8715-43-5-11-19
yavlenski-esil@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Явленского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 26
8715-43-2-15-55
yasnovski-esil@sko.kz
Жамбылский район
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы, 10

8715-43-5-11-19
yavlenski-esil@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Явленка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы . Явленка ауылы, Ленин көшесі, 26
8715-43-2-15-55
yasnovski-esil@sko.kz
Жамбыл ауданы
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба көшесі, 10

8715-44- 2-12-32, 2-12-33
zhambil-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Архангелка
8715-44-5-35-35
zham-arhangelsk@sko.kz
Государственное учреждение"Аппарат акима Благовещенского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Благовещенка
8715-44-3-12-33

8715-44- 2-12-32, 2-12-33
zhambil-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Архангел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Архангелка ауылы
8715-44-5-35-35
zham-arhangelsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Благовещенск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Благовещенка ауылы
8715-44-3-12-33

8715-44-3-12-33 zham-blagovesh@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Жамбылского сельского округ Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Жамбыл
8715-44-5-17-08
zham-zhambyl@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Казанского сельского округа Жамбылского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район ,село Казанка
8715-44-216-36
zham-kazansk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайранкольского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Кайранколь
8715-44-3-41-10
zham-kairankol@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кладбинского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район ,село Кладбинка
8715-44-2-55-38
zham-kladbinsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Майбалыкского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Святодуховка
8-715-44-5-24-74
zham-maibalyk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Мирного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Мирное
8715-44-2-27-76
zham-mirnyi@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Озерного сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Озерное
8715-44-5-41-33
zham-ozernyi@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресноредутского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Пресноредуть
8715-44-5-33-48
zham-presnored@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Первомайского сельского округа Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Буденное
8715-44-5-34-61
zham-pervomai@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Пресновкого сельского округа Жамбылского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район , село Пресновка улица Дружбы ,19
8715-44-2-27-11
zham-presnovsky@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Троицского сельского округа Жамбылского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район ,село Троицское
8715-44-5-37-30
zham-troitsk@sko.kz
район Магжана Жумабаева
7
Государственное учреждение "Аппарат акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица
Юбилейная, 56

8715-44-3-12-33 zham-blagovesh@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Жамбыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Жамбыл ауылы
8715-44-5-17-08
zham-zhambyl@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Казанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Казанка ауылы
8715-44-216-36
zham-kazansk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Қайранкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Қайранкөл ауылы
8715-44-3-41-10
zham-kairankol@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Кладбин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Кладбина ауылы
8715-44-2-55-38
zham-kladbinsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Майбалық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Святодуховка ауылы
8-715-44-5-24-74
zham-maibalyk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Мирное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Мирное ауылы
8715-44-2-27-76
zham-mirnyi@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Озерное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Озерное ауылы
8715-44-5-41-33
zham-ozernyi@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресногредуть ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресноредуть ауылы
8715-44-5-33-48
zham-presnored@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Первомай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Буденное ауылы
8715-44-5-34-61
zham-pervomai@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Преснов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба көшесі, 19
8715-44-2-27-11
zham-presnovsky@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Троицк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысыв, Жамбыл ауданы, Троицк ауылы
8715-44-5-37-30
zham-troitsk@sko.kz
Мағжан Жұмабаев ауданы
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 56

8715-31-2-12-90, 2-15-57
mzhumabaeva-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Булаево района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 56
8715-31-2-14-46, 2-14-07
mzh-bulaevo@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Полтавка
8715-31-2-71-33
mzh-avangard@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Александровского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Александровка
8715-31-5-25-35
mzh_aleksandrov@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Бастомар
8715-31-3-57-33
mzh-bastomar@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Возвышенка
8715-31-3-14-77, 3-12-62, 3-12-62
mzh-vozvyshen@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Золотая Нива
8715-31-3-34-33, 3-34-05
mzh-zniva@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Карагандинское
8715-31-3-55-75
mzh-kаraganda@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракогинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Карагуга
8715-31-2-44-49
mzh-karaguga@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Конюхово
8715-31- 5-34-32
mzh-konuhovo@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Лебяжинского сельского округа района Магжана
Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Лебяжье
8715-31-5-23-39
mzh-lebyazhe@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Молодежного сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Молодежное

8715-31-2-12-90, 2-15-57
mzhumabaeva-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Булаево қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы, Юбилейная көшесі, 56
8715-31-2-14-46, 2-14-07
mzh-bulaevo@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Авангард ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полтавка ауылы
8715-31-2-71-33
mzh-avangard@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Александров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев атындағы аудан, Александровка ауылы
8715-31-5-25-35
mzh_aleksandrov@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Бастомар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев атындағы аудан, Бастомар ауылы
8715-31-3-57-33
mzh-bastomar@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Возвышенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Возвышенка ауылы
8715-31-3-14-77, 3-12-62, 3-12-62
mzh-vozvyshen@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Золотонива ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Золотая Нива ауылы
8715-31-3-34-33, 3-34-05
mzh-zniva@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарағанды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарағанды ауылы
8715-31-3-55-75
mzh-kаraganda@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Қарақоға ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Қарақоға ауылы
8715-31-2-44-49
mzh-karaguga@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Конюхово ауылы
8715-31- 5-34-32
mzh-konuhovo@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Лебяжин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Лебяжье ауылы
8715-31-5-23-39
mzh-lebyazhe@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодежный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодежное ауылы

8715-31-2-35-29
mzh-molodezhny@sko.kz
Государственое учреждение "Аппарат акима Молодогвардейского сельского округа района Магжана
Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Моолодогвардейское
8715-31-3-36-31
mzh-mgvardiya@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Надежинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Надежка
8715-31-5-40-36
mzh-nadezhka@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа района Магжана
Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Октябрьское
8715-31-2-63-36
mzh-oktyabr@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Писаревского сельского округа района Магжана
Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Писаревка
8715-31-2-61-35
mzh-pisarevka@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Полудинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Полудино
8715-31-7-90-13, 2-65-73
mzh-poludin@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Советского сельского округ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Советское
8715-31-3-69-70
mzh-sovet@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Тамановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана
Жумабаева,
село Таманское
8715-31-5-29-31, 5-28-90
mzh-taman@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынкольского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, район Магжана Жумабаева, село Узынколь
8715-31-5-26-16
mzh-uzunkul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Успенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Успенка
8715-31-2-51-21
mzh-uspen@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Фурманово
8715-31-2-75-33
mzh-furmanovo@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, село Чистовское

8715-31-2-35-29
mzh-molodezhny@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Молодогвардейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Молодогвардейск ауылы
8715-31-3-36-31
mzh-mgvardiya@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Надежин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Надежка ауылы
8715-31-5-40-36
mzh-nadezhka@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Октябрьское ауылы
8715-31-2-63-36
mzh-oktyabr@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Писарев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Писаревка ауылы
8715-31-2-61-35
mzh-pisarevka@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Полудин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Полудино ауылы
8715-31-7-90-13, 2-65-73
mzh-poludin@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Совет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Совет ауылы
8715-31-3-69-70
mzh-sovet@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Таманов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Таман ауылы
8715-31-5-29-31, 5-28-90
mzh-taman@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Ұзаныкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Ұзынкөл ауылы
8715-31-5-26-16
mzh-uzunkul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Успенский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Успенка ауылы
8715-31-2-51-21
mzh-uspen@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Фурманов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Бәйтерек ауылы
8715-31-2-75-33
mzh-furmanovo@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Чистов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Чистов ауылы

8715-31-2-45-35
mzh-chistov@sko.kz
Кызылжарский район
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская область, Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Гагарина, 11
8715-38-2-12-01
kyzylzhar-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Архангельское
8715-38-2-37-49
ARXSO1@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Асановского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Асаново
8715-38-2-48-66
akimat_asanovo2011@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Большая малышка
8715-38-3-57-84
kzl-berezovsk@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Бескольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, аул Бесколь, улица Гагарина дом 11
8715-38-2-21-68
beskol_sko_aulnij_okrug@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Бугровского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бугровое
8715-38-5-28-04
ledi_daria_91@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Вагулинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Вагулино
8715-38-5-30-88
apparat_akima_v@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Виноградовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казасхтанская область, Кызылжарский район, село Виноградовка
8715-38-5-33-99
vinogradovka_aa@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Боголюбова
8715-38-2-36-87
skokrsb@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, аул Байтерек ул. Квартальная, дом 1
8715-38-5-11-93
kyzylzharckiico@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Лесной сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Пресновка

8715-31-2-45-35
mzh-chistov@sko.kz
Қызылжар ауданы
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11
8715-38-2-12-01
kyzylzhar-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Архангел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Архангельский ауылы
8715-38-2-37-49
ARXSO1@rambler.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Асанов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Асанов ауылы
8715-38-2-48-66
akimat_asanovo2011@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Березов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Большая Малышка ауылы
8715-38-3-57-84
kzl-berezovsk@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бескөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин көшесі, 11-үй
8715-38-2-21-68
beskol_sko_aulnij_okrug@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Бугров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бугровое ауылы
8715-38-5-28-04
ledi_daria_91@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Вагулин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Вагулино ауылы
8715-38-5-30-88
apparat_akima_v@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Виноградов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Виноградовка ауылы
8715-38-5-33-99
vinogradovka_aa@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Боголюбово ауылы
8715-38-2-36-87
skokrsb@rambler.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бәйтерек ауылы,
8715-38-5-11-93
kyzylzharckiico@mail.ru
Квартальная көшесі, 1-үй
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Лесной ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

8715-38-3-60-46
akimat2030@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Налобинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Нолобино
8715-38-3-37-54
akim-nalobino@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоникольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район , село Новоникольск
8715-38-2-51-16
akimatbkb@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Петерфельдского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Петерфельд
8715-38-2-30-67
peterfeldakimat @rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Прибрежный сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Прибрежное
8715-38-2-54-49
kulkina.k@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Рассветского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казасхтанская область, Кызылжарский район село Рассвет
8715-38-5-23-45
rassvetakimat1@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район ,село Пеньково
8715-38-2-75-39
roshin-so@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Светлопольского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Знаменское
8715-38-2-67-11
tumi8864@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Соколовского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Соколовка
8715-38-3-18-74
seitovasker2012@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Якорского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Якорь
8715-38-3-45-82
kanuar-80@mail.ru
Мамлютский район
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 12
8715-41-2-15-90, 2-17-88
maml-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Мамлютка Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка улица Магжана Жумабаева, дом 10/1
8715-41-2-11-03
maml-mamlut@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Андреевка

8715-38-3-60-46
akimat2030@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пресновка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Налобин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-3-37-54
akim-nalobino@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Налобино ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Новоникольск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-2-51-16
akimatbkb@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Новникольское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Петерфельд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-2-30-67
peterfeldakimat @rambler.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Петерфельд ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Прибрежный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-2-54-49
kulkina.k@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Прибрежное ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рассвет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-5-23-45
rassvetakimat1@rambler.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Рассвет ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Рощин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-2-75-39
roshin-so@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Пеньково ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Светлопол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-2-67-11
tumi8864@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Знаменское ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Соколов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-3-18-74
seitovasker2012@mail.ru
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Соколовка ауылы
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Якорь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8715-38-3-45-82
kanuar-80@mail.ru
Мамлют ауданы
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлютка ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, 12
8715-41-2-15-90, 2-17-88
maml-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, Жұмабаев көшесі, 10/1-үй
8715-41-2-11-03
maml-mamlut@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Андреевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Андреевка ауылы

8715-41-2-31-14
maml-andreevka@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Беловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район,
село Белое
8715-41-5-16-07
maml-beloe@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Воскресеновского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Воскресеновка
8715-41-2-34-24
maml-voskr@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Дубровинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области "
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Дубровное
8715-41-2-56-37
maml-dubrovnoe@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызыласкерского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Кызыласкер
8715-41-5-17-79
maml-kyzyl@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснознаменского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Краснознаменное
8715-41-2-91-88
maml-krasnoznam@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Леденевского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Леденево
8715-41-2-94-41
maml-ledenevo@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Ленино
8715-41-5-16-78
maml-lenino@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Новомихайловского сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область,Мамлютский район, село Новомихайловка
8715-41-5-22-62
maml-novomih@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Пригороданый сельского округа Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Покровка
8715-41-2-41-49
maml-prigorod@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Становского сельского округ Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, село Афонькино
8715-41-5-28-31
maml-afonkino@sko.kz
район имени Габита Мусрепова
10
Государственное учреждение "Аппарат акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Абылайхана, 28
8715-35- 2-13-07, 2-11-48
gmusrepova-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарата акима Шоптыкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Шоптыколь, улица Молодежная, 9

8715-41-2-31-14
maml-andreevka@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Белов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Белое ауылы
8715-41-5-16-07
maml-beloe@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Воскресенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Воскресеновка ауылы
8715-41-2-34-24
maml-voskr@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Дубровин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Дубровное ауылы
8715-41-2-56-37
maml-dubrovnoe@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Қызыләскер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Кызыләскер ауылы
8715-41-5-17-79
maml-kyzyl@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Краснознаменское ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Краснознаменное ауылы
8715-41-2-91-88
maml-krasnoznam@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Леденев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Леденев ауылы
8715-41-2-94-41
maml-ledenevo@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Ленин ауылы
8715-41-5-16-78
maml-lenino@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Новомихайлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Новомихайловка ауылы
8715-41-5-22-62
maml-novomih@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Покровка ауылы
8715-41-2-41-49
maml-prigorod@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Станов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Афонькино ауылы
8715-41-5-28-31
maml-afonkino@sko.kz
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан
10
"Солүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишим ауылы, Абылайхан көшесі, 28
8715-35- 2-13-07, 2-11-48
gmusrepova-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шөптікөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Шөптікөл ауылы, Молодежная көшесі, 9

8715-35-5-34-68
shoptykol_akimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Андреевского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Андреевка, улица Советская, 53
8715-35-3-41-80
Andreev-gm@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Червонного сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Червонное, улица Новоселов, 39
8715-35-2-75-85
chervonny-sko@yandex.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Шукырколь , улица Айкына Нуркатова, 26
8715-35-3-45-69
shukyrkol-gm@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кырымбетского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Кырымбет , улица Абылай-Хана, 7
8715-35-5-28-73
akimkrim@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Нежинка, улица Садовая, 12
8715-35-2-84-55
guakimnezhinka@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Салкынкольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Салкынколь, улица Ленина, 19
8715-35-5-28-44
salkinkol.akimat@yandex.ru;
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Бирлик, улица Кирова, 5
8715-35-2-91-24
birlikakimat@mail.ru;
Государственное учреждение "Аппарат акима Дружбинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Дружба, улица Советская, 46
8715-35-2-86-60
druzhbin-gm@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Ломоносовского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Ломоносовка, улица Ломоносовская, 21
8715-35-5-21-21
stoiko.elena@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Возвышенского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Возвышенка, улица Мира, 1

8715-35-5-34-68
shoptykol_akimat@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Андреев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Андреевка ауылы, ул. Советская, 53
8715-35-3-41-80
Andreev-gm@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Червонное ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Червонное ауылы, Новоселов көшесі, 39
8715-35-2-75-85
chervonny-sko@yandex.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Шұқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, .Шұқыркөл ауылы , ул. Айкын Нұркатов көшесі, 26
8715-35-3-45-69
shukyrkol-gm@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Қырымбет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Қырымбет көшесі , ул. Абылай-Хан көшесі, 7
8715-35-5-28-73
akimkrim@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Нежин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Нежинка ауылы, Садовая көшесі, 12
8715-35-2-84-55
guakimnezhinka@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Салқынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Салқынкөл ауылы, Ленин көшесі, 19
8715-35-5-28-44
salkinkol.akimat@yandex.ru;
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Бірлік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Бірлік ауылы, Киров көшесі, 5
8715-35-2-91-24
birlikakimat@mail.ru;
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Дружба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Дружба ауылы, Совет көшесі, 46
8715-35-2-86-60
druzhbin-gm@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Ломоносов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Ломоносовка ауылы, Ломоносов көшесі, 21
8715-35-5-21-21
stoiko.elena@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Возвышенка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Возвышенка ауылы, Мир көшесі, 1

8715-35-5-24-69
vozvgm38@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Рузаевского сельского округа" района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Рузаевка, улица Разаева, 123
8715-35-3-12-35
ruzaevkakz@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Тахтабродского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Тахтаброд, улица Советская, 62
8715-35-4-31-23
akimat_tahtabrod@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Новосельского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Новоселовка, улица Целинная, 24
8715-35-2-89-69
novoselovka_akim@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Чистопольского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Чистополье, улица Ленина, 77
8715-35-4-18-51
akimat_chist@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Кокалажарского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Кокалажар, улица Юбилейная, 23
8715-35-5-32-40
kokalazhar@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Новоишимского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
район имени Габита Мусрепова, село Новоишимское, улица Ленина, 2
8715-35-2-10-43
novoishimsk70@mail.ru;
Тайыншинский район
11
Государственное учреждение "Аппарат акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 197
8715-36-2-23-42
tainsha-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Тайынша Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, переулок Центральный, 2
8715-36-2-28-05
akim_tainsha@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Абайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская область, Тайыншинский район, село Карагаш, улица Жанатлековская
8715-31-7-67-85
www.abayso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Алаботинского сельского округа Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Алабота
8715-31-7-51-97
tainsha-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Тайыншинский район, село Амандык, улица Джамбула, 12

8715-35-5-24-69
vozvgm38@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Рузаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Рузаевка ауылы, Рузаев көшесі, 123
8715-35-3-12-35
ruzaevkakz@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Тахтаброд ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Тахтаброд ауылы, Совет ауылы, 62
8715-35-4-31-23
akimat_tahtabrod@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новосел ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоселов ауылы, Целинная көшесі, 24
8715-35-2-89-69
novoselovka_akim@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Чистопол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Чистополье ауылы Ленин көшесі, 77
8715-35-4-18-51
akimat_chist@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Көкалажар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Көкалажар, Юбилейная көшесі, 23
8715-35-5-32-40
kokalazhar@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан Новоишим ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимка ауылы, Ленин көшесі, 2
8715-35-2-10-43
novoishimsk70@mail.ru;
Тайынша ауданы
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 197
8715-36-2-23-42
tainsha-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Абай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Қарағаш ауылы, Жаңатілек көшесі
8715-36-2-28-05
akim_tainsha@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Алабота ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Алабота ауылы
8715-31-7-67-85
www.abayso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Амандық ауылы, Жамбыл көшесі, 12
8715-31-7-51-97
tainsha-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Большеизюм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Большой Изюм ауылы, Целинная көшесі, 74

8715-31-4-26-71
www.amandikso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Большеизюмовского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Большой Изюм, улица Целинная, 74
8715-31-3-25-25
www.bizumso.gov.kz.
Государственное учреждение "Аппарат акима Донецкого сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Донецкое, улица Комарова, 16
8715-31-7-42-35
doneckiyso@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Драгомировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Драгомировка, улица Мира, 11
8715-31-5-53-33
www.dragomirso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Зеленогайского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Зеленый Гай, улица Вовровского, 17
8715-31-7-73-73
zelenyigaiakimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кировского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, село Кирово, улица Мира, 8
8715-31-3-23-13
www.kirovso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Келлеровского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Келлеровка, улица Строительная, 17
8715-31-5-11-55
kellerovka-tsh.sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Краснополянского сельского округа Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Красная Поляна, улица Кооперативная, 27
8715-31-5-42-12
www.krasnopolso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Летовочного сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Летовочное, улица Гагарина
8715-31-5-23-10
letovochnoe-tsh.sko.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Мироновского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Мироновка, улица Школьная, 3
8715-31-3-75-47
www.mironso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Рощинского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Рощинское, улица Центральная, 8
8715-31-7-90-81
www.roshaso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Тендыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Тендык, улица Абая

8715-31-4-26-71
www.amandikso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Донецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Донецк ауылы, Комаров көшесі, 16
8715-31-3-25-25
www.bizumso.gov.kz.
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Драгомиров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Драгомировка ауылы, Мир көшесі, 11
8715-31-7-42-35
doneckiyso@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Зеленогай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Зеленый Гай ауылы, Вовров көшесі, 17
8715-31-5-53-33
www.dragomirso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Киров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Киров ауылы, Мир көшесі, 8
8715-31-7-73-73
zelenyigaiakimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Келлеров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Келлеровка ауылы, Строительная көшесі, 17
8715-31-3-23-13
www.kirovso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Красная Поляна ауылы, Кооперативная көшесі, 27
8715-31-5-11-55
kellerovka-tsh.sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Летов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Летовочное ауылы, Гагарин көшесі
8715-31-5-42-12
www.krasnopolso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Миронов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Мироновка ауылы, Школьная көшесі, 3
8715-31-5-23-10
letovochnoe-tsh.sko.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Рощин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Рощинка ауылы, Центральная көшесі, 8
8715-31-3-75-47
www.mironso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Теңдік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Теңдік ауылы, Абай көшесі
8715-31-7-90-81
www.roshaso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Тихоокеан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тихоокеан ауылы, Садовая көшесі

8715-31-4-20-01
www.tendikso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Тихоокеанского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, село Тихоокеанское, улица Садовая
8715-31-7-71-88
www.tihookeanso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Чермошнянского сельского округа Тайыншинского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чермошнянка, улица Целинная, 2
8715-31-3-82-40
pobeda@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Чкаловского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, село Чкалова, улица Гагарина, 26
8715-31-7-00-75
www.chkalovso.gov.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Яснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо- Казахстанская область, Тайыншинский район, село Ясная Полняна, улица Куйбышева, 60
8715-31-7-33-94
www.yasnopolso.gov.kz
Тимирязевский район
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова,1
8715-37-2-12-33, 2-12-40
Timiryazevo-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Акжанского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Акжан, улица Мира, 5
8715-37-5-15-86, 5-15-86
akganso@bk.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксуатского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Аксуат, улица Муканова, 14
8715-37-2-25-74, 2-25-35
akimataksuat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Белоградовского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Белоградовка, улица Школьная, 16
8715-37-5-20-06,
Lidija-Kurovskaja@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Дзержинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дзержинское, улица Маншук Маметовой, 1
8715-37-5-15-51, 5-15-51
KStabaev@sko.kz
selkiyokrug13@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Дмитриевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дмитриевка, улица Молодежная, 5
8715-37-2-32-47, 2-32-47
dmitrievka01@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Докучаевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Докучаево, улица Школьная, 21

8715-31-4-20-01
www.tendikso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чермошнян ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чермошнян ауылы, Целинная көшесі, 2
8715-31-7-71-88
www.tihookeanso.gov.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Чкалов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Чкалово ауылы, Гагарин көшесі, 26
8715-31-3-82-40
pobeda@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Яснополяна ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Ясная Поляна ауылы, Куйбышев көшесі, 60
8715-31-7-00-75
www.chkalovso.gov.kz
Тимирязев ауданы
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязево ауылы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 1
8715-37-2-12-33, 2-12-40
Timiryazevo-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ақжан ауылы, Мир көшесі, 5
8715-37-5-15-86, 5-15-86
akganso@bk.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ақсуат ауылы, Мұканов көшесі, 14
8715-37-2-25-74, 2-25-35
akimataksuat@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Белоградов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Белоградовка ауылы, Школьная көшесі, 16
8715-37-5-20-06,
Lidija-Kurovskaja@rambler.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дзержинский ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дзержинское ауылы, Мәншүк Мәметов көшесі, 1
8715-37-5-15-51, 5-15-51
KStabaev@sko.kz
selkiyokrug13@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Дмитриев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дмитриевка ауылы, Молодежная көшесі, 5
8715-37-2-32-47, 2-32-47
dmitrievka01@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Докучаев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Докучаево ауылы, Школьная көшесі, 21

8715-37-2-33-35, 2-33-35
dokuchakimat@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Интернационального сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Дружба, улица Мира, 61
8715-37-5-12-82, 5-12-82
interselokr@rambler.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Есильского аульного округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, аул Есиль, улица Целинная, 10
8715-37-5-16-79, 5-16-79
akimat_esil@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Комсомольского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Комсомольское, улица Ленина, 18
8715-37-5-20-97, 5-20-97
komsakimat@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Ленинского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Ленинское, улица Лесная, 25
8715-37-5-19-71, 5-19-71
leninokrug@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Мичуринского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Мичурино, улица Джамбула, 15
8715-37-2-45-21, 2-45-21
michakimat.kz@bk.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Москворецкого сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Москворецкое, улица Садовая, 3
8715-37-5-17-79, 5-17-79
akimatmosk@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Куртайского аульного округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Степное, улица Трудовая, 26
8715-37-5-23-32, 5-23-32
kakimat@bk.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Тимирязевского сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Букетова, 25
8715-37-2-15-43, 2-15-43
tim_s.o@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Целинного сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Целинное, улица Школьная, 8
8715-37-5-21-58, 5-21-58
akimat.volkova@yandex.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Хмельницкое, улица Мичурина, 15
8715-37-2-41-00, 2-41-00
akimat_hmel.sko@mail.ru
Уалихановский район
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Шокана Уалиханова, 85

8715-37-2-33-35, 2-33-35
dokuchakimat@rambler.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Интернациональный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Дружба ауылы, Мир көшесі, 61
8715-37-5-12-82, 5-12-82
interselokr@rambler.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Есіл ауылы, Целинная көшесі, 10
8715-37-5-16-79, 5-16-79
akimat_esil@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Комсомол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Комсомольское ауылы, Ленин көшесі, 18
8715-37-5-20-97, 5-20-97
komsakimat@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Ленин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Ленинское ауылы, Лесная көшесі, 25
8715-37-5-19-71, 5-19-71
leninokrug@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Мичурино ауылы, Жамбыл көшесі, 15
8715-37-2-45-21, 2-45-21
michakimat.kz@bk.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Москворецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Москворецк ауылы, Садовая көшесі, 3
8715-37-5-17-79, 5-17-79
akimatmosk@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Құртай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Степное ауылы, Труд көшесі, 26
8715-37-5-23-32, 5-23-32
kakimat@bk.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Тимирязев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязево ауылы, Бөкетов көшесі, 25
8715-37-2-15-43, 2-15-43
tim_s.o@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Целинный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Целинное ауылы Школьная көшесі, 8
8715-37-5-21-58, 5-21-58
akimat.volkova@yandex.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданы Хмельницкий ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Хмельницкое ауылы, Мичурин көшесі, 15
8715-37-2-41-00, 2-41-00
akimat_hmel.sko@mail.ru
Уалиханов ауданы
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Ш.Уәлиханов көшесі, 85

8715-42-2-16-95
ualihan-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь
8715-42-2-15-87, 2-12-96
ualihan-kishkensel@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район,село Акбулак
8715-42-5-32-85, 5-34-14
ualihan-akbulaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Актуесайского сельского округа Уалихановского
района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Актуесай
8715-42-2-64-21, 2-63-30
aktusel@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Амангельдинского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район,село Амангельды
8715-42-5-18-81, 51-2-04
ulihan-amanaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Бидаикского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Бидаик
8175-42-2-61-34, 2-66-48
ualihan-bidaikaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Карасу
8715-42-5-22-41, 5-25-50
ulihan-karasusaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Коктерекскго сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Коктерек
8715-42-5-13-56, 5-15-30
ualihan-kokterekaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кулыкольского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Кулыколь
8715-42-5-22-95, 5-23-48
ualihan-kulykolaul@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельжанского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Тельжан
8715-42-5-19-22, 5-33-42
ualihan-telzhansek@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кайратского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская
область, Уалихановский район, село Кайрат
8715-42-5-21-82, 5-24-15
kairatso2013@yandex.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-
Казахстанская
область, Уалихановский район, село Каратерек

8715-42-2-16-95
ualihan-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы
8715-42-2-15-87, 2-12-96
ualihan-kishkensel@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Ақбұлақ ауылы
8715-42-5-32-85, 5-34-14
ualihan-akbulaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Ақтүйесай ауылы
8715-42-2-64-21, 2-63-30
aktusel@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Амангелді ауылы
8715-42-5-18-81, 51-2-04
ulihan-amanaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Бидайық ауылы
8175-42-2-61-34, 2-66-48
ualihan-bidaikaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Қарасу ауылы
8715-42-5-22-41, 5-25-50
ulihan-karasusaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Көктерек ауылы
8715-42-5-13-56, 5-15-30
ualihan-kokterekaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қулыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Қулыкөл ауылы
8715-42-5-22-95, 5-23-48
ualihan-kulykolaul@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Телжан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Телжан ауылы
8715-42-5-19-22, 5-33-42
ualihan-telzhansek@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қайрат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Қайрат ауылы
8715-42-5-21-82, 5-24-15
kairatso2013@yandex.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қаратерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Қаратерек ауылы

8715-42-5-18-89,5-13-43
oskar0976@mail.ru
район Шал акына
14
Государственное учреждение "Аппарат акима района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, город Сергеевка, улица Победы, 35
8715-34-2-12-43, 2-14-80
shalakyn-akimat@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима города Сергеевка района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, г. Сергеевка ул. Заводская д. 6

8715-42-5-18-89,5-13-43
oskar0976@mail.ru
Шал ақын ауданы
14
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Жеңіс көшесі, 35
8715-34-2-12-43, 2-14-80
shalakyn-akimat@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Сергеевка қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі"
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Завод көшесі, 6-үй

8715-34-2-19-21
Shalakyn-sergeev@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Афанасьевского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Афонасъевка
8715-34-5-29-40
Shalakyn-afanasev@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Аютаского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Ибраево
8715-34-5-22-18
Shalakyn-ayitass@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Городецкого сельского округ района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Городецкое
8715-34-5-27-15
Shalakyngorodecky@mail.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажолского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Жанажол
8715-34-5-25-15
Shalakyn-zhanazhol@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Кривощековского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Кривошеево
8715-34-2-43-69
Shalakyn-krivoshek@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Новопокровка
8715-34-2-47-82
Shalakyn-novopokrov@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Приишимского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Повозочное

8715-34-2-19-21
Shalakyn-sergeev@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Афонасьевка ауылы
8715-34-5-29-40
Shalakyn-afanasev@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Аютас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Ыбыраев ауылы
8715-34-5-22-18
Shalakyn-ayitass@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Городецк ауылы
8715-34-5-27-15
Shalakyngorodecky@mail.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Жаңажол ауылы
8715-34-5-25-15
Shalakyn-zhanazhol@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Кривощеков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Кривошеево ауылы
8715-34-2-43-69
Shalakyn-krivoshek@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Новопокровка ауылы
8715-34-2-47-82
Shalakyn-novopokrov@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Приишим ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Повозочное ауылы

8715-34-2-91-32
Shalakyn-priishim@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Семиполка
8715-34-2-32-68
semipolka_akimat@bk.ru
Государственное учреждение "Аппарат акима Сухорабовского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Сухорабово

8715-34-2-91-32
Shalakyn-priishim@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Семиполка ауылы
8715-34-2-32-68
semipolka_akimat@bk.ru
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Сухорабов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сухорабовка ауылы

8715-34-2-53-33
Shalakyn-suhorabov@sko.kz
Государственное учреждение "Аппарат акима Юбилейный сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Шал акына, село Крещенка
8715-34-5-18-29
yubileinyi-akimat@mail.ru
город Петропавловск
15
Государственное учреждение "Аппарат акима города Петропавловска Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23
8715-2-46-25-10
Petropavl@sko.kz
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта
Описание последовательности процедур (действий) структурных подразделений (работников)
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка – 28 (двадцать восемь) рабочих дней
Действия основного процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
2
Наименование структурного подразделения
Сотрудник канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства
Ответственный исполнитель, струтурное подразделение услугодателя в сфере архитектуры и градостроительства
Руководитель уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства
Ответственный исполнитель
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Прием и регистрация документов
Рассмотрение документов и передача в уполномоченный орган
Рассмотрение документов
Подготовка акта выбора земельного
участка с ситуационной схемой;
Направление акта выбора земельного участка с ситуационной схемой на согласование одновременно всем заинтересованным государственным органам,соответствующим службам и в РГП "НПЦзем" для подготовки соответствующего заключения о возможности предоставления земельного участка
по заявленному целевому назначению;
В случае принятия положительного решения – представление окончательного акта выбора земельного участка руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства на утверждение;
При отрицательном решении – подготовка проекта мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги и направление на подписание руководителю уполномоченного органа в сфере архитектуры и градостроительства
Рассмотрение окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой
Направление в ЦОН окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой и счета (сметы) на изготовление земельно-кадастрового плана, предоставленного РГП "НПЦзем" для согласования с услугополучателем, либо мотивированный письменный ответ об отказе.
1
2
3
4
5
6
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Передача документов на рассмотрение руководству услугодателя
Определение уполномоченного органа
Определение ответственного исполнителя
Окончательный акт выбора земельного участка с ситуационной схемой, либо проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Подписание окончательного акта выбора земельного участка с ситуационной схемой либо мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги
Согласование с услугополучателем либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги
5
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
7 (семь) рабочих дней
12 (двенадцать) рабочих дней
2 (два) рабочих дня
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
3 (три) рабочих дня
2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплаты за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня
Действия основного процесса
1
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование структурного подразделения
Руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям
Ответственный исполнитель
Руководитель уполномоченного органа по земельным отношениям
Руководство услугодателя
Ответственный исполнитель
3
Наименование действия (процесса, процедуры, операции)
Утверждение земельно-кадастрового плана
Подготовка проекта решения услугодателя о предоставлении права на земельный участок и договора временного землепользования
Рассмотрение проекта решения, подписание договора временного землепользования
Рассмотрение и подписание проекта решения
Направление в ЦОН копии решения о предоставлении права землепользования на земельный участок с приложением земельно-кадастрового плана и договора временного землепользования для подписания услугополучателем в двух экземплярах
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Определение ответственного исполнителя
Проект решения, договор временного землепользования
Направление руководству услугодателя
Направление решения в уполномоченный орган
Выдача документов и подписание услугополучателем договора в двух экземплярах
5
Сроки исполнения
2 (два) рабочих дня
5 (пять) рабочих дней
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через ЦОН
Условные обозначения и сокращения
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал
Условные обозначения и сокращения
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
1 этап: изготовление акта выбора земельного участка – 28 (двадцать восемь) рабочих дней
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Предоставление земельного участка для строительства объекта в черте населенного пункта"
2 этап: при согласовании окончательного акта выбора и оплаты за услуги земельно-кадастровых работ услугополучателем – вынесение решения о предоставлении права землепользования на земельный участок – 22 (двадцать два) рабочих дня
Условные обозначения:

8715-34-2-53-33
Shalakyn-suhorabov@sko.kz
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Юбилейный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Крещенка ауылы
8715-34-5-18-29
yubileinyi-akimat@mail.ru
Петропавл қаласы
15
"Солтүстік Қазақстан облысы Петьропавл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
8715-2-46-25-10
Petropavl@sko.kz
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігін сипаттау
1-кезең: жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні
Негізгі процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
6
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы
Жауапты орындаушы
Сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысы
Жауапты орындаушы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қарау
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін дайындау;
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін таңдау актісін бір мезгілде барлық мүдделі мемлекеттік органдарға, тиісті қызметтерге және "ЖерҒӨО" РМК-ге мәлімделген нысаналы мақсаты бойынша жер учаскесін беру мүмкіндігі туралы тиісті қорытынды дайындау үшін келісуге жолдау;
Оң шешім қабылданған жағдайда – жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына бекіту үшін ұсыну;
Теріс шешім кезінде – мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындау және сәулет және қала құрылысы саласындағы уәкілетті органның басшысына қол қою үшін жолдау
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісін қарау
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісінжәне "ЖерҒӨО" РМК ұсынғанжер-кадастрлық жоспарды дайындауға арналған есепті (сметаны) ХҚКО-ға көрсетілетін қызметті алушымен келісу үшін жолдау
1
2
3
4
5
6
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімші шешім)
Құжаттарды көрсетілетін қызметті берушініңбасшылығына қарау үшін тапсыру
Уәкілетті органды анықтау
Жауапты орындаушыны анықтау
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісі немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Ахуалдық схемасымен жер учаскесін түпкілікті таңдау актісіне немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қою
Көрсетілетін қызметті алушымен келісу немесе мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
7 (жеті) жұмыс күні
12 (он екі) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
2-кезең: көрсетілетін қызметті алушы түпкілікті таңдау актісін келіскенде және жер-кадастрлық жұмыстар қызметтеріне ақы төлеген кезде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімді шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күні
Негізгі процестің іс-қимылы
1
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
2
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы
Жауапты орындаушы
Жер қатынастары бойынша уәкілетті органның басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Жауапты орындаушы
3
Іс-қимылдың (процестің, рәсімнің, операцияның) атауы
Жер-кадастрлық жоспарды бекіту
Көрсетілетін қызметті берушінің жер учаскесіне құқық беру туралы шешім жобасын және уақытша жер пайдалану шартын дайындау
Шешім жобасын қарау, уақытша жер пайдалану шартына қол қою
Шешім жобасын қарау және оған қол қою
ХҚКО-ға жер-кадастрлық жоспарды және уақытша жер пайдалану шартын қоса ұсынып, жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешім көшірмесін екі данада көрсетілетін қызметті алушыға қол қойғызу үшін жолдау
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімші шешім)
Жауапты орындаушыны анықтау
Шешім жобасы, уақытша жер пайдалану шарты
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жолдау
Шешімді уәкілетті органға жолдау
Құжаттарды беру және көрсетілетін қызметтіалушыға шартқа екі данада қол қойғызу
5
Орындау мерзімдері
2 (екі) жұмыс күні
5 (бес) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
ХҚО арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезіндеәрекет ететін ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілері мен қысқартулар
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсету кезінде әрекет ететін ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимыл диаграммасы
Шартты белгілері мен қысқартулар
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
1-кезең: жер учаскесін таңдау актісін дайындау – 28 (жиырма сегіз) жұмыс күні
"Елді мекен шегінде объект салу үшін жер учаскесін беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
2-кезең: көрсетілетін қызметті алушы түпкілікті таңдау актісін келіскенде және жер-кадастрлық жұмыстар қызметтеріне ақы төлеген кезде – жер учаскесіне жер пайдалану құқығын беру туралы шешімді шығару – 22 (жиырма екі) жұмыс күн
Шартты белгілері: