О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Туркестан
Решение Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 25 сентября 2015 года № 45/256-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 16 октября 2015 года № 3363. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 3 февраля 2016 года № 53/299-V
Сноска. Утратило силу решением Туркестанского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 03.02.2016 № 53/299-V (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Туркестанский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога и ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые земли сельскохозяйственного назначения на территории города Туркестан в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       А.Мади
Секретарь городского маслихата             Г.Сарсенбаев

Түркістан қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 45/256-V шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 қазанда № 3363 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 2016 жылғы 3 ақпандағы № 53/299-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қалалық мәслихатының 03.02.2016 № 53/299-V шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
«Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабының 1 тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Түркістан қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Түркістан қаласының аумағында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін он есе жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Мәди
Қалалық мәслихат
хатшысы                                    Ғ.Сарсенбаев