О внесении изменения в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/215-V "Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 14 марта 2015 года N 26/233-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 09 апреля 2015 года N 3854. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12 сентября 2018 года № 25/218-VI
Сноска. Утратило силу - решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 12.09.2018 № 25/218-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 декабря 2014 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам жилищных отношений" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 24/215-V "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3644, опубликовано в газете "Калба тынысы" от 5 февраля 2015 года за № 9) следующее изменение:
в приложении к указанному решению подпункт 1) пункта 2 раздела 1 изложить в новой редакции:
"расходов на содержание общего имущества объекта кондоминиума семьям (гражданам), проживающим в приватизированных жилищах или являющимся нанимателями (поднанимателями) жилых помещений (квартир) в государственном жилищном фонде;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Р. Нургалиев
Секретарь маслихата Н. Есполов

"Тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшері мен тәртібін анықтау Қағидасын бекіту туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/215-V Жарма аудандық мәслихатының шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 наурыздағы N 26/233-V шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 сәуірде N 3854 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2018 жылғы 10 қыркүйектегі № 25/218-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 12.09.2018 № 25/218-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Үкiметiнiң 2014 жылғы 29 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне тұрғын үй қатынастары мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңына сәйкес Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету мөлшері мен тәртібін анықтау Қағидасы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/125-V Жарма аудандық мәслихатының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3644 болып тіркелген, "Қалба тынысы" газетінің 2015 жылғы 5 ақпандағы № 9 санында жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы 1-бөлімінің 2-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"жекешелендiрiлген тұрғынжайларда тұратын немесе мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үй-жайларды (пәтерлердi) жалдаушылар (қосымша жалдаушылар) болып табылатын отбасыларға (азаматтарға) кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға жұмсалатын шығыстарды;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Нұрғалиев
Мәслихат хатшысы Н. Есполов