О внесении изменения в решение Абайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 20/7-V "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 13 июля 2015 года № 29/7-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 10 августа 2015 года № 4091. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17 июня 2016 года № 3/9-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 17.06.2016 № 3/9-VI.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствиии со статьями 43, 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихата от 17 апреля 2014 года № 20/7-V "Об утверждении регламента Абайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3350, опубликовано в газете "Абай елі" от 23-31 мая 2014 года № 18) следующее изменение:
в регламенте Абайского районного маслихата, утвержденного указанным решением:
пункт 7 регламента Абайского районного маслихата на государственном языке изложен в новой редакции, пункт 7 на русском языке не изменяется.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Белибаев
Секретарь Абайского
районного маслихата Т. Аманғазы

"Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 20/7-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № 29/7-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 тамызда № 4091 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 маусымдағы № 3/9-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 17.06.2016 № 3/9-VI шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 43, 43-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 10-бабының 2-тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Абай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі 20/7-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3350 болып тіркелген, 2014 жылғы 23-31 мамырында № 18 "Абай елі" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Абай аудандық мәслихатының регламентінде:
7 тармақ жана редакцияда жазылсын:
"7. Мәслихаттың кезектi сессиясы кемiнде жылына төрт рет шақырылады және оны мәслихат сессиясының төрағасы жүргiзедi.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Белібаев
Абай аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Аманғазы