О внесении изменения в постановление акимата города Петропавловска от 25 декабря 2014 года № 2482 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска"
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2015 года № 674. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 6 мая 2015 года № 3244. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 февраля 2016 года N 451
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.02.2016 N 451 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктом 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 25 декабря 2014 года № 2482 "Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3031, опубликовано 23 января 2015 года в газетах "Қызылжар нұры", "Проспект СК") следующее изменение:
перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города М. Тасмаганбетов
СОГЛАСОВАНО:
Главный врач
ГУ "Северо-Казахстанский
областной центр по профилактике
и борьбе со СПИД"
2015 год
А. Сыздыкова
Директор товарищества
с ограниченной ответственностью
"Коммунхоз Петропавловск"
2015 год
М. Калиев
Руководитель
РГУ "Департамент юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
2015 год
Е. Сейдімбек
Руководитель
ГУ "Управление юстиции
города Петропавловска
Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
2015 год
Н. Кәдөш
Начальник
ГУ "Управление Комитета
по правовой статистике и
специальным учетам
Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан
по Северо-Казахстанской области"
2015 год
М. Ахметов
Руководитель
ГУ "Канцелярия
Северо-Казахстанского областного
суда Департамента по
обеспечению деятельности
судов при Верховном Суде
Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда
Республики Казахстан)"
2015 год
О. Муталяпов
Руководитель
РГУ "Управление
государственных доходов
по городу Петропавловск
Департамента государственных
доходов по Северо-Казахстанской
области Комитета
государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
2015 год
М. Мухамеджанов
Начальник
РГУ "Управление по делам
обороны города Петропавловска
Северо-Казахстанской области"
Министерства обороны
Республики Казахстан
2015 год
Д. Габдуллин
Начальник
ГУ "Департамент внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
13.04.2015 год
Б. Билялов
Председатель
Северо –Казахстанского
областного филиала
общественного объединения
"Казахское общество слепых"
2015 год
В. Боровко
Первый заместитель
Председателя Петропавловского
городского филиала
Северо-Казахстанской области
общественного объединения
"Партия "Нұр Отан"
2015 год
Т. Чепухина
Руководитель
ГУ"Управление государственной
инспекции труда
по Северо-Казахстанской области"
2015 год
А. Сейфуллин
Прокурор
Северо- Казахстанской области
ГУ "Прокуратура
Северо-Казахстанской области"
13.04.2015 год
С. Зайтлер
Начальник
ГУ "Управление внутренних дел
города Петропавловска
Департамента внутренних дел
Северо-Казахстанской области"
К. Оразалин 2015 год

"Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2482 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2015 жылғы 13 сәуірдегі № 674 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 6 мамырда N 3244 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы N 451 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 29.02.2016 N 451 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабы 1-тармағына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (№ 3031 нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Қызылжар нұры", "Проспект СК" газеттерінде жарияланды) Петропавл қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2482 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі М. Тасмағанбетов
КЕЛІСІЛДІ:
"ЖИТС-тің алдын алу және
онымен күрес жөніндегі
Солтүстік Қазақстан облыстық
орталығы" ММ бас дәрігері
2015 жыл
А. Сыздықова
"Коммунхоз Петропавловск"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
2015 жыл
М. Қалиев
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті" РММ
басшысы
2015 жыл
Е. Сейдімбек
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Әділет департаменті
Петропавл қаласының
Әділет басқармасы" ММ
басшысы
2015 жыл
Н. Кәдөш
"Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасы
Құқықтық статистика және
арнайы есепке алу жөніндегі
комитетінің Солтүстік Қазақстан
облысы бойынша басқармасы"
ММ басшысы
2015 жыл
М. Ахметов
"Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты жанындағы
Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің
(Қазақстан Республикасы
Жоғарғы Соты аппаратынын)
Солтүстік Қазақстан облыстық
кеңсесі" ММ басшысы
2015 жыл
О. Мүтәләпов
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті
Солтүстік Қазақстан облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер
департаментінің
Петропавл қаласы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
РММ басшысы
2015 жыл
М. Мұхамеджанов
"Қазақстан Республикасы
Қорғаныс министрлігінің
"Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қаласының
қорғаныс істері жөніндегі
басқармасы" РММ бастығы
Д. Ғабдуллин
2015 жыл
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министірлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті"ММ
бастығы
13.04.2015 жыл
Б. Біләлов
"Қазақ соқырлар қоғамы"
қоғамдық бірлестігінің
Солтүстік Қазақстан облыстық
филиалының төрағасы
2015 жыл
В. Боровко
"Нұр Отан" партиясы"
қоғамдық бірлестігінің
Солтүстік Қазақстан облысы
Петропавл қалалық филиалы
төрағасының бірінші орынбасары
2015 жыл
Т.Чепухина
"Солтүстік Қазақстан облысының
мемлекеттік еңбек инспекциясы
басқармасы" ММ басшысы
2015 жыл
А. Сейфуллин
"Солтүстік Қазақстан облысының
прокуратурасы" ММ
Солтүстік Қазақстан облысының
прокуроры
13.04.2015 жыл
С. Зайтлер
"Солтүстік Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті
Петропавл қаласының
Ішкі істер басқармасы" ММ
бастығы
2015 жыл
Қ. Оразалин

Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 13.04.2015 года № 674
Приложение к постановлению акимата города Петропавловска от 25 декабря 2014 года № 2482
Перечень предприятий и организаций города, в которых будут проведены оплачиваемые общественные работы, их виды и объемы
№ п/п
Наименование предприятия, организации
Количество рабочих мест
Вид общественных работ
Объем работ
Продолжительность общественных работ (месяцев)
Источник финансирования
1
Государственное учреждение "Северо-Казахстанский областной центр по профилактике и борьбе со СПИД"
3 человек
Оказание помощи в реализации профилактических программ с целью предупреждения распространения ВИЧ – инфекции среди уязвимой группы населения
Проведение 50 лекции и беседы
12
Бюджет города Петропавловска
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Коммунхоз Петропавловск"
380 человек
Оказание помощи в уборке территории
города
оказание помощи в озеленении и благоустройстве территории
оказание помощи в выполнении подсобных работ в строительстве ледовых городков
580 000 000
квадратных метров

Петропавл қала әкімдігінің 2015 жылғы 13.04. № 674 қаулысына қосымша
Петропавл қала әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсан № 2482 қаулысына 1 қосымша
Ақылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін қала кәсіпорындары мен ұйымдарының тізбесі, олардың түрлері және көлемдері
№ р/р
Кәсіпорын, ұйым атауы
Жұмыс орындарының саны
Қоғамдық жұмыс түрі
Жұмыс көлемі
Қоғамдық жұмыстардың ұзақтығы (ай)
Қаржыландыру көзі
1
"ЖИТС-тің алдын алу және онымен күрес жөніндегі Солтүстік Қазақстан облыстық орталығы" мемлекеттік мекемесі
3 адам
Халықтың әлжуаз топтарының арасында АИТВ – инфекциясы таралуының алдын алу мақсатында алдын алу бағдарламаларын іске асыруға көмек көрсету
50 лекциялар мен сұхбаттар жүргізу
12
Петропавл қаласының бюджеті
2
"Коммунхоз Петропавловск" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
380 адам
Қала аумағын жинауға көмек көрсету
аумақтарды көгалдандыру және абаттандыруға көмек көрсету
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындауға көмек көрсету
580 000 000 шаршы метр

100 000
квадратных метров
50 000
ледовых блоков
12
Бюджет города Петропавловска
3
Республиканское государственное учреждение "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
20 человек
Заполнение заявки на подбор регистрационных дел, подбор архивных регистрационных дел, раскладка архивных регистрационных дел, разноска корреспонденции в другие государственные органы, помощь в ведении делопроизводства
41 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
4
Государственное учреждение "Управление юстиции города Петропавловска Департамента юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
7 человек
Заполнение заявки на подбор регистрационных дел, подбор архивных регистрационных дел, раскладка архивных регистрационных дел, разноска корреспонденции в другие государственные органы, помощь в ведении делопроизводства
7700 дел
12
Бюджет города Петропавловска
5
Государственное учреждение "Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам Генеральной прокуратуры Республики Казахстан по
Северо-Казахстанской области"
6 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка справок, формирование бумажной базы данных по качественному оперативному обслуживанию населения города в части выдачи справок

100 000
шаршы метр
50 000
мұзды блоктар
12
Петропавл қаласының бюджеті
3
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі
20 адам
Мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмек көрсету
41 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
4
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті Петропавл қаласының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
7 адам
Мұрағаттық құжаттармен, жылжымайтын мүлікке құқықты тіркеу бойынша, заңды тұлғаларды тіркеу бойынша жұмыстарға көмек көрсету; құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
7700 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
5
"Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша басқармасы" мемлекеттік мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, анықтамаларды жіберу және жеткізу, анықтамалар беру бөлігінде қала халқына сапалы жедел қызмет көрсету бойынша қағаз дерекқорын қалыптастыру

96 000 единиц документов
12
Бюджет города Петропавловска
6
Государственное учреждение "Канцелярия Северо-Казахстанского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном Суде Республики Казахстан (аппарата Верховного Суда Республики Казахстан)"
7 человек
Оказание помощи в формировании базы данных, текущей документации в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
100 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
7
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по городу Петропавловск Департамента государственных доходов по Северо-Казахстанской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
8 человек
Вручение уведомлений о суммах начисленных и неуплаченных налогов по городу Петропавловск
Оказание помощи налогоплательщикам в отправке форм налоговой отчетности по терминалу
Формирование дел налогоплательщиков для передачи в архив, расшивка документов по экономическим делам
100 000 дел
20 000 дел

96 000 бірлік құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
6
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаментінің (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соты аппаратының) Солтүстік Қазақстан облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі
7 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын және жеделділігін жақсарту мақсатында мәліметтер дерекқорын, ағымдағы құжаттаманы құруға көмек көрсету
100 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
7
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Петропавл қаласы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
8 адам
Петропавл қаласы бойынша есептелген және төленбеген салық сомасы туралы хабарлама тапсыру
Терминал бойынша салық есептілігі нысанын жіберуде салық төлеушілерге көмек ксөрсету
Мұрағатқа тапсыру үшін салық төлеушілер істерін қалыптастыру, салық төлеушілердің экономикалық істері бойынша құжаттарды сөгу
100 000 дана
20 000 дана

10 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
8
Республиканское государственное учреждение "Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
9 человек
Оказание помощи в формировании базы данных учета-допризывников, призывников, военнообязанных, техники, разноска и вручении повесток, оформление личных дел и подшивка документации
32 000 дел, вручение 4500 повесток, подшивка 30 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
9
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел Северо-Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
2 человек
Оказание помощи в заполнении сопроводительных писем при направлении дел об административных правонарушениях в городском управлении, районных отделах внутренних дел, подготовка наменклатурных дел к хранению (прономеровать, подшить, опечатать), прием и передача документов факсимильной связью
2 000 дел
10
Бюджет города Петропавловска
10
Северо-Казахстанский областной филиал общественного объединения "Казахское общество слепых"
1 человек
Обработка документов, разноска отчетов, досуговой деятельности инвалидов по зрению, организация культурно-массовых и спортивных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
11
Петропавловский городской филиал Северо-Казахстанской области общественного объединения "Партия "Нұр Отан"
1 человек
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания, оказание помощи в обработке документации
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
12
Государственное учреждение "Аппарат акима города Петропавловска"
5 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации,
ксерокопированию, рассылке и доставке материалов,
помощь в организации и проведении общественных компаний, обходе территории города в работе с населением
15 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
13
Коммунальное государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции акимата города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, ксерокопирование, рассылка и доставка материалов, помощь организации и проведении общественных мероприятий
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
14
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
1000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
15
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений города Петропавловска"
2 человек
Оказание помощи в обследовании и составлении актов выбора земельных участков, в постановке их на учет, как бесхозяйное имущество,
помощь в обработке архивных документов
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
16
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска"
2 человек
Оказание помощи в проведении технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социальной защите,
помощь в подготовке обработки и хранении документации
20 дел в день
12
Бюджет города Петропавловска
17
Государственное учреждение "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии города Петропавловска"
2 человек
Мониторинг цен на продовольственные товары, помощь переписи домашних хозяйств и составление похозяйственных книг, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
18
Государственное учреждение "Отдел финансов города Петропавловска"
2 человек
Проведение инвентаризации объектов недвижимости,
оказание помощи в обработке и хранению документации, рассылке и доставке документов
1500 дел
12
Бюджет города Петропавловска
19
Государственное учреждение "Отдел строительства города Петропавловска"
1 человек
Оказывать помощь в подготовке обработки и хранении документации, рассылке и доставке материалов, осуществлять выезд с сотрудниками отдела на строительные объекты в целях обеспечения контроля и мониторинга качества строительства объектов
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
20
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Петропавловска"
2 человек
Оказание помощи в подготовке обработки и хранении документации,
рассылка и доставка материалов
8000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
21
Государственное учреждение "Отдел внутренней политики города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, рассылка и доставка материалов, помощь в организации и проведении общественных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
22
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования города Петропавловска"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, ксерокопирование,
рассылка и доставка документов,
помощь в организации и проведении общественных мероприятий
2000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
23
Государственное учреждение "Управление государственной инспекции труда Северо-Казахстанской области"
1 человек
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации, ксерокопирование, рассылка и доставка материалов, помощь в организации и проведении общественных мероприятии, подготовка проектов договоров, доставка договоров для подписи поставщиками. Помощь в регистрации актов проверок
1500 единиц документов
12
Бюджет города Петропавловска
24
Государственное учреждение "Прокуратура Северо-Казахстнаской области"
5 человек
Оказание помощи в заполнении сопроводительных писем, подготовка номенклатуры дел к хранению (пронумеровать, подшить, опечатать), прием и передача документов факсимильной связью

10 000 дана
12
Петропавл қаласының бюджеті
8
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
9 адам
Әскерге шақырылатындардың, әскерге шақырылғандардың, әскери міндеттілердің, техникалардың деректер қорын қалыптастыруға көмек көрсету, шақыру қағаздарын тарату және тапсыру, жеке істерді ресімдеу және құжаттарды тігу
32 000 іс, 4500 шақыруулар тарату, 30 000 бірлік құжат тігу
12
Петропавл қаласының бюджеті
9
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Қалалық ішкі істер басқармасына және аудандық ішкі істер бөлімдеріне әкімшілік құқықтық бұзушылықтар туралы істерді жіберуде ілеспе хаттарды толтыруға көмек көрсету, номенклатуралық істерді сақтауға дайындау (нөмірлеу, тігу, мөр басу), факс байланысы арқылы құжаттарды қабылдау және тапсыру
2 000 іс
10
Петропавл қаласының бюджеті
10
"Қазақ соқырлар қоғамы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облыстық филиалы
1 адам
Көз жанарына байланысты мүгедектерге, құжаттарды өңдеуге және есептерді енгізуге көмек көрсету, спорттық және мәдени іс-шараларды ұйымдастыру
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
11
"Нұр Отан" партиясы" қоғамдық бірлестігінің Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық филиалы
1 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге көмек көрсету
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
12
"Петропавл қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
5 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
15 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
13
"Петропавл қаласы әкімдігінің тұрғын үй инспекциясы бөлімі" комуналдық мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
14
"Петропавл қаласының дене тәрбиесі және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, материалдарды тарату және жеткізу, қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және өткізуге көмек
1000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
15
"Петропавл қаласының жер қатынастар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Иесіз мүлік ретінде жер учаскелерін тексеруге және таңдауға акт жасауға, оларды есепке қоюға көмек, мұрағаттық құжаттарды өңдеуге көмек
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
16
"Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Әлеуметтік қорғауға мұқтаж халықтың әртүрлі санатының мәліметтер дерекқорын жүргізу жөніндегі техникалық жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
20 іс күніне
12
Петропавл қаласының бюджеті
17
"Петропавл қаласының кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Азық-түлік тауарларының мониторингін жасау, үй шарушылығының, үй кітабының есебін жүргізу, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
18
"Петропавл қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Жылжымайтын мүлік объектілеріне түгендеу жүргізу, құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, таратуға және жеткізуге көмек көрсету
1500 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
19
"Петропавл қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, материалдарды таратуға және жеткізуге көмек көрсету, объект құрылысының сапасын бақылау және мониторингін қамтамасыз ету мақсатында құрылыс объектілеріне бару, мәжілістер мен кеңестерге дайындалуға көмектесу
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
20
"Петропавл қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, материалдарды тарату және жеткізу
8000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
21
"Петропавл қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Хаттамалық тапсырмалар бойынша баспа материалдарын дайындау, ақпарат жинау, электрондық қорды қалыптастыру, кіріс және шығыс хат-хабарын тіркеу және бақылау, жұмыс мәселелері жөнінде қоңырау шалуға қатысу
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
22
"Петропавл қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға көмек көрсету, материалдарды тарату және жеткізу, қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және өткізуге көмек
2000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
23
"Солтүстік Қазақстан облысының мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға дайындауға, ксерокөшірме жасауға, материалдарды жіберуге және жеткізуге көмек көрсету, қала аумағында халықпен қоғамдық науқандар ұйымдастыруға және жүргізуге көмек көрсету
1500 бірлік құжат
12
Петропавл қаласының бюджеті
24
"Солтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
5 адам
Ілеспе хаттарды толтыруда көмек көрсету, номенклатуралық істерді сақтауға дайындау (нөмірлеу, тігу, мөр басу), факс байланысы арқылы құжаттарды қабылдау

12 000 дел
10
Бюджет города Петропавловска
25
Государственное учреждение "Управление внутренних дел города Петропавловска Департамента внутренних дел Северо-Казахстанской области"
22 человек
Оказание помощи в формировании базы данных, улучшения качества оперативного обслуживания населения отдела административной службы, миграционной полиции, дорожной полиции и ведения учета документов, проведения разъяснительной работы с населением о необходимости оплаты наложения административных штрафов, проведению профилактических бесед по вопросам санитарной очистки и уборки прилегающих территорий, проведению надлежащих вид фасадов зданий, офисов, магазинов
16 000 дел
12
Бюджет города Петропавловска
Итого
492 человек

12 000 іс
10
Петропавл қаласының бюджеті
25
"Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Петропавл қаласының Ішкі істер басқармасы" мемлекеттік мекемесі
22 адам
Халыққа қызмет көрсетудің сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында мәліметтер дерекқорын жасауға көмек көрсету; салынған әкімшілік айыппұлдарды төлеу қажеттігі туралы халықпен түсіндіру жұмыстарын өткізу, іргелес орналасқан аумақтарды санитарлық тазалау және жинау мәселелері жөнінде әңгімелесулер жүргізу
16 000 іс
12
Петропавл қаласының бюджеті
Қорытынды
492 адам