О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 28-2-V "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 августа 2015 года № 34-2-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 07 сентября 2015 года № 4135. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 38-2-V
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23.12.2015 № 38-2-V (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 августа 2015 года № 31/369-V "О внесении изменений в решение от 10 декабря 2014 года № 24/289-V "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4113) Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата "О бюджете Бородулихинского района на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 28-2-V (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3616 , опубликован в районной газете "Пульс района" от 20 января 2015 года № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" от 20 января 2015 года № 06-07 (515-516)) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 3361896,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 740532 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6045 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 58705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2556614,4 тысяч тенге;
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"затраты – 3358595,9 тысяч тенге";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в размере 10359 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 234472,8 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить абзацем 2:
"Предусмотреть в районном бюджете целевые текущие трансферты из областного бюджета на капитальные затраты в сумме 5900 тысяч тенге.";

"2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 34-2-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 07 қыркүйекте № 4135 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 38-2-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы  Бородулиха аудандық мәслихатының 23.12.2015 N 38-2-V шешімімен (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 109-бабы 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 24/289-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 13 тамыздағы № 31/369-V шешіміне сәйкес (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4113 нөмірімен тіркелген) Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2015-2017 жылдарға арналған Бородулиха ауданының бюджеті туралы" Бородулиха аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 28-2-V шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3616 нөмірімен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (6834-6835), "Аудан тынысы" газетінің 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 06-07 (515-516) сандарында жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 3361896,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 740532 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6045 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 58705 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2556614,4 мың теңге";
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"шығындар – 3358595,9 мың теңге";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2015 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 10359 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.";
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"Аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 234472,8 мың теңге сомасында қарастырылсын.";
10-тармақ 2-абзацпен толықтырылсын:
"Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен күрделі шығындарға ағымдағы нысаналы трансферттер 5900 мың теңге сомасында қарастырылсын.";