О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года N 34/239-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 марта 2015 года N 3773. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 43/312-V
Опубликовано: "Аягөз жаңалықтары" от 11.04.2015 г. № 29; "Аягөз жаңалықтары" 11.04.2015 ж. № 29
Сноска. Утратило силу - решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 N 43/312-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V"О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 30/206-V "О бюджете Аягозского района на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3609, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 14 января 2015 года № 4) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
доходы – 6026096,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2466567,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 21679,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 78561,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3459289,8 тысяч тенге;
затраты – 6063252,0 тысяч тенге;
чистое бюджетное кредитование – 763449,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 766311,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2862,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета –- 800604,2 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
800604,2 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

"2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы N 34/239-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 наурызда N 3773 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 43/312-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 43/312-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/206-V "2015-2017 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3609 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2015 жылғы 14 қаңтарда № 4 жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
кірістер – 6026096,8мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2466567,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 21679,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 78561,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3459289,8 мың теңге;
шығындар – 6063252,0 мың теңге;
таза бюджеттік кредит беру – 763449,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 766311,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2862,0 мың теңге;
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – - 800604,2 мың теңге;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 800604,2 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Принять к исполнению на 2015 год норматив распределения доходов в бюджет района по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты в размере 91,4 процентов в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 4 марта 2015 года № 25/311-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V"Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3724).";
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2. 2015 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен ұсталатын шетел азаматтарының жеке табыс салығы бойынша аудан бюджетіне аудару нормативі Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы"Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 4 наурыздағы № 25/311-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3724 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес 91,4пайыз мөлшерінде орындауға алынсын.";
1 қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.