О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 43/234-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 июля 2015 года № 4064. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 статьи 106 и статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 1 июля 2015 года № 29/345-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4017) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) доходы – 17 851 949,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 521 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 188 077 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 604 470 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 537 888,8 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 17 504 105,9 тысяч тенге;";
подпункт 3 изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 1 836 573,1 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 840 953,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 380 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-) 1 488 729,2 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 488 729,2 тысяч тенге.";
в пункте 10:
абзац второй изложить в следующей редакции:

Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 43/234-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 29 шілдеде № 4064 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағының 5) тармақшасына және 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № 29/345-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4017 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 3601 болып тіркелген, № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17 851 949,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 521 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 188 077 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 604 470 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 537 888,8 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 17 504 105,9 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 1 836 573,1 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 840 953,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 380 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 1 488 729,2 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 488 729,2 мың теңге;
10-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан – 224 529 тысяч тенге;";
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям – 12 692 тысяч тенге;";
дополнить абзацем девятым в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 25 637,2 тысяч тенге;";
дополнить абзацем десятым в следующей редакции:
"на благоустройство и озеленение города - 50 000 тысяч тенге;";
дополнить абзацем одиннадцатым в следующей редакции:
"на разработку сметы и проведение пусконаладочных работ на объекте "Расширение и реконструкция РК-1 с установкой трех котлов Е-35" - 20 001,6 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двенадцатым в следующей редакции:
"на средний ремонт улиц города – 219 000 тысяч тенге.";
в пункте 11:
абзац второй изложить в следующей редакции:
"на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 143 589 тысяч тенге;";
абзац третий изложить в следующей редакции:
"на строительство и реконструкцию объектов образования – 42 684 тысяч тенге;";
дополнить абзацем пятым в следующей редакции:

"мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмекке – 224 529 мың теңге;";
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға – 12 692 мың теңге;";
тоғызыншы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 25 637,2 мың теңге;";
оныншы абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"қаланы абаттандыру және көгалдандыруға – 50 000 мың теңге;";
он бірінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"үш Е-35 қазанын орнатумен РК-1 кеңейту және қайта қалпына келтіру" объектісінде іске қосу мен жөндеу жұмыстарын жүргізуге және смета әзірлеуге – 20 001,6 мың теңге;";
он екінші абзацпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"қала жолдарын орташа жөндеуге – 219 000 мың теңге.";
11-тармақта:
екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, және (немесе) жайластыруға – 143 589 мың теңге;";
үшінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"білім беру объектілерін салу және реконструкциялауға – 42 684 мың теңге;";
бесінші абзац келесі редакцияда толықтырылсын:

"на развитие благоустройства – 160 000 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 14-2 в следующей редакции:
"Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2015 год предусмотрены кредиты из областного бюджета в сумме 47 065 тысяч тенге, в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья – 47 065 тысяч тенге.";
приложение 1 изложить в новой редакции, согласно приложению 1.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
сессии городского маслихата А. Аргынбекова
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению

"абаттандыруды дамытуға – 160 000 мың теңге.";
14-2 тармақпен келесі редакцияда толықтырылсын:
"2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында облыстық бюджеттен 47 065 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
тұрғын үйді жобалау және (немесе) салуға – 47 065 мың теңге.".
1-қосымшаға сәйкес 1-қосымша жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрагасы А. Арғынбекова
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов