О внесении изменений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 09 сентября 2015 года № 292. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 сентября 2015 года № 3303. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15 января 2016 года № 332
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 15.01.2016 № 332 (вступает в силу со дня подписания).
Примечание РЦПИ:
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3097, опубликовано 3 февраля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "73 647 033" заменить цифрами "74 185 029";
цифры "67 425 265" заменить цифрами "67 933 571";
цифры "3 665 521" заменить цифрами "3 672 911";
в подпункте 2):
цифры "76 777 622" заменить цифрами "77 315 618";
в пункте 4:
цифры "540 967" заменить цифрами "546 537";
цифры "204 954" заменить цифрами "218 172";
в пункте 5:
цифры "2 000" заменить цифрами "750";
цифры "11 920" заменить цифрами "1 772".

Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 09 қыркүйектегі № 292 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қыркүйекте № 3303 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 332 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 15.01.2016 № 332 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109–бабына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы №234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3097 тіркелген 2015 жылғы 3 ақпанда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"73 647 033" деген сандар "74 185 029" деген сандармен ауыстырылсын;
"67 425 265" деген сандар "67 933 571" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 665 521" деген сандар "3 672 911" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"76 777 622" деген сандар "77 315 618" деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
"540 967" деген сандар "546 537" деген сандармен ауыстырылсын;
"204 954" деген сандар "218 172" деген сандармен ауыстырылсын;
5 тармақта:
"2 000" деген сандар "750" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 920" деген сандар "1 772" деген сандармен ауыстырылсын.

2. Приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. В решениях Атырауского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 262 "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3175, опубликовано 25 апреля 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна") и от 19 июня 2015 года № 278 "О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 234 "О бюджете города на 2015-2017 годы"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3252, опубликовано 25 июня 2015 года в газете "Прикаспийская коммуна"):

2. Аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Атырау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 262 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3175 тіркелген 2015 жылғы 25 сәуірінде "Атырау" газетінде жарияланған) және "Қалалық мәслихаттың 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "2015-2017 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 19 маусымдағы № 278 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3252 тіркелген 2015 жылғы 25 маусымда "Атырау" газетінде жарияланған) шешімдерінде:

в тексте на государственном языке в пунктах 4 цифры "2014" заменить цифрами "2015".
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (С. Ерубаев) по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налога и бюджета.
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХХХVI сессии                  А. Бопылдыков
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение 1 к решению
городского маслихата от
9 сентября 2015 года № 292
Приложение 1 к решению
городского маслихата от
19 декабря 201 года № 234
Бюджет города на 2015 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

мемлекеттік тілдегі 4 тармақтардағы "2014" деген сандар "2015" деген сандармен ауыстырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (С. Ерубаев).
5. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
ХХХVI сессия төрағасы                      А. Бопылдықов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 9 қыркүйектегі
№ 292 шешіміне 1 қосымша
Атырау қалалық мәслихатының
2014 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 234 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
АТАУЫ
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР