О присвоении имени Коркыта Байзакова новой улице микрорайона Жана ауыл села Махамбет
Решение акима Махамбетского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 29 октября 2015 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 04 ноября 2015 года № 3336
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и согласно заключения областной ономастической комиссии от 19 августа 2015 года, аким Махамбетского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить имя Коркыта Байзакова новой улице микрорайона Жана ауыл села Махамбет.
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Аженов

Махамбет ауылының Жаңа ауыл мөлтек ауданының жаңа көшесіне Қорқыт Байзақовтың есімін беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Махамбет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 29 қазандағы № 151 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 04 қарашада № 3336 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына, 37 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес және облыстық ономастика комиссиясының 2015 жылғы 19 тамыздағы қортындысы негізінде, Махамбет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Махамбет ауылының Жаңа ауыл мөлтек ауданының жаңа көшесіне Қорқыт Байзақовтың есімі берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Р.Әженов