О внесении изменений и дополнений в решение Петропавловского городского маслихата от 26 декабря 2014 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2015 - 2017 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28 октября 2015 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 4 ноября 2015 года N 3438
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 26 декабря 2014 года № 1 "О бюджете города Петропавловска на 2015 - 2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3053 от 9 января 2015 года, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Қызылжар Нұры" № 2, в газете "Проспект СК" № 2), следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 682 938,9 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 962 622 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 85 291 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1 300 794 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 11 334 231,9 тысячи тенге;
2) затраты – 22 187 326,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 994 606 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 1 994 606 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 136 494 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 136 494 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 1 635 487,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1 635 487,8 тысячи тенге".
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Предусмотреть расходы городского бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года, согласно приложению 3-1.";
вышеуказанное решение дополнить приложением 3-1, согласно приложению 2 к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қарашада N 3438 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2015 жылғы 9 қаңтардағы № 3053 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 2 "Қызылжар Нұры", № 2 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 682 938,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 962 622 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 85 291 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 300 794 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 11 334 231,9 мың теңге;
2) шығындар – 22 187 326,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 994 606 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 994 606 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 136 494 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу –136 494 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы – - 1 635 487,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру – 1 635 487,8 мың теңге".
мынадай мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен қала бюджетінің шығыстарын 3-1 қосымшаға сәйкес қарастыру.";
жоғарыда аталған шешімнің 3-1 қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сай толықтырылсын.

приложения 1, 3-1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Петропавловского
городского маслихата
С. Ибраев
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
Л. Жалмуканова
Приложение 1 к решению городского маслихата № 1 от 28 октября 2015 года
Приложение 1 к решению городского маслихата № 1 от 26 декабря 2014 года
Бюджет города Петропавловска на 2015 год
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

аталған шешімнің 1, 2, 3 қосымшасы осы шешімнің 1, 3-1, 6 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат сессиясының төрағасы С. Ыбыраев
Петропавл қалалық мәслихат хатшысы Л. Жалмұқанова
Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қазандағы №1 шешiмiне 1 қосымша
Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы №1 шешiмiне 1 қосымша
2015 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I.Кiрiстер

15 633,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
15 633,0
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
16 787,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
16 787,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
46 784,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
46 784,7
2
Оборона
32 780,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
32 780,7
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
32 780,7
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
54 970,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 970,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
54 970,0
4
Образование
6 465 368,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 345 833,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
20 484,0
003
Общеобразовательное обучение
3 993 317,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
157 871,4
006
Дополнительное образование для детей
297 202,1
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
854 258,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
54 867,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
596,6
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
8 813,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
881 677,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
76 747,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
25 419,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования

15 633,0
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 633,0
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
16 787,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 787,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
46 784,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 784,7
2
Қорғаныс
32 780,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
32 780,7
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
32 780,7
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
54 970,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 970,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
54 970,0
4
Бiлiм беру
6 465 368,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 345 833,4
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 484,0
003
Жалпы білім беру
3 993 317,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
157 871,4
006
Балаларға қосымша білім беру
297 202,1
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
854 258,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
54 867,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
596,6
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
8 813,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
881 677,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
76 747,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
25 419,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

25 419,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
94 115,4
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
94 115,4
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
963 635,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 270,8
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14 270,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
942 912,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
58 194,0
Функциональная группа
Сумма (тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
002
Программа занятости
173 640,7
005
Государственная адресная социальная помощь
29 232,0
006
Оказание жилищной помощи
40 382,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
203 931,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 380,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 200,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
41 359,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58 965,4
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 708,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
107 687,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
217 233,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 452,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
6 452,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
7 771 043,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 049 409,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1 933 506,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 553 248,5
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
562 654,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 711 069,3
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

25 419,6
465
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
94 115,4
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
94 115,4
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
963 635,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 270,8
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14 270,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
942 912,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58 194,0
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
173 640,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
29 232,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
40 382,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
203 931,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 380,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 200,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
41 359,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58 965,4
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 708,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
107 687,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
217 233,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 452,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
6 452,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7 771 043,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 049 409,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1 933 506,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
3 553 248,5
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
562 654,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 711 069,3
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

687,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 890 534,2
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 032 432,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
722 918,0
в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья (для всех категорий)
194 213,0
в том числе:
строительство 90-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
99 737,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка 1, дом 2)
92 476,0
кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство жилья
2 000,0
на строительство жилья для очередников
10 700,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-я Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке"
10 700,0
на строительство жилья для молодых семей
449 335,0
в том числе:
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Досухамбетова в микрорайоне "Береке"
256 554,0
строительство жилых домов по ул.Ухабова в микрорайоне "Береке" (27-ми квартирный жилой дом №3)
45 023,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (площадка №1, дом №5)
139 758,0
строительство жилых домов по ул.Ухабова в микрорайоне "Береке" (15-ти квартирный жилой дом №3)
8 000,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 5-ти этажного крупнопанельного 78 кв. жилого дома в г. Петропавловске
15 999,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 78 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова
9 414,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 126 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко
8 275,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 72 кв. жилого дома по ул. Юбилейная - Семашко
5 940,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 4 по ул. Жукова
6 367,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 1 по ул. Жукова
9 998,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 2 по ул. Жукова
6 265,0
разработка проектно-сметной документации на строительство 100 кв. жилого дома № 3 по ул. Жукова
6 412,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
844 947,0
в том числе:
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТП-2-08 в г.Петропавловске СКО (первая очередь)
29 984,0
строительство тепломагистрали 2Ду1000 на участке от НС№2 до ТК -1-10 в г.Петропавловске СКО (вторая очередь)
7381,0
строительство тепломагистрали 2Ду 1020 мм на участке от ЦТРП до стыковки с существующей тепломагистралью ТМ-3 Ду 1020 мм в г.Петропавловске СКО

687,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 890 534,2
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 032 432,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
722 918,0
оның ішінде:
тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға (барлық санаттар үшін)
194 213,0
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 90-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
99 737,0
"Береке" шағын ауданында 55-пәтерлі тұрғын үйді салу (алаң 1, үй 2)
92 476,0
аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тұрғын үй жобалауға және салуға кредит беру
2 000,0
кезекте тұрғандарға тұрғын үйді салуға
10 700,0
Береке ықшам ауданында 5-ая Сенная көш.-Досмұхамбетов көш. бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу
10 700,0
жас отбасылар үшін тұрғын үйді салуға
449 335,0
оның ішінде:
"Береке" ықшам ауданында Досмұхамбетов қыска көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу
256 554,0
"Береке" ықшам ауданында Ухабов көш. бойында тұрғын үйлер салу (№3 27 пәтерлі тұрғын үй)
45 023,0
"Береке" ықшам ауданында 75 пәтерлі тұрғын үй салу (№1 алаңша, №5 үй)
139 758,0
"Береке" ықшам ауданында Ухабов көшесі бойында тұрғын үйлер салу (№ 3 15 пәтерлі тұрғын үй)
8 000,0
Петропавл қ. 5 қабатты ірі панельді 78 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
15 999,0
Жуков к. бойында 78 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 414,0
Юбилейный-Семашко к. бойында 126 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
8 275,0
Юбилейный-Семашко к. бойында 72 п. тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 940,0
Жуков к. бойында 100 п. № 4 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 367,0
Жуков к. бойында 100 п. № 1 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
9 998,0
Жуков к. бойында 100 п. № 2 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 265,0
Жуков к. бойында 100 п. № 3 тұрғын үйдің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 412,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
844 947,0
оның ішінде:
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТП-2-08 дейін участкеде 2Ду1000 жылу магистралінің құрылысы (бірінші кезек)
29 984,0
СҚО Петропавл қ. НС№2-ден ТК-1-10 дейін учаскеде 2Ду1000 жылу магитралінің құрылысы (екінші кезек)
7381,0
СҚО Петропавл қ. ОЖТП-дан ТМ-3 ДУ1020 мм қолданыстағы жылу магистралінің тұтасқан участогында 2ДУ1020 мм жылу магистраләнің құрылысы

17 928,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по ул.Амосова-Радищева в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
11 467,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.5-я Сенная-ул.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство)
13 000,0
строительство 75-ти квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО" (внешние инженерные сети и благоустройство ) (площадка №1, дом №5)
95 787,0
строительство 55-квартирного жилого дома в микрорайоне "Береке" (внешние инженерные сети и благоустройство территории) (площадка 1, дом 2)
67,0
строительство 93-х квартирного жилого дома по пр.Дусухамбетова в микрорайоне "Береке" в г.Петропавловске СКО (внешние инженерные сети и благоустройство)
5 002,0
строительство 126-ти квартирного жилого дома по ул.Юбилейная-Семашко (внешние инженерные сети и благоустройство)
500,0
строительство 72-х квартирного жилого дома по ул.Юбилейная-Семашко (внешние инженерные сети и благоустройство)
500,0
разработка проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры мкр. "Жас Оркен" в г.Петропавловске (II очередь)
38 299,0
развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Оркен" в г.Петропавловске (I очередь)
616575,0
строительство электроснабжения и присоединение к электросетям РТП 10/0,4 Квт и подводящих сетей по ул.Юбилейная
1 000,0
разработка проектно-сметной документации на инженерно-коммуникационную инфраструктуру микрорайона "Береке"
1,0
разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилым домам в границах улиц Юбилейная - Семашко
6 306,0
разработка проектно-сметной документации на строительство внешних инженерных сетей к жилым домам микрорайона "Жас-Оркен"
1 149,0
строительство внешних инженерных сетей к жилым домам микрорайона "Жас-Оркен"
1,0
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
464 567,9
в том числе:
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска
416 000,0
Строительство двух общежитий по ул. Ю.А. Гагарина - У. Громовой в микрорайоне "Береке" г. Петропавловска (внешние инженерные сети и благоустройство)
48 567,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
858 101,3
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

17 928,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында Амосов-Радищев көшелері бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
11 467,0
Береке ықшам ауданында 5-ая Сенная көш.-Досмұхамбетов көш. бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
13 000,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында 75 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақтарды абаттандыру) (№1 алаңша, №5 үй)
95 787,0
"Береке" ықшам ауданында 55 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақтарды абаттандыру) (№1 алаңша, №2 үй)
67,0
СҚО Петропавл қ. "Береке" ықшам ауданында Досмұхамбетов қыска көшесі бойында 93 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
5 002,0
Юбилейная - Семашко көшелері бойында 126 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
500,0
Юбилейная - Семашко көшелері бойында 72 пәтерлі тұрғын үй салу (сыртқы инженерлік желілер және абаттандыру)
500,0
Петропавл қ. "Жас өркен" ықшам ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға жоба-сметалық құжаттамалар әзірлеу (ІІ кезек)
38 299,0
Петропавл қ. "Жас өркен" ықшам ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру (I кезек)
616575,0
Юбилейная көшесі бойында электрмен жабдықтау мен РТП 10/0,4 Квт электр желісіне қосуды және жеткізу желілерін салу
1 000,0
Береке ықшам ауданының инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымына жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
1,0
Юбилейная - Семашко көшелерінің шекарасындағы тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға ЖСҚ әзірлеу
6 306,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ықшам ауданының тұрғын үйлеріне сыртқы инженерлік желілер салуға жоба-сметалық құжаттама әзірлеу
1 149,0
Петропавл қ. "Жас Өркен" ықшам ауданының тұрғын үйлеріне сыртқы инженерлік желілер салу
1,0
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіру
464 567,9
оның ішінде:
Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Ю.А. Гагарин - У.Громова көш. бойында екі жатақхана салу
416 000,0
Петропавл қ. "Береке" шағын ауданында Ю.А. Гагарин - У.Громова көш. бойында екі жатақхана салу (сыртқы инженерлік желілер және аумақты абаттандыру)
48 567,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
858 101,3
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру