Об определении мест для агитационных печатных материалов и предоставлении помещений кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 6 марта 2015 года № 50. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 марта 2015 года № 3154. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14 января 2016 года N 05
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 14.01.2016 N 05 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат района Шал акына Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с территориальной избирательной комиссией района Шал акына (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по выборам Президента Республики Казахстан на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению 1.
2. Предоставить на договорной основе, помещения кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Шал акына Северо-Казахстанской области Ермекбаева Самгата Куатовича.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района М.Омаров
"СОГЛАСОВАНО"
председатель избирательной
комиссии района Шал акына
Северо-Казахстанской области
Республики Казахстан
6 марта 2015 года
А.Турсанов

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау және сайлаушылармен кездесу жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттарға үй-жайларды ұсыну туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы № 50 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 11 наурызда N 3154 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы N 05 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 14.01.2016 N 05 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына сәйкес, үгіттік баспа материалдарын орналастыру мақсатында Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында 1 қосымшаға сәйкес, Шал ақын аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Қазақстан Республикасының Президентін сайлау бойынша үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар анықтау.
2. 2 қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының сайлаушылармен кездесуі үшін келісімшарт негізінде үй-жайлар ұсынылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Самғат Қуатұлы Ермекбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Омаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
2015 жылғы 6наурыз
А.Торсанов

Приложение 1 к постановлению акимата района от 6 марта 2015 года № 50
Места для размещения агитационных печатных материалов по выборам Президента Республики Казахстан на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
2
3
Афанасьевский сельский округ
1.
село Афанасьевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Афанасьевская средняя школа"
Аютасский сельский округ
2.
село имени Искака Ибраева
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маркена Ахметбекова"
Городецкий сельский округ
3
село Городецкое
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Городецкая средняя школа"
Жанажолский сельский округ
4
село Жанажол
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Жанажолская средняя школа"
Кривощековский сельский округ
5
село Кривощеково
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Кривощековская средняя школа"
Приишимский сельский округ
6
село Повозочное
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Приишимская средняя школа"
Новопокровский сельский округ
7
село Новопокровка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
Семипольский сельский округ
8
село Семиполка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Семипольская средняя школа"
Сухорабовский сельский округ
9
село Сухорабовка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Сухорабовская средняя школа"
Юбилейный сельский округ
10
село Крещенка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания сельского клуба
город Сергеевка
11
город Сергеевка
Информационный стенд на площади, прилегающей к центральному входу здания коммунального государственного учреждения "Центральная районная библиотека"

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыз № 50 қаулысына 1 қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында Қазақстан Республикасының Президентін сайлау бойынша үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындар
р/р
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1
2
3
Афанасьев ауылдық округі
1
Афанасьев ауылы
"Афанасьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Аютас ауылдық округі
2
Ысқақ Ыбыраев атындағы ауылы
"Мәркен Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Городецк ауылдық округі
3
Городецкое ауылы
"Городецк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Жаңажол ауылдық округі
4
Жаңажол ауылы
"Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Кривощеков ауылдық округі
5
Кривощеков ауылы
"Кривощеков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Приишим ауылдық округі
6
Повозочное ауылы
"Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Новопокров ауылдық округі
7
Новопокров ауылы
Ауыл клубы ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Семипол ауылдық округі
8
Семипол ауылы
"Семипол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Сухорабов ауылдық округі
9
Сухорабов ауылы
"Сухорабов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Юбилейный ауылдық округі
10
Крещенка ауылы
Ауыл клубы ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға
Сергеевка қаласы
11
Сергеевка қаласы
"Орталық аудандық кітапхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын ғимаратының орталық кіре берісіне іргелес алаңдағы ақпараттық қабырға

Приложение 2 к постановлению акимата района от 6 марта 2015 года № 50
Помещения предоставляемые на договорной основе кандидатам в Президенты Республики Казахстан для проведения встреч с избирателями на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
п/п
Наименование населенного пункта
Места проведения встреч
1
2
3
Афанасьевский сельский округ
1.
село Афанасьевка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Афанасьевская средняя школа"
Аютасский сельский округ
2.
село имени Искака Ибраева
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени Маркена Ахметбекова"
Городецкий сельский округ
3
село Городецкое
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Городецкая средняя школа"
Жанажолский сельский округ
4
село Жанажол
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Жанажолская средняя школа"
Кривощековский сельский округ
5
село Кривощеково
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Кривощековская средняя школа"
Приишимский сельский округ
6
село Повозочное
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Приишимская средняя школа"
Новопокровский сельский округ
7
село Новопокровка
Зрительный зал сельского клуба
Семипольский сельский округ
8
село Семиполка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Семипольская средняя школа"
Сухорабовский сельский округ
9
село Сухорабовка
Спортивный зал коммунального государственного учреждения "Сухорабовская средняя школа"
Юбилейный сельский округ
10
село Крещенка
Зрительный зал сельского клуба
город Сергеевка
11
город Сергеевка
Зрительный зал казенного коммунального государственного предприятия "Районный дом культуры"

Аудан әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыз № 50 қаулысына 2 қосымша
Қазақстан Республикасы Президентіне кандидаттардың Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы аумағындағы сайлаушылармен кездесу өткізу үшін келісімшарт негізінде ұсынылатын үй-жайлар
р/р
Елді мекеннің атауы
Кездесудің өткізілетін орны
1
2
3
Афанасьев ауылдық округі
1
Афанасьев ауылы
"Афанасьев орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Аютас ауылдық округі
2
Ысқақ Ыбыраев атындағы ауылы
"Мәркен Ахметбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
Городецк ауылдық округі
3
Городецкое ауылы
"Городецк орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
Жаңажол ауылдық округі
4
Жаңажол ауылы
"Жаңажол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
Кривощеков ауылдық округі
5
Кривощеков ауылы
"Кривощеков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
Приишим ауылдық округі
6
Повозочное ауылы
"Приишим орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Новопокров ауылдық округі
7
Новопокров ауылы
Ауыл клубының көрермендер залы
Семипол ауылдық округі
8
Семипол ауылы
"Семипол орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы
Сухорабов ауылдық округі
9
Сухорабов ауылы
"Сухорабов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің спорт залы
Юбилейный ауылдық округі
10
Крещенка ауылы
Ауыл клубының көрермендер залы
Сергеевка қаласы
11
Сергеевка қаласы
"Аудандық мәдениет үйі" қазыналық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының көрермендер залы