О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Шымкента от 22 января 2015 года № 103 "Об организации общественных работ на 2015 год"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2015 года № 621. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 мая 2015 года № 3187. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и пунктом 8 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Шымкента от 22 января 2015 года № 103 "Об организации общественных работ на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3017, опубликовано 20 февраля 2015 года в газете "Панорама Шымкента") следующие изменения и дополнения:
в приложении "Перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы в 2015 году, виды, объемы общественных работ и источники их финансирования", утвержденныхуказанным постановлением:
строку, порядковый номер 2 изложить в следующей редакции:
"
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Аль-Фарабийского района города Шымкента"
130
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы по району 120000 квадратных метров, технические работы по обработке различной документации 2500 документов
Городской бюджет
";
строку, порядковый номер 3 изложить в следующей редакции:
"
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Енбекшинского района города Шымкента"

"2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 103 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 29 сәуірдегі № 621 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 мамырда № 3187 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейiн қолданыста болды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекiтiлген қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру ережесiнiң 8-тармғына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 103 "2015 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3017 тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "2015 жылы қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және олардың қаржыландырудың көздері" қосымшада:
реттік нөмірі 2 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
2
"Шымкент қаласының Әл-Фараби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
130
Көріктендіру, көгаландыру, санитарлық-тазалық жұмыстары 120000 шаршы метр, әр түрлі құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргізуде көмек көрсету 2500 құжат
Қалалық бюджет
";
реттік нөмірі 3 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
3
"Шымкент қаласы Еңбекші ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

100
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы по району 20660 гектар, технические работы по обработке различной документации 1500 документов
Городской бюджет
";
строку, порядковый номер 4 изложить в следующей редакции:
"
4
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ города Шымкента"
10
Технические работы по обработке различной документации, курьерская работа 12000 документов
Городской бюджет
";
строку, порядковый номер 24 изложить в следующей редакции:
"
24
Благотворительный общественный фонд "Защита детей от СПИДа"
50
Технические работы по обработке различной документации 5000 документов.
Городской бюджет
";
дополнить строками, порядковые номера 37, 38 следующего содержания:
"
37
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратауского района города Шымкента"
120
Благоустройство, озеленение, санитарно-очистительные работы по району 120000 гектар, технические работы по обработке различной документации 2500 документов
Городской бюджет
38
Южно-Казахстанская областная прокуратура
15
Технические работы по обработке различной документации 5000 документов
Городской бюджет
2. Исполнение настоящего постановления возложить на отдел занятости и социальных программ города Шымкента /Байгонов Ж.Ш./
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Курманбекову Г.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Д.Сатыбалды

100
Көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық-тазалық жұмыстары 20660 гектар, әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 1500 құжат
Қалалық бюджет
";
реттік нөмірі 4 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
4
"Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
10
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету, курьерлік жұмыстар 12000 құжат
Қалалық бюджет
";
реттік нөмірі 24 жолы мынадай редакцияда жазылсын:
"
24
"ЖҚТБ-нен балаларды қорғау" қайырымдылық қоғамдық қоры
50
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 5000 құжат
Қалалық бюджет
";
мынадай мазмұндағы, реттік нөмірлері 37, 38 жолдарымен толықтырылсын:
"
37
"Шымкент қаласы Қаратау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
120
Көріктендіру, көгалдандыру, санитарлық -тазалық жұмыстары 120000 гектар, әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 2500 құжат
Қалалық бюджет
38
Оңтүстік Қазақстан облысының прокуратурасы
15
Әртүрлi құжаттарды өңдеу бойынша техникалық жұмыстарды жүргiзуге көмек көрсету 5000 құжат
Қалалық бюджет
".
2. Осы қаулының орындалуын жүзеге асыру Шымкент қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөліміне /Ж.Ш.Байғонов/ жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Г.М.Құрманбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Д.Сатыбалды