О внесении изменений решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 33/162 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 28 января 2015 года № 34/174. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 29 января 2015 года № 2983. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 14)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Байдибекского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26.01.2016 № 14).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Байдибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байдибекского районного маслихата от 23 декабря 2014 года № 33/162 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2935, опубликовано 9 января 2015 года в газете «Шаян») следующие изменения:
Пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Байдибекского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 806 508 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 583 011 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 729 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 329 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 216 439 тысяч тенге;
2) затраты – 7 806 508 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 22 320 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 43 392тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 072 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 22 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   22 320 тысяч тенге, в том числе:

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/162 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2015 жылғы 28 қаңтардағы № 34/174 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 қаңтарда № 2983 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 14 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 26.01.2016 № 14 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 21 қаңтардағы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/162 «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2935 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 9 қаңтардағы «Шаян» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. Бәйдібек ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер 7 806 508 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 583 011 мың тенге;
салықтық емес түсімдер 4 729 мың тенге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 2 329 мың тенге;
трансферттер түсімі 7 216 439 мың тенге;
2) шығындар 7 806 508 мың тенге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 22 320 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 43 392 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 072 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -22 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 22 320 мың теңге, оның ішінде: