О внесении изменения в решение Петропавловского городского маслихата от 14 июля 2004 года №6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 28 октября 2015 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 ноября 2015 года N 3472. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 6
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 21 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта1998 года Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 14 июня 2004 года № 6 "О Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг" (зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 августа 2004 года за № 1327, опубликовано в газете "Добрый вечер" № 36 от 03 сентября 2004 года) следующие изменения:
заголовок на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 6 шешімі";
Пункт 1 указанного решения на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Қоса берілген аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметті төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Қағидасы бекітілсін";
В Правилах предоставления семьям (гражданам) жилищной помощи на содержание жилья и оплату коммунальных услуг утвержденным указанным решением в тексте на государственном языке наименование изложить в следующей редакции:
"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары";
пункт 1 Правил на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Осы қағида пәтер үй көмегін тағайындау тәртібі мен жағдайын анықтайды";
пункт 3-1 Правил на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Осы Қағиданың 3 тармағына сәйкес тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар отбасылар (тұлғалар), кондоминиумның жалпы мүліктеріне күрделі жөндеуге жұмсалған шығындарға өтем ақы алуға құқығы бар".
Текст на русском языке оставить без изменений.

"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелері туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 28 қазандағы N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 24 қарашада N 3472 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы мәслихатының 18.01.2016 N 6 шешімімен (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі "Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережесі туралы" № 6 шешіміне (Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2004 жылғы 17 тамызда № 1327 тіркелді, 2004 жылғы 03 қыркүйектегі № 36 "Добрый вечер" газетінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Мемлекеттік тілдегі тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2004 жылғы 14 шілдедегі № 6 шешімі";
Мемлекеттік тілдегі аталған шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қоса берілген аз қамтылған азаматтарға тұрғын үйді ұстауға және коммуналдық қызметті төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну Қағидасы бекітілсін";
Аталған шешіммен бекітілген Отбасыларға (азаматтарға) етілген пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну ережелеріндегі мемлекеттік тілдегі мәтін атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Отбасыларға (азаматтарға) пәтер үйді ұстауға және коммуналдық қызметтерді төлеуге тұрғын үй көмегін ұсыну қағидалары";
Мемлекеттік тілдегі Ереженің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы қағида пәтер үй көмегін тағайындау тәртібі мен жағдайын анықтайды";
Мемлекеттік тілдегі Ереженің 3-1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"Осы Қағиданың 3-тармағына сәйкес тұрғын үй көмегін алуға құқығы бар отбасылар (тұлғалар), кондоминиумның жалпы мүліктеріне күрделі жөндеуге жұмсалған шығындарға өтем ақы алуға құқығы бар".
Орыс тіліндегі мәтін өзгертусіз қалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата
С. Ибраев
Секретарь
городского маслихата
Л. Жалмуканова

2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
С. Ыбраев
Қалалық мәслихат
хатшысы
Л. Жалмұқанова