Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 3 сентября 2015 года № 337. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 3400. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17 июня 2020 года № 163
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 17.06.2020 № 163 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением
акимата Северо-Казахстанской
области от 03 сентября
2015 года № 337
Регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (далее - регламент) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения", утвержденным приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 297 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 11303) (далее – стандарт). Государственная услуга оказывается организациями образования в области здравоохранения, согласно приложению 1 к настоящему регламенту (далее – услугодатель).

"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 қыркүйектегі № 337 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда N 3400 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 17 маусымдағы № 163 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 17.06.2020 № 163 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2015 жылғы
03 қыркүйектегі № 337
қаулысымен бекітілген
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
"1. "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – регламент) регламенті "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 297 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11303 болып тіркелген) бекітілген "Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленді. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті осы регламентке 1-қосымшаға сәйкес денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.

Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.01.2017 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Форма оказания государственной услуги – бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – документы о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовки кадров отрасли здравоохранения, в соответствии с приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 11 ноября 2009 года № 691 "Об утверждении Правил повышения квалификации и переподготовки медицинских и фармацевтических кадров и квалификационных требований к организациям, реализующим программы дополнительного медицинского и фармацевтического образования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5904), либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги по основанию, установленному пунктом 4-1 настоящего регламента.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.01.2017 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности), с приложением документов:
1) заявление по форме согласно приложению к настоящему регламенту;
2) удостоверение личности (оригинал и копия);
3) обходной лист или иной документ, подтверждающий отсутствие задолженности обучающегося перед услугодателем.
После сверки оригинал удостоверения личности возвращается услугополучателю.
В случаях представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному настоящим регламентом, и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления.
Сноска. Пункт 4 - в редакции постановления акимата Северо-Казахстанской области от 27.01.2017 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4-1. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги на основании установления недостоверности документов, представленных услугополучателем для получения государственной услуги и (или) данных (сведений), содержащихся в них.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – "Медицина және фармацевтика кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау қағидаларын және қосымша медициналық және фармацевтикалық білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2009 жылғы 11 қарашадағы № 691 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5904 болып тіркелген) денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттар не осы регламенттің 4-1-тармағында белгіленген негіздер бойынша мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына негіз көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілі) құжаттары қоса берілген жүгінуі болып табылады:
1) осы регламентке қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш.
2) жеке куәлік (түпнұсқасы және көшірмесі).
3) кету парағын емес білім алушының көрсетілетін қызметті берушілер алдында берешегінің жоқтығын растайтын өзге құжат.
Салыстырудан кейін жеке куәліктің түпнұсқасы көрсетілетін қызметті алушыға қайтарылады.
Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінде көзделген тізбеге сәйкес құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған және (немесе) қолданылу мерзімі өтіп кеткен құжаттарды ұсынған жағдайларда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4-1. Көрсетілетін қызметті беруші көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін ұсынған құжаттардың және (немесе) олардағы деректердің (мәліметтердің) анық еместігін анықтау негізінде мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тартады.

Сноска. Регламент дополнен пунктом 4-1 в соответствии с постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.01.2017 № 29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящий в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;
2) заведующий учебной части ознакамливается с заявлением, готовит проект приказа и документы - время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
3) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается и подписывает документы и приказ – время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ-время исполнения 3 (три) рабочих дня;
5) ответственный работник учебной части выдает результат государственной услуги услугополучателю – время исполнения 2 (два) рабочих дня.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем 15 (пятнадцать) рабочих дней со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;
2) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается с заявлением, дает указание для разработки проекта приказа – время исполнения 1 (один) рабочий день;
3) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров готовит проект приказа и документы – время исполнения 1 (один) рабочий день;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ – время исполнения 2 (два) часа;
5) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров выдает результат государственной услуги услугополучателю – время исполнения 1 (один) рабочий день.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 3 (три) рабочих дня со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.

Ескерту. Регламент 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 27.01.2017 № 29 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
5. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарын беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;
2) оқу бөлімінің меңгерушісі өтінішпен танысады, бұйрықтың жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 5(бес) жұмыс күні;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары құжаттармен және бұйрықпен танысады, қол қояды - орындау уақыты 5 (бес) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 3 (үш) жұмыс күні;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсынады - орындау уақыты 2 (екі) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап - қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні.
Денсаулық сақтау саласы кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) біліктілік арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары өтінішпен танысады, бұйрықтың жобасын әзірлеу туралы нұсқаулық береді - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері бұйрықтың жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 2 (екі) сағат;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға ұсынады - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап – қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 3 (үш) жұмыс күні.

6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) прием и регистрация заявления услугополучателя ответственным работником учебной части;
2) ознакомление заявлением заведующего учебной части, подготовка проекта приказа;
3) подписание заместителем руководителя услугодателя документов и приказа;
4) подписание руководителем услугодателя документов и приказа;
5) подготовка результата государственной услуги ответственным работником учебной части, для выдачи услугополучателю.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) прием и регистрация заявления услугополучателя ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров;
2) указание заместителя руководителя услугодателя для разработки проекта приказа;
3) подготовка ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров документов и проекта приказа;
4) подписание руководителем услугодателя документов и приказа;
5) подготовка результата государственной услуги ответственным работником отделения повышения квалификации и переподготовки кадров, для выдачи услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
Ответственные лица при выдаче документов о прохождении подготовки отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части;
2) заведующий учебной части;
3) заместитель руководителя услугодателя;
4) руководитель услугодателя.
Ответственные лица при выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров;
2) заместитель руководителя услугодателя;
3) руководитель услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями услугодателя:
При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник учебной части производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут;

6. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (әрекеттің) нәтижесі мынадай рәсімді (әрекетті) орындауды бастау үшін негіз болады:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері қызметті алушының өтінішін қабылдауы және тіркеуі;
2) оқу бөлімінің меңгерушісінің өтінішпен танысуы, бұйрықтың жобасын дайындауы;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысы орынбасарының құжаттарға және бұйрыққа қол қоюы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының қол қоюы;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беруге дайындауы.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдауы және тіркеуі;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысы орынбасарының бұйрықтың жобасын әзірлеу үшін нұсқаулық беруі;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің қызметті құжаттар мен бұйрықтың жобасын дайындауы;
4) көрсетілетін қызметті беруші басшысының құжаттарға және бұйрыққа қол қоюы;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкерінің мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін қызмет алушыға беру үшін дайындауы.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезіндегі жауапты тұлғалар:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері;
2) оқу бөлімінің меңгерушісі;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысының орынбасары;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезіндегі жауапты тұлғалар:
1) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімінің жауапты қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы.
8. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарын беру кезінде:
1) оқу бөлімінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут;

2) заведующий учебной части ознакамливается с заявлением, готовит проект приказа и документы - время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
3) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается и подписывает документыи приказ -время исполнения 5 (пять) рабочих дней;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ–время исполнения 3 (три) рабочих дня;
5) ответственный работник учебной части выдает результат государственной услуги услугополучателю – время исполнения 2 (два) рабочих дня.
Сроки оказания государственной услугис момента сдачи пакета документов услугодателю – при прохождении подготовки 15 (пятнадцать) рабочих дней, со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
При выдаче документов о повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения:
1) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки производит прием и регистрацию заявления услугополучателя – время исполнения 30 (тридцать) минут. При несоответствии представленных документов мотивированный отказ;
2) заместитель руководителя услугодателя ознакамливается с заявлением, дает указание для разработки проекта приказа - время исполнения 1 (один) рабочий день;
3) ответственный работникотделения повышения квалификации и переподготовки кадров готовит проект приказа и документы - время исполнения 1 (один) рабочий день;
4) руководитель услугодателя подписывает документы и приказ -время исполнения 2 (два) часа;
5) ответственный работник отделения повышения квалификации и переподготовки кадров выдает результат государственной услуги услугополучателю - время исполнения 1 (один) рабочий день.
Срок оказания государственной услуги, с момента сдачи пакета документов услугополучателем – 3 (три) рабочих дня со дня принятия решения итоговой Государственной аттестационной комиссии (квалификационной комиссии) или руководителя услугодателя.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3, 4 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача документов
опрохождении подготовки,
повышении квалификации и
переподготовке кадров отрасли
здравоохранения"
Перечень организаций, оказывающих государственную услугу
№ п/п
Наименование организации
Адрес организации
График работы
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Медицинский колледж" акимата Северо-Казахстанской области Управления здравоохранения Северо-Казахстанской области
Город Петропавловск, улица Шухова, 42, 8(7152) 50-85-60

2) оқу бөлімінің меңгерушісі өтінішпен танысады, бұйрықтың жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 5(бес) жұмыс күні;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары құжаттармен және бұйрықпен танысады, қол қояды - орындау уақыты 5 (бес) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 3 (үш) жұмыс күні;
5) оқу бөлімінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсынады - орындау уақыты 2 (екі) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап - қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 15 (он бес) жұмыс күні.
Денсаулық сақтау саласы кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде:
1) біліктілік арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері көрсетілетін қызметті алушының өтінішін қабылдайды және тіркейді - орындау уақыты 30 (отыз) минут. Ұсынылған құжаттар сәйкес болмаған кезде уәждалған жауап;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының орынбасары өтінішпен танысады, бұйрықтың жобасын әзірлеу туралы нұсқаулық береді - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
3) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері бұйрықтың жобасын және құжаттарды дайындайды - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарға және бұйрыққа қол қояды - орындау уақыты 2 (екі) сағат;
5) кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау бөлімшесінің жауапты қызметкері мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға ұсынады - орындау уақыты 1 (бір) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасы тапсырылған сәттен бастап – қорытынды Мемлекеттік аттестаттау комиссиясының (біліктілік комиссиясы) немесе көрсетілетін қызметті беруші басшысының шешімі қабылданған күнінен бастап 3 (үш) жұмыс күні.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерін (іс-қимылдарын), өзара іс-қимылдары реттілігін толық сипаттау, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілер мен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау осы регламентке 3, 4-қосымшаларға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсететін ұйымдардың тізбесі
Р/с №
Ұйымның атауы
Ұйымның мекенжайы
Жұмыс кестесі
1.
Солтүстік Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің "Солтүстік Қазақстан медицина колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
Петропавл қаласы, Шухов көшесі, 42
8 (7152) 50-85-60

с понедельника по пятницу с 9.00 до 18.00 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.00 часов
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача документов
о прохождении подготовки,
повышении квалификации и
переподготовке кадров отрасли
здравоохранения"
Руководителю ______________________________________
(организация образования в области здравоохранения)
от ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество, индивидуальный идентификационный номер)
Адрес проживания, контактный телефон
___________________________________________________
Заявление
Прошу Вас выдать мне документ о прохождении подготовки (или повышении квалификации/переподготовки) по специальности _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_________________________
(подпись услугополучателя)
_________________
(дата заполнения)
Приложение 3
к регламенту государственнойуслуги "Выдача
документов о прохождении
подготовки, повышении
квалификации и переподготовке
кадров отрасли
здравоохранения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения
Условные знаки:
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача документов о
прохождении
подготовки,повышении
квалификации и переподготовке
кадров отрасли
здравоохранения"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача документов о прохождении подготовки, повышении квалификации и переподготовке кадров отрасли здравоохранения" При выдаче документов о прохождении подготовки кадров отрасли здравоохранения
Условные знаки:

дүйсенбі-жұма аралығында сағат 9.00-ден 18.00-ге дейін сағат 13.00-ден 14.00-ге дейін түскі асқа үзіліспен
"Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
______________________________________басшысына
(денсаулық сақтау саласындағы білім беру ұйымы)
Кімнен ________________________________________
(тегі, аты, жөні, жеке сәйкестендіру нөмірі)
Тұрғылықты мекенжайы, байланыс телефоны
_______________________________________________
Өтініш
Маған_______________________________________________________________
____________________________________________________________________
мамандығы бойынша, даярлықтан (немесе біліктілікті арттыру, қайта даярлаудан) өткенім туралы құжатты беруіңізді сұраймын.
_____________________________
(көрсетілетін қызметті алушының қолы)
____________________________
(толтырылған күні)
"Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу туралы құжаттарды беру кезінде
Денсаулық сақтау саласының
кадрларын даярлықтан өткізу,
олардың біліктілігін арттыру
және қайта даярлау туралы
құжаттарды беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
"Денсаулық сақтау саласының кадрларын даярлықтан өткізу, олардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру" мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
Денсаулық сақтау саласының кадрларының біліктілігін арттыру және қайта даярлау туралы құжаттарды беру кезінде