О внесении изменения в решение маслихата города Семей от 19 апреля 2014 года № 29/154-V "Об утверждении регламента маслихата города Семей"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2015 года № 43/238-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 августа 2015 года № 4082. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года № 8/63-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 29.11.2016 № 8/63-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и пунктом 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 19 апреля 2014 года № 29/154-V "Об утверждении регламента маслихата города Семей" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3346, опубликовано в газетах "Семей таңы", "Вести Семей" от 30 мая 2014 года № 42, в информационно-правовой системе "Әділет" от 6 июня 2014 года) следующее изменение:
в регламенте маслихата города Семей, утвержденном указанным решением:
в пункт 7 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
сессии городского маслихата А. Аргынбекова
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов

Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуiрдегi № 29/154-V "Семей қаласы мәслихатының регламентiн бекiту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 16 шілдедегі № 43/238-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 тамызда № 4082 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы № 8/63-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 29.11.2016 № 8/63-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43-1 бабының 1-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10 бабының 2-тармағына сәйкес Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 19 сәуiрдегi № 29/154-V "Семей қаласы мәслихатының регламентiн бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 3346, 2014 жылғы 30 мамырдағы № 42 "Семей таңы", "Вести Семей", "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 6 маусымда жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Семей қаласы мәслихатының регламентiнде:
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының
төрағасы А. Арғынбекова
Қалалық мәслихатының
хатшысы Б. Ақжалов