Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 августа 2015 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 сентября 2015 года № 3380. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14 июня 2016 года N 212
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14.06.2016 N 212 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций";
2) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории";
3) регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06 августа 2015 года № 289
Регламент государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"

Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 тамыздағы № 289 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 қыркүйекте N 3380 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 14 маусымдағы N 212 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.06.2016 N 212 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 289 қаулысымен бекітілген
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

Сноска. Заголовок регламента - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1.Общие положения
1. Государственная услуга "Аккредитация местных спортивных федераций" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии с приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276), оказывается соответствующими подразделениями осуществляющие функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области, наименование которого указано в приложении 1 к настоящему регламенту (далее услугодатель).
Прием заявления и выдача результа оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярию услугодателя;
2) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее - портал).
2. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результатом государственной услуги является:
1) свидетельство об аккредитации спортивной федерации;
2) переоформленное свидетельство об аккредитации спортивной федерации;
3) дубликат свидетельства об аккредитации спортивной федерации.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Сноска. Раздел 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2.Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги:
1) к услугадателю:
для получения свидетельства об аккредитации:
документ, удостоверяющий личность руководителя спортивной федерации и (или) доверенность юридического лица – при обращении представителя спортивной федерации (для идентификации);
заявление на проведение аккредитации по форме согласно приложению 2 к настоящему регламенту;
сведения о персональном составе руководящего органа;
устав спортивной федерации;
комплексная целевая программа по виду (видам) спорта;
проект правил по виду (видам) спорта;
для переоформления свидетельства об аккредитации:
документ, удостоверяющий личность услугополучателя (требуется для идентификации личности);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
для получения дубликата свидетельства об аккредитации:
документ, удостоверяющий личность услугополучателя (требуется для идентификации личности);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту.
Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, содержащиеся в государственных информационных системах, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов;

Ескерту. Регламенттің тақырыбы жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Жалпы ережелер
1. "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелді) сәйкес әзірленді, атауы осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген облыстың дене шынықтыру және спорт саласындағы функцияларды жүзеге асыратын тиісті бөлімшелері (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Мемлекеттік қызметті көрсету өтінішті қабылдау және нәтижесін беру:
1) көрсетілген қызмет берушінің кеңсесі;
2) "электрондық үкіметтің" веб-порталы www.egov.kz (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі болып табылады:
1) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік;
2) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу;
3) спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасы.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Ескерту. 1-тарауға өзгеріс енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілген қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Көрсетілетін қызметті алушымен (не сенімхат бойынша уәкілетті өкілмен) мемлекеттік қызметті көрсетуші қажетті құжаттар тізбесін ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету жөніндегі рәсімдер үшін негіз болып табылды:
1) көрсетілген қызмет берушіге:
аккредиттеу туралы куәлікті алу үшін:
спорт федерацияның басшысының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) спорт федерациясының өкілі жүгінген кезде – заңды тұлғаның сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша аккредиттеуді өткізуге өтініш;
басшы органның жеке құрамы туралы мәлімет;
спорт федерациясы жарғысы;
спорт түрі (түрлері) бойынша кешенді нысаналы бағдарлама;
спорт түрі (түрлері) бойынша қағидалар жобасы;
аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін) талап етіледі;
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін) талап етіледі;
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландырылатын, заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
Өтінішті қағаз түрінде қабылдауды растау оның көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесінде құжаттар топтамасының қабылдау мерзімін және күнін көрсетіп тіркеу туралы көшірмесіне белгі қою болып табылады;

2) на портал:
для получения свидетельства об аккредитации:
запрос в форме электронного документа, удостоверенного электронной цифровой подписью (далее ЭЦП) услугополучателя;
сведения о персональном составе руководящего органа в форме электронной копии документа;
устав спортивной федерации в форме электронного документа;
комплексная целевая программа по виду (видам) спорта в форме электронной копии документа;
проект правил по виду (видам) спорта в форме электронной копии документа;
для переоформления свидетельства об аккредитации – запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
для получения дубликата свидетельства об аккредитации – запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя.
Сведения документов, удостоверяющих личность услугополучателя, о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица, содержащиеся в государственных информационных системах, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
На портале прием электронного запроса осуществляется в "личном кабинете" услугополучателя.
В случае обращения через портал в "личном кабинете" в истории обращений услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги, а также уведомление с указанием даты получения результата государственной услуги.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
для получения свидетельства об аккредитации:
1) услугополучатель (либо его уполномоченный представитель по доверенности) предоставляет услугодателю документы согласно пункта 4 настоящего регламента;
2) сотрудник канцелярии регистрирует документы, выдает копию заявления услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) с отметкой о регистрации в канцелярии, с указанием даты и времени приема пакета документов и предоставляет документы руководителю услугодателя - не более 30 (тридцати) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю - не более 15 (пятнадцати) минут;
4) исполнитель рассматривает документы и вносит на рассмотрение комиссии в течение 2 (двух) календарных дней;
5) комиссия по выдачи свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям (далее – комиссия) рассматривает документы и рекомендует услугодателю аккредитовать, либо отказать в аккредитации спортивной федерации в течение 2 (двух) календарных дней.

2) порталға:
аккредиттеу туралы куәлікті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының электрондық-цифрлық қолмен (бұдан әрі – ЭЦҚ) куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салуы;
құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы басшы органның жеке құрамы туралы мәлімет;
құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы спорт федерациясының жарғысы;
құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы спорт түрі (түрлері) бойынша кешенді нысаналы бағдарлама;
құжаттың электрондық көшірмесі нысанындағы спорт түрі (түрлері) бойынша қағидаларының жобасы;
аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу үшін – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу үшін;
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын алу үшін – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұрау салу үшін.
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландырылатын, заңды тұлғаны мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы құжаттардың мәліметтерін көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзы арқылы алады.
Порталда электрондық сұрау салуды қабылдау көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" жүзеге асырылады.
Портал арқылы жүгінген жағдайда көрсетілетін мемлекеттік қызметтер көрсету үшін сұрау салуды қабылдау туралы көрсетілетін қызметті алушының жүгіну тарихындағы "жеке кабинетінде" мәртебе, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алу күнін көрсете отырып, хабарлама көрінеді.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесі құрамына кіретін әр рәсімнің (іс-әрекеттің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:
Аккредиттеу туралы куәлікті алу үшін:
1) көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша уәкілетті өкілі) көрсетілетін қызметті берушіге осы регламенттің 4-тармағына сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, кеңседе тіркеу туралы белгімен, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға (немесе сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және орындаушыға жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
4) орындаушы құжаттарды қарастырады және күнтізбелік 2 (екі) күн ішінде комиссияның қарауына шығарады;
5) жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлікті беру жөніндегі комиссия (әрі қарай - комиссия) құжаттарды қарастырады және күнтізбелік 2 (екі) күн ішінде көрсетілетін қызметті берушіге аккредиттеу не спорт федерациясын аккредиттеуден бас тартуға ұсыныс енгізеді;

6) исполнитель на основании протокола комиссии подготавливает проект приказа, обеспечивает их подписание, на основании подписанного приказа подготавливает и предоставляет свидетельство руководителю услугодателя в течение 10 (десяти) календарных дней, либо подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в течение 5 (пяти) календарных дней;
7) руководитель услугодателя подписывает свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, направляет сотруднику канцелярии - не более 15 (пятнадцати) минут;
8) сотрудник канцелярии регистрирует свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги и выдает услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) в течение 1 (одного) календарного дня.
для переоформления свидетельства об аккредитации:
1) услугополучатель (либо его уполномоченный представитель по доверенности) предоставляет заявление согласно приложению 3 настоящего регламента;
2) сотрудник канцелярии регистрирует документы, выдает копию заявления услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) с отметкой о регистрации в канцелярии, с указанием даты и времени приема пакета документов и предоставляет документы руководителю услугодателя - не более 30 (тридцати) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю - не более 15 (пятнадцати) минут;
4) исполнитель рассматривает документы и подготавливает проект приказа, обеспечивает его подписание, на основании подписанного приказа подготавливает и предоставляет переоформленое свидетельство руководителю услугодателя в течение 3 (трех) календарных дней;
5) руководитель услугодателя подписывает переоформленное свидетельство, направляет сотруднику канцелярии - не более 15 (пятнадцати) минут;
6) сотрудник канцелярии регистрирует переоформленное свидетельство и выдает услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) в течение 1 (одного) календарного дня.
для получения дубликата свидетельства об аккредитации:
1) услугополучатель (либо его уполномоченный представитель по доверенности) предоставляет заявление согласно приложению 3 настоящего регламента;
2) сотрудник канцелярии регистрирует документы, выдает копию заявления услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) с отметкой о регистрации в канцелярии, с указанием даты и времени приема пакета документов и предоставляет документы руководителю услугодателя - не более 30 (тридцати) минут;

6) орындаушы комиссия хаттамасы негізінде бұйрық жобасын дайындайды, оларға қол қоюды қамтамасыз етеді, қол қойылған бұйрық негізінде күнтізбелік 10 (он) күн ішінде куәләкті әзірлейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады не күнтізбелік 5 (бес) күн ішінде мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын дайындайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы куәлікке, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден дәлелді бас тарту туралы жауапқа қол қояды, кеңсенің қызметкеріне жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
8) кеңсе қызметкері күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде куәлікті, немесе мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді.
аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу үшін:
1) көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша уәкілетті өкілі) осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес өтініш ұсынады;
2) кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, кеңседе тіркеу туралы белгімен, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және орындаушыға жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
4) орындаушы құжаттарды қарастырады және бұйрық жобасын әзірлейді, оған қол қоюды қамтамасыз етеді, қол қойылған бұйрықтың негізінде қайта ресімделген куәлікті әзірлейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады күнтізбелік 3 (үш) күн ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қайта ресімделген куәлікке қол қоюды, кеңсе қызметкеріне жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
6) кеңсе қызметкері күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде қайта ресімделген куәлікті тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді.
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын алу үшін:
1) көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша уәкілетті өкілі) осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес құжаттарды ұсынады;
2) кеңсе қызметкері құжаттарды тіркейді, кеңседе тіркеу туралы белгімен, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады – 30 (отыз) минуттан аспайды;

3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы исполнителю - не более 15 (пятнадцати) минут;
4) исполнитель рассматривает документы, подготавливает и предоставляет дубликат свидетельства руководителю услугодателя в течение 3 (трех) календарных дней;
5) руководитель услугодателя подписывает дубликат свидетельства, направляет сотруднику канцелярии - не более 15 (пятнадцати) минут;
6) сотрудник канцелярии выдает дубликат свидетельства услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) в течение 1 (одного) календарного дня.
6. Результатом процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является выдача свидетельства об аккредитации спортивной федераций, переоформленное свидетельство об аккредитации, дубликат свидетельства об аккредитации, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги в случаях и по основаниям, установленным законами Республики Казахстан.
для получения свидетельства об аккредитации:
1) результат - прием документов услугадателем;
2) результат - регистрация документов;
3) результат - наложение резолюции руководителем;
4) результат - протокол ответственного исполнителя;
5) результат - протокол комиссии;
6) результат - подготовка приказа, свидельства либо мотивировонного отказа в аккредитации;
7) результат - подписание приказа, свидетельства либо мотивированный отказ в аккредитации;
8) результат - выдача свидетельства либо мотивированный отказ.
для переоформления свидетельства об аккредитации:
1) результат - прием документов услугадателем;
2) результат - регистрация документов;
3) результат - наложение резолюции руководителем;
4) результат - подготовка приказа, переоформленного свидельства;
5) результат – регистрация приказа, переоформленного свидетельства;
6) результат - выдача переоформленного свидетельства.
для получения дубликата свидетельства об аккредитации:
1) результат - прием документов услугадателем;
2) результат - регистрация документов;
3) результат - наложение резолюции руководителем;
4) результат - подготовка приказа, дубликата свидельства;
5) результат – регистрация приказа, дубликата свидетельства;
6) результат - выдача дубликата свидетельства.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии;
2) руководитель услугодателя;
3) исполнитель;
4) комиссия;
5) руководитель услугодателя.

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және орындаушыға жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
4) орындаушы құжаттарды қарастырады, куәліктің телнұсқасын әзірлейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады күнтізбелік 3 (үш) күн ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қайта ресімделген куәліктің телнұсқасына қол қоюды, кеңсе қызметкеріне жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
6) кеңсе қызметкері күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде куәліктің телнұсқасын көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді.
6. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсету жөніндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) нәтижесі спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы қайта ресімделген куәлік, спорт федерациясын аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын, немесе Қазақстан Республикасының заңдармен белгіленген жағдайларда және негіздер бойынша көрсетілетін қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
аккредиттеу туралы куәлікті алу үшін:
1) нәтиже – көрсетілетін қызметті берушімен құжаттарды қабылдау;
2) нәтиже – құжаттарды тіркеу;
3) нәтиже – басшымен бұрыштама қою;
4) нәтиже – жауапты орындаушының хаттамасы;
5) нәтиже – комиссия хаттамасы;
6) нәтиже – бұйрықты, куәлікті не аккредиттеуден дәлелді бас тартуды дайындау;
7) нәтиже – бұйрыққа, куәлікке немесе аккредиттеуден дәлелді бас тартуға қол қою;
8) нәтиже – куәлікті немесе дәлелді бас тартуды беру.
аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу үшін:
1) нәтиже – көрсетілетін қызметті берушімен құжаттарды қабылдау;
2) нәтиже – құжаттарды тіркеу;
3) нәтиже – басшымен бұрыштама қою;
4) нәтиже – бұйрықты, қайта ресімделген куәлікті дайындау;
5) әтижесі – бұйрықты, қайта ресімделген куәлікті тіркеу;
6) нәтиже – қайта ресімделген куәлікті беру.
аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын алу үшін:
1) нәтиже – көрсетілетін қызметті берушімен құжаттарды қабылдау;
2) нәтиже – құжаттарды тіркеу;
3) нәтиже – басшымен бұрыштама қою;
4) нәтиже – бұйрықты, куәліктің телнұсқасын дайындау;
5) әтижесі – бұйрықты, куәліктің телнұсқасын тіркеу;
6) нәтиже – куәліктің телнұсқасын беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) орындаушы;
4) комиссия;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.

8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия).
1) услугополучатель (либо его уполномоченный представитель по доверенности) предоставляет документы услугодателю- в течение 15 (пятнадцати) минут;
2) канцелярия услугодателя регистрирует документы, выдает копию заявления услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) с отметкой о регистрации в канцелярии, с указанием даты и времени приема пакета документов и направляет документы руководителю услугодателя – не более 30 (тридцати) минут;
3) руководитель услугодателя рассматривает и направляет документы ответственному исполнителю – не более 15 (пятнадцати) минут;
4) ответственный исполнитель услугодателя рассматривает документы и вносит на рассмотрение комиссии - в течение 2 (двух) календарных дней;
5) комиссия по выдачи свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям рассматривает документы и рекомендует услугодателю аккредитовать, либо отказать в аккредитации спортивной федерации - в течение 2 (двух) календарных дней;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола комиссии подготавливает проект приказа, обеспечивает их подписание, на основании подписанного приказа подготавливает и предоставляет свидетельство руководителю услугодателя в течение 10 (десяти) календарных дней, либо подготавливает проект мотивированного ответа об отказе в оказании государственной услуги в течении 5 (пяти) календарных дней;
7) руководитель услугодателя подписывает свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги, направляет сотруднику канцелярии – не более 15 (пятнадцати) минут;
8) сотрудник канцелярии регистрирует свидетельство, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги и выдает услугополучателю (либо его уполномоченному представителю по доверенности) в течение 1 (одного) календарного дня.
4. Описание порядка взаимодействия с порталом и (или) иными услугодателями, а так же порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения при оказания государственной услуги через портал и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя:
1) услугополучатель осуществляет регистрацию на портале с помощью индивидуального идентификационного номера (далее – ИИН) и бизнес – идентификационного номера (далее – БИН), а так же пароля (осуществляется для незарегистрированных услугополучателей на портале);

8. Әр рәсімнің ұзақтығын көрсетумен құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау.
1) көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша уәкілетті өкілі) қызмет көрсетілетін қызметті берушіге) құжаттарды ұсынады – 15 (он бес) минут;
2) құжаттарды тіркейді, кеңседе тіркеу туралы белгімен, құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақытын көрсетумен өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына ұсынады – 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және жауапты орындаушыға жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттарды қарастырады және комиссияның қарастыруына шығарады - күнтізбелік 2 (екі) күн ішінде;
5) комиссия жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлікті беру жөніндегі құжаттарды қарастырады және көрсетілетін қызмет берушіге аккредиттеу, не спорт федерациясын аккредиттеуден бас тартуды ұсынады - күнтізбелік 2 (екі) күн ішінде;
6) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы комиссия хаттамасы негізінде бұйрық жобасын әзірлейді, оларға қол қоюды қамтамасыз етеді, қол қойылған бұйрықтың негізінде куәлікті әзірлейді және көрсетілетін қызмет берушінің басшысына ұсынады күнтізбелік 10 (он) күн ішінде, не мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасын әзірлейді күнтізбелік 5 (бес) күн ішінде;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы куәлікке, не мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапқа қол қояды, кеңсе қызметкеріне жолдайды – 15 (он бес) минуттан аспайды;
8) кеңсе қызметкері куәлікті, не мемлекеттік көрсетілетін қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға (не сенімхат бойынша уәкілетті өкіліне) береді күнтізбелік 1 (бір) күн ішінде.
4. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету процесінде порталмен және (немесе) басқа да көрсетілетін қызмет берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезінде жүгіну тәртібін және көрсетілетін қызметті берушінің және көрсетілетін қызмет алушының рәсімдерінің (іс-қимыл) кезектілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушы жеке сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – ЖСК) және бизнес сәйкестендіру нөмірінің (бұдан әрі – БСН) көмегімен порталда тіркелуді, сондай-ақ парольды тіркеуді жүзеге асырады (порталда тіркелмеген көрсетілетін қызметті алушылар үшін жүзеге асырылады);

2) процесс 1 – ввод услугополучателем ИИН/БИН и пароля (процесс авторизации) на портале для получения услуги;
3) условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через ИИН/БИН и пароль;
4) процесс 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
5) процесс 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем Регламента, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикрепление к форме запроса необходимых копий документов в электронном виде, указанных в пункте 9 Стандартов, а также выбор услугополучателем регистрационного свидетельства ЭЦП для удостоверения (подписания) запроса;
6) условие 2 – проверка на портале срока действия регистрационного свидетельства ЭЦП и отсутствия в списке отозванных (аннулированных) регистрационных свидетельств, а также соответствие идентификационных данных (между ИИН/БИН указанным в запросе и ИИН/БИН указанным в регистрационном свидетельстве ЭЦП);
7) процесс – 4 формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с не подтверждением подлинности ЭЦП услугополучателя;
8) условие 3 – проверка услугодателем соответствия приложенных услугополучателем документов, указанных в пункте 9 Стандарта, и основаниям для оказания услуги;
9) процесс 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой услуге в связи с имеющимися нарушениями в документах услугполучателя;
10) процесс 6 – получение услугополучателем результата услуги (уведомление в форме электронного документа) сформированного порталом. Результат оказания государственной услуги направляется услугополучателю в "личный кабинет" в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП уполномоченного лица услугодателя.
Порядок обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал указаны в диаграммах функионального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги, согласно приложении 4 к настоящему регламенту.
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 5 к настоящему регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале "электронного правительства", интернет – ресурсе услугодателя.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Услугодатель в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области

2) 1-процесс – қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушымен ЖСН/БСН және парольды порталда енгізу (авторландыру процесі);
3) 2-шарт – порталда ЖСН/БСН және пароль арқылы тіркелген көрсетілетін қызметті алушы туралы мәліметтердің түпнұсқалығын тексеру;
4) 2-процесс – порталмен көрсетілетін қызметті алушының мәліметтерінде бар бұзушылықтарға байланысты авторландырудан бас тарту туралы хабарламаны қалыптастыру;
5) 3-процесс – көрсетілетін қызметті алушымен осы Регламентте көрсетілген қызметті таңдау, қызмет көрсету үшін сауал нысанын экранға шығару және көрсетілетін қызметті алушымен нысанның құрылымы мен форматтық талаптарын ескерумен оны толтыру (мәліметтерді інгізу), сауал нысанына Стандарттардың 9-тармағында көрсетілген құжаттардың электрондық түрдегі қажетті көшірмелерін бекіту, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушымен куәландыру (қол қою) үшін ЭЦҚ тіркеу куәлігін таңдау;
6) 2-шарт – порталда ЭЦҚ тіркеу куәлігінің әрекет мерзімін және кері қайтарып алынған (күшін жойған) тіркеу куәліктер тізімінде жоқтығын, , сондай-ақ сәйкестендіру мәліметтерінің сәйкестігін тексеру (сауалда көрсетілген ЖСН/БСН және ЭЦҚ тіркеу куәлігінде көрсетілген ЖСН/БСН арасындағы);
7) 4-процесс – көрсетілетін қызмет алушының ЭЦҚ түпнұсқалығын растамауға байланысты сауал жасалған қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
8) 3-шарт – көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көрсетілген және қызмет көрсетуге негіз болатын көрсетілетін қызметті алушымен қоса берілген құжаттардың сәйкестігін тексеру;
9) 5-процесс – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарындағы бұзушылықтарға байланысты сауал жасалған қызметтен бас тарту туралы хабарлама қалыптастыру;
10) 6-процесс – көрсетілетін қызметті алушымен порталмен қалыптастырылған қызмет нәтижесін (электорндық құжат нысанындағы хабарлама) алу. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі қызметті алушыға "жеке кабинетке" көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті тұлғасының ЭЦҚ куәландырылған электрондық құжат түрінде жолданады.
Портал арқылы мемлекеттік қызметті көрсету кезіндегі жүгіну тәртібі және көрсетілетін қызметті беруші мен көрсетілетін қызметті алушының рәсімдерінің (іс-қимылының) кезектілігі мемлекеттік қызмет көрсетуге араласқан ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграмасында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілген қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдері, (іс-қимылдардың) өзара іс-қимылы реттілігінің толық сипаттамасы осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамылығында көрсетіледі. Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы "электрондық үкімет" веб-порталында, көрсетілген қызмет берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстың дене шынықтыру және спорт саласындағы жергілікті атқарушы органының көрсетілетін қызметті берушісі

Сноска. Приложение 1 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Адрес
График работы
1
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Северо – Казахстанской области" акимата Северо – Казахстанской области
Северо – Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 15.
Понедельник – пятница с 9.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов.
Выходные дни: суббота, воскресенье
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кому ______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество руководителя
____________________________________________
уполномоченного органа или местного исполнительного
________________________________________________
органа в области физической культуры и спорта)
от _________________________________________
(фамилия, имя, руководителя или представителя
________________________________________
спортивной федерации)
_______________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление на проведение аккредитации
Прошу Вас провести аккредитацию
______________________________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
К заявлению прилагаются следующие документы:
1)_____________________________________________________________________________
2)_____________________________________________________________________________
4)_____________________________________________________________________________
5)___________________________________________________________________________
6)___________________________________________________________________________
7)_____________________________________________________________________________
8)___________________________________________________________________________
9)__________________________________________________________________________
10)___________________________________________________________________________
11) __________________________________________________________________________
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
место для печати __________________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
______________________________________________________________
(подпись, фамилия, отчество имя лица, принявшего заявление)
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысының дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай көшесі, 15
Дүйсенбі-жұма сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі демалыспен.
Демалыс күндері: сенбі, жексенбі
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Кiмге ________________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы ______________________________________________
жергілікті атқарушы органның немесе уәкілетті
органның басшысының
______________________________________________
лауазымы, тегі, аты,әкесінің аты
Кiмнен ______________________________________
(жергілікті спорт федерациясы басшысының немесе ______________________________________________
өкiлiнiң тегі, аты, әкесінің аты)
______________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Аккредиттeу өткізуге өтініш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесін көрсете отырып, спорт федерациясының атауы)
___________________________________________________________________
аккредиттеу өткізуді сұраймын.
Өтiнiшке мынадай құжаттар қоса берiледi:
1) _______________________________________________________________________
2) _______________________________________________________________________
3) _______________________________________________________________________
4) _______________________________________________________________________
5) _______________________________________________________________________
6) _______________________________________________________________________
7) _______________________________________________________________________
8)_______________________________________________________________________
9)_______________________________________________________________________
10)______________________________________________________________________
11)______________________________________________________________________
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісем беремін.
Мөр орны ___________ _____________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты)
20__ жылғы "___" ____________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
Тiркеу нөмiрi ___________________________________
_______________________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның қолы, тегi, аты, әкесінің аты)
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша

Сноска. Приложение 3 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Кому ______________________________________
(должность, фамилия, имя, отчество руководителя
____________________________________________
уполномоченного органа или местного исполнительного
________________________________________________
органа в области физической культуры и спорта)
от _________________________________________
(фамилия, имя, отчество руководителя или
________________________________________
представителя спортивной федерации)
_______________________________________
(адрес, телефон, электронная почта)
Заявление о выдаче дубликата (о переоформлении) свидетельства
Прошу Вас выдать дубликат (переоформить) свидетельства об аккредитации ________________________________________________________
(наименование спортивной федерации с указанием статуса)
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
место для печати ________ ____________________________________
(подпись) (фамилия, имя, отчество)
"____" ______________ 20__ года
Дата поступления заявления "____" ____________ 20__ года
____________________________________________________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество лица, принявшего заявления
Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через портал
Сноска. Приложение 4 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю
Сноска. Приложение 5 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2016 N 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2) Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Аккредитация местных спортивных федераций" (переоформление свидетельства об аккредитации и выдача дубликата свидетельства об аккредитации местным спортивным федерациям) при обращении услугополучателя или его представителя по доверенности к услугодателю

Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Кiмге ________________________________________
(дене шынықтыру және спорт саласындағы ______________________________________________
жергілікті атқарушы немесе уәкілетті орган басшысының
______________________________________________
лауазымы,тегі, аты,әкесінің аты)
Кiмнен ______________________________________
(жергілікті спорт федерациясы басшысының немесе ______________________________________________
өкiлiнiң тегі, аты, әкесінің аты)
______________________________________________
(мекенжайы, телефоны, электрондық поштасы)
Куәліктің телнұсқасын алу (қайта ресімдеу) туралы өтініш
Сiзден ________________________________________________________
(мәртебесі көрсетілген спорт федерациясының атауы)
аккредиттеу туралы куәлігінің телнұсқасын беруді (қайта ресімдеуді) сұраймын.
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісем беремін.
Мөр орны___________ _____________________________________
(қолы) (тегi, аты, әкесінің аты)
20__ жылғы "___" ___________________________________
Өтiнiштiң түскен күнi 20__ жылғы "___" _____________
______________________________________________________
(өтінішті қабылдаған тұлғаның тегi, аты, әкесінің аты)
"Жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәлік беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Портал арқылы мемлекеттік қызмет көрсетуге араласқан ақпараттық жүйелердің функционалдық өзара іс-қимылының диаграмасы
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша уәкілетті өкілі көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кездегі "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтағышы
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.02.2016 N 59 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2) Көрсетілетін қызметті алушы немесе сенімхат бойынша уәкілетті өкілі көрсетілетін қызметті берушіге жүгінген кездегі "Жергілікті спорт федерацияларын аккредиттеу" (аккредиттеу туралы куәлікті қайта ресімдеу, жергілікті спорт федерацияларына аккредиттеу туралы куәліктің телнұсқасын беру) мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтағышы
Шартты белгілер:

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06 августа 2015 года № 289
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории" (далее - государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории", утвержденный приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276) оказывается соответствующими подразделениями осуществляющие функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН), адреса которых указаны в приложении 2, к настоящему регламенту государственной услуги.
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 289 қаулысымен бекітілген
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген) бекітілген "Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласында функцияларды жүзеге асыратын тиісті құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасының Инвестициялар мен даму министрлігінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады, олардың мекенжайлары осы көрсетілетін мемлекеттік қызметі регламентіне 2-қосымшада көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о присвоении квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги:
1) для получения государственной услуги о присвоении спортивного разряда "Кандидат в мастера спорта":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
представление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта и (или) соревнований областного, городского, районного значения, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного, городского, районного исполнительного органа по физической культуре и спорту;
одна цветная фотография размером 3х4;
2) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) спортивного разряда "Спортсмен 1 разряда":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
представление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта заверенные печатью районных, городских исполнительных органов по физической культуре и спорту;
одна цветная фотография размером 3х4;
3) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "тренер высшего уровня квалификации первой категории", "тренер среднего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;
справка о подготовке спортсменов тренером-преподавателем согласно приложению 5 к настоящему регламенту;
копии протоколов республиканских соревнований, заверенные печатью аккредитованной республиканской и (или) региональной спортивной федерации по виду спорта и (или) соревнований областного, городского, районного значения, заверенные аккредитованной местной спортивной федерацией по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного, городского, районного исполнительного органа по физической культуре и спорту;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорттық разряд беру туралы куәлік, біліктілік санаттарын беру туралы куәлік немесе спорттық разрядты, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі болып табылады (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесін ұсынуы болып табылады.
1) "Спорт шеберіне кандидат" спорттық разрядын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе) көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыныс;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған жарыстар және (немесе) спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, облыстық, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған облыстық, қалалық, аудандық маңызы бар жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
3х4 көлеміндегі түрлі-түсті бір фотосурет;
2) "1-разрядты спортшы" спорттық разрядын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыныс;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
3х4 көлеміндегі түрлі-түсті бір фотосурет;
3) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы", "біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;
осы регламентке 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жаттықтырушы-оқытушының спортшыларды дайындауы туралы анықтама;
спорт түрі бойынша аккредиттелген республикалық және (немесе) өңірлік спорт федерациясының мөрімен куәландырылған республикалық жарыстар және (немесе) спорт түрі бойынша облыс федерациясы мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша облыс федерациясы болмаған жағдайда, облыстық, қалалық, аудандық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған облыстық, қалалық, аудандық маңызы бар жарыстар хаттамаларының көшірмелері;

4) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "методист высшего уровня квалификации первой категории", "методист среднего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;
5) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационной категории "инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
копия диплома об образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
копия удостоверения или выписка из приказа о присвоении предыдущей категории;
письмо-ходатайство, заверенное печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта о присвоении категории, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенное печатью организации, в которой инструктор-спортсмен числится;
6) для получения государственной услуги о присвоении судейской категории "судья по спорту первой категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
представление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
справка о прохождении семинара судей, проводимого аккредитованной местной спортивной федерацией по виду спорта;
справка о судействе или протокола соревнований, удостоверяющее судейство услугополучателя;

4) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдіскер", "біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдіскер" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;
5) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы" біліктілік санатын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
білімі туралы димпломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
алдыңғы санатты беру куәлігінің көшірмесі немесе ол туралы бұйрықтан үзінді көшірме;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясының мөрімен куәландырылған, аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, нұсқаушы-спортшы құрамына кіретін ұйымның мөрімен куәландырылған санат беру туралы қолдаухат;
6) "бірінші санатты спорт төрешісі" біліктілік санатын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ұсыным;
спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы өткізетін төрешілердің семинарынан өткені туралы анықтама;
төрешілік туралы анықтаманемесе көрсетілетін қызметті алушының төрешілігін растайтын жарыс хаттамасының көшірмесі;

две цветные фотографии размером 3х4.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) представление документов услугополучателем в ЦОН 15 (пятнадцать) минут;
2) канцелярия услугодателя производит прием документов поступивших из ЦОНа и направляет документы руководству для наложения резолюции в течение 15 (пятнадцать) минут;
3) руководитель рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) ответственный исполнитель проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии в течение 1 (одного) рабочего дня;
5) комиссия принимает решение о присвоении спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту в течение 21 (двадцати одного) календарных дней;
6) ответственный исполнитель на основании протокола комиссии подготавливает приказ о присвоении спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту (в течение трех рабочих дней);
7) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги в течение 1 (одного) часа;
8) сотрудник канцелярии регистрирует и направляет результат государственной услуги в ЦОН в течение 1(одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) результат - расписка о приеме соответствующих документов;
2) результат - выдача подписанного реестра курьеру ЦОН;
3) результат - определение ответственного исполнителя;
4) результат - передача документов ответственным исполнителем комиссии;
5) результат - протокол заседания комиссии;
6) результат- подготовка приказа о присвоение спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту;
7) результат - подписание государственной услуги;
8) результат- регистрация приказа государственной услуги и направление в ЦОН.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) ответственный специалист услугодателя;
2) комиссия по присвоению спортивных званий, разрядов и судейской категории;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры:
1) представление документов услугополучателем в ЦОН 15 (пятнадцать) минут;

3х4 көлеміндегі түрлі-түсті екі фотосурет.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әр бір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті алушымен құжаттарды ХҚО тапсыру 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚО-нан түскен құжаттардың қабылдауын жүргізеді және оларды бұрыштама қою үшін басшыға жолдайды 15(он бес) минут;
3) басшы ұсынылған құжаттарды қарастырады және жауапты орындаушыға жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексереді, оларды комиссияның қарастыруына жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
5) комиссия спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санатын беру туралы шешім қабылдайды күнтізбелік 21 (жиырма бір) күн ішінде;
6) жауапты орындаушы комиссия хаттамасының негізінде спорттық атақтар, спорттық разрядтар және спорт төрешісі санатын беру туралы бұйрықты дайындайды (үш жұмыс күні ішінде);
7) қызмет берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды 1 (бір) сағат ішінде;
8) кеңсе қызметкері көрсетілетін мемлекеттік қызмет нәтижесін тіркейді және ХҚО жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
6. Мына рәсімдерді (әрекеттерді) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) нәтижелері:
1) нәтиже – тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
2) нәтиже – қол қойылған тізілімді ХҚО курьеріне беру;
3) нәтиже – жауапты орындаушыны анықтау;
4) нәтиже – құжаттарды жауапты хатшымен комиссияға беру;
5) нәтиже – комиссия отырысының хаттамасы;
6) нәтиже – спорттық атақтар, разрядтар және спорт төрешісі санаттарын беру туралы бұйрық дайындау;
7) нәтиже – көрсетіетін мемлекеттік қызмет нәтижесіне қол қою;
8) нәтиже – көрсетілетін мемлекеттік қызметті тіркеу және ХҚО-ға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы;
2) көрсетілетін қызметті берушінің спорттық атақтар, разрядтар және спорт төрешісі санаттарын беру жөніндегі комиссиясы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Әр рәсімнің ұзақтығын көрсете отырып, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасында рәсім (іс-қимыл) реттілігін сипаттау:
1) көрсетілетін қызметті алушымен құжаттарды ХҚО-ға ұсыну (15 (он бес) минут ішінде;

2) канцелярия услугодателя принимает документы из ЦОНа и направляет документы руководству для наложения резолюции - в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя накладывает резолюцию, отправляет документы ответственному исполнителю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и достоверности документов, направляет на рассмотрение комиссии по присвоению спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту -в течение 1 (одного) рабочего дня;
5) комиссия рассматривает представленные документы. При рассмотрении на заседании, комиссия принимает решение о присвоении спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - в течение 21 (двадцати одного) календарных дней;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола Комиссии подготавливает приказ о присвоении спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту - в течение 3 (трех) рабочих дней;
7) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и направляет канцелярии услугодателя - в течение 1 (одного) часа;
8) канцелярия услугодателя регистрирует и направляет в ЦОН результат государственной услуги - в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги
9. Порядок обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугодателя:
1) Для получения государственной услуги услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) при обращении в ЦОН представляет сотруднику оригинал документа удостоверяющего личность (для идентификации) и перечень необходимых документов указанных в пункте 4 настоящего регламента государственной услуги.
2) Инспектор ЦОНа принимает документы, проверяет полноту представленных документов, при наличии полного пакета документов выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.
При приеме документов работник ЦОНа сверяет подлинность оригиналов с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим регламентом государственной услуги, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 6 к настоящему регламенту государственной услуги.

2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі құжаттарды ХҚО-дан қабылдайды және басшылыққа құжаттарды бұрыштама қою үшін жолдайды – 15 (он бес) минут ішінде;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы бұрыштама қойып, құжаттарды жауапты орындаушыға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексеруді жүзеге асырады, спорттық атақтар, разрядтар мен спорт төрешісі санаттарын беру жөніндегі комиссияның қарауына жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
5) комиссия ұсынылған құжаттарды қарайды. Отырыста қарау кезінде комиссия спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санатын беру туралы шешім қабылдайды – күнтізбелік 21 (жиырма бір) күн ішінде;
6) көрсетілетін қызметтің берушінің жауапты орындаушысы Комисся хаттамасы негізінде спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санатын беру туралы бұйрық дайындайды – күнтізбелік 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесіне жолдайды – 1 (бір) сағат ішінде;
8) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін тіркейді және ХҚО-ға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібінің, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. ХҚО-ға жүгіну тәртібі, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызмет алушы не оның өкілі (нотариалды расталған сенімхат бойынша) ХҚО-ға жүгінген кезде қызметкерге жеке басты куәландыратын құжаттың түпнұсқасын (сәйкестендіру үшін) және осы мемлекеттік көрсетілетін қызметрегламентіне 4-тармағында көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсынады.
2) ХҚО инспекторы құжаттарды қабылдайды, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық топтамасы болған кезде, мыналарды көрсете отыра, алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді:
сұраудың қабылданған нөмірі мен күні;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың саны менатауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
Құжаттарды қабылдау кезінде ХҚО қызметкері түпнұсқалардың түпнұсқалылығын құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызметрегламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚО қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.

3) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - 15 (пятнадцать) минут, максимально допустимое время обслуживания - 15 (пятнадцать) минут.
4) Инспектор ЦОНа при наличии полного пакета документов передает их инспектору накопительного отдела ЦОНа, а он в свою очередь направляет их в местный исполнительный орган.
10. Процесс получения результата оказания государственной услуги через ЦОН, его длительность:
1) в ЦОНе выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности и доверенности (либо его представителя по доверенности).
2) при наличии расписки и удостоверения личности услугополучателю в течение 15 минут, выдается результат государственной услуги.
В случаях, если услугополучатель не обратился за результатом государственной услуги в указанный в ней срок, ЦОН обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения.
При обращении услугополучателя в ЦОН за получением готовых документов по истечении одного месяца, ЦОН в течение одного рабочего дня делает запрос услугодателю. Услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в ЦОН, после чего ЦОН выдает готовые документы услугополучателю.
В случае утери удостоверения о присвоении спортивного звания, удостоверения о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам, удостоверения о присвоении судейской категории по спорту услугополучатель в ЦОНе должен заполнить форму согласно приложению 7 к настоящему регламенту государственной услуги.
3) с момента сдачи пакета документов в ЦОН длительность получения - результата государственной услуги 30 (тридцать) календарных дней. При обращении в ЦОН день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с ЦОН в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 8 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Услугодатель в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа области
Наименование
Адрес
График работы
1
Государственное учреждение "Управление физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области" акимата Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Абая, 15

3) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күту уақытының ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут, қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут.
4) ХҚО инспекторы құжаттардың толық топтамасы болған кезде оларды ХҚО жинақтаушы бөлімінің инспекторына береді, ал ол өз кезегінде оларды жергілікті атқарушы органға жолдайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін ХҚО арқылы алу процесі, оның ұзықтығы:
1) ХҚО-да дайын құжаттарды беру көрсетілетін қызметті алушыға оның қызметкері қолхат негізінде, жеке басын куәландыратын құжатын және сенімхатты (не сенімхат бойынша оның өкілі) көрсеткен кезде жүзеге асырылады.
2) қолхат және жеке куәлік болған кезде көрсетілетін қызметті алушыға 15 минут ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі беріледі.
Егер көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мерзімде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алуға келмесе, ХҚО оның бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, содан кейін көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін береді.
Көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-ға дайын құжаттарды алу үшін бір ай өткеннен кейін жүгінген жағдайда, ХҚО бір жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызмет берушіге сұрау жасайды. Көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды ХҚО-ға жолдайды, осыдан кейін ХҚО көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды береді.
Спорттық атақ беру туралы куәлікті, жаттықтырушы, әдіскер, нұсқаушы санатын беру туралы куәлікті, спорт төрешісі санатын беру туралы куәлікті жоғалтқан жағдайда көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-да осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 7-қосымшаға сәйкес нысанды толтыруы қажет.
3) құжаттар топтамасын ХҚО тапсырған сәттен бастап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу ұзақтығы күнтізбелік 30 (отыз) күн.ХҚО-ға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл рәсімдері (іс-қимылы) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ХҚО-мен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 8-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласындағы көрсетілетін қызметті беруші
Атауы
Мекенжайы
Жұмыс кестесі
1
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан облысы дене шынықтыру және спорт басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Абай к., 15

С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Телефон 46-60-40
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через ЦОН
наименование центров
юридический адрес
контактный телефон
график работы
Отдел № 1 города Петропавловска филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Ауэзова, 157.
8 (7152) 33-12-57
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Отдел № 2 города Петропавловска филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72
8 (7152) 33-02-29
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан.
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Форма
ПРЕДСТАВЛЕНИЕ
Вид спорта
Звание
Место для фото
Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) ( заполняется на государственном и русском языках)
Дата рождения
Индивидуальный идентификационный номер
Представляющий регион (область, город)
Ведомство
Спортивная школа
Место учебы, работы
Образование
Образование по специальности "Физическая культура и спорт"
Стаж занятий спортом
Домашний адрес
Предыдущий разряд
Дата присвоения или подтверждения
Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) тренера, подготовившего спортсмена
Тренерская категория
Первичная физкультурная организация
Руководитель _______
Место для печати
Дата "__"___ 20_ года
Отдел физической культуры и спорта
(город, район)
Руководитель _________ Место для печати
Дата "__"___ 20_ года
Аккредитованная местная спортивная федерация по виду спорта
Руководитель __________
Место для печати
Дата "__"___ 20_ года
Дата поступления на рассмотрение комиссии: "_____"______ 20__ года
Основные показатели (нормативы)
Дата выполнения (число месяц, год)
Наименование соревнований
Ранг, категория соревнования
Показанный результат
Должность судьи
Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) судьи
Город (страна)
Судейская категория
Главный судья
Главный секретарь
Старший судья
Отметка о присвоении
Ответственное лицо (фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
Должность
Причина отказа и отметка о нарушениях
Дата отправки "___"___________ 20___ года

Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін, сағат 13.00-ден 14-30-ға дейін түскі үзіліспен
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру ХҚО арқылы жүзеге асырылады
Орталықтардың атауы
Заңды мекенжайлары
Байланыс телефондары
Жұмыс кестесі
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Петропавл қаласының № 1 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157.
8 (7152)
33-12-57
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Петропавл қаласының № 2 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72.
8 (7152)
33-02-29
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
ҰСЫНЫС
Атағы
Фотосурет орны
Спорт түрі
Тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда) (мемлекеттік және орыс тілдерінде толтырылады)
Туған күні
ЖСН
Ұсынып отырған өңір (облыс, қала)
Ведомство
Спорт мектебі
Оқу, жұмыс орны
Білімі
"Дене шынықтыру және спорт" мамандығы бойынша білімі
Спортпен шұғылдану өтілі
Үй мекенжайы
Алдыңғы атағы
Атақ берілген немесе расталған күн
Спортшыны даярлаған жаттықтырушының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Жаттықтырушылық санаты
Бастапқы дене шынықтыру ұйымы
Басшы ________
Мөр орны
20___ жылғы "__"___
Дене шынықтыру және спорт бөлімі
(қала, аудан)
Басшы ________
Мөр орны
20___жылғы "__"___
Спорт түрі бойынша аккредиттелген жергілікті спорт федерациясы
Басшы ________
Мөр орны
20___жылғы "__"___
Комиссияның қарауына келіп түскен күні 20__ жылғы "___" ________________
Негізгі көрсеткіштер (нормативтер)
Орындаған күні (күні, айы, жылы)
Жарыстардың атауы
Жарыс дәрежесі, санаты
Көрсеткен нәтижесі
Төреші лауазымы
Төрешінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Қала (ел)
Төрешілік санаты
Бас төреші
Бас хатшы
Аға төреші
Атақ беру туралы белгі
Жауапты тұлға (тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Лауазымы
Бұзушылықтар туралы белгі
Жіберілген күні 20__ жылғы "___" _________

Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Форма
Председателю квалификационной
комиссии _____________________
(наименование уполномоченного органа
_____________________________________
в области физической культуры и спорта)
Заявление
_______________________________
(для тренера, инструктора-спортсмена, спортивного судьи указать вид спорта,
для методиста - наименование спортивной организации)
Я, _________________________________________________________
спортивное звание ________________
место работы, занимаемая должность ______________________________
стаж тренерско-преподавательской работы _________________________
домашний адрес: _______________________________________________.
Прошу рассмотреть вопрос присвоения мне _________________________.
Основанием для присвоения квалификационной категории считаю следующие результаты: ____________________________________________
с Правилами присвоения квалификационных категорий тренерам, инструкторам-спортсменам, методистам и спортивным судьям ознакомлен (а) __________________
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: кандидат в мастера спорта Республики Казахстан, спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
"___" __________ 20__ года ______________(личная подпись)
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Форма
Справка о подготовке спортсменов тренером-преподавателем
____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) подготовленного спортсмена
Год рождения
Стаж работы со спорт-сменом
Подтверж-дающий документ
Спортив-ный результат
Куда зачислен (передан)
Подтверж-дающий документ
Подпись руководителя ___________________
Место для печати "____" __________20__ года
Подпись руководителя
городского (районного) отдела спорта ____________________
Место для печати "____" __________ 20__ года

"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Нысан
______________________________
(Дене шынықтыру және спорт
______________________________
саласындағы жергілікті атқарушы
___________________________________
органның атауы)
біліктілік комиссиясының төрағасына
ӨТІНІШ
___________________________________________________________
(жаттықтырушыға, нұсқаушы-спортшыға, спорттық төрешіге спорт түрін көрсету,
әдіскерлерге – спорт мекемесінің атауы)
Мен, ______________________________________________________________
Спорттық атағы ____________________________________________________
Жұмыс орны, атқаратын лауазымы ____________________________________
Жаттықтырушы-оқытушылық жұмыс өтілі _____________________________
Үй мекенжайы: __________________________________________________
Маған ____________________________________________________________
беру туралы мәселені қарауыңызды сұраймын.
Мына жұмыс нәтижелерін біліктілік санатын беру үшін негіздеме болады деп
санаймын: _________________________________________________________
Мына жұмыс нәтижелерін біліктілік санатын беру үшін негіздеме болады деп
санаймын: _________________________________________________________________
Жаттықтырушының, әдіскердің, нұсқаушы-спортшының және спорттық төрешілердің лауазымдарына арналған біліктілік талаптарымен таныстым ____________________
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісем беремін.
20__ жылғы "___" ______________ ____________________
(жеке қолы)
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Нысан
Жаттықтырушы-оқытушының спортшыларды даярлауы туралы
АНЫҚТАМА
___________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Р/с
Дайындаған спортшының тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
Туған жылы
Спортшымен жұмыс істеген өтілі
Растаушы құжат
Спорттық нәтижесі
Тіркелген (берілген) орны
Растаушы құжат
Басшының қолы ____________________
Мөр орны 20__ жылғы "___" _______________
Дене шынықтыру және спорт жөніндегі
қалалық (аудандық) бөлімі
басшының қолы       ____________________
Мөр орны 20__ жылғы "___" _______________

Приложение 6 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Форма
______________________________
(Фамилия, имя, отчество (в случае
___________________________________
наличия) либо наименование
___________________________________
организации услугополучателя)
______________________________
(адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №__ филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
3) ….
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному для каждой стороны.
Работник ЦОН ___________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)       (подпись)
Исполнитель: __________________________ ________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) (подпись)
Телефон: __________
Получил: ________________________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) услугополучателя) (подпись)
"___" _________ 20__ года
Приложение 7 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Форма
Председателю
________________________
квалификационной комиссии
________________________________
_______________________________
(наименование ведомства или местного
исполнительного органа по физической
культуре и спорту)
________________________________
Заявление
Я _____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
____________________________по __________________________________
(звание)                               (вид спорта)
житель города/область _____________________________________________
(место подачи представления на спортивное звание)
прошу восстановить удостоверение присвоенного мне _____________________
(указать примерный год присвоения)
связи с утерей.
"___" __________ 20__ г.             _________________
(личная подпись)

"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 6-қосымша
Нысан
_____________________________________
(Көрсетілетін қызметті алушының
_____________________________________
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)
____________________________________
не ұйымының атауы)
_____________________________________
(көрсетілетін қызметті алушының
____________________________________
мекенжайы)
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 cәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорны филиалының №__ бөлімі (мекенжайы көрсетілсін) мемлекеттік қызмет көрсетуге (мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы көрсетілсін) құжаттарды қабылдаудан Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1) _______________________________;
2) _______________________________;
3) ....
ұсынбауыңызға байланысты бас тартады.
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалды.
ХҚО қызметкері: ________________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)             (қолы)
Орындаушы:       _____________________________             _______________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)             (қолы)
Телефоны: ____________________
Алды:       ________________________________             ________________
(көрсетілетін қызметті алушының                   (қолы)
тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда)      20__ жылғы "___" _________
"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 7-қосымша
Нысан
___________________________________
(дене шынықтыру және спорт жөніндегі
ведомствоның немесе жергілікті
атқарушы органның атауы)
біліктілік комиссиясының төрағасы
_________________________________
ӨТІНІШ
Мен ______________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса))
__________________________________________________________ бойынша
(атағы) (спорт түрі)
__________________________________________________ қаланың/облыстың
(спорттық атағына ұсыныс берілген жер)
тұрғыны _______________________________ жоғалуына байланысты куәлікті
(спорттық атақ берілген жылды шамамен көрсету)
жаңадан беруді сұраймын.
20___ ж. "___" ______________ ____________________
(жеке қолы)

Приложение 8 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
("Присвоение спортивных разрядов: "кандидат в мастера спорта Республики Казахстан", спортсмен 1 разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации первой категории, тренер среднего уровня квалификации первой категории, методист высшего уровня квалификации первой категории, методист среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, спортивный судья первой категории")
Условные обозначения:
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 06 августа 2015 года № 289
Регламент государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья" (далее – государственная услуга) разработана в соответствии со стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья", утвержденный приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 17 апреля 2015 года № 139 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11276) оказывается соответствующими структурными подразделениями осуществляющие функции в области физической культуры и спорта местного исполнительного органа района, города областного значения согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее - услугодатель).
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через филиал Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН), адреса которых указаны в приложении 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – услугополучатель) бесплатно.

"Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру"мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 8-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үдерістерінің анықтамалығы
("Қазақстан Республикасының спорт шеберлігіне кандидат, 1-разрядты спортшы cпорттық разрядтар және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, бірiншi санатты спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру")
Шартты белгілер:
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 06 тамыздағы № 289 қаулысымен бекітілген
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 139 бұйрығымен (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11276 болып тіркелген) бекітілген "2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес әзірленген, осы регламенттің 1 қосымшасына сәйкес ауданның, облыстық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының дене шынықтыру және спорт саласында функцияларды жүзеге асыратын тиісті құрылымдық бөлімшелерімен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру Қазақстан Республикасының Инвестициялар мен даму министрлігінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны (бұдан әрі – ХҚО) арқылы жүзеге асырылады, олардың мекенжайлары осы көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламентіне 2-қосымшада көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет автоматтандырылмаған, жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом государственной услуги является удостоверение о присвоении спортивного разряда, удостоверение о квалификационной категории или копия приказа о присвоении спортивного разряда, квалификационной категории (далее – результат государственной услуги).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги.
4. Основанием для начала процедуры по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем (либо его представителя по доверенности) перечня документов необходимых для оказания государственной услуги:
1) для получения государственной услуги о присвоении спортивных разрядов: "Спортсмен 2 разряда", "Спортсмен 3 разряда", "Спортсмен 1 юношеского разряда", "Спортсмен 2 юношеского разряда", "Спортсмен 3 юношеского разряда":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
ходатайство, заверенное подписью и печатью первичной спортивной организации;
копии протоколов областных и (или) городских соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, соревнований, заверенные печатью областного исполнительного органа по физической культуре и спорту или районных соревнований, заверенные печатью районных, городских исполнительных органов по физической культуре и спорту;
2) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "тренер высшего уровня квалификации второй категории", "тренер среднего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
справка о подготовке спортсменов тренером - преподавателем по форме согласно приложению 4 к настоящему регламенту;
копии протоколов соревнований, заверенные печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенные печатью областного исполнительного органа по физической культуре и спорту;

2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі – спорттық разряд беру туралы куәлік, біліктілік санаттарын беру туралы куәлік не спорттық разрядты беру, біліктілік санатын беру туралы бұйрықтың көшірмесі болып табылады (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі).
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімдерді бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не оның сенімхат бойынша өкілінің) мемлекеттік қызмет көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесін ұсынуы болып табылады.
1) "2-разрядты спортшы", "3-разрядты спортшы", "1-жасөспірімдік-разрядты спортшы", "2-жасөспірімдік-разрядты спортшы", "3-жасөспірімдік-разрядты спортшы" спорттық разрядтарын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
бастапқы спорттық ұйымның мөрімен және қолымен куәландырылған қолдаухат;
спорт түрі бойынша облыс федерациясының мөрімен куәландырылған облыстық және (немесе) қалалық жарыстар, спорт түрі бойынша аккредиттелген облыс федерациясы болмаған жағдайда, облыстық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар немесе аудандық, қалалық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған аудандық жарыстар хаттамаларының көшірмелері;
2) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жаттықтырушы –оқытушының спортшыларды дайындауы туралы анықтамасы;
спорт түрлері бойынша аккредителген жергілікті спорт федерацияның мөрімен куәландырылған, спорт түрі бойынша аккредителген жергілікті спорт федерациясы болмаған жағдайда, облыстық дене шынықтыру және спорт жөніндегі атқарушы органның мөрімен куәландырылған жарыстар хаттамаларының көшірмелері;

3) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационных категорий: "методист высшего уровня квалификации второй категории", "методист среднего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
копия диплома о профессиональном образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
4) для получения государственной услуги о присвоении (и/или подтверждении) квалификационной категории "инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
копия диплома об образовании;
копия трудовой книжки или трудового договора с отметкой работодателя о дате и основании его прекращения, или выписка из актов работодателя, подтверждающих возникновение и прекращение трудовых отношений на основе заключения и прекращения трудового договора, или архивная справка, содержащая сведения о трудовой деятельности работника;
ходатайство, заверенное печатью аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта о присвоении категории, при отсутствии аккредитованной местной спортивной федерации по виду спорта, заверенное печатью организации в которой инструктор-спортсмен числится;
5) для получения государственной услуги о присвоении квалификационной категории "судья по спорту":
документ, удостоверяющий личность услугополучателя, и (или) нотариально засвидетельствованная доверенность физического лица - при обращении представителя услугополучателя (для идентификации);
заявление по форме согласно приложению 3 к настоящему регламенту;
справка о судействе или копии протоколов соревнований, удостоверяющие судейство услугополучателя.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:

3) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екінші санатты әдіскер", "біліктiлiгi орта деңгейдегi екінші санатты әдіскер" біліктілік санаттарын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
4) "біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екінші санатты нұсқаушы-спортшы" біліктілік санатын беру (және/немесе растау) туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
кәсіптік білімі туралы дипломның көшірмесі;
жұмыс берушінің оны тоқтату күні мен негіздемесі туралы белгісі бар еңбек кітапшасының немесе еңбек шартының, немесе еңбек шартын жасау және тоқтату негізінде еңбек қатынастарының туындауын және тоқтатылуын растайтын жұмыс берушінің актісінен үзінді көшірме, немесе қызметкердің еңбек қызметі туралы мәліметтер қамтылған мұрағаттық анықтама;
спорт түрі бойынша аккредителген жергілікті спорт федерацияның мөрімен куәландырылған, аккредителген жергілікті спорт федерациясыболмаған жағдайда нұсқаушы-спортшы құрамына кіретін ұйымның мөрімен куәландырылған санат беру туралы қолдаухат;
5) "спорт төрешісі" біліктіліксанатын беру туралы мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін:
көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжат және (немесе)көрсетілетін қызметті алушының өкілі жүгінген кезде – жеке тұлғаның нотариалды куәландырылған сенімхаты (сәйкестендіру үшін);
осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
көрсетілетін қызметті алушының төрешілігі туралы анықтама немесе төрешілігін куәландыратын жарыстар хаттамасының көшірмелері.
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әр рәсімнің (әрекеттің) мазмұны, оны орындау ұзақтығы:

1) представление документов услугополучателем в ЦОН 15 (пятнадцать) минут;
2) канцелярия услугодателя производит прием документов поступивших из ЦОНа и направляет документы руководству для наложения резолюции в течение 15 (пятнадцать) минут;
3) руководитель рассматривает представленные документы и направляет их ответственному исполнителю в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) ответственный исполнитель проверяет полноту и достоверность документов, направляет их на рассмотрение комиссии в течение 1 (одного) рабочего дня;
5) комиссия принимает решение о присвоении спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту в течение 21 (двадцати одного) календарных дней;
6) ответственный исполнитель на основании протокола комиссии подготавливает приказ о присвоении спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту (в течение трех рабочих дней);
7) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги в течение 1 (одного) часа;
8) сотрудник канцелярии регистрирует и направляет результат государственной услуги в ЦОН в течение 1(одного) рабочего дня.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) результат - расписка о приеме соответствующих документов;
2) результат - выдача подписанного реестра курьеру ЦОН;
3) результат - определение ответственного исполнителя;
4) результат - передача документов ответственным исполнителем комиссии;
5) результат - протокол заседания комиссии;
6) результат- подготовка приказа о присвоение спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту;
7) результат - подписание государственной услуги;
8) результат- регистрация приказа государственной услуги и направление в ЦОН.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие структурные подразделения (работники) услугодателя:
1) канцелярия услугодателя;
2) ответственный исполнитель услугодателя;
3) комиссия услугодателя по присвоению спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту;
4) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры:
1) представление документов услугополучателем в ЦОН 15 (пятнадцать) минут;
2) канцелярия услугодателя принимает документы из ЦОНа и направляет документы руководству для наложения резолюции - в течение 15 (пятнадцати) минут;

1) қызметті алушымен құжаттарды ХҚО-на беру 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі ХҚО-нан түскен құжаттарды қабылдауды жүргізеді алу және оларды бұрыштама қою үшін басшыға жолдайды 15 (он бес) минут
3) басшы ұсынылған құжаттарды қарастырады және жауапты орындаушыға жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) жауапты орындаушы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексереді, комиссияның қарауына жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
5) комисся спорттық атақ, разряд және спорт төрешісі санатын беру немесе спорттық атақты, разрядты және спорт төрешісі санатын беру туралы шешім қабылдайды күнтізбелік 21 (жиырма бір) күн ішінде;
6) жауапты орындаушы комиссия хаттамасы негізінде спорттық атақтар, спорттық разрядтар және спорт төрешісі санатын беру туралы бұйрық әзірлейді (үш жұмыс күні ішінде);
7) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қояды 1 (бір) сағат ішінде;
8) кеңсе қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін тіркейді және ХҚО жолдайды 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
6. Мына рәсімдерді (әрекеттерді) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (әрекеттің) нәтижелері:
1) нәтиже – тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
2) нәтиже – қол қойылған тізілімді ХҚО курьеріне беру;
3) нәтиже- жауапты орындаушының анықтамасы;
4) нәтиже - жауапты орындаушымен құжаттарды комиссияға беру;
5) нәтиже – комиссия отырысының хаттамасы;
6) нәтиже – спорт бойынша спорттық атақтар, разрядтар және төрешілік санаттар беру туралы бұйрық дайындау;
7) нәтиже – көрсетілетін мемлекеттік көрсетілетін қызметке қол қою;
8) нәтиже – мемлекеттік көрсетілетін қызметтің бұйрығын тіркеу және ХҚО-ға жолдау.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіне көрсетілетін қызметті берушінің мына құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) қатысады:
1) қызмет берушінің кеңсесі;
2) қызмет берушінің жауапты орындаушысы;
3) спорттық атақтар, разрядтар және төрешілік санаттар беру жөніндегі комиссия;
4) қызмет берушінің басшысы.
8. Қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара әрекетінің (іс-қимылының) тәртібі мен кезектілігі:
1) қызмет алушымен құжаттарды ХҚО-ға тапсыру – 15 (он бес) минут ішінде;
2) көрсетілетін қызмет берушінің кеңсесі құжаттарды ХҚО-нан қабылдайды және басшылыққа резалюция қою үшін жолдайды – 15 (он бес) минут ішінде;

3) руководитель услугодателя накладывает резолюцию, отправляет документы ответственному исполнителю - в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) ответственный исполнитель услугодателя осуществляет проверку полноты и достоверности документов, направляет на рассмотрение комиссии по присвоению спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту в течение 1 (одного) рабочего дня;
5) комиссия рассматривает представленные документы. При рассмотрении на заседании, комиссия принимает решение о присвоении спортивного звания, разряда и судейской категорий по спорту - в течение 21 (двадцати одного) календарных дней;
6) ответственный исполнитель услугодателя на основании протокола Комиссии подготавливает приказ о присвоении спортивных званий, разрядов и судейской категорий по спорту - в течение 3 (трех) рабочих дней;
7) руководитель услугодателя подписывает результат государственной услуги и направляет канцелярии услугодателя - в течение 1 (одного) часа;
8) канцелярия услугодателя регистрирует и направляет в ЦОН результат государственной услуги - в течение 1 (одного) рабочего дня.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и (или) иными услугодателями, а также порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги.
9. Порядок обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугодателя:
1) Для получения государственной услуги услугополучатель либо его представитель (по нотариально заверенной доверенности) при обращении в ЦОН представляет сотруднику оригинал документа удостоверяющего личность (для идентификации) и перечень необходимых документов указанных в пункте 4 настоящего регламента.
2) Инспектор ЦОНа принимает документы, проверяет полноту представленных документов, при наличии полного пакета документов выдает получателю расписку о приеме соответствующих документов с указанием:
номера и даты приема запроса;
вида запрашиваемой государственной услуги;
количества и название приложенных документов;
даты (времени) и места выдачи документов;
фамилии, имени, отчества работника ЦОНа, принявшего заявление на оформление документов;
фамилии, имени, отчества услугополучателя, фамилии, имени, отчества представителя услугополучателя, и их контактные телефоны.
При приеме документов работник ЦОНа сверяет подлинность оригиналов с воспроизведенными электронными копиями документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим регламентом государственной услуги, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку по форме согласно приложению 5 к настоящему регламенту.

3) көрсетілетін қызмет берушінің басшысы резолюция қояды, жауапты орындаушыға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызмет берушінің жауапты орындаушысы құжаттардың толықтығын және дәйектілігін тексеруді іске асырады, спорттық атақтар, разрядтар мен төрешілік санаттар беру жөніндегі комиссияның қарастыруына жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
5) комиссия ұсынылған құжаттарды қарастырады. Отырыста қарастыру кезінде комиссия спорт бойынша спорттық атақтар, разрядтар мен төрешілік санаттар беру туралы шешім қабылдайды – 21 (жиырма бір) жұмыс күні ішінде;
6) қызмет берушінің жауапты орындаушысы комиссия хаттамасы негізінде спорт бойынша спорттық атақтар, разрядтар мен төрешілік санаттар беру туралы бұйрық дайындайды – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
7) қызмет берушінің басшысы мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесіне қол қояды және қызмет берушінің кеңсесіне жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
8) қызмет берушінің кеңсесі мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін тіркейді және ХҚО-ға жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
9. ХҚО-ға жүгіну тәртібі, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеу ұзақтығы:
1) Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызмет алушы не оның өкілі (нотариалды расталған сенімхат бойынша) ХҚО-ға жүгінген кезде қызметкерге жеке басты куәландыратын құжаттың түпнұсқасын (сәйкестендіру үшін) және осы регламенттің 4-тармағында көрсетілген қажетті құжаттар тізбесін ұсынады.
2) ХҚО инспекторы құжаттарды қабылдайды, ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді, құжаттардың толық топтамасы болған кезде, мыналарды көрсете отыра, алушыға тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді:
сұраудың қабылданған нөмірі мен күні;
сұратылған мемлекеттік көрсетілетін қызмет түрі;
қоса берілген құжаттардың саны мен атауы;
құжаттарды беру күні (уақыты) мен орны;
құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған ХҚО қызметкерінің тегі, аты, әкесінің аты;
көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты, көрсетілетін қызметті алушы өкілінің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары.
Құжаттарды қабылдау кезінде ХҚО қызметкері түпнұсқалардың түпнұсқалылығын құжаттардың шығарылған электрондық көшірмелерімен салыстырып тексереді, содан кейін түпнұсқаларды көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚО қызметкері өтініш қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.

3) максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов - 15 (пятнадцать) минут, максимально допустимое время обслуживания - 15 (пятнадцать) минут.
4) Инспектор ЦОНа при наличии полного пакета документов передает их инспектору накопительного отдела ЦОНа, а он в свою очередь направляет их в местный исполнительный орган.
10. Процесс получения результата оказания государственной услуги через ЦОН, его длительность:
1) в ЦОНе выдача готовых документов услугополучателю осуществляется его работником на основании расписки, при предъявлении удостоверения личности и доверенности (либо его представителя по доверенности).
2) При наличии расписки и удостоверения личности услугополучателю в течение 15 (пятнадцати) минут, выдается результат государственной услуги.
В случаях, если услугополучатель не обратился за результатом государственной услуги в указанный в ней срок, ЦОН обеспечивает его хранение в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения.
При обращении услугополучателя в ЦОН за получением готовых документов по истечении одного месяца, ЦОН в течение одного рабочего дня делает запрос услугодателю. Услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в ЦОН, после чего ЦОН выдает готовые документы услугополучателю.
В случае утери удостоверения о присвоении спортивного звания, удостоверения о присвоении категории тренерам, методистам, инструкторам, удостоверения о присвоении судейской категории по спорту услугополучатель в ЦОНе должен заполнить форму согласно приложению 6 к настоящему регламенту.
3) с момента сдачи пакета документов в ЦОН длительность получения - результата государственной услуги 30 (тридцать) календарных дней. При обращении в ЦОН день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с ЦОН в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 7 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Услугодатели по вопросам физической культуры и спорта района, города областного значения
Наименование
Адрес
График работы
1
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Айыртауского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Айыртауский район, село Саумалколь, улица Уалиханова, 44.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
2
Государственное учреждение "Аккайынский районный отдел физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Аккайынский район, село Смирново, улица Труда,16
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
3
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район имени Габита Мусрепова, поселок Новоишимский, улица Аблай хана, 19.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
4
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Есильского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 10.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
5
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Жамбылского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Жамбылский район, село Пресновка, улица Дружбы, 6.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
6
Государственное учреждение "Кызылжарский районный отдел физической культуры и спорта Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Кызылжарский район, село Бишкуль, улица Гагарина, 14.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
7
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 45.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Мамлютского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Мамлютка, улица Коммунальная, 27.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
9
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тайыншинский район, город Тайынша, улица Астаны, 169
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
10
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Тимирязевского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Тимирязевский район, село Тимирязево, улица Уалиханова, 1.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
11
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Уалихановского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Уалихановский район, село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 83.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
12
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта района Шал акына Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, город Сергеевка, улица Желтоксан, 15.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
13
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Акжарского района Северо-Казахстанской области"
Северо-Казахстанская область, Акжарский район, село Талшик, улица Ломоносова,1.
С 9.00 -18.00 часов с перерывом на обед с 13.00-14.00 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
14
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Петропавловска"
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 23.
С 9.00 -18.30 часов с перерывом на обед с 13.00-14.30 часов кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан

3) құжаттар топтамасын тапсыру үшін күту уақытының ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут, қызмет көрсетудің ең ұзақ рұқсат етілетін уақыты – 15 (он бес) минут.
4) ХҚО инспекторы құжаттардың толық топтамасы болған кезде оларды ХҚО жинақтаушы бөлімінің инспекторына береді, ал ол өз кезегінде оларды жергілікті атқарушы органға жолдайды.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін ХҚО арқылы алу процесі, оның ұзықтығы:
1) ХҚО-да дайын құжаттарды беру көрсетілетін қызметті алушыға оның қызметкері қолхат негізінде, жеке басын куәландыратын құжатын және сенімхатты (не сенімхат бойынша оның өкілі) көрсеткен кезде жүзеге асырылады.
2) қолхат және жеке куәлік болған кезде көрсетілетін қызметті алушыға 15 минут ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесі беріледі.
Егер көрсетілетін қызметті алушы көрсетілген мерзімде мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін алуға келмесе, ХҚО оның бір ай ішінде сақталуын қамтамасыз етеді, содан кейін көрсетілетін қызметті берушіге одан әрі сақтау үшін береді.
Көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-ға дайын құжаттарды алу үшін бір ай өткеннен кейін жүгінген жағдайда, ХҚО бір жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызмет берушіге сұрау жасайды. Көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжаттарды ХҚО-ға жолдайды, осыдан кейін ХҚО көрсетілетін қызметті алушыға дайын құжаттарды береді.
Спорттық атақ беру туралы куәлікті, жаттықтырушы, әдіскер, нұсқаушы санатын беру туралы куәлікті, спорт төрешісі санатын беру туралы куәлікті жоғалтқан жағдайда көрсетілетін қызметті алушы ХҚО-да осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 6-қосымшаға сәйкес нысанды толтыруы қажет.
3) құжаттар топтамасын ХҚО тапсырған сәттен бастап мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу ұзақтығы күнтізбелік 30 (отыз) күн. ХҚО-ға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл рәсімдері (іс-қимылы) реттілігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ХҚО-мен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 7-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында келтірілген.
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Ауданның, облыстық маңызы бар қаланың дене шынықтыру және спорт мәселелері бойынша қызмет берушілері
Атаулары
Мекенжайлары
Жұмыс кестесі
1
"Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Айыртау ауданы, Саумалкөл ауылы, Уәлиханов к., 44
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
2
"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Аққайың ауданы, Смирново ауылы, Труд к.,16
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
3
"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимское кенті, Аблай хан к., 19
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
4
"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленина к., 10
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
5
"Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Дружба к., 6
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
6
"Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Гагарин к., 14
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
7
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаево қаласы, Юбилейный к., 45
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
8
"Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Мамлют ауданы, Мамлют қаласы, Коммунальный к., 27
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
9
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Астана к., 169
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
10
"Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов к., 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
11
"Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов к., 83
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
12
"Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Шал ақын ауданы, Сергеевка қаласы, Желтоқсан к., 15
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
13
"Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Ломоносов к., 1
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен
14
"Петропавл қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 23
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа күндері сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін, сағат 13.00-ден 14-00-ге дейін түскі үзіліспен

Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Прием документов и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через ЦОН
Наименование филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения"
Юридический
адрес
График работы
Контакт ный телефон
Отдел № 1 города Петропавловска филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Ауэзова, 157.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8 -7152-33-12-57
Отдел № 2 города Петропавловска филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Северо-Казахстанская область, город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 72.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8 -7152- 33-02-29
Айыртауский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Айыртауский район, село Саумалколь, улица Даулетбай Сыздыкова, 4.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-32-01-84.
Акжарский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Акжарский район, село Талшык, улица Победы, 67.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7154-62-21-08
Аккайынский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Аккайынский район, село Смирново, улица Труда, 11.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан

"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Құжаттарды қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру ХҚО арқылы жүзеге асырылады
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының атауы
Заңды мекенжайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Петропавл қаласының № 1 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Әуезов көшесі, 157
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7152-33-12-57
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Петропавл қаласының № 2 бөлімі
Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавл қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 72
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7152-33-02-29
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Айыртау ауданының бөлімі
Айыртау аудыны, Саумалкөл ауылы, Дәулетбай Сыздықов көшесі, 4
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-32-01-84
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Ақжар ауданының бөлімі
Ақжар ауданы, Талшық ауылы, Победа көшесі, 67
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7154-62-21-08
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Аққайың ауданының бөлімі
Аққайың ауданы, Смирнов ауылы, Труд көшесі,11
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз

8-7153-22-25-86
Есильский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Есильский район, село Явленка, улица Ленина, 6.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7154-32-20-03
Жамбылский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Жамбылский район,
село Пресновка, улица Горького, 10 г.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7154-42-29-16
Кызылжарский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Кызылжарский район, ауыл Бесколь, улица Институтская, 1 в.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-82-17-46
Мамлютский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Мамлютский район,
город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7154-12-21-49
Районный отдел имени Магжана Жумабаева филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
район Магжана Жумабаева, город Булаево, улица Юбилейная, 62.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-12-03-74
Районный отдел имени Габита Мусрепова филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
район имени Габита Мусрепова, поселок Новоишимский, улица Ленина, 7.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-52-22-19
Тайыншинский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Тайыншинский район,
город Тайынша, улица Конституции Казахстана, 208.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан

8-7153-22-25-86
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Есіл ауданының бөлімі
Есіл ауданы, Явленка ауылы, Ленин көшесі, 6
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7154-32-20-03
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Жамбыл ауданының бөлімі
Жамбыл ауданы, Пресновка ауылы, Горький көшесі,10 Г
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7154-42-29-16
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Қызылжар ауданының бөлімі
Қызылжар ауданы, Бескөл ауылы, Институт көшесі, 1 В
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-82-17-46
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Мамлют ауданының бөлімі
Мамлют ауданы, Мамлютка қаласы, С. Мұқанов көшесі,11
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7154-12-21-49
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Мағжан Жұмабаев ауданының бөлімі
Мағжан Жұмабаев ауданы, Булаев қаласы, Юбилейная көшесі, 62
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-12-03-74
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның бөлімі
Ғабит Мүсірепов атындағы аудан, Новоишимка ауылы, Ленин көшесі, 7
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-52-22-19
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Тайынша ауданының бөлімі
Тайынша ауданы, Тайынша қаласы, Қазақстан Конституциясы көшесі, 208
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз

8-7153-62-36-03
Тимирязевский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Тимирязевский район
село Тимирязево, улица Шокана Уалиханова, 17.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-72-03-02
Уалихановский районный отдел филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
Уалихановский район,
село Кишкенеколь, улица Уалиханова, 80.
С С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7154-22-28-11
Отдел по району Шал акына филиала республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Северо – Казахстанской области
район Шал акына,
город Сергеевка, улица Желтоксан, 31.
С 9.00 до 20.00 часов без перерыва, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан
8-7153-42-73-80
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Форма
Председателю квалификационной комиссии _____________________________
(наименование местного исполнительного органа по физической культуре и спорту)
Заявление
_________________________________________________________
(для тренера, инструктора-спортсмена, спортивного судьи указать вид спорта,
для методиста – наименование спортивной организации)
Я, _________________________________________________________
спортивное звание ________________
место работы, занимаемая должность ______________________________
стаж тренерско-преподавательской работы _________________________
домашний адрес: _______________________________________________.
Прошу рассмотреть вопрос присвоения мне _________________________.
Основанием для присвоения квалификационной категории считаю следующие результаты: ____________________________________________
с Правилами присвоения квалификационных категорий тренерам, методистам, инструкторам-спортсменам и спортивным судьям ознакомлен (а)
Согласен на использование сведений, предусмотренных стандартом государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья", составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
"___" __________ 20__ года ____________(личная подпись)

8-7153-62-36-03
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Тимирязев ауданының бөлімі
Тимирязев ауданы, Тимирязев ауылы, Уәлиханов көшесі, 17
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-72-03-02
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Уәлиханов ауданының бөлімі
Уәлиханов ауданы, Кішкенекөл ауылы, Уәлиханов көшесі, 80
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7154-22-28-11
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша "Халыққа қызмет көрсету орталығы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын филиалының Шал ақын ауданының бөлімі
Шал ақын аудыны, Сергеевка қаласы, Желтоқсан көшесі, 31
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына сәйкес демалыс және мереке күндерін қоспағанда сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін үзіліссіз
8-7153-42-73-80
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
Нысан
______________________________
(Дене шынықтыру және спорт
____________________________
саласындағы уәкілетті органның атауы)
___________________________________
біліктілік комиссиясының төрағасына
ӨТІНІШ
___________________________________________________________
(жаттықтырушыға, нұсқаушы-спортшыға, спорттық төрешіге спорт түрін көрсету,
әдіскерлерге – спорт мекемесінің атауы)
Мен, _______________________________________________________________
Туған жылы ________________________________________________________
Спорттық атағы _________________
Жұмыс орны, атқаратын лауазымы ____________________________________
Жаттықтырушы-оқытушылық жұмыс өтілі ______________________________
Үй мекенжайы: __________________________________________________
Маған _____________________________________________________________
беру туралы мәселені қарауыңызды сұраймын.
Мына нәтижелерді спорттық атақ беру үшін негіздеме болады деп санаймын: _________________________________________
"Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегi спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының спорт шеберi", "Қазақстан Республикасының еңбек сiңiрген жаттықтырушысы" спорттық атақтары біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi жоғары санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi жоғары санатты нұсқаушы-спортшы, жоғары санатты ұлттық спорт төрешiсi, ұлттық спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісем беремін.
20__ жылғы "___" ______________ ____________________
(жеке қолы)

Приложение 4 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Форма
Справка о подготовке спортсменов тренером
_______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)
№ п/п
Фамилия, имя, отчество (в случае наличия) подготовленного спортсмена
Год рождения
Стаж работы со спорт-сменом
Подтверж-дающий документ
Спортивный результат
Куда зачислен (передан)
Подтверж-дающий документ
Подпись руководителя __________________
М.П. "____" __________ г.
Приложение 5 к регламенту государственной услуги "Присвоение спортивных разрядов: спортсмен 2 разряда, спортсмен 3 разряда, спортсмен 1 юношеского разряда, спортсмен 2 юношеского разряда, спортсмен 3 юношеского разряда и квалификационных категорий: тренер высшего уровня квалификации второй категории, тренер среднего уровня квалификации второй категории, методист высшего уровня квалификации второй категории, методист среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, спортивный судья"
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел №__ филиала РГП "Центр обслуживания населения" (указать адрес) отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги (указать наименование государственной услуги в соответствии со стандартом государственной услуги) ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:
Наименование отсутствующих документов:
1) ________________________________________;
2) ________________________________________;
3) ________________________________________
Настоящая расписка составлена в 2 экз., по одному для каждой стороны.
Работник ЦОН ___________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия)       (подпись)
Исполнитель: __________________________ ________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) (подпись)
Телефон: __________
Получил: ________________________________________ ____________
(фамилия, имя, отчество (в случае наличия) услугополучателя) (подпись)
"___" _________ 20__ года

"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
Нысан
Бапкердің спортшыларды даярлауы туралыанықтама
__________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Р/с
Дайындаған спортшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Туған жылы
Спортшымен жұмыс істеген өтілі
Растаушы құжат
Спорттық нәтижесі
Тіркелген (берілген) орны
Растаушы құжат
Басшының қолы ____________
М.О. 20 ___ ж. "____" ____________
"2-разрядты спортшы, 3-разрядты спортшы, 1-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 2-жасөспірімдік-разрядты спортшы, 3-жасөспірімдік-разрядты спортшы спорттық разрядтарын және біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, спорт төрешiсi біліктілік санаттарын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 5-қосымша
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 cәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 2-тармағын басшылыққа ала отырып, "Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК филиалының №__ бөлімі (мекенжайы көрсетілсін) мемлекеттік қызмет көрсетуге (мемлекеттік көрсетілетін қызметтің атауы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес көрсетілсін) құжаттарды қабылдаудан Сіздің мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың толық топтамасын, атап айтқанда:
Жоқ құжаттардың атауы:
1) _______________________________;
2) _______________________________;
3) ....
ұсынбауыңызға байланысты бас тартады.
Осы қолхат әр тарапқа бір-бірден 2 данада жасалды.
Аты-жөні (ХҚО қызметкері)                                (қолы)
Орындаушы: Т.А.Ә. ____________________
Телефоны: ____________________
Алды: ___________________________________________________________________
көрсетілетін қызметті алушының (аты-жөні, әкесінің аты болған жағдайда) (қолы)
20__ ж. "___" _________