Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 356. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 октября 2015 года № 3406. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 4 декабря 2017 года № 477
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 04.12.2017 № 477 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность";
2) регламент государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного назначения";
3) регламент государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов
Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 356
Регламент государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность" (далее – стандарт), утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 147 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11183), оказывается местными исполнительными органами области (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.

Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 356 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қазанда N 3406 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 477 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 04.12.2017 № 477 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік көрсетілетін кызметтер туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 356 қаулысымен бекітілген
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
Жалпы ережелер
1. "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 147 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11183 болып тіркелген) бекітілген "Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является свидетельство о регистрации (перерегистрации) миссионера (далее – свидетельство) по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Основаниями для отказа в оказании государственной услуги являются:
1) отрицательное заключение религиоведческой экспертизы;
2) миссионерская деятельность, представляющая угрозу конституционному строю, общественному порядку, правам и свободам человека, здоровью и нравственности населения.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим лицам (далее - услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с приложением документов (далее-пакет документов) к услугодателю:
1) заявление на регистрацию (перерегистрации) миссионера (услугополучателя) по форме, согласно приложению 3 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) копия паспорта или удостоверения личности услугополучателя;
3) документ, выданный религиозным объединением на право осуществления миссионерской деятельности от имени религиозного объединения;
4) копия свидетельства либо справка о государственной регистрации (перерегистрации) и копия устава религиозного объединения, представителем которого является миссионер;
5) религиозная литература, иные информационные материалы религиозного содержания, предметы религиозного назначения, предназначенные для миссионерской деятельности.
Иностранцы и лица без гражданства в Республике Казахстан для регистрации в качестве миссионера дополнительно представляют следующие документы:
1) легализованный или апостилированный документ, удостоверяющий, что религиозное объединение, которое представляет миссионер, является официально зарегистрированным по законодательству иностранного государства;
2) приглашение религиозного объединения, зарегистрированного в Республике Казахстан.
Документы, выданные иностранными государствами, представляются с нотариально засвидетельствованной в Республике Казахстан верностью перевода на казахский и русский языки и нотариально засвидетельствованной в Республике Казахстан подлинностью подписи переводчика, осуществлявшего перевод.

2. Мемлекеттiк қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесi – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша миссионерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік (бұдан әрі – куәлік) не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызметтен бас тартуға мыналар негіз болып табылады:
1) дінтану сараптамасының теріс қорытындысы;
2) конституциялық құрылысқа, қоғамдық тәртіпке, адамның құқықтары мен бостандықтарына, тұрғындардың денсаулығы мен адамгершілігіне қатер төндіретін миссионерлік қызмет.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) көрсетілетін қызметті берушіге мына құжаттарды қоса берген өтініші болып табылады:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша миссионерді тіркеуге (қайта тіркеуге) өтініш;
2) көрсетілетін қызметті алушы паспортының немесе жеке куәлігінің көшірмесі;
3) діни бірлестік атынан миссионерлік қызметті жүзеге асыруға құқығы бар діни бірлестік берген құжат;
4) куәлік көшірмесі немесе мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы анықтама және миссионер өкілі болып табылатын діни бірлестіктің жарғысының көшірмесі;
5) миссионерлік қызметке арналған діни әдебиет, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдар, діни мақсаттағы заттар.
Шетелдіктер мен азаматтығы жоқ тұлғалар Қазақстан Республикасында миссионер ретінде тіркелу үшін қосымша мынадай құжаттарды ұсынады:
1) миссионер өкілдік етіп отырған діни бірлестіктің шет мемлекеттің заңнамасы бойынша ресми тіркелгенін куәландыратын заңдастырылған немесе апостиль қойылған құжат;
2) Қазақстан Республикасында тіркелген діни бірлестіктің шақыру құжаты.
Шет тіліндегі құжаттар мемлекеттік және орыс тілдерінде аудармасының дұрыстығы Қазақстан Республикасында нотариалды куәландырылған және аударманы жүзеге асырған аудармашының қолының түпнұсқалығы Қазақстан Республикасында нотариалды куәландырылған түрінде ұсынылады.

5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов услугополучателя, регистрирует документы и выдает услугополучателю копию заявления со штампом услугодателя, содержащую дату, время приема и номер входящих документов, с указанием фамилии, имени, отчества лица, принявшего документы в течение 15 (пятнадцати минут) минут;
процедура 2 – сотрудник канцелярии услугодателя направляет пакет
документов руководителю услугодателя для оформления визы в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 3 – руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
процедура 4 – ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пункта 4 настоящего регламента, подготавливает проект результата оказания государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги (далее – результат оказания государственной услуги) в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;
процедура 5 – ответственный сотрудник услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя проект результата оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 6 – руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги в течение 4 (четырех) часов;
процедура 7 – руководитель услугодателя направляет подписанный результат оказания государственной услуги в канцелярию услугодателя в течение 10 (десяти минут);
процедура 8 – сотрудник канцелярии услугодателя выдает услугополучателю результат оказания государственной услуги в течение 10 (десяти) минут.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) принятие и регистрация пакета документов услугополучателя;
2) получение руководителем услугодателя пакета документов услугополучателя;
3) определение ответственного сотрудника услугодателя и оформление визы руководителя услугодателя;
4) получение пакета документов ответственным сотрудником услугодателя для изучения и подготовки проекта результата оказания государственной услуги;

5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің мөртабаны қойылған, кіріс құжаттарының күні, қабылданған уақыты мен нөмірі қамтылған, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтініштің көшірмесін 15 (он бес) минут ішінде береді;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштаманы ресімдеу үшін 15 (он бес) минут ішінде жолдайды;
3-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауапты (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі) күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;
5-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін 15 (он бес) минут ішінде береді;
6-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне 4 (төрт) сағат ішінде қол қояды;
7-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсетудің қол қойылған нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші кеңсесіне 10 (он) минут ішінде жолдайды;
8-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға 10 (он) минут ішінде.
6. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдау және тіркеу;
2) көрсетілетін қызметті беруші басшысының көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының топтамасын алуы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындау және көрсетілетін қызметті беруші басшысының бұрыштамасын ресімдеу;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерінің құжаттар топтамасын зерделеу және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын дайындау үшін алуы;

5) передача проекта результата оказания государственной услуги на подпись руководителю услугодателя;
6) подписание руководителем услугодателя результата оказания государственной услуги;
7) получение сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги;
8) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) ответственный сотрудник услугодателя.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов услугополучателя, регистрирует документы и выдает услугополучателю копию заявления со штампом услугодателя, содержащую дату, время приема и номер входящих документов, с указанием фамилии, имени, отчества лица, принявшего документы в течение 15 (пятнадцати) минут;
2) сотрудник канцелярии услугодателя направляет пакет документов руководителю услугодателя для оформления визы в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
4) ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пункта 4 настоящего регламента, подготавливает проект результата оказания государственной услуги в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;
5) ответственный сотрудник услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя проект результата оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцати) минут;
6) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает канцелярии услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
7) получение сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги в течение 10 (десяти) минут;
8) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение 10 (десяти) минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 4 к настоящему регламенту.
Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Северо-Казахстанской области Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Адрес местного исполнительного органа области (услугодатель)
Наименование местного исполнительного органа
Юридический адрес
Контактный телефон
График работы
Государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58

5) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін беру;
6) көрсетілетін қызметті беруші басшысының мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қоюы;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері.
8. Құрылымдық бөлімшілер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің мөртабаны қойылған, кіріс құжаттарының қабылданған күні, уақыты және нөмірі қамтылған, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтініштің көшірмесін көрсетілетін қызметті алушыға 15 (он бес) минут ішінде береді;
2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштаманы ресімдеу үшін 15 (он бес) минут ішінде жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті беруші басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін 15 (он бес) минут ішінде береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 4 (төрт) сағат ішінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесіне береді;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы 10 (он) минут ішінде;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру 10 (он) минут ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылын толық сипаттау, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау осы регламентке 4-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында қамтып көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстық жергілікті атқарушы органның мекенжайы (көрсетілетін қызметті беруші)
Жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
"Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 58

8-7152-50-17-78
с понедельника по пятницу с 09.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
форма
Акимат______________________________________________________________
(области, города республиканского значения и столицы)
Свидетельство
о регистрации (перерегистрации) миссионера
___________________________________________________
(регистрационный номер)
город _______ " " 20 года
Настоящее свидетельство выдано в соответствии с Законом Республики
Казахстан от 11 октября 2011 года "О религиозной деятельности и
религиозных объединениях" ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) лица, которому выдается свидетельство)
подтверждает регистрацию (перерегистрацию) в качестве миссионера с
"_____" __________ 20__ года.
Территория, в пределах которой осуществляет свою деятельность: ______
Дата первичной регистрации (указывается при перерегистрации)
"__"____20__ года
Паспорт или удостоверение личности: _________________________________
(дата выдачи, номер, орган выдавший документ)
Гражданство:_________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(принадлежность к вероисповеданию и наименование религиозного
объединения от имени, которого осуществляет
миссионерскую деятельность)
Данное свидетельство действительно до "__"______20__ года
Должностное лицо, уполномоченное услугодателем
___________________________________________________________________
(с указанием должности, фамилии, имени, отчества (при его наличии)
___________________________________________________________________
Подпись _______ Печать
Серия бланка № бланка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
форма заявления
услугодателю
_______________________________________
(должность, фамилия, отчество (при наличии)
должностного лица, уполномоченного услугодателем)
от услугополучателя _______________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии), адрес, телефон и индивидуальный идентификационный номер (ИИН) физического лица)
Заявление
на регистрацию (перерегистрацию) миссионера
Фамилия, имя, отчество (при наличии) услугополучателя: ____________________________________________________________________
Адрес местонахождения (проживания):__________________________________
Паспорт или иной документ, удостоверяющий личность (дата выдачи, номер, орган выдавший документ)______________________________________________
Гражданство:_________________________________________________________
____________________________________________________________________
(принадлежность к вероисповеданию и наименование религиозного объединения, от имени которого осуществляет миссионерскую деятельность)
Срок миссионерской деятельности: ______________________________________
Срок действия визы ___________________________________________________
Территория осуществления деятельности: ________________________________
(область, город республиканского значения или столица)
Я ______________________________________________________ подтверждаю,
(фамилия, имя, отчество (при наличии))
что с законодательством Республики Казахстан в части, касающейся регулирования деятельности миссионеров ознакомлен _____________________________________________,
(подпись)
Приложение:
Подпись _______________ Дата подачи заявления ________________________
Приложение 4 к Регламенту государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Проведение регистрации и перерегистрации лиц, осуществляющих миссионерскую деятельность"
Описание последовательности бизнес-процессов оказания государственной услуги

8-7152-50-17-78
Дүйсенбіден жұманы қоса, 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс және мереке күндерін қоспағанда
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
нысан
____________________________________________________________ әкімдігі
(облысының, республикалық маңызы бар қаланың және астананың)
Миссионерді тіркеу (қайта тіркеу) туралы
куәлік _________________________________________________
(тіркеу нөмірі)
_______ қаласы                               20 жылғы " "
Осы куәлік "Діни қызмет және діни бірлестіктер туралы" 2011 жылғы 11 қазандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес ____________________________________________________________ берілген
(куәлік берілетін адамның тегі, аты, әкесінің аты (оның болған
жағдайында))
және миссионер ретінде 20___жылғы "___" ___________ тіркелгенін
растайды.
Өз қызметін жүзеге асыратын аумақ шегі: ____________________________
Алғашқы тіркелген күні 20___жылғы "___" __________
(қайта тіркелген кезде көрсетіледі)
Паспорт немесе жеке куәлігі: ________________________________________
(берілген күні, нөмірі, құжатты берген орган)
Азаматтығы: _________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(дiни ұстанымы және атынан миссионерлік қызмет атқаратын діни
бірлестіктің атауы)
Осы куәлік 20___ жылғы "___" ________ дейін жарамды
Көрсетілетін қызметті беруші уәкіл еткен лауазымды адам
_____________________________________________________________________
(лауазымы мен тегiн, аты-жөнін, әкесінің атын (болған жағдайда)
көрсете отырып)
Қолы _____________________ Мөр
Бланк сериясы                   Бланк №
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
өтініш нысаны
көрсетілетін қызметті берушіге
______________________________________
(көрсетілетін қызметті беруші уәкіл еткен
лауазымды адамның лауазымы, тегі, аты,
әкесінің аты (оның болған жағдайында))
көрсетілетін қызметті алушыдан
______________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
(оның болған жағдайында), мекенжайы,
телефоны және жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН))
Миссионерді тіркеуге (қайта тіркеуге) өтініш
Көрсетілетін қызметті алушының тегі, аты, әкесінің аты:
____________________________________________________________________
Орналасқан (тұратын) мекенжайы:______________________________________
Паспорт немесе жеке басын куәландыратын басқа құжат (күні, нөмірі, құжатты берген орган)________________________________________________________
Азаматтығы:_________________________________________________________
____________________________________________________________________
(дiни ұстанымы және атынан миссионерлік қызмет атқаратын діни бірлестіктің атауы)
Миссионерлік қызмет мерзімі:__________________________________________
Визаның қолданылу мерзімі____________________________________________
Қызметті жүзеге асыру аумағы: _________________________________________
(облыс, республикалық маңызы бар қала немесе астана)
Мен, ___________________________________________________ миссионерлер
(тегi, аты, әкесiнiң аты (оның болған жағдайында))
қызметін реттеуге қатысты бөлігінде Қазақстан Республикасының заңнамасымен танысқанымды растаймын _____________________________________________
(қолы)
Қосымша:
Қолы _______________ Өтініш берілген күн _____________________________
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 4-қосымша
"Миссионерлік қызметті жүзеге асыратын тұлғаларды тіркеуді және қайта тіркеуді жүргізу" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің реттілігін сипаттау

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 356
Регламент государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения"
Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (далее – государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения" (далее – стандарт), утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 147 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11183), оказывается местными исполнительными органами области (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является решение об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с приложением документов (далее – пакет документов) к услугодателю:
1) заявление по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) копия документа, удостоверяющего личность - для физических лиц или копию свидетельства либо справки о государственной регистрации (перерегистрации) религиозного объединения - для юридических лиц при обязательном представлении оригинала для сверки;

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 356 қаулысымен бекітілген
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 147 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімімде № 11183 болып тіркелген) бекітілген "Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесi – діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім (бұдан әрі – шешім) болып табылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) қоса берген өтініші болып табылады:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) жеке тұлғалар үшiн – жеке басын куәландыратын құжаттың көшiрмесi немесе заңды тұлғалар үшiн салыстырып тексеру мақсатында құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып – діни бірлестікті мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің немесе анықтаманың көшiрмесi;

3) справка-обоснование о расположении специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения в произвольной форме, подписанную услугополучателем (с указанием наличия количества торговых, подсобных, административно-бытовых помещений, а также помещений целевое назначение которых предназначено для приема, хранения и подготовки к продаже религиозной литературы, иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения; цели создания помещения; отсутствия зданий государственных органов и государственных учреждений, зданий организаций образования, за исключением духовных (религиозных) организаций образования, в пределах трехсот метров от здания (сооружения), где находится помещение);
4) копии правоустанавливающего документа с приложением копии технического паспорта недвижимости и (или) копии идентификационного документа на земельный участок нотариально засвидетельствованные либо представляются оригиналы документов для сверки;
5) письмо о согласии собственника на использование помещения для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения (предоставляется в случае арендованного помещения).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов услугополучателя, регистрирует документы и выдает услугополучателю копию заявления со штампом услугодателя, содержащую дату, время приема и номер входящих документов, с указанием фамилии, имени, отчества лица, принявшего документы в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 2 – сотрудник канцелярии услугодателя направляет пакет документов руководителю услугодателя для оформления визы в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 3 – руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
процедура 4 – ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пунта 4 настоящего
регламента, подготавливает проект результата оказания государственой услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги (далее – результат оказания государственной услуги) в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;

3) көрсетiлетiн қызмет алушықол қойған діни әдебиетті, діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуы туралы еркін нысандағы негіздеме-анықтама (сауда, қосалқы, әкімшілік-шаруашылық үй-жайлардың бар-жоғы, саны, сондай ақ, үй-жайдың пайдалану мақсаты діни әдебиеттерді, діни мазмұндағы өзге де ақпаратты, діни мақсаттағы заттарды қабылдауға, сақтауға және сатылымға қоюға әзірлеуге арналғандығы; үй-жайды салу мақсаты; үй-жай орналасқан үйлерден (ғимараттан) үш жүз метр қашықтықта рухани (діни) білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік органдар мен мемлекеттік мекемелер ғимараттары, білім беру ұйымдары ғимараттары жоқ екендігі көрсетілген);
4) жылжымайтын мүліктің техникалық паспортының көшірмесімен қоса, құқық белгілеуші құжаттың көшірмесі және жер учаскесінің сәйкестендіру құжатының көшірмесі, нотариалды куәландырылған не салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары ұсынылады;
5) меншік иесінің үй-жайды діни әдебиеттерді және діни мазмұндағы өзге ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін пайдалануға рұқсат етуге келісуі туралы хаты (ғимарат жалға алынған жағдайда ұсынылады).
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің мөртабаны қойылған, кіріс құжаттарының күні, қабылданған уақыты мен нөмірі қамтылған, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтініштің көшірмесін 15 (он бес) минут ішінде береді;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштаманы ресімдеу үшін 15 (он бес) минут ішінде жолдайды;
3-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін
тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауапты (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі) күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;

2) сотрудник канцелярии услугодателя направляет пакет документов руководителю услугодателя для оформления визы в течение 15 (пятнадцати) минут;
3) руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
4) ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пунта 4 настоящего регламента, подготавливает проект результата оказания государственой услуги в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;
5) ответственный сотрудник услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя проект результата оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцати) минут;
6) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает канцелярии услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
7) получение сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги в течение 10 (десяти) минут;
8) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение 10 (десяти) минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему регдаменту.
Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Северо - Казахстанской области Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развития Республики Казахстан не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения местными исполнительными органами"
Адрес местного исполнительного органа области (услугодатель)
Наименование местного исполнительного органа
Юридический адрес
Контактный телефон
График работы
Государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
8-7152-50-17-78
с понедельника по пятницу с 09.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения местными исполнительными органами"
форма заявления
услугодателю
___________________________________________
(должность, фамилия, отчество (при наличии)
должностного лица, уполномоченного услугодателем)
от услугополучателя
_____________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
адрес, телефон и индивидуальный
идентификационный номер (ИИН) физического
лица и (или) наименование, почтовый адрес,
телефон и бизнес идентификационный
номер (БИН) юридического лица)
Заявление
Прошу Вас выдать решение об утверждении расположения специального стационарного помещения для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения, расположенного по адресу:_____________________________________________________________ ___________________________________________________________________.
Подпись _______________ Дата подачи заявления ___________________
Дата, печать (для юридического лица) _____________________________
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения специальных стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения местными исполнительными органами"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения об утверждении расположения стационарных помещений для распространения религиозной литературы и иных информационных материалов религиозного содержания, предметов религиозного назначения местными исполнительными органами"
Описание последовательности бизнес-процессов оказания государственной услуги

2) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштаманы ресімдеу үшін 15 (он бес) минут ішінде жолдайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін 15 (он бес) минут ішінде береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 4 (төрт) сағат ішінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесіне береді;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы 10 (он) минут ішінде;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру 10 (он) минут ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылын толық сипаттау, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында қамтып көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет көрсету регламентіне 1-қосымша
Облыстық жергілікті атқарушы органның мекенжайы (көрсетілетін қызметті беруші)
Жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
"Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
8-7152-50-17-78
Дүйсенбіден жұманы қоса, 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс және мереке күндерін қоспағанда
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет көрсету регламентіне 2 қосымша
өтініш нысаны
көрсетілетін қызмет берушіге
_______________________________________
(көрсетілетін қызметті беруші уәкіл еткен
лауазымды тұлғаның лауазымы, тегі, аты,
әкесінің аты (оның болған жағдайында))
көрсетiлетiн қызметті алушыдан
____________________________________
(жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
(оның болған жағдайында), мекенжайы, телефоны
мен жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) және
заңды тұлғаның атауы, пошталық мекенжайы,
телефоны және бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН))
Өтініш
Сізден _______________________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайдың орналастырылуын бекіту туралы қаулыны беруіңізді сұраймын.
Көрсетілетін қызметті алушының қолы______ Өтініш берген күні____________
Күні, мөрі (заңды тұлға үшін) _____________________________________
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттiк көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
"Діни әдебиетті және діни мазмұндағы өзге де ақпараттық материалдарды, діни мақсаттағы заттарды тарату үшін арнайы тұрақты үй-жайлардың орналастырылуын бекіту туралы шешім беру" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің реттілігін сипаттау

Утвержден постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2015 года № 356
Регламент государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
1. Общие положения
1. Регламент государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" (далее - государственная услуга) разработан в соответствии со стандартом государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)" (далее – стандарт), утвержденным приказом Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 23 апреля 2015 года № 147 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере религиозной деятельности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11183), оказывается местными исполнительными органами области (далее – услугодатель), согласно приложению 1 к настоящему регламенту государственной услуги.
Прием заявления и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется канцелярией услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги является письмо-согласование о согласовании расположения помещения для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений) либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Основаниями для отказа в оказании государственной услуги является, если деятельность религиозных объединений направлена на:
1) утверждение в государстве верховенства одной религии, разжигание религиозной вражды или розни, в том числе связанных с насилием или призывами к насилию и иными противоправными действиями;
2) принуждение граждан Республики Казахстан, иностранцев и лиц без гражданства в определении отношения к религии, к участию или неучастию в деятельности религиозного объединения, в религиозных обрядах и (или) в обучении религии;
3) насилие над гражданами Республики Казахстан, иностранцами и лицами без гражданства или иным причинением вреда их здоровью либо с расторжением брака между супругами (распадом семьи) или прекращением родственных отношений, нанесением ущерба нравственности, нарушением прав и свобод человека и гражданина, побуждением граждан к отказу от исполнения обязанностей, предусмотренных Конституцией и законами Республики Казахстан, и иным нарушением законодательства Республики Казахстан;

Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 356 қаулысымен бекітілген
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1.Жалпы ережелер
1. "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Діни қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2015 жылғы 23 сәуірдегі № 147 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11183 болып тіркелген) бекітілген "Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі – стандарт) сәйкес әзірленген, осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымшаға сәйкес облыстың жергілікті атқарушы органы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесi – діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы келісу-хат не мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауап.
Мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тартуға негіз ретінде егер діни бірлестіктердің қызметі:
1) бір дiннің үстемдігін орнықтыруға, зорлық-зомбылықпен немесе зорлық-зомбылыққа үндеумен және өзге де құқыққа қарсы іс-әрекеттермен байланысты діни өшпендiлiктi немесе алауыздықты қоздыруға;
2) Қазақстан Республикасының азаматтарын, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды дiнге көзқарасын айқындауда, діни бірлестіктердің қызметіне, дiни жораларға және (немесе) дiндi оқып-үйренуге қатысуына немесе қатыспауына қандай да бiр мәжбүрлеуге;
3) Қазақстан Республикасының азаматтарына, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарға зорлық-зомбылық көрсетумен, олардың денсаулығына өзге де зиян келтірумен, ерлі-зайыптылардың некесін бұзумен (отбасының бұзылуымен), туыстық қарым-қатынастарды тоқтатумен, имандылыққа нұқсан келтірумен, адамның және азаматтың құқықтары мен бостандықтарын бұзумен, азаматтарды Қазақстан Республикасының Конституциясы мен заңдарында көзделген міндеттерін атқарудан бас тартуға түрткі болуымен және Қазақстан Республикасының заңнамасын өзге де бұзушылықпен ұштасса;

4) вовлечение в свою деятельность граждан Республики Казахстан, иностранцев и лиц без гражданства, в том числе посредством благотворительной деятельности, и (или) препятствующих выходу из религиозного объединения, в том числе путем применения шантажа, насилия или угрозы его применения, с использованием материальной или иной зависимости граждан Республики Казахстан, иностранцев и лиц без гражданства либо путем обмана;
5) склонение участников (членов) религиозного объединения и религиозных последователей к отчуждению принадлежащего им имущества в пользу религиозного объединения, его руководителей и других участников (членов);
6) побуждение к принятию решений и совершению действий с использованием религии и религиозных воззрений, заведомо способных дезорганизовать деятельность государственных органов, нарушить их бесперебойное функционирование, снизить степень управляемости в стране.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является обращение услугополучателя (либо его представителя по доверенности) с приложением документов (далее – пакет документов) к услугодателю:
1) заявление по форме, согласно приложению 2 к настоящему регламенту государственной услуги;
2) копия-свидетельства либо справка о государственной регистрации (перерегистрации) религиозного объединения с обязательным предоставлением оригинала документа для сверки;
3) справка-обоснование, подписанная руководителем зарегистрированного религиозного объединения, которое будет использовать помещение, либо руководителем объекта массового посещения людей (торговые объекты, железнодорожные и автовокзалы, аэропорты, порты), в здании которого предполагается открытие помещения для совершения посетителями в указанных объектах индивидуальных молитв.
В справке-обосновании указываются: цели определения помещения для проведения религиозных мероприятий; количество прихожан, нуждающихся в удовлетворении духовных потребностей на данной территории, об отсутствии в пределах трехсот метров зданий государственных органов, государственных учреждений, организаций образования, за исключением духовных (религиозных) организаций образования;

4) Қазақстан Республикасының азаматтарын, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдарды, оның ішінде қайырымдылық қызмет арқылы және (немесе) олардың діни бірлестіктерден шығуына кедергі келтіретін, оның ішінде Қазақстан Республикасы азаматтарының, шетелдіктер мен азаматтығы жоқ адамдардың материалдық немесе өзге де тәуелділігін пайдалана отырып бопсалау, күш қолдану немесе күш қолданамын деп қорқыту жолымен не алдау жолымен өз қызметіне мәжбүрлеп тартса;
5) діни бірлестіктің қатысушыларын (мүшелерін) және дін ұстанушыларын діни бірлестіктің, оның басшылары мен басқа да қатысушыларының (мүшелерінің) пайдасына өздеріне тиесілі мүлкін иеліктеуге итермелесе;
6) дінді және діни көзқарастарды пайдалана отырып, мемлекеттік органдардың қызметіне қасақана іріткі салуға, олардың үздіксіз жұмыс істеуінің бұзылуына, елдегі басқарушылық деңгейін төмендетуге әкеп соғатын шешімдерді қабылдауға және іс-әрекеттер жасауға түрткі болса мемлекеттiк қызмет көрсетуден бас тартылады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
Мемлекеттiк көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегiн көрсетiледi.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимылы тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастауға негіздеме көрсетілетін қызметті алушының (не сенімхат бойынша оның өкілінің) көрсетілетін қызметті берушіге құжаттарды (бұдан әрі – құжаттар топтамасы) қоса берген өтініші болып табылады:
1) осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша өтініш;
2) салыстырып тексеру үшін құжаттардың түпнұсқасын міндетті түрде ұсына отырып – діни бірлестікті мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің немесе анықтаманың көшiрмесi;
3) оны пайдаланатын, тіркелген діни бірлестіктің басшысы қол қойған, не болмаса көрсетілген объектілерде келушілерге жеке дұға етуге арналған үй-жайлар ашу қарастырылған ғимараттың, халық көп келетін объектінің (сауда объектілері, теміржол және вокзалдары, әуежайлар, порттар) басшысы қол қойған еркін нысандағы негіздеме.
Еркін нысандағы негіздемеде: діни шаралар өткізуге арналған үй-жайды анықтаудағы (орналастырудағы) мақсаты, аталған аумақта діни қажеттілігін қанағаттандыруға мұқтаж келушілер саны, үй-жайдан (ғимараттан) үш жүз метр қашықтықта рухани (діни) білім беру ұйымдарын қоспағанда, мемлекеттік органдар, мемлекеттік мекемелер, білім беру ұйымдары жоқ екендігі көрсетіледі;

4) копии правоустанавливающего документа недвижимости и (или) копии нотариально засвидетельствованного идентификационного документа на земельный участок либо оригиналы документов для сверки;
5) копия решения собрания (схода) местного сообщества или решения собрания собственников помещений (квартир), действующего на территории, где находится помещение для проведения религиозных мероприятий, о согласии проведения религиозных мероприятий (предоставляется при наличии вблизи жилых домов, граничащих (в том числе, если между границами проходит сервитут, автомобильная дорога) с территорией здания, где находится помещение).
В случае отсутствия собрания (схода) местного сообщества или органа объекта кондоминиума предоставляется письмо физического лица или юридического лица о согласии проведения религиозных мероприятий в данном помещении (предоставляется при нахождении жилого дома физического лица, помещений юридического лица, граничащих (в том числе, если между границами переходит сервитут, автомобильная дорога) с территорией здания, где находится помещение);
6) письмо о согласии собственника на использование помещения для проведения религиозных мероприятий (предоставляется в случае арендованного помещения).
Документы, предусмотренные в подпунктах 5), 6) настоящего пункта, предоставляются с датой, указанной не ранее чем за три месяца до подачи заявления.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 – сотрудник канцелярии услугодателя осуществляет прием пакета документов услугополучателя, регистрирует документы и выдает услугополучателю копию заявления со штампом услугодателя, содержащую дату, время приема и номер входящих документов, с указанием фамилии, имени, отчества лица, принявшего документы в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 2 – сотрудник канцелярии услугодателя направляет пакет документов руководителю услугодателя для оформления визы в течение 15 (пятнадцати) минут;
процедура 3 – руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет
документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
процедура 4 – ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пунта 4 настоящего
регламента, подготавливает проект результата оказания государственой услуги либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги (далее – результат оказания государственной услуги) в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;
процедура 5 – ответственный сотрудник услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя проект результата оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцати) минут;

4) жылжымайтын мүліктің құқық белгілеуші құжаттың көшірмесі және (немесе) жер учаскесіне нотариалды куәландырылған сәйкестендіру құжатының көшірмесі, не салыстырып тексеру үшін түпнұсқалары ұсынылады;
5) діни іс-шаралар өткізуге арналған үй-жайлар орналасқан аумақта әрекет ететін жергілікті қоғамдастық жиналысының (жиынының) немесе үй-жайлардың (пәтерлердің) меншік иелері жиналыстарының діни іс-шаралар өткізуге (үй-жай орналасқан ғимараттың аумағымен шектесетін (сонымен қатар, шекара аралығында сервитут, автомобиль жолы өтетін болса) тұрғын үйлер болған жағдайда ұсынылады) келісетіні туралы шешімінің көшірмесі;
Жергілікті қоғамдастық жиналысы (жиыны) немесе кондоминиум объектісінің органы болмаған жағдайда жеке тұлғаның немесе заңды тұлғаның аталған үй-жайда діни іс-шаралар өткізуге келісімі туралы хаты ұсынылады (үй-жай орналасқан ғимараттың аумағымен шектесетін (сонымен қатар, шекара аралығында сервитут, автомобиль жолы өтетін болса) жеке тұлғаның үйі, заңды тұлғаның немесе жеке кәсіпкердің үй-жайы болған жағдайда ұсынылады);
6) меншік иесінің үй-жайды діни іс-шараларды өткізу үшін пайдалануға келісуі туралы хаты (ғимарат жалға алынған жағдайда ұсынылады);
Осы тармақтың 5), 6) тармақшаларында көзделген құжаттарда көрсетілген күн өтініш берілгенге дейін үш айдан артық болмауға тиіс.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттар топтамасын қабылдауды жүзеге асырады, құжаттарды тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға көрсетілетін қызметті берушінің мөртабаны қойылған, кіріс құжаттарының күні, қабылданған уақыты мен нөмірі қамтылған, құжаттарды қабылдаған тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты көрсетілген өтініштің көшірмесін 15 (он бес) минут ішінде береді;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына бұрыштаманы ресімдеу үшін 15 (он бес) минут ішінде жолдайды;
3-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын не мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелденген жауапты (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі) күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;
5-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін көрсетілетін қызметті беруші
басшысына қол қою үшін 15 (он бес) минут ішінде береді;

3) руководитель услугодателя определяет ответственного сотрудника услугодателя, налагает соответствующую визу и передает пакет документов ответственному сотруднику услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
4) ответственный сотрудник услугодателя проверяет и изучает пакет документов на соответствие требованиям пунта 4 настоящего регламента, подготавливает проект результата оказания государственой услуги в течение 28 (двадцати восьми) календарных дней;
5) ответственный сотрудник услугодателя передает на подпись руководителю услугодателя проект результата оказания государственной услуги в течение 15 (пятнадцати) минут;
6) руководитель услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает канцелярии услугодателя в течение 4 (четырех) часов;
7) получение сотрудником канцелярии услугодателя результата оказания государственной услуги в течение 10 (десяти) минут;
8) выдача результата оказания государственной услуги услугополучателю в течение 10 (десяти) минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги, согласно приложению 3 к настоящему регдаменту.
Государственная услуга через филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" по Северо - Казахстанской области Комитета связи, информатизации и информации Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан не оказывается.
Приложение 1 к регламенту государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
Адрес местного исполнительного органа области (услугодатель)
Наименование местного исполнительного органа
Юридический адрес
Контактный телефон
График работы
Государственное учреждение "Аппарат акима Северо-Казахстанской области"
город Петропавловск, улица Конституции Казахстана, 58
8-7152-50-17-78
с понедельника по пятницу с 09.00 до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней
Приложение 2 к регламенту государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
форма заявления
услугополучателю
______________________________________________
(должность, фамилия, отчество (при наличии)
должностного лица, уполномоченного услугодателем)
от услугодателя
_______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии),
наименование, почтовый адрес, телефон и
бизнес идентификационный номер (БИН) юридического лица)
Заявление
Прошу Вас согласовать расположение помещения для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений), расположенного по адресу _____________________________________________.
Подпись услугополучателя_____ Дата подачи заявления ________________________
Дата, печать (для юридического лица) _______________________________________
Приложение 3 к регламенту государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача решения о согласовании расположения помещений для проведения религиозных мероприятий за пределами культовых зданий (сооружений)"
Описание последовательности бизнес-процессов оказания государственной услуги

3) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкерін айқындайды, тиісті бұрыштаманы қояды және құжаттар топтамасын көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкеріне 4 (төрт) сағат ішінде береді;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері құжаттар топтамасының осы регламенттің 4-тармағының талаптарына сәйкес келуін тексереді және зерделейді, мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын күнтізбелік 28 (жиырма сегіз) күн ішінде дайындайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты қызметкері мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесінің жобасын көрсетілетін қызметті беруші басшысына қол қою үшін 15 (он бес) минут ішінде береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 4 (төрт) сағат ішінде мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесіне қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші кеңсесіне береді;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесі қызметкерінің мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін алуы 10 (он) минут;
8) мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін көрсетілетін қызметті алушыға беру 10 (он) минут ішінде.
Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті беруші құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылын толық сипаттау, сондай-ақ өзге де көрсетілетін қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау осы регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында қамтып көрсетілген.
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Байланыс, ақпараттандыру және ақпарат комитетінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Солтүстік Қазақстан облысы бойынша филиалы арқылы көрсетілмейді.
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Облыстық жергілікті атқарушы органның мекенжайы (көрсетілетін қызметті беруші)
Жергілікті атқарушы органның атауы
Заңды мекенжайы
Байланыс телефоны
Жұмыс кестесі
"Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі" мемлекеттік мекемесі
Петропавл қаласы Қазақстан Конституциясы көшесі, 58
8-7152-50-17-78
Дүйсенбіден жұманы қоса, 13.00-ден 14.30-ға дейін түскі үзіліспен, сағат 09.00-ден 18.30-ға дейін, демалыс және мереке күндерін қоспағанда
Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 2 қосымша
өтініш нысаны
көрсетілетін қызмет берушіге
____________________________________
(көрсетілетін қызметті беруші уәкіл еткен
лауазымды тұлғаның лауазымы, тегі,
аты, әкесінің аты (оның болған жағдайында))
көрсетiлетiн қызметті алушыдан
______________________________________
(заңды тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
(оның болған жағдайында), атауы, пошталық
мекенжайы, телефоны және заңды
тұлғаның бизнес сәйкестендіру нөмірі (БСН))
Өтініш
Сізден ________________________________________ мекенжайы бойынша орналасқан діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісуді сұраймын.
Көрсетілетін қызметті алушының қолы______ Өтініш берген күні____________
Күні, мөрі (заңды тұлға үшін) ___________________________________________
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентіне 3-қосымша
"Діни іс-шараларды өткізуге арналған үй-жайларды ғибадат үйлерінен (ғимараттарынан) тыс жерлерде орналастыруға келісу туралы шешім беру" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің реттілігін сипаттау