О внесении изменений и дополнений в решение акима города Шымкент № 7 от 25 февраля 2015 года "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент"
Решение акима города Шымкент Южно-Казахстанской области от 2 октября 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 7 октября 2015 года № 3355. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14 ноября 2018 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима города Шымкент от 14.11.2018 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 1, 2 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан" от 28 сентября 1995 года аким города Шымкент РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Шымкент от 25 февраля 2015 года № 7 "Об образовании избирательных участков на территории города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3062, опубликовано в газете "Панорама Шымкента" 3 марта 2015 года за № 9-10) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению изменить центры и границы избирательных участков №№ 2, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 21, 56, 66, 75, 76, 77, 113, 128, 131, 136, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 153, 156, 157, 159, 160, 583, 584, 604, 627, 630, 632, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 654, 655, 830, 935, 937, 938, 981, 984, 985, 1016, 1017, 1018, 1033, 1034, 1035, 1037, 1038 согласно приложения 1 к настоящему решению;
дополнить приложение к решению согласно приложения 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким города Г.Абдрахимов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Шымкентской городской
избирательной комиссии
Е.Бектурганов
"2" октября 2015 года
Приложение 1 к решению
акима города Шымкент
№ 1 от 2 октября 2015 года
Избирательный участок № 2
Центр - Детский сад № 106 "Ердаулет", 18 микрорайон, без номера.
18 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64.
Избирательный участок № 5
Центр – Кафе "Гульбахор", проспект Жибек-жолы, № 115а.
Проспект Жибек жолы нечетная сторона №№ 67-125, микрорайон "Улагат": дома улицы Айдын, улицы Баянды, улицы Едил, улицы Улар, улицы Алаш, улицы Д.Сарсенбаева, улицы Алтын кум, улицы Балбулак, улицы Майбулак, улицы Аксарай, улицы Зангар, улицы Нур, улицы Тамаша, улицы Тулпар, улицы Е.Спатаева до канала.
Избирательный участок № 7
Центр – Дополнительный корпус средней школы № 85, микрорайон "Мирас", проспект Жибек жолы, без номера.

"Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 қазандағы № 1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 қазанда № 3355 болып тіркелді. Күші жойылды - Шымкент қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 қарашадағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күшi жойылды - Шымкент қаласы әкiмiнiң 14.11.2018 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабы 1, 2 тармақтарына сәйкес, Шымкент қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қаласы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы № 7 "Шымкент қаласының аумағындағы сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3062 тіркелген, "Шымкент келбеті" газетінде 2015 жылдың 3 наурызында № 9-10 санында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
шешімнің қосымшасындағы №№ 2, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 21, 56, 66, 75, 76, 77, 113, 128, 131, 136, 139, 141, 143, 144, 145, 146, 148, 153, 156, 157, 159, 160, 583, 584, 604, 627, 630, 632, 646, 647, 648, 649, 650, 651, 652, 654, 655, 830, 935, 937, 938, 981, 984, 985, 1016, 1017, 1018, 1033, 1034, 1035, 1037, 1038 сайлау учаскелерінің орталықтары мен шекаралары осы шешімнің
1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
шешімнің қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес толықтырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов
"КЕЛІСІЛДІ"
Шымкент қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы
Е.Бектұрғанов
"2" қазан 2015 жыл
Шымкент қаласы әкімінің
2015 жылғы 2 қазандағы
№ 1 шешіміне 1 қосымша
№ 2 сайлау учаскесі
Орталығы – № 106 "Ердәулет" балабақшасы, 18 шағынауданы, нөмірсіз.
18 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 12, 46, 47, 51, 52, 53, 57, 58, 59, 62, 64.
№ 5 сайлау учаскесі
Орталығы – "Гульбахор" кафесі, Жібек жолы даңғылы, № 115а.
Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№67-125, "Ұлағат" шағынауданы: Айдын көшесі, Баянды көшесі, Еділ көшесі, Ұлар көшесі, Алаш көшесі, Д.Сәрсенбаев көшесі, Алтын құм көшесі, Балбұлақ көшесі, Майбұлақ көшесі, Ақсарай көшесі, Заңғар көшесі, Нұр көшесі, Тамаша көшесі, Тұлпар көшесі, Е.Спатаев көшесі каналға дейінгі үйлер.
№ 7 сайлау учаскесі
Орталығы - № 85 орта мектептің қосымша корпусы, "Мирас" шағынауданы, Жібек-жолы даңғылы, нөмірсіз.

В участок входит микрорайон "Шапагат" полностью, улица Достык №№ 1-26, проспект Жибек жолы четная сторона №№ 80-136, улица Х.Пазикова четная сторона, микрорайон "Мирас": дома улицы Арна, улицы Жана жол, улицы Гулистан, улицы Мартобе, улицы Ушкын, улицы Лашын, улицы Алгабас, улицы Жупарлы, улицы Жемисти, улицы Мамыр, улицы Маусым, улицы Ата Зан, улицы Ажарлы, улицы Дербес, улицы Маятас, улицы Балды су, улицы Тулпар и по левой стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Х.Пазикова.
Избирательный участок № 9
Центр - Детский сад № 71 им. К.Казиева, микрорайон "Север", без номера.
Микрорайон "Север" №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 и начиная от многоэтажного дома № 62 микрорайона "Север" частные дома по нечетной стороне улицы Х.Пазикова до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы Ж.Шаяхметова и по четной стороне улицы Ж.Шаяхметова до перекрестка улицы О.Жанибекова.
Избирательный участок № 10
Центр - Средняя школа № 46, микрорайон "Север", № 6.
Микрорайон "Север" №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Избирательный участок № 11
Центр - Средняя школа № 24, 15 микрорайон, без номера.
15 микрорайон №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, проспект Жибек жолы №№ 1, 2, 3, 43, улица С.Жандосова № 14.
Избирательный участок № 12
Центр - Средняя школа № 39, 16 микрорайон, без номера.
16 микрорайон №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
Избирательный участок № 14
Центр - Детский сад № 48 "Береке", микрорайон "Восток", без номера.
Микрорайон "Восток" №№ 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 33, 37, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, а также нечетная сторона частных домов по улице Х.Пазикова, находящихся на стороне микрорайона "Восток".
Избирательный участок № 16
Центр – Детский сад № 73 "Айжан", 16 микрорайон, № 3а.
16 микрорайон № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 38, 39, 44.
Избирательный участок № 18
Центр – Детский сад № 32 "Еркин", 16 микрорайон, без номера.
17 микрорайон №№ 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18,19, 20, 21, 22, 25, улица К.Жандарбекова № 7а.
Избирательный участок № 21
Центр - Городская поликлиника № 5, улица Сайрамская, без номера.
Улица Ш.Уалиханова №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 229, 229а, 231, 231а, 231б, 233, 233а, улица Сайрамская № 235, проспект Жибек жолы №№ 50, 54, 56.
Избирательный участок № 56
Центр – Областной театр оперы и балета, улица А.Аскарова, № 45.

Учаскеге "Шапағат" шағынауданы толығымен, Достық көшесі №№ 1-26, Жібек жолы даңғылы жұп жағы №№ 80-136, Х.Пазиков көшесі жұп жағы, "Мирас" шағынауданындағы Арна көшесі, Жаңа жол көшесі, Гүлістан көшесі, Мәртөбе көшесі, Ұшқын көшесі, Лашын көшесі, Алғабас көшесі, Жұпарлы көшесі, Жемісті көшесі, Мамыр көшесі, Маусым көшесі, Ата Заң көшесі, Ажарлы көшесі, Дербес көшесі, Маятас көшесі, Балды су көшесі, Тұлпар көшесінің үйлері және Ұ.Арғынбеков көшесінің сол жағын бойлай Х.Пазиков көшесіне дейінгі үйлері кіреді.
№ 9 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 Қ.Қазиев атындағы балабақша, "Теріскей" шағынауданы, нөмірсіз.
"Теріскей" шағынауданы №№ 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 және № 62 көпқабатты үйден бастап Х.Пазиков көшесінің тақ жағын бойлай Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Ж.Шаяхметов көшесіне дейін, Ж.Шаяхметов көшесінің жұп жағымен Ө.Жәнібеков көшесінің қиылысына дейін орналасқан жекеменшік үйлер.
№ 10 сайлау учаскесі
Орталығы - № 46 орта мектеп, "Теріскей" шағынауданы, № 6.
"Теріскей" шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
№ 11 сайлау учаскесі
Орталығы - № 24 орта мектеп, 15 шағынауданы, нөмірсіз.
15 шағынауданы №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Жібек жолы даңғылы №№ 1, 2, 3, 43, С.Жандосов көшесі № 14.
№ 12 cайлау учаскесі
Орталығы - № 39 орта мектеп, 16 шағынауданы, нөмірсіз.
16 шағынауданы №№ 1, 2, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 34, 37, 40, 41, 42, 42а, 43, 43а, 48, 54.
№ 14 сайлау учаскесі
Орталығы - № 48 "Береке" балабақшасы, "Күншығыс" шағынауданы, нөмірсіз.
"Күншығыс" шағынауданы №№ 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 12, 13, 33, 37, 106, 107, 107а, 108, 108а, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 және Х.Пазиков көшесінің "Күншығыс" шағынауданы тұсындағы тақ жағындағы жекеменшік үйлер.
№ 16 сайлау учаскесі
Орталығы - № 73 "Айжан" балабақшасы, 16 шағынауданы, № 3а.
16 шағынауданы №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 31, 32, 33, 38, 39, 44.
№ 18 сайлау учаскесі
Орталығы - № 32 "Еркін" балабақшасы, 16 шағынауданы, нөмірсіз.
17 шағынауданы №№ 2а, 3а, 4а, 5а, 5б, 6а, 8а, 9, 10а, 11а, 12а, 13а, 14а, 15а, 16а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 25, Қ.Жандарбеков көшесі № 7а.
№ 21 сайлау учаскесі
Орталығы - № 5 қалалық емхана, Сайрам көшесі, нөмірсіз.
Ш.Уәлиханов көшесі №№ 219а, 219б, 223в, 223г, 225, 225а, 225б, 227, 229, 229а, 231, 231а, 231б, 233, 233а, Сайрам көшесі № 235, Жібек жолы даңғылы №№ 50, 54, 56.
№ 56 сайлау учаскесі
Орталығы – Облыстық опера және балет театры, А.Асқаров көшесі, № 45.

Проспект Республики №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, улица А.Аскарова №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, улица Пролетарская частные дома №№ 1-12, улица Кен кешу частные дома №№ 1-35, 37, улица А.Мангельдина частные дома №№ 1-16, улица Ш.Оспанова частные дома №№ 1-23, улица Н.Байтленова частные дома №№ 1-14, улица Ф.Уркумбаева частные дома №№ 1-26, улица Енбекши частные дома №№ 1-79, улица Колхозная частные дома №№ 1-35, проезд Колхозный частные дома №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19, улица Х.Мамытова частные дома №№ 1-62, проезд Х.Мамытова частные дома №№ 1, 2, 2а, улица Кавалерийская нечетная сторона частные дома №№ 41-61.
Избирательный участок № 66
Центр – Средняя школа № 86, микрорайон "Казгурт", улица Акжар, без номера.
Микрорайон "Казгурт: улица Акжар №№ 1-132, улица Баянаул №№ 1-205, улица М.Габдуллина №№ 1-104, улица М.Толебаева №№ 1-106, улица Кызыл кум №№ 1-111, улица Бакытты №№ 1-78, улица С.Муканова №№ 1-136, улица Г.Мусрепова №№ 1-120, улица Орал №№ 1-110, улица Богенбай батыра №№ 1-136, улица Биржан сала №№ 1-98, улица К.Жандарбекова №№ 1-62, улица Н.Ондасынова №№ 1-98, улица Сураншы батыра №№ 1-47, улица Ш.Айманова №№ 1-80, улица Каратас №№ 1-70, улица А.Жубанова №№ 1-56, улица К.Байсеитовой №№ 1-56, улица Жулдыз №№ 31-60.
Избирательный участок № 75
Центр - Средняя школа № 58, микрорайон "Кайтпас", улица Ы.Алтынсарина, без номера.
Микрорайон "Кайтпас": улица Алматы №№ 1-35, улица Кахармана №№ 1-119, улица Ы.Алтынсарина нечетная сторона №№ 1-23, улица Ш.Алиева №№ 1-36, улица С.Алибекова №№ 1-87, улица С.Амирбекова №№ 1-87, улица М.Жамауова №№ 1-92, улица Жас канат №№ 1-30, улица А.Жумабекова №№ 1-60, улица Коркем №№ 1-28, улица Ш.Кошерова №№ 1-74, улица Б. Момышулы №№ 1-48, улица Наурыз №№ 1-65, улица Нурмекен №№ 1-78, улица А.Тузелбаева №№ 1-36, улица Туран №№ 1-12 и дома без номеров, улица Ш.Уалиханова №№ 1-82, улица Шымыр №№ 1-60, улица Т.Рысқулова №№ 1-25, улица Арыстанбай №№ 1-17, улица Ж.Акбаева №№ 1-23, улица Ипподром №№ 1-24, улица Атамекен №№ 1-35, Академгородок 58 домов, улица Болашак №№ 1-35, улица Сарыжайлау №№ 1-45, улица Акжелкен №№ 1-36, улица Алтай №№ 1-43, улица Медеу №№ 1-32.
Избирательный участок № 76
Центр - Средняя школа № 59, микрорайон "Акжайык", улица Сырым батыра, № 50.
Микрорайон "Акжайык": улица Сырым батыра №№ 1-170, улица Байысбай ата №№ 1-80, улица Козыбая №№ 81-130, улица Н.Оналбаева №№ 1-80, улица Шойман ажи №№ 81-140, улица А.Едилбаева четная сторона №№ 2-116, улица Жасасын №№ 1-12, улица Бердеша №№ 1-17, улица Карьерная №№ 1-25, улица Б.Искакова №№ 1-26, улица С.Исахова №№ 1-36, улица С.Серикбаева №№ 1-18, улица Омирзакова №№ 1-18, улица Косай баба №№ 1-25, улица Р.Айдапкелова №№ 1-33, улица Карабура аулие №№ 1-34, улица А.Арипова №№ 1-26, улица Изен №№ 1-32, улица Баганалы №№ 1-12, улица Балбырауын №№ 1-15, улица Бетеге №№ 1-13, улица Аулиетас №№ 1-24, улица Молшылык №№ 1-17, улица Жусан №№ 1-45, улица Байкара №№ 1-14, улица Кыргызбая дома без номеров.
Избирательный участок № 77
Центр - Средняя школа № 57, микрорайон "Бозарык", улица Свободы, без номера.

Республика даңғылы №№ 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20а, 20б, 20в, А.Асқаров көшесі №№ 29, 39, 39а, 39б, 39в, 41, 41а, 43, 43а, Пролетар көшесі №№ 1-12 жекеменшік үйлер, Кен кешу көшесі №№ 1-35, 37 жекеменшік үйлер, Ә.Мангелдин көшесі №№ 1-16 жекеменшік үйлер, Ш.Оспанов көшесі №№ 1-23 жекеменшік үйлер, Н.Байтіленов көшесі №№ 1-14 жекеменшік үйлер, Ф.Үркімбаев көшесі №№ 1-26 жекеменшік үйлер, Еңбекші көшесі №№ 1-79 жекеменшік үйлер, Колхоз көшесі №№ 1-35 жекеменшік үйлер, Колхоз өткелі №№ 3, 4, 5, 6, 13, 15, 17, 19 жекеменшік үйлер, Х.Мамытов көшесі №№ 1-62 жекеменшік үйлер, Х.Мамытов өткелі №№ 1, 2, 2а жекеменшік үйлер, Кавалерия көшесі тақ жағы №№ 41-61 жекеменшік үйлер.
№ 66 сайлау учаскесі
Орталығы - № 86 орта мектеп, "Қазығұрт" шағынауданы, Ақжар көшесі, нөмірсіз.
"Қазығұрт" шағынауданы: Ақжар көшесі №№ 1-132, Баянауыл көшесі №№ 1-205, М.Ғабдуллин көшесі №№ 1-104, М.Төлебаев көшесі №№ 1-106, Қызылқұм көшесі №№ 1-111, Бақытты көшесі №№ 1-78, С.Мұқанов көшесі №№ 1-136, Ғ.Мүсірепов көшесі №№ 1-120, Орал көшесі №№ 1-110, Бөгенбай батыр көшесі №№ 1-136, Біржан сал көшесі №№ 1-98, К.Жандарбеков көшесі №№ 1-62, Н.Ондасынов көшесі №№ 1-98, Сұраншы батыр көшесі №№ 1-47, Ш.Айманов көшесі №№ 1-80, Қаратас көшесі №№ 1-70, А.Жұбанов көшесі №№ 1-56, К.Байсеитова көшесі №№ 1-56, Жұлдыз көшесі №№ 31-60.
№ 75 сайлау учаскесі
Орталығы - № 58 орта мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, нөмірсіз.
"Қайтпас" шағынауданы: Алматы көшесі №№ 1-35, Қаһарман көшесі №№ 1-119, Ы.Алтынсарин көшесі тақ жағы №№ 1-23, Ш.Алиев көшесі №№ 1-36, С.Әлібеков көшесі №№ 1-87, С.Әмірбеков көшесі №№ 1-87, М.Жамауов көшесі №№ 1-92, Жас қанат көшесі №№ 1-30, А.Жұмабекова көшесі №№ 1-60, Көркем көшесі №№ 1-28, Ш.Көшеров көшесі №№ 1-74, Б.Момышұлы көшесі №№ 1-48, Наурыз көшесі №№ 1-65, Нұрмекен көшесі №№ 1-78, Ә.Түзелбаев көшесі №№ 1-36, Тұран көшесі №№ 1-12 және нөмірсіз үйлер, Ш.Уалиханов көшесі №№ 1-82, Шымыр көшесі №№ 1-60, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-25, Арыстанбай көшесі №№ 1-17, Ж.Ақбаев көшесі №№ 1-23, Ипподром көшесі №№ 1-24, Атамекен көшесі №№ 1-35, Академқалашығы 58 үй, Болашақ көшесі №№ 1-35, Сарыжайлау көшесі №№ 1-45, Ақжелкен көшесі №№ 1-36, Алтай көшесі №№ 1-43, Медеу көшесі №№ 1-32.
№ 76 сайлау учаскесі
Орталығы - № 59 орта мектеп, "Ақжайық" шағынауданы, Сырым батыр көшесі, № 50.
"Ақжайық" шағынауданы: Сырым батыр көшесі №№ 1-170, Байысбай ата көшесі №№ 1-80, Қозыбай көшесі №№ 81-130, Н.Оңалбаев көшесі №№ 1-80, Шойман әжі көшесі №№ 81-140, Ә.Еділбаев көшесі жұп жағы №№ 2-116, Жасасын көшесі №№ 1-12, Бердеш көшесі №№ 1-17, Карьерная көшесі №№ 1-25, Б.Искаков көшесі №№ 1-26, С.Исахов көшесі №№ 1-36, С.Серікбаев көшесі №№ 1-18, Өмірзақов көшесі №№ 1-18, Қосай баба көшесі №№ 1-25, Р.Айдапкелов көшесі №№ 1-33, Қарабура әулие көшесі №№ 1-34, А.Арипов көшесі №№ 1-26, Изен көшесі №№ 1-32, Бағаналы көшесі №№ 1-12, Балбырауын көшесі №№ 1-15, Бетеге көшесі №№ 1-13, Әулиетас көшесі №№ 1-24, Молшылық көшесі №№ 1-17, Жусан көшесі №№ 1-45, Байқара көшесі №№ 1-14, Қырғызбай көшесі нөмірсіз үйлер.
№ 77 сайлау учаскесі
Орталығы - № 57 орта мектеп, "Бозарық" шағынауданы, Свобода көшесі, нөмірсіз.

Микрорайон "Бозарык": улица Актерек №№ 1-25, улица Узбекская №№ 1-55, улица Свободы №№ 1-55, улица Манкент №№ 1-50, улица Мельничная №№ 1-20, улица Шадиабад №№ 1-30, улица Енбек №№ 1-55, улица Уста Махамат №№ 1-55, улица Ыкылас №№ 1-40, улица Улагат №№ 1-50 и дома 5 улиц без наименований.
Избирательный участок № 113
Центр – Администрация рынка "Самал", микрорайон "Самал-1", улица Т.Рыскулова, № 162.
Проспект Б.Момышулы четная сторона №№ 68-154, улица Керимше четная сторона №№ 62-106, улица Бейбарыс султана №№ 3-86, улица Шиели №№ 1-59, улица Алмалы №№ 2-64, улица Шабдалы №№ 1-84, улица Жангакты №№ 1-95, улица А.Мересьева №№ 2-28, улица Кашурникова №№ 15-100, улица М.Жалиля №№ 1-86, улица Черкасова №№ 1-86, улица С.Юллаева №№ 4-85, улица Постышева нечетная сторона №№ 3-91, улица Шардаринская №№ 1-18, улица Железникова №№ 1-27.
Избирательный участок № 128
Центр – Средняя школа № 87, микрорайон "Самал-3", улица У.Аргынбекова, без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Казына №№ 1-35, улица Озекти №№ 1-38, улица Атасу №№ 1-40, Алтын гасыр №№ 1-32, улица Ырысбак №№ 1-32, улица Нуршуак №№ 1-32, улица О.Малхарова №№ 1-34, улица Игилик №№ 1-32, улица Ерулик №№ 1-34, улица Егеменди ел №№ 1-34, улица Дархан №№ 1-30, улица Сарыозек №№ 1-30, улица Арайтан №№ 1-32, улица Б.Дауылбаева №№ 1-30, улица Манас №№ 1-36, улица Жасдаурен №№ 1-34, улица Б.Саттарханова №№ 1-36, улица К.Кайсенова №№ 1-32, улица Отырар №№ 1-32, улица Ештай ата №№ 1-32, улица Шорабека №№ 1-34, улица Оскенбая №№ 1-38, улица Тамшы булак №№ 1-34.
Избирательный участок № 131
Центр - Средняя школа № 89, микрорайон "Асар", без номера.
В участок входят участки № 3, № 5, № 6 микрорайона "Асар" и микрорайон "Тұран" полностью.
Избирательный участок № 136
Центр - Южно-Казахстанский гуманитарный институт имени М.Сапарбаева, улица Мадели кожа, № 137.
Улица С.Азима нечетная сторона №№ 87-113, четная сторона №№ 120-148, улица Акпан батыра №№ 94-175, улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 102-158, проезд Бахчевой №№ 1-26, проезд Дружбы народов нечетная сторона №№ 35-47, четная сторона №№ 40-52, улица Т.Тажибаева нечетная сторона №№ 141-165, четная сторона №№ 146-176, улица А.Верещагина нечетная сторона №№ 75-101, четная сторона №№ 88-110, улица С.Жандосова №№ 61-71, а также двухэтажные дома №№ 63, 65, 67, 69, проезд Защитный нечетная сторона №№ 3-17, четная сторона №№ 2-26, проезд А.Биримжанова нечетная сторона №№ 43-57, четная сторона №№ 50-62, улица С.Асанова №№ 88-104, улица А.Сасбукаева №№ 94-147 и дома барачного типа №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г, улица Ш.Уалиханова №№ 102-185, улица Плодовая №№ 6, 8, улица М.Шолохова нечетная сторона №№ 117-149а, четная сторона №№ 130-164, проспект Жибек жолы частные дома №№ 93, 106, 107, 108, 112, улица Перова №№ 80-119, улица М.Маметовой №№ 103-143, улица Молодая гвардия №№ 106-135, улица К.Циолковского №№ 90-125, улица Мадели кожа №№ 128-166, улица М.Сапарбаева нечетная сторона №№ 93-143.
Избирательный участок № 139

"Бозарық" шағынауданы: Ақтерек көшесі №№ 1-25, Өзбек көшесі №№ 1-55, Свобода көшесі №№ 1-55, Манкент көшесі №№ 1-50, Мельничная көшесі №№ 1-20, Шадиабад көшесі №№ 1-30, Еңбек көшесі №№ 1-55, Уста Махамат көшесі №№ 1-55, Ықылас көшесі №№ 1-40, Ұлағат көшесі №№ 1-50 және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 113 сайлау учаскесі
Орталығы – "Самал" базарының әкімшілігі, "Самал-1" шағынауданы, Т.Рысқұлов көшесі, № 162.
Б.Момышұлы даңғылы жұп жағы №№ 68-154, Керімше көшесі жұп жағы №№ 62-106, Бейбарыс сұлтан көшесі №№ 3-86, Шиелі көшесі №№ 1-59, Алмалы көшесі №№ 2-64, Шабдалы көшесі №№ 1-84, Жаңғақты көшесі №№ 1-95, А.Мересьев көшесі №№ 2-28, Кашурников көшесі №№ 15-100, М.Жалил көшесі №№ 1-86, Черкасов көшесі №№ 1-86, С.Юллаев көшесі №№ 4-85, Постышев көшесі тақ жағы №№ 3-91, Шардара көшесі №№ 1-18, Железников көшесі №№ 1-27.
№ 128 сайлау учаскесі
Орталығы - № 87 орта мектеп, "Самал-3" шағынауданы, Ұ.Арғынбеков көшесі, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Қазына көшесі №№ 1-35, Өзекті көшесі №№ 1-38, Атасу көшесі №№ 1-40, Алтын ғасыр көшесі №№ 1-32, Ырысбақ көшесі №№ 1-32, Нұршуақ көшесі №№ 1-32, О.Малхаров көшесі №№ 1-34, Игілік көшесі №№ 1-32, Ерулік көшесі №№ 1-34, Егеменді көшесі №№ 1-34, Дархан көшесі №№ 1-30, Сарыөзек көшесі №№ 1-30, Арайтаң көшесі №№ 1-32, Б.Дауылбаев көшесі №№ 1-30, Манас көшесі №№ 1-36, Жасдәурен көшесі №№ 1-34, Б.Саттарханов көшесі №№ 1-36, Қ.Қайсенов көшесі №№ 1-32, Отырар көшесі №№ 1-32, Ештай ата көшесі №№ 1-32, Шорабек көшесі №№ 1-34, Өскенбай көшесі №№ 1-38, Тамшы бұлақ көшесі №№ 1-34.
№ 131 сайлау учаскесі
Орталығы - № 89 орта мектеп, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Асар" шағынауданы № 3, № 5, № 6 учаскелері және "Тұран" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 136 сайлау учаскесі
Орталығы - М.Сапарбаев атындағы Оңтүстік Қазақстан гуманитарлық институты, Мәделі қожа көшесі, № 137.
С.Әзім көшесі тақ жағы №№ 87-113, жұп жағы №№ 120-148, Ақпан батыр көшесі №№ 94-175, Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 102-158, Бахчевой өткелі №№ 1-26, Халықтар Достығы өткелі тақ жағы №№ 35-47, жұп жағы №№ 40-52, Т.Тәжібаев көшесі тақ жағы №№ 141-165, жұп жағы №№ 146-176, А.Верещагин көшесі тақ жағы №№ 75-101, жұп жағы №№ 88-110, С.Жандосов көшесі №№ 61-71 және №№ 63, 65, 67, 69 екі қабатты үйлер, Защитный өткелі тақ жағы №№ 3-17, жұп жағы №№ 2-26, А.Бірімжанов өткелі тақ жағы №№ 43-57, жұп жағы №№ 50-62, С.Асанов көшесі №№ 88-104, Ә.Сасбұқаев көшесі №№ 94-147 және №№ 110, 110а, 110б, 110в, 110г, 112а, 112б, 112в, 112г, 114а, 114б, 114в, 114г, 116а, 116б, 116в, 116г жаппа үйлер, Ш.Уәлиханов көшесі №№ 102-185, Плодовая көшесі №№ 6, 8, М.Шолохов көшесі тақ жағы №№ 117-149а, жұп жағы №№ 130-164, Жібек жолы даңғылы №№ 93, 106, 107, 108, 112 жекеменшік үйлер, Перов көшесі №№ 80-119, М.Мәметова көшесі №№ 103-143, Жас гвардияшылар көшесі №№ 106-135, К.Циолковский көшесі №№ 90-125, Мәделі қожа көшесі №№ 128-166, М.Сапарбаев көшесі тақ жағы №№ 93-143.
№ 139 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 12, улица Казанкап акына, № 22.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 60-90, улица А.Жилкишиева четная сторона №№ 92-160, улица Сайрамская нечетная сторона №№ 1-81а, улица В.Безделева дома барачного типа №№ 4-104, №№ 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 и многоэтажные дома №№ 4, 111, улица Орынбай акына четная сторона №№ 6-82а, нечетная сторона №№ 31-49б, тупик Орынбай ақына №№ 49/1, 49а, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 157-267, четная сторона №№ 286-308, улица Елшибек батыра нечетная сторона №№ 39-71, четная сторона №№ 44-74, улица Казанкап акына нечетная сторона №№ 25-71, четная сторона №№ 54-56, улица Жанкожа батыра нечетная сторона №№ 23-57, четная сторона №№ 34-62, улица Кара су нечетная сторона №№ 3-71, четная сторона №№2-74, улица Ак су нечетная сторона №№ 3-85, четная сторона №№ 4-74, улица Манкентская нечетная сторона №№ 1-77, четная сторона №№ 4-76, улица Бекет батыра нечетная сторона №№ 125б-235, четная сторона №№ 142-264, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 155-239, четная сторона №№ 192-264, улица Караменде батыра нечетная сторона №№ 29-81, четная сторона №№ 40-88, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 229-247, четная сторона №№ 246-260а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 333-357, четная сторона №№ 304/4-312, проезд И.Мичурина нечетная сторона №№ 37-63, четная сторона №№ 42-60, проезд Ф.Шопена нечетная сторона №№ 3-79а, четная сторона №№ 2-72а, улица Алаколь дома барачного типа №№ 46-50.
Избирательный участок № 141
Центр – Шымкентский городской роддом № 2, улица Ж.Алдиярова, № 60.
Улица Бекет батыра четная сторона №№ 108-142, улица М.Сматлаева №№ 39-75, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 121-155, четная сторона №№ 180-286, улица Орынбай акына нечетная сторона №№ 9-31, улица Туркестанская №№ 209-331, улица О.Жолдасбекова №№ 2-28, улица Караменде батыра №№ 1-30, проезд Челюскинцев №№ 16-72, улица Майлы кожа №№ 127–244, улица Ф.Достоевского №№ 45-146, улица Ж.Аймаутова №№ 43-73, улица Елшибек батыра №№ 32-42, улица Жанкожа батыра №№ 11-25.
Избирательный участок № 143
Центр - Колледж № 2, улица Ж.Алдиярова, № 38.
Улица Ж.Адырбекова четная сторона №№ 8-16 улица Ж.Аймаутова четная сторона №№ 16-40, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 7-19, улица Акпан батыра №№ 1-13, улица Ж.Алдиярова нечетная сторона №№ 1-77, четная сторона №№ 38-58, улица В.Безделева нечетная сторона №№ 3-19, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 17-35, проезд Жидели №№ 3-24, улица О.Жолдасбекова №№ 1-15, проезд Уштобе №№ 1-16, улица И.Крылова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 2-30, улица Майлы Кожа нечетная сторона №№ 67-141, четная сторона №№ 82-148, 148а, улица М.Салтыкова-Щедрина №№ 1-62, проспект Тауке хана четная сторона №№ 128-170, улица А.Сасбукаева четная сторона №№ 2-22, улица Ж.Сулейменова нечетная сторона №№ 3-19, четная сторона №№ 4-16, улица Туркестанская четная сторона №№ 54-210, нечетная сторона №№ 153-207, улица Тяжева №№ 3-22, улица Ж.Нурымова нечетная сторона №№ 1-109, четная сторона №№ 2-42, улица К.Аблязимова нечетная сторона № 7-23, четная сторона №№ 2-28, улица М.Достоевского четная сторона №№ 8-54, нечетная сторона №№ 9-51, улица Челюскинцев нечетная сторона № 1-13/2, четная сторона №№ 2-10, улица Колшик №№ 3-12, дома №№ 2, 4, 6, 8 и 12 частных домов без номеров на территории колледжа № 2.
Избирательный участок № 144
Центр - Алматинский колледж экономики и статистики, улица Ж.Алдиярова, № 10.

Орталығы - № 12 орта мектеп, Қазанқап ақын көшесі, № 22.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 60-90, Ә.Жылқышиев көшесі жұп жағы №№ 92-160, Сайрам көшесі тақ жағы №№ 1-81а, В.Безделев көшесі №№ 4-104, №№ 105, 107/1, 107/2, 107/3, 107/4, 109/1, 109/2, 109/3, 109/4, 113/1, 113/2 жаппа және көп қабатты №№ 4, 111 үйлер, Орынбай ақын көшесі жұп жағы №№ 6-82а, тақ жағы №№ 31-49б, Орынбай ақын тұйығы №№ 49/1, 49а, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 157-267, жұп жағы №№ 286-308, Елшібек батыр көшесі тақ жағы №№ 39-71, жұп жағы №№ 44-74, Қазанқап ақын көшесі тақ жағы №№ 25-71, жұп жағы №№ 54-56, Жанқожа батыр көшесі тақ жағы №№ 23-57, жұп жағы №№ 34-62, Қарасу көшесі тақ жағы №№ 3-71, жұп жағы №№ 2-74, Ақсу көшесі тақ жағы №№ 3-85, жұп жағы №№ 4-74, Манкент көшесі тақ жағы №№ 1-77, жұп жағы №№ 4-76, Бекет батыр көшесі тақ жағы №№ 125б-235, жұп жағы №№ 142-264, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 155-239, жұп жағы №№ 192-264, Қараменде батыр көшесі тақ жағы №№ 29-81, жұп жағы №№ 40-88, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 229-247, жұп жағы №№ 246-260а, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 333-357, жұп жағы №№ 304/4-312, И.Мичурин өткелі тақ жағы №№ 37-63, жұп жағы №№ 42-60, Ф.Шопен өткелі тақ жағы №№ 3-79а, жұп жағы №№ 2-72а, Алакөл көшесі №№ 46-50 жаппа үйлер.
№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент қалалық № 2 перзентханасы, Ж.Алдияров көшесі, № 60.
Бекет батыр көшесі жұп жағы №№ 108-142, М.Сматлаев көшесі №№ 39-75, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 121-155, жұп жағы №№ 180-286, Орынбай ақын көшесі тақ жағы №№ 9-31, Түркістан көшесі №№ 209-331, Ө.Жолдасбеков көшесі №№ 2-28, Қараменде батыр көшесі №№ 1-30, Челюскиндер өткелі №№ 16-72, Майлы қожа көшесі №№ 127–244, Ф.Достоевский көшесі №№ 45-146, Ж.Аймауытов көшесі №№ 43-73, Елшібек батыр көшесі №№ 32-42, Жанқожа батыр көшесі №№ 11-25.
№ 143 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 колледж, Ж.Алдияров көшесі, № 38.
Ж.Адырбеков көшесі жұп жағы №№ 8-16, Ж.Аймауытов көшесі жұп жағы №№ 16-40, Акназар хан көшесі тақ жағы №№ 7-19, Ақпан батыр көшесі №№ 1-13, Ж.Алдияров көшесі тақ жағы №№ 1-77, жұп жағы №№ 38-58, В.Безделев көшесі тақ жағы №№ 3-19, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 17-35, Жиделі өткелі №№ 3-24, Ө.Жолдасбеков көшесі тақ жағы №№ 1-15, Үштөбе өткелі №№ 1-16, И.Крылов көшесі тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 2-30, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 67-141, жұп жағы №№ 82-148, 148а, М.Салтыков-Щедрин көшесі №№ 1-62, Тәуке хан даңғылы жұп жағы №№ 128-170, Ә.Сасбұқаев көшесі жұп жағы №№ 2-22, Ж.Сүлейменов көшесі тақ жағы №№ 3-19, жұп жағы №№ 4-16, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 54-210, тақ жағы №№ 153-207, Тяжев көшесі №№ 3-22, Ж.Нұрымов көшесі тақ жағы №№ 1-109, жұп жағы №№ 2-42, К.Аблязимов көшесі тақ жағы №№ 7-23, жұп жағы №№ 2-28, Ф.Достоевский көшесі жұп жағы №№ 8-54, тақ жағы №№ 9-51, Челюскиндер көшесі тақ жағы №№ 1-13/2, жұп жағы №№ 2-10, Көлшік көшесі №№ 3-12, № 2 колледжінің ауласында орналасқан №№ 2, 4, 6, 8 үйлер және нөмірсіз 12 жекеменшік үйлер.
№ 144 сайлау учаскесі
Орталығы - Алматы экономика және статистика колледжі, Ж.Алдияров көшесі, № 10.

Улица Ж.Адырбекова № 2а, улица Ж.Алдиярова четная сторона №№ 2-42, улица Ж.Аймаутова многоэтажные дома №№ 1, 1а, нечетная сторона №№ 3-31, улица Акназар хана №№ 2-22, улица М.Сматлаева нечетная сторона №№ 1-15, улица Толе би №№ 19-35, улица К.Калтаева №№ 1-34, улица Олжабай батыра №№ 1-15, улица Сарбаздар полностью.
Избирательный участок № 145
Центр - Средняя школа № 2, улица Акназар хана, без номера.
Улица М.Сматлаева четная сторона №№ 2-28, улица Туркестанская четная сторона №№ 212-270, улица Ж.Алдиярова многоэтажные дома нечетная сторона №№ 79-115, четная сторона №№ 62, 64, 66, 66а, 68, улица В.Безделева четная сторона №№ 4-32, нечетная сторона №№ 23-69, улица Казанкап акына №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, улица Акназар хана нечетная сторона №№ 19-35, четная сторона №№ 24-48 и многоэтажные дома №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, улица Елшибек батыра №№ 6, 8, 10, 12, улица Олжабай батыра нечетная сторона №№ 17-53, четная сторона №№ 18-46, улица К.Калтаева нечетная сторона №№ 23-135, 23а-135а, четная сторона №№ 36-184, 36б-184а, улица Койкелди батыра нечетная сторона №№ 27-133, четная сторона №№ 36-182, проезд Жидели четная сторона №№ 18-40, нечетная сторона №№ 19-45, улица Алаколь нечетная сторона №№ 1-25, четная сторона №№ 2-20.
Избирательный участок № 146
Центр – Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманат", улица Ж.Алдиярова, № 76.
Улица Казанкап акына многоэтажные дома №№ 2/1, 2/2, 2/4, улица Ж.Алдиярова №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, улица Жанкожа батыра №№ 1/2, 1/3, 1/4, улица Туркестанская четная сторона частные дома №№ 278-302, улица В.Безделева четная сторона №№ 36-74, нечетная сторона №№ 71-93, улица Алаколь четная сторона №№ 22-44, нечетная сторона №№ 27-37, улица Стадионная многоэтажные дома №№ 2, 4, 5, 6 и 6 частных домов без номеров, улица Сайрамская многоэтажные дома №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а, улица Орынбай акына многоэтажные дома №№ 1а, 2, 2а, частные дома №№ 63-66, улица Акназар хана многоэтажные дома №№ 47, 51.
Избирательный участок № 148
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Алтын дан", улица Цурюпы, № 1.
Улица Капал батыра нечетная сторона №№ 1-55, улица С.Колбаева нечетная сторона №№ 1-65, четная сторона №№ 2-54, проезд С.Колбаева полностью, улица Жас казах нечетная сторона №№ 1-91, четная сторона №№ 2-88, улица К.Цеткин №№ 1-80, дома района Мелькомбината полностью, улица Койкелди батыра полностью.
Избирательный участок № 153
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт", Каратюбинское шоссе, без номера.

Ж.Адырбеков көшесі № 2а, Ж.Алдияров көшесі жұп жағы №№ 2-42, Ж.Аймауытов көшесі №№ 1, 1а көпқабатты үйлер және тақ жағы №№ 3-31, Ақназар хан көшесі №№ 2-22, М.Сматлаев көшесі тақ жағы №№ 1-15, Төле би көшесі №№ 19-35, Қ.Қалтаев көшесі №№ 1-34, Олжабай батыр көшесі №№ 1-15, Сарбаздар көшесі толығымен.
№ 145 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 орта мектеп, Ақназар хан көшесі, нөмірсіз.
М.Сматлаев көшесі жұп жағы №№ 2-28, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 212-270, Ж.Алдияров көшесі тақ жағы №№ 79-115, жұп жағы №№ 62, 64, 66, 66а, 68, В.Безделев көшесі жұп жағы №№ 4-32, тақ жағы №№ 23-69, Қазанқап ақын көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, 3/1, Ақназар хан көшесі тақ жағы №№ 19-35, жұп жағы №№ 24-48 және №№ 37, 39, 39а, 41, 50, 50а, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62 көпқабатты үйлер, Елшібек батыр көшесі №№ 6, 8, 10, 12, Олжабай батыр көшесі тақ жағы №№ 17-53, жұп жағы №№ 18-46, Қ.Қалтаев көшесі тақ жағы №№ 23-135, 23а-135а, жұп жағы №№ 36-184, 36б-184а, Қойкелді батыр көшесі тақ жағы №№ 27-133, жұп жағы №№ 36-182, Жиделі өткелі жұп жағы №№ 18-40, тақ жағы №№ 19-45, Алакөл көшесі тақ жағы №№ 1-25, жұп жағы №№ 2-20.
№ 146 сайлау учаскесі
Орталығы – "Аманат" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Ж.Алдияров көшесі, № 76.
Қазанқап ақын көшесі №№ 2/1, 2/2, 2/4 көпқабатты үйлер, Ж.Алдияров көшесі №№ 72, 74а, 78, 80, 117, 119, 121, 123, Жанқожа батыр көшесі №№ 1/2, 1/3, 1/4, Түркістан көшесі жұп жағы №№ 278-302 жекеменшік үйлер, В.Безделев көшесі жұп жағы №№ 36-74, тақ жағы №№ 71-93, Алакөл көшесі жұп жағы №№ 22-44, тақ жағы №№ 27-37, Стадион көшесі №№ 2, 4, 5, 6 көпқабатты үйлер және нөмірсіз 6 жекеменшік үйлер, Сайрам көшесі №№ 1, 1/1, 1/3, 3, 5, 5а көпқабатты үйлер, Орынбай ақын көшесі №№ 1а, 2, 2а көпқабатты үйлер және №№ 63-66 жекеменшік үйлер, Ақназар хан көшесі №№ 47, 51 көпқабатты үйлер.
№ 148 сайлау учаскесі
Орталығы - "Алтын дән" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Цурюпа көшесі, № 1.
Қапал батыр көшесі тақ жағы №№ 1-55, С.Көлбаев көшесі тақ жағы №№ 1-65, жұп жағы №№ 2-54, С.Көлбаев өткелі толығымен, Жас қазақ көшесі тақ жағы №№ 1-91, жұп жағы №№ 2-88, К.Цеткин көшесі №№ 1-80, Диірмен комбинаты аумағындағы нөмірсіз үйлер толығымен, Қойкелді батыр көшесі толығымен.
№ 153 сайлау учаскесі
Орталығы - "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Қаратөбе тас жолы, нөмірсіз.

Улица Капал батыра четная сторона №№ 16-46, Каратюбинское шоссе №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 и одноэтажные дома №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44, проезд Енлик гул 98 домов без номеров, а также новые дома, расположенные вдоль дороги, проходящей перед бывшим "Мясокомбинатом" до теплотрассы, далее от теплотрассы до конца ограждения товарищества с ограниченной ответственностью "Спецавтотранспорт".
Избирательный участок № 156
Центр - Средняя школа № 34, улица М.Ауезова, без номера.
Улица М.Озтурик №№ 54-160, улица Талдыкурган четная сторона №№ 2-30, улица М.Ауэзова №№ 1-33, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 63-179, четная сторона №№ 68-148, улица М.Лермонтова №№ 73-171, улица Г.Алибекова нечетная сторона №№ 71-157, четная сторона №№ 64-128, улица С.Датулы №№ 65-123, улица В.Гусева №№ 73-138, улица Камысты нечетная сторона №№ 79-149, четная сторона №№ 68-162, улица В.Куйбышева №№ 73-93, улица Темир жол № 67-115, проезд Темир жол №№ 1-10, улица Айбатты №№ 1-65.
Избирательный участок № 157
Центр – Детский сад № 30 "Алпамыс", улица Саяжол, без номера.
Улица Б.Садыкулы нечетная сторона №№ 3-17, улица П.Осипенко №№ 1-56, улица М.Озтурик четная сторона №№ 126-182, проезд Эдельвейс №№ 1-29, улица В.Гусева четная сторона №№ 140-164, нечетная сторона №№ 135-157 и дома барачного типа №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4, улица Г.Алибекова четная сторона №№ 130-150, улица М.Лермонтова нечетная сторона №№ 175-269, четная сторона №№ 176-212, улица Ташкентская нечетная сторона №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, № 147- 217, четная сторона №№ 150-222, улица Саяжол №№ 1-131б.
Избирательный участок № 159
Центр - Товарищество с ограниченной ответственностью "Автонур максимум", улица Момынова, № 12.
Улица А.Оразбаева №№ 1-120, улица З.Космодемьянской №№ 1-58, улица Гулдер №№ 1-15, улица А.Третьякова №№ 1-26, улица Бесагаш №№ 1-32, улица Ыргыз №№ 1-26, улица Ардагер №№ 1-20, улица Мейрим №№ 1-29, улица Мереке №№ 1-12, улица С.Ерубаева №№ 1-20, улица М.Толебаева №№ 1-87, улица Н.Турекулова четная сторона №№ 294-376, улица Карбышева нечетная сторона №№ 17-77, четная сторона №№ 28-48, улица М.Калмырзаева нечетная сторона № 65а и дома без номеров, четная сторона № 2 и дома без номеров, улица Тастак четная сторона №№ 52-138, улица Тастак – 2 полностью, улица М. Мельникайте №№ 1-57, улица Петровского нечетная сторона №№ 45-59, четная сторона №№ 34-52, улица Писарева №№ 30-58, улица В.Курнатовского четная сторона начиная от дома № 26 и до конца, нечетная сторона начиная от дома № 27 и до конца, улица Федосеева №№ 1-40, улица М.Кутузова нечетная сторона №№ 1-33, четная сторона №№ 2-36, улица Арыкты нечетная сторона №№ 1-33, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 285-335, улица Н.Гастелло № 162 и дома без номеров.
Избирательный участок № 160

Қапал батыр көшесі жұп жағы №№ 16-46, Қаратөбе тас жолы №№ 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48 және бір қабатты №№ 26, 27, 28, 38, 38а, 40, 42б, 42а, 44 үйлер, Еңлік гүл өткелі 98 нөмірсіз үйлер және бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан түскен жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбырынан "Арнаулы автокөлік" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің артқы қоршауына дейін орналасқан жаңа нөмірсіз үйлер.
№ 156 сайлау учаскесі
Орталығы - № 34 орта мектеп, М.Әуезов көшесі, нөмірсіз.
М.Өзтүрік көшесі №№ 54-160, Талдықорған көшесі жұп жағы №№ 2-30, М.Әуезов көшесі №№ 1-33, Ташкент көшесі тақ жағы №№ 63-179, жұп жағы №№ 68-148, М.Лермонтов көшесі №№ 73-171, Ғ.Әлібеков көшесі тақ жағы №№ 71-157, жұп жағы №№ 64-128, С.Датұлы көшесі №№ 65-123, В.Гусев көшесі №№ 73-138, Қамысты көшесі тақ жағы №№ 79-149, жұп жағы №№ 68-162, В.Куйбышев көшесі №№ 73-93, Темір жол көшесі № 67-115, Темір жол өткелі №№ 1-10, Айбатты көшесі №№ 1-65.
№ 157 сайлау учаскесі
Орталығы - № 30 "Алпамыс" балабақшасы, Саяжол көшесі, нөмірсіз.
Б.Садықұлы көшесі тақ жағы №№ 3-17, П.Осипенко көшесі №№ 1-56, М.Өзтүрік көшесі жұп жағы №№ 126-182, Эдельвейс өткелі №№ 1-29, В.Гусев көшесі жұп жағы №№ 140-164, тақ жағы №№ 135-157 және №№ 135/1, 135/2, 135/3, 135/4, 140/1, 140/2, 140/3, 140/4 жаппа үйлері, Ғ.Әлібеков көшесі жұп жағы №№ 130-150, М.Лермонтов көшесі тақ жағы №№ 175-269, жұп жағы №№ 176-212, Ташкент көшесі тақ жағы №№ 145/1, 145/2, 145/3, 145/4, №№ 147 – 217, жұп жағы №№ 150-222, Саяжол көшесі №№ 1-131б.
№ 159 сайлау учаскесі
Орталығы - "Автонұр максимум" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Момынов көшесі, № 12.
А.Оразбаев көшесі №№ 1-120, З.Космодемьянская көшесі №№ 1-58, Гүлдер көшесі №№ 1-15, А.Третьяков көшесі №№ 1-26, Бесағаш көшесі №№ 1-32, Ырғыз көшесі №№ 1-26, Ардагер көшесі №№ 1-20, Мейірім көшесі №№ 1-29, Мереке көшесі №№ 1-12, С.Ерубаев көшесі №№ 1-20, М.Төлебаев көшесі №№ 1-87, Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 294-376, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 17-77, жұп жағы №№ 28-48, М.Қалмырзаев көшесі тақ жағы № 65а және нөмірсіз үйлер, жұп жағы № 2 және нөмірсіз үйлер, Тастақ көшесі жұп жағы №№ 52-138, 2-Тастақ көшесі толығымен, М.Мельникайте көшесі №№ 1-57, Петровский көшесі тақ жағы №№ 45-59, жұп жағы №№ 34-52, Писарев көшесі №№ 30-58, В.Курнатовский көшесі жұп жағы № 26 үйден бастап және тақ жағы № 27 үйден бастап аяғына дейін, Федосеев көшесі №№ 1-40, М.Кутузов көшесінің тақ жағы №№ 1-33, жұп жағы №№ 2-36, Арықты көшесі тақ жағы №№ 1-33, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 285-335, Н.Гастелло көшесі № 162 және нөмірсіз үйлер.
№ 160 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 30, улица А.Пшеничных, № 32.
Улица Н.Турекулова четная сторона №№ 260-290, улица Тастак №№ 1-42, улица К.Айтжанова четная сторона №№ 148-172, нечетная сторона №№ 155-179, улица Л.Толстого нечетная сторона №№ 243-279, четная сторона №№ 246-282, улица Д.Менделеева нечетная сторона №№ 145-165, четная сторона №№ 146-172, улица Желтоксан нечетная сторона №№ 257-311, четная сторона начиная от дома № 266 до конца, улица Н. Гастелло нечетная сторона №№ 113-165, четная сторона №№ 114-160, улица А.Жилкишиева нечетная сторона №№ 73-263, четная сторона №№ 74-200, улица Г.Муратбаева №№ 1-16, улица Г.Иляева нечетная сторона №№ 247-385, четная сторона №№ 268-324, улица Бекет батыра №№ 250-261, улица О.Даулова нечетная сторона №№ 3-15, четная сторона №№ 8-14, проезд Т.Рыскулова нечетная сторона №№ 1-23, четная сторона №№ 4-22, улица С.Рахманинова №№ 1-22, проезд М.Калмырзаева нечетная сторона №№ 1-65, проезд Восточный №№ 3-8, проспект Тауке хана нечетная сторона №№ 275-289, четная сторона №№ 320-340, улица Майлы кожа нечетная сторона №№ 257-365, четная сторона №№ 276-278а, улица Туркестанская нечетная сторона №№ 357-367, 367а, четная сторона №№ 316-320/3, проезд Туркестанский №№ 1-10/2, улица М.Багысбаева нечетная сторона №№ 1-67, четная сторона №№ 2-74, улица К.Росси нечетная сторона №№ 1-35, четная сторона №№ 2-16, улица Кызыл су нечетная сторона №№ 1а-63, четная сторона №№ 2-50, улица Шалгынды №№ 1-31, улица А.Пшеничных нечетная сторона №№ 1-67а, четная сторона №№ 2-62б, улица М.Данова нечетная сторона №№ 1а-51, четная сторона №№ 2-42, улица Петровского нечетная сторона №№ 1-35а, улица Б.Каралдина нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, улица Карбышева нечетная сторона №№ 1-11, четная сторона №№ 2-8, улица Сайрамская четная сторона №№ 2/1-108, улица Писарева №№ 1-29, улица В.Курнатовского №№ 1-25.
Избирательный участок № 583
Центр – Средняя школа № 84, жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, без номера.
Жилой массив "Бадам": по четной стороне улицы А.Кенесарина, обе стороны улицы К.Турсынбайулы, улица Айколь начиная от домов № 23-32, улица Гажайып начиная от домов № 21-24, улица Карабастау начиная от домов № 31-34, улица О.Ермекова начиная от дома № 25, улица С.Нурашбекова начиная от домов № 35-46, дома без номеров улицы Б.Бейсикбаева, улицы Жадигер, улицы Имандылык, улицы Кажымукана, улицы Молдир булак, улицы Нуршашу, улицы Сауле полностью и дома 195 квартала, 266 квартала, 267 квартала, 275 квартала, 276 квартала.
Избирательный участок № 584
Центр – Детский сад № 36 "Еркеназ", населенный пункт "Курсай", без номера.
В участок входят жилой массив "Айколь" полностью и присоединенные из Сайрамского района дома 42 улиц без наименований населенного пункта "Курсай".
Избирательный участок № 604
Центр - Средняя школа - гимназия № 99, жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера.

Орталығы - № 30 орта мектеп, А.Пшеничных көшесі, № 32.
Н.Төреқұлов көшесі жұп жағы №№ 260-290, Тастақ көшесі №№ 1-42, Қ.Айтжанов көшесі жұп жағы №№ 148-172, тақ жағы №№ 155-179, Л.Толстой көшесі тақ жағы №№ 243-279, жұп жағы №№ 246-282, Д.Менделеев көшесі тақ жағы №№ 145-165, жұп жағы №№ 146-172, Желтоқсан көшесі тақ жағы №№ 257-311, жұп жағы № 266 үйден бастап аяғына дейін, Н.Гастелло көшесі тақ жағы №№ 113-165, жұп жағы №№ 114-160, Ә.Жылқышиев көшесі тақ жағы №№ 73-263, жұп жағы №№ 74-200, Ғ.Мұратбаев көшесі №№ 1-16, Ғ.Иляев көшесі тақ жағы №№ 247-385, жұп жағы №№ 268-324, Бекет батыр көшесі №№ 250-261, О.Даулов көшесі тақ жағы №№ 3-15, жұп жағы №№ 8-14, Т.Рысқұлов өткелі тақ жағы №№ 1-23, жұп жағы №№ 4-22, С.Рахманинов көшесі №№ 1-22, М.Қалмырзаев көшесі тақ жағы №№ 1-65, Восточный өткелі №№ 3-8, Тәуке хан даңғылы тақ жағы №№ 275-289, жұп жағы №№ 320-340, Майлы қожа көшесі тақ жағы №№ 257-365, жұп жағы №№ 276-278а, Түркістан көшесі тақ жағы №№ 357-367, 367а, жұп жағы №№ 316-320/3, Түркістан өткелі №№ 1- 10/2, М.Бағысбаев көшесі тақ жағы №№ 1-67, жұп жағы №№ 2-74, К.Росси көшесі тақ жағы №№ 1-35, жұп жағы №№ 2-16, Қызыл су көшесі тақ жағы №№ 1а-63, жұп жағы №№ 2-50, Шалғынды көшесі №№ 1-31, А.Пшеничных көшесі тақ жағы №№ 1-67а, жұп жағы №№ 2-62б, М.Данов көшесі тақ жағы №№ 1а-51, жұп жағы №№ 2-42, Петровский көшесі тақ жағы №№ 1-35а, Б.Қаралдин көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, Карбышев көшесі тақ жағы №№ 1-11, жұп жағы №№ 2-8, Сайрам көшесі жұп жағы №№ 2/1-108, Писарев көшесі №№ 1-29, В.Курнатовский көшесі №№ 1-25.
№ 583 сайлау учаскесі
Орталығы - № 84 орта мектеп, "Бадам" тұрғын алабы, К.Тұрсынбайұлы көшесі, нөмірсіз.
"Бадам" тұрғын алабы: Ә.Кенесарин көшесінің жұп жағындағы К.Тұрсынбайұлы көшесінің жұп жағындағы үйлер толығымен, Айкөл көшесі №№ 23-32 үйлерінен бастап, Ғажайып көшесі №№ 21-24 үйлерінен бастап, Қарабастау көшесі №№ 31-34 үйлерінен бастап, Ө.Ермеков көшесі № 25 үйден бастап, С.Нұрашбеков көшесі №№ 35-46 үйлерінен бастап, Б.Бейсікбаев көшесі, Жәдігер көшесі, Имандылық көшесі, Қажымұқан көшесі, Мөлдір бұлақ көшесі, Нұршашу көшесі, Сәуле көшесіндегі нөмірсіз үйлер толығымен және 195 орам, 266 орам, 267 орам, 275 орам, 276 орамдағы үйлер.
№ 584 сайлау учаскесі
Орталығы – № 36 "Еркеназ" балабақшасы, Құрсай елдімекені, нөмірсіз.
Учаскеге "Айкөл" тұрғын алабы толығымен және Сайрам ауданынан қосылған "Құрсай" елді мекенінің атауы жоқ 42 көшенің үйлері кіреді.
№ 604 сайлау учаскесі
Орталығы - № 99 орта мектеп - гимназиясы, "Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз.

Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы нечетная сторона №№ 1-167, дома улицы Наурыз, улицы Жастар, улицы Достык, улицы Жаксылык полностью, дома Новостройки.
Избирательный участок № 627
Центр - Средняя школа № 27, жилой массив "Мартобе", улица Жибек жолы, № 124а.
Жилой массив "Мартобе": улица Егемен №№ 1-17, улица Ертыс №№ 1-39, улица Егементау №№ 1-45, улица Коммунистическая №№ 1-35, улица А.Пушкина №№ 1-23, улица Садовая №№ 1-21, улица Л.Леонова №№ 1-154, улица С.Жукова №№ 1-109, улица Достык №№ 1-43, улица Х.Дулати №№ 1-32, улица И.Жансугурова №№ 1-39, улица Жибек жолы №№ 1-142 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 630
Центр - Средняя школа № 98, жилой массив "Базаркакпа", улица С.Жанарова, № 2.
Жилой массив "Базаркакпа": нечетные стороны улицы А.Абдалиева, улицы Дружбы, улицы С.Жанарова, улицы Заводская, улицы Набережная, улицы О.Жамалова, улицы Садовая, улицы Спортивная, улицы Ш.Шахайдарова, улицы Ю.Сареми и 7 многоэтажных домов, улица Абдулабад четная сторона №№ 2-88 и дома без номеров по левой стороне от пересечения улицы Терекзар и улицы Абдулабад.
Избирательный участок № 632
Центр - Средняя школа № 104, жилой массив "Базаркакпа", улица Е.Юсупова, № 40.
Жилой массив "Базаркакпа": четная сторона улицы Ю.Сареми, улица Е.Исроилова, улица Тельмана, улица Далабазар, улица Е.Юсупова, улица Жастар, улица Бахт, улица Гузал;
Жилой массив "Турдыабад": улица Е.Исроилова, улица Н.Ризаева, улица Жастык-1, улица Жастык-2, улица Далабазар.
Избирательный участок № 646
Центр - Средняя школа № 113 имени Аль-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица А.Макаренко, № 3.
Жилой массив "Сайрам": улица А.Навои четная сторона № 12-58, улица Амира Темира четная сторона № 166-204, улица З.Хусанова №№ 1-65, улица А.Макаренко №№ 1-22, улица Машраб №№ 1-24, улица Мынгорык №№ 1-44, улица Сыдыхан ата №№ 1-35, улица С.Сатыбалдиева четная сторона № 40-48, улица Новостройка дома без номеров, улица Махмудхан ата №№ 1-76, улица Ибрагим ата №№ 1, 3, 5.
Избирательный участок № 647
Центр - Средняя школа № 111 имени М.Маметовой, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 72.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира №№ 1-128, улица Бабыра №№ 1-100, улица Улыкбека №№ 1-24, улица Ю.Усманова нечетная сторона №№ 1-57, улица С.Сатыбалдиева нечетная сторона №№ 41-49.
Избирательный участок № 648
Центр – Школа-гимназия № 107 имени Ю.Сареми, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 262.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира нечетная сторона №№ 127-241, улица Улыкбека №№ 25-98, улица Жангакзар №№ 1-60, улица Кулфитдин ата №№ 1-73, улица Ш.Махмуджана №№ 1-50, улица Марьям ана №№ 1-11, улица Хавазмат ата №№ 1-50, улица Красная Пресня №№ 1-144, улица Исфиджаб №№ 34-44, улица Гулистан №№ 1-28, улица Айбека №№ 1-20, улица Ташкент №№ 1-54, улица Базарная №№ 1-25, улица Улыарык №№ 1-12.
Избирательный участок № 649

"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесі тақ жағы №№ 1-167, Наурыз көшесі, Жастар көшесі, Достық көшесі, Жақсылық көшесінің үйлері толығымен, Жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 627 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектеп, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 124а.
"Мәртөбе" тұрғын алабы: Егемен көшесі №№ 1-17, Ертіс көшесі №№ 1-39, Егементау көшесі №№ 1-45, Коммунистік көшесі №№ 1-35, А.Пушкин көшесі №№ 1-23, Садовая көшесі №№ 1-21, Л.Леонов көшесі №№ 1-154, С.Жуков көшесі №№ 1-109, Достық көшесі №№ 1-43, Х.Дулати көшесі №№ 1-32, І.Жансүгіров көшесі №№ 1-39, Жібек жолы көшесі №№ 1-142 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 630 сайлау учаскесі
Орталығы - № 98 орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, С.Жанаров көшесі, № 2.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: А.Абдалиев көшесі, Дружба көшесі, С.Жанаров көшесі, Зауыт көшесі, Набережная көшесі, О.Жамалов көшесі, Садовая көшесі, Спорт көшесі, Ш.Шахайдаров көшесі, Ю.Сареми көшелерінің тақ жағы және 7 көпқабатты үйлер, Абдулабад көшесі жұп жағы №№ 2-88 және Терекзар көшесінің Абдулабад көшесімен қиылысынан бастап сол жағындағы нөмірсіз үйлер.
№ 632 сайлау учаскесі
Орталығы - № 104 орта мектеп, "Базарқақпа" тұрғын алабы, Е.Юсупов көшесі, № 40.
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесінің жұп жағы, Е.Исроилов көшесі, Тельман көшесі, Далабазар көшесі, Е.Юсупов көшесі, Жастар көшесі, Бахт көшесі, Гузал көшесі.
"Тұрдыабад" тұрғын алабы: Е.Исроилов көшесі, Н.Ризаев көшесі, Жастық-1 көшесі, Жастық-2 көшесі, Далабазар көшелерінің үйлері.
№ 646 сайлау учаскесі
Орталығы - № 113 Әл-Фараби атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, А.Макаренко көшесі, № 3.
"Сайрам" тұрғын алабы: А.Навои көшесі жұп жағы №№ 12-58, Әмір Темір көшесі жұп жағы №№ 166-204, З.Хусанов көшесі №№ 1-65, А.Макаренко көшесі №№ 1-22, Машраб көшесі №№ 1-24, Мыңгөрік көшесі №№ 1-44, Сыдыхан ата көшесі №№ 1-35, С.Сатыбалдиев көшесі жұп жағы №№ 40-48, Жаңақұрылыс көшесі нөмірсіз үйлер, Махмудхан ата көшесі №№ 1-76, Ибрагим ата көшесі №№ 1, 3, 5.
№ 647 сайлау учаскесі
Орталығы - № 111 М.Мәметова атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 72.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі №№ 1-128, Бабыр көшесі №№ 1-100, Ұлықбек көшесі №№ 1-24, Ю.Усманов көшесі тақ жағы №№ 1-57, С.Сатыбалдиев көшесі тақ жағы №№ 41-49.
№ 648 сайлау учаскесі
Орталығы - № 107 Ю.Сареми атындағы мектеп-гимназиясы, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 262.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі тақ жағы №№ 127-241, Ұлықбек көшесі №№ 25-98, Жаңғақзар көшесі №№ 1-60, Құлфитдин ата көшесі №№ 1-73, Ш.Махмуджан көшесі №№ 1-50, Марьям ана көшесі №№ 1-11, Хавазмат ата көшесі №№ 1-50, Красная Пресня көшесі №№ 1-144, Исфиджаб көшесі №№ 34-44, Гүлістан көшесі №№ 1-28, Айбек көшесі №№ 1-20, Ташкент көшесі №№ 1-54, Базар көшесі №№ 1-25, Ұлыарық көшесі №№ 1-12.
№ 649 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 112 имени Б.Садыкова, жилой массив "Сайрам", улица Аль-Фараби, № 86.
Жилой массив "Сайрам": улица Аль-Фараби №№ 12-113, улица Гозахана нечетная сторона №№ 1-49, четная сторона №№ 62-92, улица Шаттык №№ 1-123, улица Б.Садыкова №№ 1-137, улица Т.Ярметова №№ 1-15 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 650
Центр - Средняя школа № 109 имени Атои, жилой массив "Сайрам", улица Ииржар, № 19.
Жилой массив "Сайрам": улица Сайрам нечетная сторона №№ 47-89, улица Амира Темира №№ 236-393, улица Гуллик №№ 2-40, улица Гуллик 1 проезд №№ 1-6, улица Ж.Юлдаша №№ 1-109, улица Мангыстау №№ 26-126, улица Ииржар №№ 1-23, улица Юсуф ата №№ 1-107, улица Шахат ата №№ 3-108, дома без номеров 9 проездов и 2 тупиков.
Избирательный участок № 651
Центр - Средняя школа № 108 имени Хамзы, жилой массив "Сайрам", улица Актам, № 9.
Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата №№ 127-223, улица Шакаландар №№ 2-52, улица Ю.Гагарина нечетная сторона №№ 1-55, четная сторона №№ 2-44, улица Актам №№ 1-114, улица Гозахана №№ 2-50, улица Хурасанбаб №№ 1-46, улица Абая №№ 2-54.
Избирательный участок № 652
Центр - Средняя школа № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Исфиджаб", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Исфиджаб": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 222-398, улица Кошалы ата №№ 1-69, улица Кошалы ата тупик №№ 1-17, улица Уйгун №№ 1-44, улица Н.Юлдашева №№ 23-37, улица Миртемира №№ 1-33 и дома 2 проездов и 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 654
Центр - Средняя школа № 116 имени Д.Нурпеисовой, жилой массив "Тассай", улица О.Адразакова, без номера.
Жилой массив "Тассай": улица Аксумбе №№ 1-196, улица Сандыктау №№ 1-52, улица Х.Оралтая №№ 1-16, улица Аль-Фараби №№ 1-24, улица Толеби №№ 1-14, улица А.Бокейхана №№ 1-72, улица Г.Шойынбаева №№ 1-34, улица Е.Болганбаева №№ 1-20, улица Ж.Суханова №№ 1-22, улица Т.Рыскулова №№ 1-24, улица Астана №№ 1-22, улица М.Пернебекулы №№ 1-11, улица Мынбулак №№ 1-62, улица Е.Досымбекулы №№ 1-79, улица Наурыз №№ 1-61, улица Желтоксан №№ 1-26, улица К.Патеева №№ 1-15, улица Гаражная №№ 1-7 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 655
Центр - Средняя школа № 103, жилой массив "Таскен", улица Ертис, без номера.
Жилой массив "Таскен": улица Жанас №№ 1-10, улица Айдын №№ 1-14, улица Арай №№ 1-13, улица Райхан №№ 1-12, улица Ж.Жумабаева №№ 1-2, улица Достык №№ 1-16, улица Наурыз №№ 1-16, улица Тоганас батыра №№ 1-21, улица Айтеке би №№ 1-18, улица Ж.Айнабекова №№ 1-25, улица К.Махана №№ 1-30, улица К.Отебаева №№ 1-76, улица Т.Ташмуханбетова №№ 1-80, улица Тугейболата №№ 1-47, улица Сары-Арка №№ 1-17, улица Шайхан ауласы №№ 1-12, улица Мектеп №№ 1-10, улица Асем №№ 1-9, улица Байшешек №№ 1-7, улица Гулистан №№ 1-5, улица Пармен №№ 54-74, улица Гулдер №№ 1-7, улица М.Маметовой №№ 1-15, улица С.Рахимова №№ 1-13, улица Рыскелди №№ 1-14, улица С.Балкыбекова №№ 64-72, улица Болашак №№ 1-20, улица Ш.Жандарбекова №№ 1-15, улица Коктем №№ 1-32, улица Женис №№ 1-20, улица Желтоксан №№ 1-15, улица Тауелсиздик №№ 1-17, улица 1-Мамыр №№ 1-17, улица Жайык №№ 1-16, улица Оркениет №№ 1-30, улица Алаш №№ 1-15, улица Арай №№ -19, улица Береке №№ 1-18, улица Байконыр №№ 1-16, улица Б.Бабашулы №№ 65-187 и дома 1 улицы без наименования.
Избирательный участок № 830
Центр – Библиотека, жилой массив "Жыланбузган", улица Жыланбузган, № 127.
В участок входит жилой массив "Жыланбузган" полностью.
Избирательный участок № 935

Орталығы - № 112 Б.Садықов атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әл-Фараби көшесі, № 86.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әл-Фараби көшесі №№ 12-113, Ғозахан көшесі тақ жағы №№ 1-49, жүп жағы №№ 62-92, Шаттық көшесі №№ 1-123, Б.Садықов көшесі №№ 1-137, Т.Ярметов көшесі №№ 1-15 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 650 сайлау учаскесі
Орталығы - № 109 Атои атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Иіржар көшесі, № 19.
"Сайрам" тұрғын алабы: Сайрам көшесі тақ жағы №№ 47-89, Әмір Темір көшесі №№ 236-393, Гүллік көшесі №№ 2-40, Гүллік көшесі 1 өткел №№ 1-6, Ж.Юлдаш көшесі №№ 1-109, Маңғыстау көшесі №№ 26-126, Иіржар көшесі №№ 1-23, Юсуф ата көшесі №№ 1-107, Шахат ата көшесі №№ 3-108, 9 өткелдің және 2 тұйықтың нөмірсіз үйлері.
№ 651 сайлау учаскесі
Орталығы - № 108 Хамза атындағы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ақтам көшесі, № 9.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі №№ 127-223, Шақаландар көшесі №№ 2-52, Ю.Гагарин көшесі тақ жағы №№ 1-55, жұп жағы №№ 2-44, Актам көшесі №№ 1-114, Ғозахан көшесі №№ 2-50, Хурасанбаб көшесі №№ 1-46, Абай көшесі №№ 2-54.
№ 652 сайлау учаскесі
Орталығы - № 110 З.Хусанов атындағы орта мектеп, "Исфиджаб" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Исфиджаб" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 222-398, Қошалы ата көшесі №№ 1-69, Қошалы ата көшесі тұйық №№ 1-17, Уйғун көшесі №№ 1-44, Н.Юлдашев көшесі №№ 23-37, Міртемір көшесі №№ 1-33 және 2 өткел мен атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 654 сайлау учаскесі
Орталығы - № 116 Д.Нұрпейісова атындағы орта мектеп, "Тассай" тұрғын алабы, Ө.Әбдіразақов көшесі, нөмірсіз.
"Тассай" тұрғын алабы: Ақсүмбе көшесі №№ 1-196, Сандықтау көшесі №№ 1-52, Х.Оралтай көшесі №№ 1-16, Әл-Фараби көшесі №№ 1-24, Төлеби көшесі №№ 1-14, Ә.Бөкейхан көшесі №№ 1-72, Г.Шойынбаев көшесі №№ 1-34, Е.Болғанбаев көшесі №№ 1-20, Ж.Суханов көшесі №№ 1-22, Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-24, Астана көшесі №№ 1-22, М.Пернебекұлы көшесі №№ 1-11, Мыңбұлақ көшесі №№ 1-62, Е.Досымбекұлы көшесі №№ 1-79, Наурыз көшесі №№ 1-61, Желтоқсан көшесі №№ 1-26, Қ.Патеев көшесі №№ 1-15, Гаражная көшесі №№ 1-7 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 655 сайлау учаскесі
Орталығы - № 103 орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, Ертіс көшесі, нөмірсіз.
"Таскен" тұрғын алабы: Жанас көшесі №№ 1-10, Айдын көшесі №№ 1-14, Арай көшесі №№ 1-13, Райхан көшесі №№ 1-12, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-2, Достық көшесі №№ 1-16, Наурыз көшесі №№ 1-16, Тоғанас батыр көшесі №№ 1-21, Әйтеке би көшесі №№ 1-18, Ж.Айнабеков көшесі №№ 1-25, К.Махан көшесі №№ 1-30, К.Өтебаев көшесі №№ 1-76, Т.Ташмуханбетов көшесі №№ 1-80, Түгейболат көшесі №№ 1-47, Сарыарқа көшесі №№ 1-17, Шайхан ауласы көшесі №№ 1-12, Мектеп көшесі №№ 1-10, Әсем көшесі №№ 1-9, Бәйшешек көшесі №№ 1-7, Гүлістан көшесі №№ 1-5, Пәрмен көшесі №№ 54-74, Гүлдер көшесі №№ 1-7, М.Маметова көшесі №№ 1-15, С.Рахимов көшесі №№1-13, Рыскелді көшесі №№1-14, С.Балқыбеков көшесі №№64-72, Болашақ көшесі №№ 1-20, Ш.Жандарбеков көшесі №№ 1-15, Көктем көшесі №№ 1-32, Жеңіс көшесі №№ 1-20, Желтоқсан көшесі №№ 1-15, Тәуелсіздік көшесі №№ 1-17, 1-Мамыр көшесі №№ 1-17, Жайық көшесі №№ 1-16, Өркениет көшесі №№ 1-30, Алаш көшесі №№ 1-15, Арай көшесі №№ 1-19, Береке көшесі №№ 1-18, Байқоңыр көшесі №№ 1-16, Б.Бабашұлы көшесі №№ 65-187 және атауы жоқ 1 көшенің үйлері.
№ 830 сайлау учаскесі
Орталығы - Кітапхана, "Жыланбұзған" тұрғын алабы, Жыланбұзған көшесі, № 127.
Учаскеге "Жыланбұзған" тұрғын алабы толығымен кіреді.
№ 935 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 80, микрорайон "Нурсат", улица Ж.Шанина, № 31.
Микрорайон "Нурсат": №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
Избирательный участок № 937
Центр – Основная средняя школа № 76 имени Р.Мырзашева, микрорайон "Сауле", без номера.
В участок входит нижняя сторона микрорайона "Сауле": улица Ж.Жабаева нечетная сторона полностью и дома по улице Коктобе, тупика Коктобе, улице Абылайхана, улице Абая, улице Костобе, улице Наркобыз №№ 1-14, улице Казгурт №№ 1-16, улице Кумисти, улице Тойтобе, улице Жанатас, улице Кызыл сункар, улице Ак мечеть, улице Белагаш.
Избирательный участок № 938
Центр - Вечерняя школа № 2, микрорайон "Кайтпас", улица М.Исламкулова, № 151.
Микрорайон "Кайтпас": улица Арыстанбай дома без номеров, улица Шымыр №№ 35-68, улица Т.Рыскулова №№ 30-62, улица Б.Момышулы четная сторона №№ 60-92, улица А.Жумабекова №№ 61-90, улица Амангелди №№ 120-161 и дома без номеров, улица Наурыз №№ 92-168, улица М.Жамауова №№ 94-164, улица С.Алибекова №№ 88-150, улица С.Амирбекова №№ 88-150, улица Ж.Акбаева №№ 94-140, улица Ш.Кошерова №№ 75-155, улица Алтай №№ 60-95, улица Медеу №№ 66-115, улица Сарыжайлау №№ 58-135, улица Туран №№ 65-85, улица Болашак №№ 66-95, улица Адилет №№ 66-110.
Избирательный участок № 981
Центр – Средняя школа № 101, жилой массив "Абдулабад", улица Абдулабад, № 128.
Жилой массив "Абдулабад": улица Абдулабад №№ 93-289, улица Кенсай, улица Наурыз, улица Озган ата - 1, улица Озган ата - 2, улица Озган ата - 3, улица Озган ата - 4;
Жилой массив "Базаркакпа": улица Абдулабад №№ 1-92, дома по правой стороне от пересечения улицы Терекзар и улицы Абдулабад.
Избирательный участок № 984
Центр - Средняя школа № 102, жилой массив "Достык", без номера.
Жилой массив "Достык": улица Достык №№ 1-40, улица Н.Абдирова №№ 1-100, улица Саяжай №№ 1-80, улица Е.Бекмаханова №№ 1-50, улица Бейбитшилик №№ 1-70, улица Мадениет №№ 1-50, улица Ынтымак №№ 1-80, улица Омарташы №№ 1-30, улица Мамадаева №№ 1-30, улица М.Ауезова №№ 1-56.
Избирательный участок № 985

Орталығы - № 80 орта мектеп, "Нұрсәт" шағынауданы, Ж.Шанин көшесі, № 31.
"Нұрсәт" шағынауданы: №№ 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 120а, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169,170, 171, 172, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 208, 209, 210.
№ 937 сайлау учаскесі
Орталығы - № 76 Р.Мырзашев атындағы негізгі орта мектеп, "Сәуле" шағынауданы, нөмірсіз.
Учаскеге "Сәуле" шағынауданының төменгі жағы кіреді: Ж.Жабаев көшесінің тақ жағы толығымен және Көктөбе көшесі, Көктөбе тұйығы, Абылайхан көшесі, Абай көшесі, Қостөбе көшесі, Нарқобыз көшесі №№ 1-14, Қазығұрт көшесі №№ 1-16, Күмісті көшесі, Тойтөбе көшесі, Жаңатас көшесі, Қызыл сұнқар көшесі, Ақ мешіт көшесі, Белағаш көшесіндегі үйлер.
№ 938 сайлау учаскесі
Орталығы - № 2 кешкі мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, М.Исламқұлов көшесі, № 151.
"Қайтпас" шағынауданы: Арыстанбай көшесі нөмірсіз үйлер, Шымыр көшесі №№ 35-68, Т.Рысқұлов көшесі №№ 30-62, Б.Момышұлы көшесі жұп жағы №№ 60-92, А.Жұмабеков көшесі №№ 61-90, Амангелді көшесі №№ 120-161 және нөмірсіз үйлер, Наурыз көшесі №№ 92-168, М.Жамауов көшесі №№ 94-164, С.Әлібеков көшесі №№ 88-150, С.Әмірбеков көшесі №№ 88-150, Ж.Ақбаев көшесі №№ 94-140, Ш.Көшеров көшесі №№ 75-155, Алтай көшесі №№ 60-95, Медеу көшесі №№ 66-115, Сарыжайлау көшесі №№ 58-135, Тұран көшесі №№ 65-85, Болашақ көшесі №№ 66-95, Әділет көшесі №№ 66-110.
№ 981 сайлау учаскесі
Орталығы - № 101 орта мектеп, "Абдулабад" тұрғын алабы, Абдулабад көшесі, № 128.
"Абдулабад" тұрғын алабы: Абдулабад көшесі №№ 93-289, Кенсай көшесі, Наурыз көшесі, Озған ата - 1 көшесі, Озған ата - 2 көшесі, Озған ата - 3 көшесі, Озған ата - 4 көшесі;
"Базарқақпа" тұрғын алабы: Абдулабад көшесі №№ 1-92, Терекзар көшесінің Абдулабад көшесімен қиылысынан бастап оң жағындағы үйлер.
№ 984 сайлау учаскесі
Орталығы - № 102 орта мектеп, "Достық" тұрғын алабы, нөмірсіз.
"Достық" тұрғын алабы: Достық көшесі №№ 1-40, Н.Абдиров көшесі №№ 1-100, Саяжай көшесі №№ 1-80, Е.Бекмаханов көшесі №№ 1-50, Бейбітшілік көшесі №№ 1-70, Мәдениет көшесі №№ 1-50, Ынтымақ көшесі №№ 1-80, Омарташы көшесі №№ 1-30, Мамадаев көшесі №№ 1-30, М.Әуезов көшесі №№ 1-56.
№ 985 сайлау учаскесі

Центр - Средняя школа № 91, жилой массив "Сайрам", улица О.Жамалова, № 24/1.
Жилой массив "Сайрам": улица Ю.Сареми №№ 106-132, улица Х.А.Яссауи №№ 1-33, улица О.Жамалова №№ 1-32, улица Х.Хамут №№ 1-25, улица Назан ата №№ 1-22 и дома 5 улиц без наименования.
Избирательный участок № 1016
Центр – Отдел по работе с населением территории Жулдыз аппарата акима Енбекшинского района, жилой массив "Жулдыз", улица Капал батыра, № 84а.
Жилой массив "Каратобе": улица Капал батыра четная сторона начиная от дома № 76 до конца улицы, нечетная сторона начиная от дома № 123 до конца улицы, улица И.Карабаева, улица Шаттык, улица Абдукадыр ата, улица И.Панфилова, улица Р.Палуана полностью.
Избирательный участок № 1017
Центр – Южно-Казахстанский областной узбекский драматический театр, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, без номера.
Жилой массив "Сайрам": улица Ибрагим ата четная сторона №№ 124-176, 176а, нечетная сторона №№ 101-125, улица О.Тиллаходжаева №№ 1-180, улица Ю.Сареми нечетная сторона №№ 23-67, 67а, улица Абая нечетная сторона №№ 1-57, улица Жамбыла №№ 1-17, улица Аль-Фараби №№ 2-24, улица Гозал ата №№ 1-87, улица Ак-ата баба №№ 1-48.
Избирательный участок № 1018
Центр – Колледж № 10, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, № 5.
Жилой массив "Сайрам": улица Бозжорга №№ 24-35, улица Фуркат 1 переулок №№ 1-16, 2 переулок №№ 1-28, 3 переулок №№ 1-28, 4 переулок №№ 1-47, 5 переулок №№ 1-40, 6 переулок №№ 1-40, 7 переулок №№ 1-34, 8 переулок №№ 1-34, 9 переулок №№ 1-32, 10 переулок № 1-2, улица Ж.Момина нечетная сторона №№ 1-171, улица Атои №№ 1-79, улица М.Ауезова №№ 1-78, улица Коксутобе №№ 28-41, улица Новостройка №№ 1-20, улица Мангыстау нечетная сторона №№ 29-41, улица Ю.Сареми №№ 1-5, улица Сайрамсу №№ 1-19, улица Бостан №№ 1-19.
Избирательный участок № 1033
Центр - Средняя школа № 88, микрорайон "Акжайык", без номера.
Микрорайон "Акжайык": дома без номеров по улице С.Садуакасова, улице Камбар батыра, улице Естай акына, улице Уали ата, улице Ж.Досмухамедова, улице А.Бокейханова, улице Кызыл кия, улице Зенги баба, улице Сырым батыра, улице Кокшетау, улица А.Едилбаева нечетная сторона №№ 1-115 и дома без номеров, микрорайон "Карлыгаш" №№ 1-26, городок "Тулпар" полностью.
Избирательный участок № 1034
Центр - Шымкентский дендрологический парк, проспект Байдибек би, без номера.
В участок входят дома микрорайона "Самал-2" от пересечения улицы У.Аргынбекова и улицы К.Казиева по четной стороне улицы К.Казиева вдоль границы территории дендропарка до улицы К.Толеметова, по четной стороне от пересечения улицы К.Толеметова и Сырым батыра до карьера, от границы карьера в микрорайоне "Акжайык", вдоль границ ипподрома и лесного хозяйства до проспекта Байдибек би, по нечетной стороне проспекта Байдибек би до улицы У.Аргынбекова, по четной стороне улицы У.Аргынбекова до улицы К.Казиева, дома улицы Акмаржан, четной стороны улицы У.Аргынбекова, улицы А.Байтурсынова, улицы Канагат, улицы Келешек, улицы Корикти, улицы Мирас, улицы Монке би, улицы Тажибай ата, улицы Салтанатты, улицы Ризалык и дома 10 номерованых улиц микрорайона "Акжайык".
Избирательный участок № 1035
Центр - Областная библиотека "Отырар", микрорайон "Нурсат", проспект Астаны, № 8.

Орталығы - № 91 орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, О.Жамалов көшесі, № 24/1.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ю.Сареми көшесі №№ 106-132, Х.А.Яссауи көшесі №№ 1-33, О.Жамалов көшесі №№ 1-32, Х.Хамут көшесі №№ 1-25, Назан ата көшесі №№ 1-22 және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 1016 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Жұлдыз аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімі, "Жұлдыз" тұрғын алабы, Қапал батыр көшесі, № 84а.
"Қаратөбе" тұрғын алабы: Қапал батыр көшесі жұп жағы № 76 үйден бастап көшенің соңына дейін, тақ жағы № 123 үйден бастап көшенің соңына дейін, И.Қарабаев көшесі, Шаттық көшесі, Әбдіқадыр ата көшесі, И.Панфилов көшесі, Р.Палуан көшесі толығымен.
№ 1017 сайлау учаскесі
Орталығы - Оңтүстік Қазақстан облыстық өзбек драма театры, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, нөмірсіз.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 124-176, 176а, тақ жағы №№ 101-125, Ә.Тілләходжаев көшесі №№ 1-180, Ю.Сареми көшесі тақ жағы №№ 23-67, 67а, Абай көшесі тақ жағы №№ 1-57, Жамбыл көшесі №№ 1-17, Әл-Фараби көшесі №№ 2-24, Гөзал ата көшесі №№ 1-87, Ақ-ата баба көшесі №№ 1-48.
№ 1018 сайлау учаскесі
Орталығы - № 10 колледж, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, № 5.
"Сайрам" тұрғын алабы: Бозжорға көшесі №№ 24-35, Фурхат көшесі 1 өткел №№ 1-16, 2 өткел №№ 1-28, 3 өткел №№ 1-28, 4 өткел №№ 1-47, 5 өткел №№ 1-40, 6 өткел №№ 1-40, 7 өткел №№ 1-34, 8 өткел №№ 1-34, 9 өткел №№ 1-32, 10 өткел № 1-2, Ж.Момын көшесі тақ жағы №№ 1-171, Атои көшесі №№ 1-79, М.Әуезов көшесі №№ 1-78, Көксутөбе көшесі №№ 28-41, Жаңақұрылыс көшесі №№ 1-20, Маңғыстау көшесі тақ жағы №№ 29-41, Ю.Сареми көшесі №№ 1-5, Сайрамсу көшесі №№ 1-19, Бостан көшесі №№ 1-19.
№ 1033 сайлау учаскесі
Орталығы - № 88 орта мектеп, "Ақжайық" шағынауданы, нөмірсіз.
"Ақжайық" шағынауданы: С.Сәдуақасов көшесі, Қамбар батыр көшесі, Естай ақын көшесі, Уәли ата көшесі, Ж.Досмұхамедов көшесі, Ә.Бөкейханов көшесі, Қызылқия көшесі, Зеңгі баба көшесі, Сырым батыр көшелерінің нөмірсіз үйлері, Ә.Еділбаев көшесі тақ жағы №№ 1-115 және нөмірсіз үйлер, Көкшетау көшесі нөмірсіз үйлер, "Қарлығаш" шағынауданы №№ 1-26, "Тұлпар" қалашығы толығымен.
№ 1034 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент дендрологиялық саябағы, Бәйдібек би даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге Ұ.Арғынбеков көшесі мен Қ.Қазиев көшесінің қиылысынан бастап Қ.Қазиев көшесінің жұп жағымен дендросаябақ аумағының шекарасымен Қ.Төлеметов көшесіне дейін, Қ.Төлеметов және Сырым батыр көшесі қиылысының жұп жағымен карьерге дейін, "Ақжайық" шағынауданындағы карьердің шекарасымен, ипподром және орман шаруашылығы шекараларымен Бәйдібек би даңғылына дейін, Бәйдібек би даңғылының тақ жағымен Ұ.Арғынбеков көшесіне дейін, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағымен Қ.Қазиев көшесіне дейін шекарасындағы "Самал-2" шағынауданының үйлері кіреді, Ақмаржан көшесі, Ұ.Арғынбеков көшесінің жұп жағы, А.Байтұрсынов көшесі, Қанағат көшесі, Келешек көшесі, Көрікті көшесі, Мирас көшесі, Мөңке би көшесі, Тәжібай ата көшесі, Салтанатты көшесі, Ризалық көшесі және "Ақжайық" шағынауданындағы нөмірленген 10 көшенің үйлері.
№ 1035 сайлау учаскесі
Орталығы - Облыстық "Отырар" кітапханасы, "Нұрсәт" шағынауданы, Астана даңғылы, № 8.

Микрорайон "Нурсат": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 130, 132, 133, 134а, 134б, 127, 126, 125, 124, 123, 122, 121, 221, 220, 219, 218, 217, 216, 215, 214, 213, 212, 237, 236, 238, "Нурсат- 3 очередь": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
Избирательный участок № 1037
Центр - Средняя школа № 72, микрорайон "Кайтпас", без номера.
Микрорайон "Кайтпас": улица Гулдала №№ 94-144, улица Саяхат №№ 141-181, улица Аксаут №№ 85-137, улица Аксункар №№ 83-157, улица Жасталап №№ 82-113, улица Кулагер №№ 79-117, улица Т.Тайбекова №№ 150-179, улица Майтобе №№ 1-81, улица Шугыла №№ 1486-1515, микрорайон "Нуртас" полностью и дома 5 улиц без наименований.
Избирательной участок № 1038
Центр – Кафе "Жети ата", проспект Жибек жолы, без номера.
В участок входит проспект Жибек жолы нечетная сторона №№ 1-65, микрорайон "Улагат": дома улицы Кызгалдак, улицы Абзал, улицы Кызыл алма, улицы Болашак, улицы Машат, улицы Кумдан, улицы Т.Жургенова, улицы Новостройка, улицы Е.Спатаева начиная от канала вдоль железной дороги до границы Каратауского района.
Приложение 2 к решению
акима города Шымкент
№ 1 от 2 октября 2015 года
Избирательный участок № 55
Центр – Детский сад № 55 "Самал", микрорайон "Самал-3", без номера.
Микрорайон "Самал-3": улица Алтын дала №№ 1-32, улица Нурлы жол №№ 1-32, улица С.Юсупова участки №№ 4432-6555, улица Алпамыс батыра №№ 1-57, улица Изгилик №№ 1-30, улица Естемес би №№ 1-98, улица Тауекел хана участки №№ 2687-3162, улица Мугалжар участки №№ 1235-1326, улица Жаныбек хана №№ 1-48, улица Актасты №№ 1-24, улица Терискей №№ 1-70, улица Талас №№ 1-15, улица Нур Жауган №№ 1-48, улица И.Байзакова №№ 1-50, улица Кобланды батыра №№ 1-80, улица Б.Момышулы участки №№ 2017-2881;
Микрорайон "Северо-Запад": участки №№ 2835-4137.
Избирательный участок № 184
Центр - Дополнительное здание общей средней школы № 110 имени З.Хусанова, жилой массив "Сайрам", улица Ибрагим ата, № 318.
Жилой массив "Сайрам": нечетная сторона улицы Ибрагим ата №№ 225-387, улица Тектурмас-1 №№ 1-200, улица Н.Юлдашева №№ 1-21, улица Н.Юлдашева 1 тупик №№ 2-58, улица Муслим тобе 1 переулок №№ 1-18, 2 переулок №№ 1-18, 3 переулок №№ 1-18, 4 переулок №№ 1-20, 5 переулок №№ 1-22, 6 переулок №№ 1-15, 7 переулок №№ 1-10, улица Аль-Фараби №№ 98-175, улица Аль-Фараби 1 переулок №№ 187-189, 2 переулок №№ 1-16.
Избирательный участок № 185
Центр – Общая средняя школа № 92, жилой массив "Сайрам", улица Амира Темира, № 218.
Жилой массив "Сайрам": улица Амира Темира нечетная сторона №№ 231-299, четная сторона №№ 220-234, улица Амира Темира 2 тупик №№ 1-4, 3 тупик №№ 1-5, 4 тупик №№ 1-7, 5 тупик №№ 1-6, 6 тупик №№ 1-4, улица М.Жалиля №№ 1-25, улица А.Абдуллаева №№ 1-59, улица Улыктобе №№ 1-48, улица Улыктобе 1 тупик №№ 1-8, 2 тупик №№ 1-6, 3 тупик №№ 1-5, 4 тупик №№ 1-9, улица Абая №№ 42-102, улица Х.Алимжана №№ 1-54, улица Аль-Фараби нечетная сторона №№ 1-19, улица Ы.Алтынсарина №№ 20-28, улица Исфиджаб №№ 1-14, улица Туркестан №№ 1-25, улица Бозжорга №№ 1-23, улица Ю.Нышанбаева №№ 1-42, улица Ж.Момина четная сторона №№ 2-170, улица Мангыстау №№ 1-27, улица Коксутобе №№ 1-28.
Избирательный участок № 346
Центр – Общая средняя школа № 71 имени Әл-Фараби, жилой массив "Сайрам", улица Ю.Сареми, без номера.
Жилой массив "Сайрам": улица Исмаил ата №№ 1-130, улица Исмаил ата 2 тупик №№ 1,2, 3 тупик №№ 1-3, 4 тупик №№ 1-4, 5 тупик №№ 1-5, 6 тупик №№ 1-6, 7 тупик № 7, 8 тупик №№ 1-31, 9 тупик №№ 1-9, улица Сыдыхан ата №№ 35-199, улица Ю.Сареми четная сторона №№ 10-104, улица Ю.Сареми 1 тупик №№ 1-24, улица Д.Менделеева №№ 1-40, улица Ханкопир №№ 1-40, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-20, улица Исфиджаб №№ 15-33, улица А.Науаи №№ 1-53, улица А.Науаи 1 тупик №№ 1-14, улица Ибрагим ата четная сторона №№ 2-104, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-20.
Избирательный участок № 1057
Центр - Детский сад - ясли № 35 "Сауле", микрорайон "Сауле", улица Азаттык, без номера.

"Нұрсәт" шағынауданы: №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 130, 132, 133, 134а, 134б, 127, 126, 125, 124, 123, 122, 121, 221, 220, 219, 218, 217, 216, 215, 214, 213, 212, 237, 236, 238, "Нұрсәт-3 кезек": №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
№ 1037 сайлау учаскесі
Орталығы - № 72 орта мектеп, "Қайтпас" шағынауданы, нөмірсіз.
"Қайтпас" шағынауданы: Гүлдала көшесі №№ 94-144, Саяхат көшесі №№ 141-181, Ақсауыт көшесі №№ 85-137, Ақсұңқар көшесі №№ 83-157, Жасталап көшесі №№ 82-113, Құлагер көшесі №№ 79-117, Т.Тайбеков көшесі №№ 150-179, Майтөбе көшесі №№ 1-81, Шұғыла көшесі №№ 1486-1515, "Нұртас" шағынауданы толығымен және атауы жоқ 5 көшенің үйлері.
№ 1038 сайлау учаскесі
Орталығы – "Жеті ата" кафесі, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
Учаскеге Жібек жолы даңғылы тақ жағы №№ 1-65, "Ұлағат" шағынауданы: Қызғалдақ көшесі, Абзал көшесі, Қызыл алма көшесі, Болашақ көшесі, Машат көшесі, Құмдан көшесі, Т.Жүргенов көшесі, Жаңақұрылыс көшесі, Е.Спатаев көшесі және канал тұсынан темір жолды бойлай Қаратау ауданының шекарасына дейінгі үйлері кіреді.
Шымкент қаласы әкімінің
2015 жылғы 2 қазандағы
№ 1 шешіміне 2 қосымша
№ 55 сайлау учаскесі
Орталығы - № 55 "Самал" балабақшасы, "Самал-3" шағынауданы, нөмірсіз.
"Самал-3" шағынауданы: Алтын дала көшесі №№ 1-32, Нұрлы жол көшесі №№ 1-32, С.Юсупов көшесі №№ 4432-6555 учаскелері, Алпамыс батыр көшесі №№ 1-57, Ізгілік көшесі №№ 1-30, Естемес би көшесі №№ 1-98, Тәуекел хан көшесі №№ 2687-3162 учаскелері, Мұғалжар көшесі №№ 1235-1326 учаскелері, Жәнібек хан көшесі №№ 1-48, Ақтасты көшесі №№ 1-24, Теріскей көшесі №№ 1-70, Талас көшесі №№ 1-15, Нұр Жауған көшесі №№ 1-48, И.Байзақов көшесі №№ 1-50, Қобыланды батыр көшесі №№ 1-80, Б.Момышұлы көшесі №№ 2017-2881 учаскелері;
"Солтүстік Батыс" шағынауданы: №№ 2835-4137 учаскелері.
№ 184 сайлау учаскесі
Орталығы - № 110 З.Хусанов атындағы жалпы орта мектебінің қосымша ғимараты, "Сайрам" тұрғын алабы, Ибрагим ата көшесі, № 318.
"Сайрам" тұрғын алабы: Ибрагим ата көшесі тақ жағы №№ 225-387, Тектұрмас-1 көшесі №№ 1-200, Н.Юлдашев көшесі №№ 1-21, Н.Юлдашев көшесі 1 тұйық №№ 2-58, Мүслім төбе көшесі 1 өткел №№ 1-18, 2 өткел №№ 1-18, 3 өткел №№ 1-18, 4 өткел №№ 1-20, 5 өткел №№ 1-22, 6 өткел №№ 1-15, 7 өткел №№ 1-10, Әл-Фараби көшесі №№ 98-175, Әл-Фараби көшесі 1 өткел №№ 187-189, 2 өткел №№ 1-16.
№ 185 сайлау учаскесі
Орталығы - № 92 жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Әмір Темір көшесі, № 218.
"Сайрам" тұрғын алабы: Әмір Темір көшесі тақ жағы №№ 231-299, жұп жағы №№ 220-234, Әмір Темір көшесі 2 тұйық №№ 1-4, 3 тұйық №№ 1-5, 4 тұйық №№ 1-7, 5 тұйық №№ 1-6, 6 тұйық №№ 1-4, М.Жәліл көшесі №№ 1-25, А.Абдуллаев көшесі №№ 1-59, Ұлықтөбе көшесі №№ 1-48, Ұлықтөбе көшесі 1 тұйық №№ 1-8, 2 тұйық №№ 1-6, 3 тұйық №№ 1-5, 4 тұйық №№ 1-9, Абай көшесі №№ 42-102, Х.Алимжан көшесі №№ 1-54, Әл-Фараби көшесі тақ жағы №№ 1-19, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 20-28, Исфиджаб көшесі №№ 1-14, Түркістан көшесі №№ 1-25, Бозжорға көшесі №№ 1-23, Ю.Нышанбаев көшесі №№ 1-42, Ж.Момын көшесі жұп жағы №№ 2-170, Маңғыстау көшесі №№ 1-27, Көксутөбе көшесі №№ 1-28.
№ 346 сайлау учаскесі
Орталығы - № 71 Әл-Фараби атындағы жалпы орта мектеп, "Сайрам" тұрғын алабы, Ю.Сареми көшесі, нөмірсіз.
"Сайрам" тұрғын алабы: Исмаил ата көшесі №№ 1-130, Исмаил ата көшесі 2 тұйық №№ 1-2, 3 тұйық №№ 1-3, 4 тұйық №№ 1-4, 5 тұйық №№ 1-5, 6 тұйық №№ 1-6, 7 тұйық № 7, 8 тұйық №№ 1-31, 9 тұйық №№ 1-9, Сыдыхан ата көшесі №№ 35-199, Ю.Сареми көшесі жұп жағы №№ 10-104, Ю.Сареми көшесі 1 тұйық №№ 1-24, Д.Менделеев көшесі №№ 1-40, Ханкөпір көшесі №№ 1-40, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-20, Исфиджаб көшесі №№ 15-33, А.Науаи көшесі №№ 1-53, А.Науаи көшесі 1 тұйық №№ 1-14, Ибрагим ата көшесі жұп жағы №№ 2-104.
№ 1057 сайлау учаскесі
Орталығы – № 35 "Сәуле" бөбекжай - балабақшасы, "Сәуле" шағынауданы, Азаттық көшесі, нөмірсіз.

В участок входит верхняя сторона микрорайона "Сауле": четная сторона улицы Ж.Жабаева, улица 50-летия Победы, улица Г.Муратбаева, улица Азаттык, улица Боген, улица Казгурт начиная от дома № 17, тупик Казгурт, улица Наркобыз начиная от дома № 15, дома 8 номерованных улиц новостройки.
Избирательный участок № 1058
Центр – Обшая средняя школа № 127, улица Еламан, без номера.
Улица Капал батыра четная сторона №№ 54-118б, улица Амур ага нечетная сторона №№ 29-115, дома без номеров улицы Еламан, улицы Д.Шукурова, улицы Саяжол, вдоль Каратюбинского шоссе, обходя проходящую перед бывшим "Мясокомбинатом" улицу до теплотрассы, через теплотрассу, вдоль ограды пустующего земельного участка до улицы Д.Шукурова и вдоль улицы Д.Шукурова до улицы Капал батыра.
Избирательный участок № 1059
Центр – Врачебная амбулатория "Карабастау", жилой массив "Карабастау", улица Ж.Камбарулы, без номера.
Жилой массив "Карабастау": улица Ж.Камбарулы четная сторона №№ 2-138, улица Кайып ата, улица М.Жолдасова, улица Абая, улица Бойыт ата, улица К.Молдабекулы, улица Атажар, улица Шугыла полностью, дома новостройки.
Избирательный участок № 1060
Центр – Отдел по работе с населением территории Жулдыз аппарата акима Енбекшинского района, жилой массив "Бадам", улица К.Турсынбайулы, № 1.
Жилой массив "Бадам": нечетная сторона части улицы А.Кенесарина, от поворота улицы Сауле до улицы К.Турсынбайулы, четная и нечетная стороны полностью части от улицы К.Турсынбайулы до жилого массива Карабастау, тупик Сауле №№ 1-5, улица Абая №№ 1-18, улица Асыл мура №№ 1-19, улица Уйымшыл №№ 1-24, улица Гажайып нечетная сторона №№ 1-19, четная сторона №№ 2-22, 22а, улица Айколь нечетная сторона №№ 1-15, четная сторона №№ 2-30, 30/2, улица С.Нурашбекова №№ 1-34, улица Карабастау №№ 1-30, улица О.Ермекова №№ 1-23, четная и нечетная стороны полностью части улицы К.Турсынбайулы от реки Бадам до улицы А.Кенесарина, улица Устаздар №№ 1-24, улица Парыз №№ 1-30, улица Гаухартас №№ 1-19, улица Бадам №№ 1-28, улица Улыс №№ 1-11, улица Шаттык №№ 1-8, улица А.Маликова №№ 1-76, улица Жасын №№ 1-31, улица Несибе №№ 1-15, Толағай №№ 1-7, улица Замана №№ 1-21, улица Шамшырак №№ 1-7, улица Улан №№ 1-11, улица Туран №№ 1-13, улица Онеге №№ 1-23, улица Жанару №№ 1-13, улица Сары-арка №№ 1-11, улица Учкудук №№ 1-13, улица Керемет №№ 1-5, улица Балауса №№ 1-24, улица Улытау №№ 1-13, улица Тогайлы №№ 1-7, улица Аккайын №№ 1-7, дома новостройки.
Избирательный участок № 1061
Центр - Общая средняя школа № 90, микрорайон "Асар", без номера.

Учаскеге "Сәуле" шағынауданының жоғарғы жағы кіреді: Ж.Жабаев көшесінің жұп жағы толығымен, Жеңістің 50-жылдығы көшесі, Ғ.Мұратбаев көшесі, Азаттық көшесі, Бөген көшесі, Қазығұрт көшесі № 17 үйден бастап, Қазығұрт тұйығы, Нарқобыз көшесі № 15 үйден бастап, жаңақұрылыстағы нөмірленген 8 көшенің үйлері.
№ 1058 сайлау учаскесі
Орталығы - № 127 жалпы орта мектеп, Еламан көшесі, нөмірсіз.
Қапал батыр көшесі жұп жағы №№ 54-118б, Амур аға көшесі тақ жағы №№ 29-115, Еламан көшесі, Д.Шукуров көшесі, Саяжол көшесі, Қаратөбе тас жолы бойымен бұрынғы "Ет комбинатының" алдынан өтетін жолды бойлай жылу құбырына дейін, жылу құбыры арқылы бос жатқан жер учаскесінің қоршауын бойлай Д.Шукуров көшесіне дейін және Д.Шукуров көшесінің бойымен Қапал батыр көшесі дейінгі нөмірсіз үйлер.
№ 1059 сайлау учаскесі
Орталығы – "Қарабастау" дәрігерлік амбулаториясы, "Қарабастау" тұрғын алабы, Ж.Қамбарұлы көшесі, нөмірсіз.
"Қарабастау" тұрғын алабы: Ж.Қамбарұлы көшесінің жұп жағы №№ 2-138, Қайып ата көшесі, М.Жолдасов көшесі, Абай көшесі, Бойыт ата көшесі, Қ.Молдабекұлы көшесі, Атажар көшесі, Шұғыла көшесі толығымен, жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 1060 сайлау учаскесі
Орталығы – Еңбекші ауданы әкімі аппаратының Жұлдыз аумағы бойынша халықпен жұмыс жүргізу бөлімі, "Бадам" тұрғын алабы, Қ.Тұрсынбайұлы көшесі, № 1.
"Бадам" тұрғын алабы: Сәуле көшесі бұрылысынан К.Тұрсынбайұлы көшесіне дейінгі Ә.Кенесарин көшесінің тақ жағы және К.Тұрсынбайұлы көшесінен "Қарабастау" тұрғын алабына дейінгі бөлігінің жұп және тақ жағы толығымен, Сәуле тұйығы №№ 1-5, Абай көшесі №№ 1-18, Асыл мұра көшесі №№ 1-19, Ұйымшыл көшесі №№ 1-24, Ғажайып көшесі тақ жағы №№ 1-19, жұп жағы №№ 2-22, 22а, Айкөл көшесі тақ жағы №№ 1-15, жұп жағы №№ 2-30, 30/2, С.Нұрашбеков көшесі №№ 1-34, Қарабастау көшесі №№ 1-30, Ө.Ермеков көшесі №№ 1-23, Бадам өзенінен Ә.Кенесарин көшесіне дейінгі К.Тұрсынбайұлы көшесінің жұп және тақ жағы толығымен және Ә.Кенесарин көшесінен басталатын бөлігінің тақ жағы, Ұстаздар көшесі №№ 1-24, Парыз көшесі №№ 1-30, Гаухартас көшесі №№ 1-19, Бадам көшесі №№ 1-28, Ұлыс көшесі №№ 1-11, Шаттық көшесі №№ 1-8, А.Мәліков көшесі №№ 1-76, Жасын көшесі №№ 1-31, Несібе көшесі №№ 1-15, Толағай көшесі №№ 1-7, Замана көшесі №№ 1-21, Шамшырақ көшесі №№ 1-7, Ұлан көшесі №№ 1-11, Тұран көшесі №№ 1-13, Өнеге көшесі №№ 1-23, Жаңару көшесі №№ 1-13, Сары арқа көшесі №№ 1-11, Ұшқұдық көшесі №№ 1-13, Керемет көшесі №№ 1-5, Балауса көшесі №№ 1-24, Ұлытау көшесі №№ 1-13, Тоғайлы көшесі №№ 1-7, Аққайын көшесі №№ 1-7, жаңақұрылыстағы үйлер.
№ 1061 сайлау учаскесі
Орталығы - № 90 жалпы орта мектеп, "Асар" шағынауданы, нөмірсіз.

В участок входят участки № 1, 2, 4 микрорайона "Асар" и микрорайон "Асар-2" полностью.
Избирательный участок № 1062
Центр - Филиал средней школы № 57, дачи "Бозарық-2", № 500/1.
Дачи "Бозарык-1": улица Сельхозтехники №№ 1-20, улица Спутник №№ 1-50, улица Центральная №№ 1-50, улица Вишневая №№ 1-30, улица Малиновая №№ 1-20;
Дачи "Бозарык-2": улица Ардагер №№ 1-73, улица Табигат №№ 1-112, улица Гулдер №№ 1-151, улица Жулдыз №№ 1-170, улица Аль-Беруни №№ 1-223, улица Аксарай №№ 1-253, улица Жолдас ата №№ 1-272, улица Рахат №№ 1-284;
Дачи "Бозарык-3": улица Акалтын №№ 1-65, улица Адилет №№ 1-30, улица Тянь-Шань №№ 1-24, улица Бейбитшилик №№ 1-40.
Избирательный участок № 1063
Центр – Туркестан сарайы, микрорайон "Нурсат", проспект Астаны, без номера.
Микрорайон "Кайтпас": улица М.Ахметбаева №№ 1-68, улица А.Аскарова №№ 1-117, улица А.Акынова №№ 1-103, улица Астана №№ 1-44, улица С.Байтерекова №№ 1-20, улица А.Комекбаева №№ 1-112, улица Алматы № 1, улица Гулдала №№ 1-28, улица Аксайыт №№ 1-17, улица Саяхат №№ 1-30, улица Аксункар №№ 1-34, улица Жасталап №№ 1-40, улица Қулагер №№ 1-46, улица Т.Тайбекова №№ 1-63, улица Майтобе №№ 1-55, улица Шугыла №№ 1-45;
Жилой массив "Нурсат": 49 новых многоэтажных жилых домов.
Избирательный участок № 1064
Центр - Шымкентский аграрный колледж, жилой массив "Тассай", проспект Жибек жолы, без номера.
Жилой массив "Тассай": улица Т.Жургенова №№ 1-10, улица Машат №№ 1-19, улица Кызыл алма №№ 1-35, улица К.Абдалиева №№ 1-19, улица М.Ауезова №№ 1-44, улица Жибек жолы №№ 1-24, улица М.Жумабаева №№ 1-32, улица А.Молдагулова №№ 1-28, улица Ж.Сейтбекова №№ 1-21, улица Абая №№ 1-12, улица С.Сейфуллина №№ 1-12, улица Таукехана четная сторона №№ 2-60, улица Ш.Уалиханова №№ 1-26, 26а, улица Ы.Алтынсарина №№ 1-8, улица О.Есалиева №№ 1-7 и дома 11 улиц без наименований.
Избирательный участок № 1065
Центр – Основная средняя школа № 115 имени Оразбая, жилой массив "Таскен", улица С.Балкыбекова, № 76а.
Жилой массив "Таскен": улица Б.Бабашулы №№ 1-73, улица Пармен №№ 1-53, улица С.Балкыбекова №№ 1-64, улица А.Токмаганбетова №№ 1-33, улица Хорасан ата №№ 1-35, улица Азиада №№ 1-24, улица Есил №№ 1-29, улица Жас оркен №№ 1-34, улица Байтерек №№ 1-36, улица Азаттык №№ 1-22, улица Рауан №№ 1-14, улица Ынтымак №№ 1-22 и дома 3 улиц без наименований.
Избирательный участок № 1066
Центр - Общая средняя школа № 27, жилой массив "Мартобе", улица Жибек жолы, № 124а.
Жилой массив "Мартобе": улица Шаян №№ 1-39, улица Садовая №№ 1-33, улица МТФ №№ 1-28, улица Низами №№ 1-37, улица Интернациональная №№ 1-46, улица Абая №№ 1-38, улица 40-лет Победы №№ 1-48, улица Кабанбай батыра №№ 1-33, улица Жибек-жолы №№ 1-149 и дома 1 улицы без наименования.

Учаскеге "Асар" шағынауданы №№ 1, 2, 4 учаскелері және "Асар-2" шағынауданы толығымен кіреді.
№ 1062 сайлау учаскесі
Орталығы - № 57 орта мектептің филиалы, "Бозарық-2" саяжайы, № 500/1.
"Бозарық-1" саяжайы: Сельхозтехника көшесі №№ 1-20, Спутник көшесі №№ 1-50, Центральная көшесі №№ 1-50, Вишневая көшесі №№ 1-30, Малиновая көшесі №№ 1-20;
"Бозарық-2" саяжайы: Ардагер көшесі №№ 1-73, Табиғат көшесі №№ 1-112, Гүлдер көшесі №№ 1-151, Жұлдыз көшесі №№ 1-170, Әль-Беруни көшесі №№ 1-223, Ақсарай көшесі №№ 1-253, Жолдас ата көшесі №№ 1-272, Рахат көшесі №№ 1-284;
"Бозарық-3" саяжайы: Ақ алтын көшесі №№ 1-65, Әділет көшесі №№ 1-30, Тянь-Шань көшесі №№ 1-24, Бейбітшілік көшесі №№ 1-40.
№ 1063 сайлау учаскесі
Орталығы - Түркістан сарайы, "Нұрсәт" шағынауданы, Астана даңғылы, нөмірсіз.
"Қайтпас" шағынауданы: М.Ахметбаев көшесі №№ 1-68, А.Асқаров көшесі №№ 1-117, А.Ақынов көшесі №№ 1-103, Астана көшесі №№ 1-44, С.Бәйтереков көшесі №№ 1-20, Ә.Көмекбаев көшесі №№ 1-112, Алматы көшесі № 1, Гүлдала көшесі №№ 1-28, Ақсайыт көшесі №№ 1-17, Саяхат көшесі №№ 1-30, Ақсұнқар көшесі №№ 1-34, Жасталап көшесі №№ 1-40, Құлагер көшесі №№ 1-46, Т.Тайбеков көшесі №№ 1-63, Майтөбе көшесі №№ 1- 55, Шұғыла көшесі №№ 1-45;
"Нұрсәт" тұрғын алабы: 49 жаңа көпқабатты тұрғын үйлер.
№ 1064 сайлау учаскесі
Орталығы – Шымкент аграрлық колледжі, "Тассай" шағынауданы, Жібек жолы даңғылы, нөмірсіз.
"Тассай" тұрғын алабы: Т.Жүргенов көшесі №№ 1-10, Машат көшесі №№ 1-19, Қызыл алма көшесі №№ 1-35, Қ.Абдалиев көшесі №№ 1-19, М.Әуезов көшесі №№ 1-44, Жібек жолы көшесі №№ 1-24, М.Жұмабаев көшесі №№ 1-32, Ә.Молдағұлова көшесі №№ 1-28, Ж.Сейтбеков көшесі №№ 1-21, Абай көшесі №№ 1-12, С.Сейфуллин көшесі №№ 1-12, Таукехан көшесі жұп жағы №№ 2-60, Ш.Уалиханов көшесі №№ 1-26, 26а, Ы.Алтынсарин көшесі №№ 1-8, О.Есалиев көшесі №№ 1-7 және атауы жоқ 11 көшенің үйлері.
№ 1065 сайлау учаскесі
Орталығы - № 115 Оразбай атындағы негізгі орта мектеп, "Таскен" тұрғын алабы, С.Балқыбеков көшесі, № 76а.
"Таскен" тұрғын алабы: Б.Бабашұлы көшесі №№ 1-73, Пармен көшесі №№ 1-53, С.Балқыбеков көшесі №№ 1-64, А.Тоқмағанбетов көшесі №№ 1-33, Хорасан ата көшесі №№ 1-35, Азиада көшесі №№ 1-24, Есіл көшесі №№ 1-29, Жас өркен көшесі №№ 1-34, Бәйтерек көшесі №№ 1-36, Азаттық көшесі №№ 1-22, Рауан көшесі №№ 1-14, Ынтымақ көшесі №№ 1-22 және атауы жоқ 3 көшенің үйлері.
№ 1066 сайлау учаскесі
Орталығы - № 27 жалпы орта мектеп, "Мәртөбе" тұрғын алабы, Жібек жолы көшесі, № 124а.
"Мәртөбе" тұрғын алабы: Шаян көшесі №№ 1-39, Садовая көшесі №№ 1-33, МТФ көшесі №№ 1-28, Низами көшесі №№ 1-37, Интернационал көшесі №№ 1-46, Абай көшесі №№ 1-38, 40-лет Победы көшесі №№ 1-48, Қабанбай Батыр көшесі №№ 1-33, Жібек жолы көшесі №№ 1-149 және атауы жок 1 көшенің үйлері.