О внесении изменений в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 17 июля 2015 года № 42/245-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 22 июля 2015 года № 3262. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31 декабря 2015 года № 01-10/315)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 31.12.2015 № 01-10/315).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 июля 2015 года № 39/326-V «О внесении изменений и дополнения в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3236, Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Туркестанского городского маслихата от 19 декабря 2014 года № 38/202-V «О городском бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2945, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Туркистон») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет города Туркестан на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 130 318 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 885 419 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 18 731 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 53 995 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 19 172 173 тысяч тенге;
2) затраты – 21 237 443 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 877 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 730 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 853 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 30 138 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов – 30 138 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 162 140 тысяч тенге;

"2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 42/245-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 шілдеде № 3262 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 01-10/315 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 31.12.2015 № 01-10/315 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 шілдедегі № 39/326-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3236 тіркелген шешіміне сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Түркістан қалалық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 38/202-V «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2945 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Түркістан» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Түркістан қаласының 2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер - 21 130 318 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 1 885419 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 731 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 53 995 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 172 173 мың теңге;
2) шығындар – 21 237 443 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 24 877 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 730 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 853 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 30 138 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 30 138 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 162 140 мың теңге;

6) финансирование дефицита бюджета – 162 140 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 730 тысяч тенге;
погашение займов – 4 853 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 137 263 тенге.».
Приложения 123 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Мади
Секретарь городского маслихата             Г.Рысбеков
Приложение 1 к решению
Туркестанского городского маслихата

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 162 140 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 730 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 853 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 137 263 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 123 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Мәди
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Рысбеков
Түркістан қалалық мәслихатының

379 217
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 295
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
80 326
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам ( попечителям) на содержание ребенка – сироты (детей –сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
64 921
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
219 675
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 473 632
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 473 632
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
981 566
2
Социальная помощь
932 195
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
16 686
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 686
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
903 124
002
Программа занятости
31 797
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 883
005
Государственная адресная социальная помощь
5 859
006
Оказание жилищной помощи
79 687
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
43 625
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
5 492
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
16 600
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
618 723
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
95 458
464
Отдел образования района (города областного значения)
12 385
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
12 385
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
49 371
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
49 371
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
41 500
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

379 217
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 295
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
80 326
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
64 921
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
219 675
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 473 632
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 473 632
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
981 566
2
Әлеуметтiк көмек
932 195
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
16 686
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
16 686
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
903 124
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
31 797
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 883
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5 859
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
79 687
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
43 625
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
5 492
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
16 600
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
618 723
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
95 458
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
12 385
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
12 385
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
49 371
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
49 371
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 500
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу