О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 47/269-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 28 декабря 2015 года № 4299. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 47/258-V
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 47/258-V (вводится в действие с 01.01.2016 ).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 34/410-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4270) маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 23 декабря 2014 года № 36/191-V "О бюджете города Семей на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 декабря 2014 года № 3601, опубликовано в газетах "Семей таңы" и "Вести Семей" от 6 января 2015 года № 1), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 18 419 558,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 582 610,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 399 523,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 605 588,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 831 837,4 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 18 127 214,5 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 3 140 367,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 3 144 747,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 380,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – (-) 2 792 523,3 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 792 523,3 тысяч тенге.";
в пункте 12:
абзац четвертый изложить в следующей редакции:

Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 47/269-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 28 желтоқсанда № 4299 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 47/258-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихатының 23.12.2015 N 47/258-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 34/410-V "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4270 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 36/191-V "Семей қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 3601 болып тіркелген, 2015 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Семей таңы" және "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 18 419 558,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 582 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 399 523,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 605 588,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 5 831 837,4 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 18 127 214,5 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 3 140 367,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 3 144 747,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 380,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – (-) 2 792 523,3 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 792 523,3 мың теңге.";
12-тармақта:
төртінші абзац келесі редакцияда жазылсын:

"на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе – 165 360,0 тысяч тенге;";
абзац шестой изложить в следующей редакции:
"на внедрение обусловленной денежной помощи семьям, имеющим доходы ниже величины прожиточного минимума – 25 473,0 тысяч тенге;";
абзац седьмой изложить в следующей редакции:
"на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов – 38 471,0;";
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне – 133 399,6,0 тысяч тенге;";
абзац десятый изложить в следующей редакции:
"на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний) – 149,0 тысяч тенге;";
абзац одиннадцатый изложить в следующей редакции:
"на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 10 234,0 тысяч тенге;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"на содержание штатной численности отдела регистрации актов гражданского состояния – 8 559,0 тысяч тенге;";
пункт 14-1 изложить в следующей редакции:
"Учесть, что в составе поступлений местного бюджета на 2015 год предусмотрены кредиты за счет целевых трансфертов из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 3 179 952,0 тысяч тенге, в том числе:
на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 3 129 952,0 тысяч тенге;

"үш деңгейдегі жүйе бойынша біліктілігін арттырған мұғалімдерге еңбекақыны жоғарылатуға – 165 360,0 мың теңге;";
алтыншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"айлық табысы күн көріс деңгейінен төмен отбасыларына келісілген ақшалай көмек енгізуге – 25 473,0 мың теңге;";
жетінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсартуға - 38 471,0 мың теңге;";
сегізінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге – 133 399,6 мың теңге;";
оныншы абзац келесі редакцияда жазылсын:
"профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) – 149,0 мың теңге;";
он бірінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшілерін ұстауға – 10 234 мың теңге;";
он екінші абзац келесі редакцияда жазылсын:
"азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімінің штаттық санын ұстауға – 8 559 мың теңге;";
14-1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған жергілікті бюджеттің кірістер құрамында Қазақстан Республикасы Ұлттық Қорынан нысаналы трансферттер есебінен 3 179 952,0 мың теңге сомасында кредит қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
жылумен-, сумен қамтамасыз ету және су қайтарғыш жүйелерін салу және қайта құруға – 3 129 952,0 мың теңге;