Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию твердых бытовых отходов по городу Арыс
Решение Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 18 декабря 2015 года № 48/289-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 18 января 2016 года № 3531. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 июня 2016 года № 3/17-VI
Сноска. Утратило силу решением Арысского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20.06.2016 № 3/17-VI (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1) и 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030, Арысский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Утвердить:

Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 48/289-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қаңтарда № 3531 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2016 жылғы 20 маусымдағы № 3/17-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Арыс қалалық мәслихатының 20.06.2016 № 3/17-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізілед).
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 1) және 2) тармақшаларына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына және "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 бұйрығына Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10030 тіркелген, Арыс қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бекітілсін:

1) нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс согласно приложению 1 к настоящему решению;
2) тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию твердых бытовых отходов по городу Арыс согласно приложению 2 к настояшему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней последня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Б.Токсеитов
Приложение 1 к решению
Арысского городского
маслихата от 18 декабря
2015 года № 48/289-V
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Арыс
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Среднегодовые расчетные нормы, м3
1
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель
1,1
1,4
2
Общежития, интернаты, детские дома, дома престарелых
1 место

1) осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары;
2) осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Арыс қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтері.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Б.Токсеитов
Арыс қалалық мәслихатының
2015 жылғы 18 желтоқсандағы
№ 48/289-V шешіміне 1 қосымша
Арыс қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Орташа жылдық жинақталу нормалары, м3
1
Жайлы және жайлы емес үйлер
1 тұрғын
1,1
1,4
2
Жатақханалар, интернаттар, балалар үйлері, қарттар үйлері және сол сияқтылар
1 орын