О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 24 июля 2015 года № ХХХІІІ-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 июля 2015 года № 3266
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и по инциативе депутатов маслихата района, V созыв районного маслихата внеочередной ХХХІІІ сессии РЕШИЛ:

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015 - 2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 шілдедегі № ХХХІІІ-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 3266 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабынының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудандық маслихат депутаттарының бастамашылығымен, V шақырылған аудандық мәслихаттың кезектен тыс ХХХІІІ сессиясына ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3093, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 5 марта 2015 года) следующие изменения:
приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по бюджету, финансам, экономике, развитии предпринимательства и экологии (О. Жаныкулов).

1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № ХХІХ-1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 3093 тіркелген, 2015 жылы 5 наурыздағы аудандық "Қызылқоға" газетіне жарияланған) шешіміне өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалар осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімді бақылауға алу аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (О. Жанықұлов) жүктелсін.

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии районного маслихата М. Сулейменов
Секретарь районного маслихата Т. Бейскали
Утверждено решением Кызылкогинского районного маслихата от 24 июля 2015 года № ХХХІІІ-1 Приложение 1
Утверждено решением Кызылкогинского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № ХХІХ-1 Приложение 1
Районный бюджет на 2015 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

3. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы: М. Сүлейменов
Аудандық мәслихат хатшысы: Т. Бейсқали
Қызылқоға аудандық мәслихатының 2015 жылғы "24" шілдедегі № ХХХІІІ-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы "25" желтоқсандағы № ХХІХ-1 шешімімен бекітілген 1 қосымша
2015 жылға арналған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

782
464
Отдел образования района (города областного значения)
1762639
003
Общеобразовательное обучение
1643587
006
Дополнительное образование для детей
119052
464
Отдел образования района (города областного значения)
73509
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
19634
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39531
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1570
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
7105
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5669
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1500
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
180131
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5561
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5561
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
172164
004
Программа занятости
88141
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6190
007
Оказание жилищной помощи
1500
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
971
010
Государственная адресная социальная помощь
2000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
17812
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
44598
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6102
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
4850
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
207
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

782
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1762639
003
Жалпы білім беру
1643587
006
Балаларға қосымша білім беру
119052
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
73509
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19634
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39531
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1570
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
7105
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
5669
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1500
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
180131
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5561
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5561
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
172164
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
88141
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6190
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
971
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2000
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
17812
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44598
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
6102
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
4850
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
207
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі