О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2015 года N 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 ноября 2015 года N 3454. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18 января 2016 года N 5.2.1-13/18)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1 "О бюджете Аккайынского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3055 от 12 января 2015 года, опубликовано 23 января 2015 года в информационной правовой системе "Әділет"), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить бюджет Аккайынского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 666 213 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 389925 тысяч тенге,
неналоговым поступлениям - 10640 тысяч тенге,
поступлениям от продажи основного капитала - 24375 тысяч тенге,
поступлениям трансфертов – 2 241 273 тысяч тенге;
2) затраты - 2 672 416,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 21081,3 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты        - 26757,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 5676,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами-0 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение      финансовых активов - 0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов
государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 27284,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - 27284,9 тысяч тенге.";
в пункте 6:
абзац 1 изложить в следующей редакции:
"6. Учесть в бюджете района на 2015 год целевые трансферты в общей сумме 907115 тысяч тенге, в том числе на развитие 646367,3 тысячи тенге:";
подпункт 8) изложить в следующей редакции:
"8) 15097 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;";
подпункт 11) изложить в следующей редакции:

"2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы N 36-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 13 қарашада N 3454 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 18 қаңтардағы N 5.2.1-13/18)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты аппаратының 18.01.2016 N 5.2.1-13/18).
Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1, 5 тармақтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті туралы" Аққайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 қаңтарда № 3055 тіркелген, 2015 жылғы 23 қаңтарда "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған Аққайың ауданының бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға келісті сәйкесінше бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға мына көлемде:
1) кірістер - 2 666 213 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер - 389925 мың теңге,
салықтық емес түсімдер - 10640 мың теңге,
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 24375 мың теңге,
трансферттердің түсімі - 2 241 273 мың теңге;
2) шығындар - 2 672 416,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 21081,3 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 26 757,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 5 676,2 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге,
соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу - 0 мың теңге,
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -27 284,9 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру - 27 284,9 мың теңге.";
6 тармақта:
1 абзац келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде нысаналы трансферттер жалпы сомасы 907115 мың теңге, соның ішінде дамуға 646367,3 мың теңге есепке алынсын:";
8) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"8) Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуіне 15097 мың теңге;";
11) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

"11) 646367,3 тысячи тенге на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;";
подпункт 12) изложить в следующей редакции:
"12) 6415,6 тысяч тенге на развитие сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020, утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан № 636 от 19 июня 2013 года "Об утверждении Дорожной карты занятости 2020", в том числе:
2325,5 тысяч тенге на проведение капитального ремонта здания Дома культуры в селе Полтавка;
2039,6 тысяч тенге на проведение капитального ремонта здания Токушинской школы-гимназии;
2050,5 тысяч тенге на проведение капитального ремонта Смирновской средней школы № 3;";
подпункт 15) в следующей редакции:
"15) 1248,7 тысяч тенге на увеличение размера социальной помощи к памятным датам и праздничным дням;";
подпункт 18) изложить в следующей редакции:
"18) 5721,4 тысяч тенге на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;".
в пункте 7:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) 8651 тысяча тенге на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;";
подпункт 2) исключить;
подпункт 4) изложить в следующей редакции:

"11) ауылдық елді мекендерінде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға 646367,3 мың теңге;";
12) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"12) "Жұмыспен қамту жол картасын 2020 бекіту туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 19 маусымдағы № 636 қаулысымен бекітілген, Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша ауылдық елді мекендерін дамытуға 6415,6 мың теңге, соның ішінде:
Полтавка ауылында Мәдениет үйі ғимаратын күрделі жөндеу өткізуіне - 2325,5 мың теңге;
Төқшын мектеп-гимназия ғимаратын күрделі жөндеу өткізуіне 2039,6 мың теңге;
Смирново №3 орта мектебі ғимаратын күрделі жөндеу өткізуіне 2050,5 мың теңге;";
15) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"15) мерекелік күндерге және атаулы күндерге әлеуметтік көмегін ұлғайтуына 1248,7 мың теңге;";
18) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"18) энзоотиялық ауруларына қарсы іс-шараларды алдын ала жүргізуіне 5721,4 мың теңге;";
7 тармақта:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) ата-аналарының қамқорынсыз қалған жетім баланы күтіп-ұстауға (жетім балаларды) асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге 8651 мың теңге;";
2) тармақша алынсын;
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:

"4) 7303 тысячи тенге на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;";
подпункт 7) изложить в следующей редакции:
"7) 11805 тысяч тенге на обеспечение функционирования автомобильных дорог;";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 15 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"4) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуіне 7303 мың теңге;";
7) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"7) автомобиль жолдарының қызметін қамтамасыз етуіне 7303 мың теңге;";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2015 жылына арналған аудан жергілікті атқарушы органның резерві 15 мың теңге сомада бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына келісілді жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХVI сессии V созыва А. Умбетов
Секретарь маслихата Аккайынского района К. Курманбаев
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 3 ноября 2015 года № 36-1
Приложение 1 к решению маслихата Аккайынского района от 24 декабря 2014 года № 29-1
Бюджет Аккайынского района на 2015 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма (тыс.тенге)

2.      Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
V шақырылған ХХXVI сессия төрағасы А. Үмбетов
Аққайың ауданы мәслихатының хатшысы Қ. Құрманбаев
Аққайың ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы № 36-1 шешіміне 1 қосымша
Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 29-1 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған Аққайың ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)