Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Созакскому району
Решение Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года № 267. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 21 июля 2015 года № 3252. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19 января 2016 года № 320

Созақ ауданы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 267 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 3252 болып тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 қаңтардағы № 320 шешімімен

Сноска. Утратило силу решением Созакского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 19.01.2016 № 320.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Созакский районный маслихат РЕШИЛ:

Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ аудандық мәслихатының 19.01.2016 № 320 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылдың 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ: