О внесении изменений и дополнений в решение Бескарагайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 29/2-V "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 октября 2015 года № 36/14-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 октября 2015 года № 4201. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 39/3-V
Сноска. Утратило силу - решением Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 39/3-V (вводится в действие с 01.01.2016).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 7 октября 2015 года № 32/379-V "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4173), Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Бескарагайского района на 2015-2017 годы" от 25 декабря 2014 года № 29/2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3625, опубликованное в газете "Бесқарағай тынысы" от 24 января 2015 года за № 8, от 25, 28 февраля 2015 года за № 17,18) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы –2653832,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 266287,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12474,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4264,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –2370807,5 тысяч тенге";
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 2663640,5 тысяч тенге";
подпункт 3) изложить в новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 9035,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11892,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2857,0 тысяч тенге";
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – 2660,0 тысяч тенге, в
том числе:
приобретение финансовых активов – 2660,0 тысяч тенге";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -21502,6 тысяч тенге";
подпункт 6) изложить в новой редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21502,6 тысяч тенге".
в приложении 1 в разделе I "Поступления":
в категории 1 "Налоговые поступления":

"2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/2-V шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 19 қазандағы № 36/14-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 26 қазанда № 4201 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 39/3-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 23.12.2015 № 39/3-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 7 қазандағы № 32/379-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4173 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 29/2-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3625 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2015 жылғы 24 қаңтардағы № 8, 2015 жылғы 25, 28 ақпандағы "Бесқарағай тынысы" газетінің № 17,18 сандарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 2653832,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 266287,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12474,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4264,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –2370807,5 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар –2663640,5 мың теңге";
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 9035,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11892,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2857,0 мың теңге";
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 2660,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2660,0 мың теңге";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
бюджет тапшылығы (профицит) – -21502,6 мың теңге";
6) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) –
21502,6 мың теңге".
1 қосымшадағы І "Түсімдер" бөлімінде:
1 санаттағы "Салықтық түсімдер":

класс 04 "Налоги на собственность" подкласс 3 "Земельный налог" дополнить спецификой 09 "Земельный налог, за исключением земельного налога с физических лиц на земли населенных пунктов";
класс 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" подкласс 2 "Акцизы" дополнить спецификой 84 "Бензин и дизтопливо, произведенные на территории Республики Казахстан";
класс 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги" подкласс 4 "Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности" дополнить спецификой 29 "Регистрационный сбор, зачисляемый в местный бюджет";
класс 08 "Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами" подкласс 1 "Государственная пошлина" дополнить спецификой 26 "Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет".
в приложении 1 в разделе II "Затраты":
функциональную группу 12 "Транспорт и коммуникации" дополнить следующей программой:
программа 495 022 "Развитие транспортной инфраструктуры" - 2000,0 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии В.ХАРЧЕНКО
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К.САДЫКОВ
Приложение
к решению Бескарагайского
районного маслихата

"Меншiкке салынатын салықтар" 04 сыныптағы "Жер салығы" 3 ішкі сынып "Елдi мекендердің жерлерiне жеке тұлғалардан алынатын жер салығын қоспағанда, жер салығы" 09 ерекшелікпен толықтырылсын;
"Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" 05 сыныптағы "Акциздер" 2 ішкі сынып "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель отыны" 84 ерекшелікпен толықтырылсын;
"Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" 05 сыныптағы "Кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар" 4 ішкі сынып "Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым" 29 ерекшелікпен толықтырылсын;
"Заңдық маңызы бар әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер" 08 сыныптағы "Мемлекеттік баж" 1 ішкі сынып "Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж" 26 ерекшелікпен толықтырылсын.
1 қосымшадағы ІІ "Шығындар" бөлімінде:
"Көлiк және коммуникация" 12 функционалдық тобы келесі бағдарламамен толықтырылсын:
"Көлік инфрақұрылымын дамыту" 495 022 бағдарламасы – 2000,0 мың теңге;
Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В.ХАРЧЕНКО
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ.САДЫҚОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының

65,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
44,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
810,0
29
Регистрационный сбор зачисляемый в местный бюджет
1425,0
07
Прочие налоги
0,0
1
Прочие налоги
0,0
10
Прочие налоговые поступления в местный бюджет
0,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
2575,0
1
Государственная пошлина
2575,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
324,0
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств, в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
324,0
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
50,0
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
0,0
08
Государственная пошлина за регистрацию места жительства
51,0
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу (переоформление) удостоверения охотника и его ежегодную регистрацию
0,0
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
0,0
12
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на приобретение, хранение или хранение и ношение, перевозку гражданского, служебного оружия и патронов к нему
0,0
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
0,0
26
Государственная пошлина, зачисляемая в местный бюджет

65,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттiк тiркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
44,0
18
Жылжымайтын мүлiкке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
810,0
29
Жергілікті бюджетке төленетін тіркелгені үшін алым
1425,0
07
Басқа да салықтар
0,0
1
Басқа да салықтар
0,0
10
Жергілікті бюджетке түсетін өзге де салық түсімдері
0,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
2575,0
1
Мемлекеттiк баж
2575,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
324,0
04
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
324,0
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттiк баж
50,0
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін мемлекеттік баж
0,0
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
51,0
09
Аңшы куәлігін бергенi (қайта ресімдеу) және оны жыл сайын тіркегені үшiн алынатын мемлекеттік баж
0,0
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
12
Азаматтық, қызметтік қаруды және оның оқтарын сатып алуға, сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
0,0
26
Жергілікті бюджетке төленетін мемлекеттік баж