О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 35/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 41/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 ноября 2015 года № 3437. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 января 2016 года N 9.2.1.29/02)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12.01.2016 N 9.2.1.29/02).
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2014 года № 35/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3045 от 8 января 2015 года, опубликовано от 16 января 2015 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 562 685,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 553 525 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 486 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 27 106 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 967 568,2 тысяч тенге;
2) затраты – 4 615 523,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 48 385,3 тысяч тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 65 760 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17 374,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – - 101 223,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 101 223,2 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 50 тысяч тенге.";

"2015-2017 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 35/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашада № 41/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 3 қарашада N 3437 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихаты аппаратының 2016 жылғы 12 қаңтардағы N 9.2.1.29/02 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихаты аппаратының 12.01.2016 N 9.2.1.29/02 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 35/1 шешіміне (2015 жылғы 08 қаңтардағы № 3045 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2015-2017 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 4 562 685,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 553 525 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 486 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 106 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 967 568,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 615 523,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 48 385,3 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 65 760 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 17 374,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо – 0,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – - 101 223,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 101 223,2 мың теңге;";
12 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"12. 2015 жылға ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 50 мың теңге сомасында бекітілсін.";

приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата
Северо-Казахстанской области
Г. Джандосов
Секретарь Кызылжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
А. Молдахметова
Приложение 1 к решению сессии районного маслихата от 26 октября 2015 года № 41/4

көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық мәслихаты
сессиясының төрағасы
Ғ. Жандосов
Солтүстік Қазақстан облысы
Қызылжар аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 26 қазандағы №41/4 шешіміне 1 қосымша

1 917,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 541,6
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
376,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 420
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10 420
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 479,9
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
27 479,9
2
Оборона
7 852
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 852
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 102
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 550
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
200
4
Образование
2 413 238
464
Отдел образования района (города областного значения)
288 177
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 631
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
225 546
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4 483
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
4 483
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 029 856
003
Общеобразовательное обучение
1 992 645
006
Дополнительное образование для детей
37 211
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
26 304
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
26 304
464
Отдел образования района (города областного значения)
64 418
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 545
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
22 771
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
16 103
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

1 917,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 541,6
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
376,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 420
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 420
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 479,9
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 479,9
2
Қорғаныс
7 852
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 852
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 102
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 550
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
200
4
Бiлiм беру
2 413 238
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
288 177
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 631
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
225 546
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 483
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
4 483
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 029 856
003
Жалпы білім беру
1 992 645
006
Балаларға қосымша білім беру
37 211
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
26 304
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
26 304
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
64 418
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 545
005
Ауданның (облыстык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
22 771
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
16 103
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер