О внесении изменений в решение Абайского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 25/3-V "О бюджете Абайского района на 2015-2017 годы"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 20 августа 2015 года № 30/2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 02 сентября 2015 года № 4126. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 33/3-V
Сноска. Утратило силу - решением Абайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 33/3-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2015 года № 31/369-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4113) Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Абайского районного маслихат от 24 декабря 2014 года № 25/3-V "О районном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3626, опубликовано в газете "Абай елі" № 3 от 18-24 января 2015 года, № 4 от 25-31 января 2015 года, № 5 от 1-7 февраля 2015 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2477239,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 272896,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15005,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2069,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2172269,0 тысяч тенге;
свободные остатки бюджетных средств – 15000,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2477239,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21426,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26757,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5331,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 тамыздағы № 30/2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 02 қыркүйекте № 4126 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 33/3-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 31/369-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4113 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Абай ауданының бюджеті туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 25/3-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3626 болып тіркелген, "Абай елі" газетінің 2015 жылғы 18-24 қаңтардағы № 3, 2015 жылғы 25-31 қаңтардағы № 4, 2015 жылғы 1-7 ақпандағы № 5 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2477239,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 272896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15005,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2069,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 2172269,0 мың теңге;
бюджет қаражатының бос қалдықтары – 15000,6 мың теңге;
2) шығындар – 2477239,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 21426,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26757,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5331,0 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

275,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
140,0
08
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию места жительства
64,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
0,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
0,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста-машиниста
0,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет
721,0
2
Неналоговые поступления
15 005,0
01
Доходы от государственной собственности
2 131,0
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности области
2 125,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 125,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
6,0
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
6,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
160,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
160,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
160,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
165,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
165,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
165,0
06
Прочие неналоговые поступления
12 549,0
1
Прочие неналоговые поступления
12 549,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
12 549,0
3
Поступления от продажи основного капитала
2 069,0
03
Продажа земли и нематериальных активов
2 069,0
1
Продажа земли
2 069,0
01
Поступления от продажи земельных участков
2 069,0
4
Поступления трансфертов
2 172269,0
02
Трансферты из вышестоящих органов государственного управления
2 172269,0
2
Трансферты из областного бюджета
2 172269,0
01
Целевые текущие трансферты

275,0
04
Азаматтық хал актілерін тіркегені үшін, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркеу туралы куәліктерді және азаматтық хал актілері жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтіруге байланысты куәліктерді қайтадан бергені үшін мемлекеттік баж
140,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін мемлекеттік баж
64,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж
721,0
2
Салықтық емес түсімдер
15 005,0
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2 131,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 125,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2 125,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
6,0
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
6,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
160,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
160,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
160,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
165,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
165,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
165,0
06
Басқа да салықтық емес түсімдер
12 549,0
1
Басқа да салықтық емес түсімдер
12 549,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
12 549,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
2 069,0
03
Жерді және материалдық емес активтерді сату
2 069,0
1
Жерді сату
2 069,0
01
Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер
2 069,0
4
Трансферттердің түсімдері
2 172269,0
02
Мемлекеттік басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетін трансферттер
2 172269,0
2
Облыстық бюджеттен түсетін трансферттер
2 172269,0
01
Ағымдағы нысаналы трансферттер