О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 25 декабря 2015 года № 331-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 07 декабря 2015 года № 3380
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2015-2017 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІ сессии районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 265-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3080, опубликовано 5 февраля 2015 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "3 046 244" заменить цифрами "3 012 000";
цифры "1 250 393" заменить цифрами "1 244 137".
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "3 046 244" заменить цифрами "3 012 000"

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 қарашадағы № 331-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 желтоқсанда № 3380 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 24 желтоқсандағы ХХХІ сессиясының № 265-V "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3080 тіркелген, 2015 жылғы 5 ақпанда "Мақат тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"3 046 244" сандары "3 012 000" сандарымен ауыстырылсын;
"1 250 393" сандары "1 244 137 " сандарымен ауыстырылсын.
1 тармақтың 2) тармақшасында:
"3 046 244" сандары "3 012 000" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложения № 1, № 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям № 1, № 2 к настоящему решению.
3. Указанное решение дополнить приложением № 6 согласно приложению № 3 к данному решению.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Д. Алтаева) районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности.

2. Көрсетілген шешімнің № 1, № 4 қосымшалар осы шешімнің № 1, № 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Көрсетілген шешім осы шешімнің № 3 қосымшасына сәйкес № 6 қосымшамен толықтырылсын.
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау аудандық мәслихаттың бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану, табиғатты қорғау және заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Д. Алтаева) жүктелсін.