О внесении изменений и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с "О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 октября 2015 года № 51/399-5с. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 2 ноября 2015 года № 3405. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2016 года № 1-31)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.01.2016 № 1-31).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 октября 2015 года № 43/348-V «О внесении изменений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3374, Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/296-5с «О бюджете города Шымкент на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2933, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Панорама Шымкента») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Шымкент на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 332 651 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 39 214 319 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 389 246 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 037 138 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 37 691 948 тысяч тенге;
2) затраты – 80 161 423 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1 600 000 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1600 000 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -138 098 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 252 101 тысяч тенге;
поступление от продажи финансиовых активов государства – 390 199 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – - 2 290 674 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2 290 674 тысяч тенге.»;
в пункте 2:

"2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 51/399-5c шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қарашада № 3405 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 1-31 хатымен)
Сноска. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.01.2016 № 1-31 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 21 қазандағы № 43/348-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3374 тіркелген шешіміне сәйкес, Шымкент қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/296-5с «2015-2017 жылдарға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2933 тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шымкент келбеті» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Шымкент қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 332 651 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 214 319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 389 246 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 037 138 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 691 948 мың теңге;
2) шығындар – 80 161 423 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 600 000 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1 600 000 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -138 098 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 252 101 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 390 199 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 2 290 674 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 2 290 674 мың теңге.»;
2-тармақта:

цифры «384 394» заменить цифрами «384 097»;
цифры «253 777» заменить цифрами «253 412»;
цифры «18 265» заменить цифрами «18 114»;
цифры «21 854» заменить цифрами «19 454»;
цифры «29 082» заменить цифрами «129 376»;
цифры «146 858» заменить цифрами «249 278»;
цифры «40 896» заменить цифрами «28 481»;
цифры «1 105 712» заменить цифрами «1 099 608»;
цифры «754 542» заменить цифрами «748 950»;
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
«на оказание социальной помощи малообеспеченным семьям в связи с падением курса Национальной валюты – 47 152 тысяч тенге.»;
в пункте 2-1:
цифры «174 786» заменить цифрами «185 418»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Учесть, что в городском бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие цели:
развитие благоустройства городов и населенных пунктов – 454 819 тысяч тенге;
строительство и реконструкция объектов образования – 3 116 844 тысяч тенге;
проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 3 021 815 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 4 933 389 тысяч тенге;
развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 936 332 тысяч тенге;
развитие коммунального хозяйства – 1 323 787 тысяч тенге;
развитие объектов спорта – 285 617 тысяч тенге;
развитие теплоэнергетической системы – 848 287 тысяч тенге;
развитие газотранспортной системы – 1 811 621 тысяч тенге;
развитие транспортной инфраструктуры – 4 560 544 тысяч тенге.»;
в пункте 3-1:
цифры «394 736» заменить цифрами «231 736»;
в пункте 4:
цифры «200 000» заменить цифрами «514 215»;
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.

«384 394» деген сандар «384 097» деген сандармен ауыстырылсын;
«253 777» деген сандар «253 412» деген сандармен ауыстырылсын;
«18 265» деген сандар «18 114» деген сандармен ауыстырылсын;
«21 854» деген сандар «19 454» деген сандармен ауыстырылсын;
«29 082» деген сандар «129 376» деген сандармен ауыстырылсын;
«146 858» деген сандар «249 278» деген сандармен ауыстырылсын;
«40 896» деген сандар «28 481» деген сандармен ауыстырылсын;
«1 105 712» деген сандар «1 099 608» деген сандармен ауыстырылсын;
«754 542» деген сандар «748 950» деген сандармен ауыстырылсын;
жиырмасыншы абзацпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«Ұлттық валюта курсының төмендеуіне байланысты аз қамтамасыз етілген отбасыларға әлеуметтік көмек көрсету үшін – 47 152 мың теңге.»;
2-1 тармақта:
«174 786» деген сандар «185 418» деген сандармен ауыстырылсын;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«3. 2015 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 454 819 мың теңге;
білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 3 116 844 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 3 021 815 мың теңге;
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алуға – 4 933 389 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 936 332 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 1 323 787 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 285 617 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға – 848 287 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 1 811 621 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 4 560 544 мың теңге.»;
3-1 тармақта:
«394 736» деген сандар «231 736» деген сандармен ауыстырылсын;
4 тармақта:
«200 000» деген сандар «514 215» деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 125 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

8 057
006
Оказание жилищной помощи
25 384
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
318 873
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 042
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
78 803
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
81 111
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
513 995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
286 803
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
536 681
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 758
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
19 758
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
161 628
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
161 628
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
113 550
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 771
021
Капитальные расходы государственного органа
7 908
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
25 259
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
10 140
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
23 631 191
1
Жилищное хозяйство
12 908 637
464
Отдел образования района (города областного значения)
31 835
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
31 835
467
Отдел строительства района (города областного значения)
11 061 190
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
5 500 648
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 560 542
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)
14 172
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
13 832
005
Капитальные расходы государственного органа
340
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

8 057
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
25 384
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
318 873
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 042
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
78 803
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
81 111
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
513 995
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
286 803
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
536 681
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 758
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
19 758
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
161 628
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
161 628
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
113 550
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 771
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 908
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
25 259
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
10 140
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
23 631 191
1
Тұрғын үй шаруашылығы
12 908 637
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
31 835
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
31 835
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
11 061 190
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
5 500 648
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
5 560 542
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі
14 172
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 832
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі