О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 26 марта 2015 года № 254-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 апреля 2015 года № 3168
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 248-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3087, опубликовано 22 января 2015 года в газете "Дендер) следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "5 046 961" заменить цифрами "4 911 398";
цифры "4 384 961" заменить цифрами "4 249 398";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "5 046 961" заменить цифрами "4 959 269";
в подпункте 6) пункта 1:
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифры "32 703" заменить цифрами "80 574";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "47 871";
в пункте 6:
слова " с 1 июля 2015 года оплату труда работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов, в сязи с внедрением новой модели системы оплаты труда" исключить;
в пункте 7:
цифры "363 636" заменить цифрами "145 353";
цифры "11 112" заменить цифрой "0";
цифры "137 508" заменить цифрами "138 208";
слова "(из них: 614 тысяч тенге - на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда);" исключить;
слова "(из них: 4 882 тысяч тенге - на доведение размера оплаты труда до уровня в соответствии с новой моделью системы оплаты труда);" исключить;
цифры "2 610" заменить цифрами "3 385";
цифры "12 692" заменить цифрами "9 721";
пункт 7 дополнить строками следующего содержания:

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 наурыздағы № 254-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 14 сәуірде № 3168 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 248-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3087 санымен енгізілген, 2015 жылы 22 қаңтарда "Дендер" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасындағы:
"5 046 961" деген сандар "4 911 398" деген сандармен ауыстырылсын;
"4 384 961" деген сандар "4 249 398" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасындағы:
"5 046 961" деген сандар "4 959 269" деген сандармен ауыстырылсын;
1-тармақтың 6) тармақшасындағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "32 703" деген сандар "80 574" деген сандармен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" деген сан "47 871" деген сандармен ауыстырылсын;
6-тармақта:
"еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделінің енгізілуіне байланысты 2015 жылғы 1 шілдеден бастап, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"363 636" деген сандар "145 353" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 112 деген сандар "0" деген санымен ауыстырылсын;
"137 508" деген сандар "138 208" деген сандармен ауыстырылсын;
"(оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 614 мың теңге);" деген сөздер алынып тасталсын;
"(оның ішінде еңбекақы жүйесінің жаңа моделінің деңгейіне сәйкес еңбекақы мөлшерін жеткізуге – 4 882 мың теңге);" деген сөздер алынып тасталсын;
"2 610" деген сандар "3 385" деген сандармен ауыстырылсын;
"12 692" деген сандар "9 721" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"3 242 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса";
"1 039 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния";
в пункте 8:
цифры "18 862" заменить цифрами "10 410";
в пункте 10:
цифры "75 938" заменить цифрами "47 453";
цифры "5 400" заменить цифрами "200";
цифры "107 000" заменить цифрами "149 000";
в пункте 11:
цифры "36 182" заменить цифрами "72 364";
пункт 11 дополнить строками следующего содержания:
"25 684 тысяч тенге – на приобретение и доставке учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района";
"10 847 тысяч тенге - на систему электронного обучения "e-learning"";
"6 555 тысяч тенге – на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению";
"3 585 тысяч тенге - фонд оплаты труда привликаемых медицинских работников, консультация и диагностика призывников для прохождения медицинской комиссии";
"2 000 тысяч тенге – на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения";
"6 341 тысяч тенге - на строительство подводящих газопроводных линий, строительство автономной котельной и установка системы отопление детского лагеря "Жас-Оркен" в селе Елтай".
2. Приложения 17 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, малого и среднего предпринимательства, сельского хозяйства, экологии (А. Умиткалиев).

"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға – 3 242 мың теңге";
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға - 1 039 мың теңге";
8-тармақта:
"18 862" деген сандар "10 410" деген сандармен ауыстырылсын;
10-тармақта:
"75 938" деген сандар "47 453" деген сандармен ауыстырылсын;
"5 400" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
"107 000" деген сандар "149 000" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақта:
"36 182" деген сандар "72 364" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақ келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 25 684 мың теңге";
""e-learning" электрондық оқыту жүйесіне – 10 847 мың теңге";
"балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге – 6 555 мың теңге";
"әскерге шақыру кезінде шақырушыларды дәрігерлік комиссиядан өткізу үшін кеңес беру және диагностика жасау мақсатында жұмысқа тартылған дәрігерлердің еңбек ақы қорына – 3 585 мың теңге";
"алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге – 2 000 мың теңге";
"Елтай ауылында орналасқан "Жас-Өркен" балалар лагеріне газ желілерін тарту, дербес жылу қазандығын салу және газ жүйелерін жүргізуге – 6 341 мың теңге".
2. Шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияға жүктелсін (А. Үмітқалиев).