О внесении изменений и дополнений в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 января 2015 года № 40/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 30 января 2015 года № 2993. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 17)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Ордабасинского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 05.02.2016 № 17).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 21 января 2015 года за № 35/284-V «О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2014 года № 34/258-V «Об областном бюджете на 2015-2017 годы», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2969, Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ордабасинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 39/1 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2941, опубликовано 17 января 2015 года в газете «Ордабасы оттары») следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Ордабасинского района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2015 год следующих объемах:
1) доходы – 9 891 583 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 679 660 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 091 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 299 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 9 201 533 тысяч тенге;
2) затраты – 9 891 583 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 66 849 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 89 190 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – - 22 311 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 66 879 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66 879 тысяч тенге, в том числе:

Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қаңтардағы № 40/1 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 қаңтарда № 2993 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 5 ақпандағы № 17 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Оңтүстік Қазақстан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 05.02.2016 № 17 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 21 қаңтардағы 2015 жылғы № 35/284-V «Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 34/258-V «2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2969 тіркелген шешіміне сәйкес, Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ордабасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 39/1 «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2941 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 қаңтардағы «Ордабасы оттары» газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар еңгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Ордабасы ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 9 891 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 679 660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 091 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 299 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 201 533 мың теңге;
2) шығындар – 9 891 583 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 66 879 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 89 190 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – - 22 311 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 66 879 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66 879 мың теңге, оның ішінде:

поступление займов – 89 190 тысяч тенге;
погашение займов – 22 311 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0.».
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целовые текущие трансферты из республиканского бюджета на следующие цели:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 861 111 тысяч тенге;
провидение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой отечественной войне – 54 088 тысяч тенге;
повышение оплаты труда учетелям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 150 767 тысяч тенге;
выплату государственной адресной социальной помощи – 1 150 тысяч тенге;
выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 16 200 тысяч тенге;
увелечение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 13 792 тысяч тенге;
оплату труда по новой модели системы оплата труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учереждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий и на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих, финансируемых из местных бюджетов – 1 069 226 тысяч тенге;
компенсацию потерь по обследованию психического здоровья детей и подростков и оказание психолого–медико–педагогической консультативной помощи населению – 16 420 тысяч тенге;
компенсацию потерь по содержанию ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 7 824 тысяч тенге.»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета на следующие цели:

қарыздар түсімі – 89 190 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 22 311 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.».
2-1. тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«2-1. 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға – 861 111 мың теңге;
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс – шараларды өткізуге – 54 088 мың теңге;
үш деңгейлік бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 150 767 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 1 150 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 16 200 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге – 13 792 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай – ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа модулі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге және мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға – 1 069 226 мың теңге;
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық – медициналық – педагогикалық консультатциялық көмек көрсету шығындарын өтеуге – 16 420 мың теңге;
потронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу үшін шығындарын өтеуге – 7 824 мың теңге;
3-1. тармақпен келесідей мазмұнда толықтырылсын:
«3-1 2015 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері келесідей мақсаттарға қарастырылғаны ескерілсін:

стройтельство и реконструкция объектов образования – 505 858 тысяч тенге;
проектирование, стройтельство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 40 000 тысяч тенге;
проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно–коммуникационной инфраструктуры – 118 511 тысяч тенге.».
Приложения 1234567 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234567 к настоящему решению.

білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 505 858 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға – 40 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға – 118 511 мың теңге.».
Көрсетілген шешімнің 1234567 қосымшалары осы шешімнің 1234567 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.