О внесении изменения в решение Арысского городского маслихата от 17 июля 2015 года № 42/259-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Арысского городского маслихата корпуса "Б""
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 сентября 2015 года № 44/268-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 октября 2015 года № 3375. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 4 марта 2016 года № 52/307-V
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 04.03.2016 № 52/307-V.
В соответствии с пунктом 27 Указа Президента Республики Казахстан от 21 января 2000 года "Об утверждении Правил проведения ежегодной оценки деятельности и аттестации административных государственных служащих", пунктом 2 Типовой методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Председателя Агенства Республики Казахстан по делам государственной службы и противодействию коррупции от 29 декабря 2014 года № 86, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Арысского городского маслихата от 17 июля 2015 года № 42/259-V "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Арысского городского маслихата корпуса "Б"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3303, опубликовано 15 августа 2015 года в газете "Арыс ақиқаты") следующее изменение:
в абзаце первом пункта 13 Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата Арысского городского маслихата корпуса "Б", утвержденной указанным решением, слово "маслихата" заменить словом "комиссии".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Жауынбаев
Секретарь городского маслихата Т.Тулбасиев

""Б" корпусындағы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 42/259-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 29 қыркүйектегі № 44/268-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қазанда № 3375 болып тіркелді. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурызда № 52/307-V шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 04.03.2016 № 52/307-V шешiмiмен.
"Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметіне жыл сайынғы бағалау жүргізу және оларды аттестаттаудан өткізу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 21 қаңтардағы Жарлығының 27-тармағына, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері және сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі төрағасының 2014 жылғы 29 желтоқсандағы № 86 бұйрығымен бекітілген "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың үлгілік әдістемесінің 2-тармағына сәйкес, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 42/259-V ""Б" корпусындағы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3303 тіркелген, 2015 жылғы 15 тамызда "Арыс ақиқаты" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімімен бекітілген орыс тіліндегі "Б" корпусындағы Арыс қалалық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесінің 13 тармағына өзгеріс енгізілді, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгертілмейді.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Жауынбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Т.Тулбасиев