Об образовании избирательных участков по Зайсанскому району
Решение акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 01 апреля 2015 года № 3799. Утратило силу - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 26 октября 2015 года № 8
Сноска. Утратило силу  - решением акима Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 26.10.2015 № 8 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Зайсанского района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по Зайсанскому району согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Зайсанского района Уали М.К.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А.Ондаканов
"СОГЛАСОВАНО":
Председатель Зайсанской
районной территориальной
избирательной комиссии С.Андырбаев
Приложение к решению акима
Зайсанского района
от "27" февраля 2015 года №1
Избирательные участки по Зайсанскому району Восточно-Казахстанской области
Избирательный участок №591
Город Зайсан, улица Манапова, дом №6, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ломоносова".
Границы: улица Богенбая дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54; улица Б.Сатпаева № дома 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Шаймардана дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А; улица Ибраева дома №1/2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60; улица.Торайгырова дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45; улица Куниярова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Желтоксана дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67; улица Жайкенова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72; улица Манапова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30; улица Айтыкова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 23А, 2 5, 27, 29; улица Касейнова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48; улица Астана дома № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 72/1, 74, 76, 78, 80, 82; улица Абая дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Малдыбаева дома № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55; улица Чигирова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50; улица Жангельдина дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48; улица Токтарова дома № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Избирательный участок №593
Город Зайсан, улица Жангельдина, дом №52, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Х.Мустафиной".
Границы: улица Спамбетова дома № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/2; улица Кабанбая дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40; улица Кондюрина дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42; улица Куниярова дома № 50, 52, 54, 57, 59, 61, 63; улица Абая дома № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101; улица Кабекова дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40; улица Курмангазы дома № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44; улица Малдыбаева дома № 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105; улица Головченко дома № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106; улица Чигирова дома № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89; улица Керимбаева дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31; улица Жангельдина дома № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79; улица Шаймардана дома №10/1, 12, 14, 16, 18, 18/1; улица Манапова дома № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43; улица Победы дома № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок №594
Город Зайсан, улица Богенбая, дом № 39, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Ауезова".
Границы: улица Ш.Уалиханова дома № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13; улица Маукенулы дома №4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12; улица Баитова дома №2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2; улица Жанибека дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 4041, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57; улица Сарсенова дома № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2; улица Сатбаева дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46; улица Победы дома №1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17; улица Астана дома №71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155; улица Абая дома №74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129/2; улица Малдыбаева дома №88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151; улица Чигирова дома №76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133; улица Жангельдина дома № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125; улица Куниярова № 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 106, 107, 108, 109; улица Манапова дома 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А; улица Шаймардана дома №22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81.
Избирательный участок № 595
Город Зайсан, улица Бокажанова, дом № 64, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Ю.Гагарина".
Границы: Все дома улиц Васильева, Боқажанова, Сауырская, Сарсекеева, Жамбула, Муканова, Панфилова, Акбасова, Кудинова, Алдиярова, Аубакирова, Берденова, Космодемьянская, Калимолдина, Турарова, Пограничная, Мантеева, Жандели, Байсейтова, Маметова, Естай акына, Достыка, Бексейтова; улица Богенбая дома №31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55/3, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97;улица Айтыкова дома №20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51; улица; Позиция дома № 95, 261, 290, 359, 368, 375, 377, 493.
Избирательный участок № 596
Город Зайсан, улица Шанина, дом № 2, коммунальное государственное учреждение "Школа-интернат имени М.Дауленова".

Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы N 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 01 сәуірде N 3799 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы N 8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы әкімінің 26.10.2015 № 8 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Зайсан ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Зайсан ауданының әкімі аппаратының басшысы М.Қ.Уәлиге жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Оңдақанов
"КЕЛІСІЛГЕН":
Зайсан ауданының
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы С.Әндірбаев
Зайсан ауданы әкімінің
2015 жылғы "27" ақпандағы
№ 1 шешіміне қосымша
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы бойынша сайлау учаскелері
№ 591 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Манапов көшесі, № 6 үй, "М.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бөгенбай көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44 46, 48, 50, 52, 54 үйлер; Б.Сатпаев көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38; 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлер ; Шаймардан көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23А үйлер; Ибраев көшесіндегі № 1/2, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 үйлер; Торайғыров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 үйлер; Құнияров көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер; Желтоқсан көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 үйлер; Жайкенов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 үйлер; Манапов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 үйлер; Айтықов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 23, 23А, 25, 27, 29 үйлер; Қасейнов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 үйлер; Астана көшесіндегі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 72-72/1-82 үйлер; Абай көшесіндегі № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер; Малдыбаев көшесіндегі № 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер; Чигир көшесіндегі № 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 үйлер; Жангелді көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 үйлер; Тоқтаров көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер.
№ 593 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Жангелдин көшесі, № 52 үй, "Х.Мұстафина атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Спамбетов көшесіндегі № 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32,
33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 78/1, 78/2 үйлер; Қабанбай көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40 үйлер; Кондюрин көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 үйлер; Құнияров көшесіндегі № 50, 52, 54, 57, 59, 61, 63 үйлер; Абай көшесіндегі № 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101 үйлер; Кабеков көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер; Құрманғазы көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;Малдыбаев көшесіндегі № 52, 54, 56, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105 үйлер; Головченко көшесіндегі № 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 үйлер; Чігір көшесіндегі № 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89 үйлер; Керімбаев көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 үйлер; Жангелді көшесіндегі № 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79 үйлер; Шаймардан көшесіндегі № 10/1, 12, 14, 16, 18, 18/1;Манапов көшесіндегі № 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 үйлер; Победа көшесіндегі № 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер.
№ 594 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Бөгенбай көшесі, № 39 үй, "М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ш.Уәлиханов көшесіндегі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер; Мәукенұлы көшесіндегі № 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер; Баитов көшесіндегі № 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2 үйлер; Жәнібек көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 үйлер; Сәрсенов көшесіндегі № 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64/1, 64/2 үйлер; Сатбаев көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер; Жеңіс көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер; Астана көшесіндегі № 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 үйлер; Абай көшесіндегі № 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 102/1, 102/2, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 129/2 үйлер; Малдыбаев көшесіндегі № 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151 үйлер; Чигир көшесіндегі № 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133 үйлер; Жангельдин көшесіндегі № 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 үйлер; Құнияров көшесіндегі № 56, 58, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 үйлер; Манапов көшесіндегі № 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 76А үйлер; Шаймардан көшесіндегі № 22, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 үйлер.
№ 595 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Боқажанов көшесі, № 64 үй, "Ю.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Боқажанов, Сауыр, Сарсекеев, Жамбыл, Мұқанов, Панфилов, Ақбасов, Кудинов, Алдияров, Аубакиров, Берденов, Космодемьянский, Калимолдин, Тұраров, Пограничная, Мантеев, Жәнделі, Байсейітов, Маметов, Естай ақын, Достық, Бексейтов көшелеріндегі барлық үйлер; Бөгенбай көшесіндегі № 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 55/3, 56/1, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 8586, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97 үйлер; Айтықов көшесіндегі № 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлер; Позиция көшесі 95, 261, 290, 359, 368, 375, 377, 493 үйлер.
№ 596 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Шанин көшесі, № 2 үй, "М.Дауленов атындағы мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

Границы: улица Габитова дома №1-42; улица Ногайбая дома №1/1-50/2; улица Акын Асета дома №1/1-44/2; улица Аргынбека дома №1/1-36/3; улица Камышева дома №1/1-10/2; улица Б.Момышулы дома №1-19/2; улица Молдагулова дома №1/1-43/2; улица Байзакова дома №1/1-20; улица Байтурсынова дома №1/1-20/3; улица Глухова №1/1-25; улица Шатанова дома №1/1-6; улица Позиция дома №2-5; улица Шакарима дома №1-16; по ул. Астана; №1-17А; улица Толепбергенова дома №1-26/1; улица Малдыбаева дома №1-12; улица Спамбетова дома №1-3; улица Головченко дома №1-17; улица Абая дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Токтарова дома №1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Жаксылыкова дома 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 , 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73; улица Бухар Жырау дома №1-17; улица Суйнбая дома №1-41; улица Т.Рыскулова дома №2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32; улица Ахметова дома №1-17; улица Ш.Айманова дома №2/1-40; улица Маргулана дома № 1-60; улица Мангыстау дома №1, 3, 5, 7; улица Т.Казахстан дома №1/2-38; улица Шанина дома №1-25; улица 14 Маусыма дома №1-37; улица Бирлик дома № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 15, 32, 125; улица Кондюрина дома №19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76.
Сартерекский избирательный участок № 597
Село Сартерек, улица Шокея, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Сартерек".
Границы: село Сартерек и прилегающие населенные пункты, все дома.
Когедайский избирательный участок № 598
Село Когедай, (без наименований улиц и нумераций домов), коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Когедай".
Границы: село Когедай и прилегающие населенные пункты, все дома.
Шалкарский избирательный участок № 599
Село Шалкар, улица А.Байботана, дом №16, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа имени С.Бикадамова".
Границы: село Шалкар и прилегающие населенные пункты, все дома.
Дайыровский избирательный участок № 600
Село Дайыр, улица Ыдыршева, дом №15, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М.Мукарама".
Границы: село Дайыр и прилегающие населенные пункты, все дома.
Жамбылский избирательный участок № 601

Шекарасы: Ғабитов көшесіндегі № 1-42 үйлер; Ноғайбай көшесіндегі № 1/1-50/2 үйлер; Ақын Әсет көшесіндегі № 1/1-44/2 үйлер; Арғынбек көшесіндегі № 1/1-36/3 үйлер; Қамышев көшесіндегі № 1/1-10/2 үйлер; Б.Момышұлы көшесіндегі № 1-19/2 үйлер; Молдағұлов көшесіндегі № 1/1-43/2 үйлер; Байзақов көшесіндегі № 1/1-20 үйлер; Байтұрсынов көшесіндегі № 1/1-20/3 үйлер; Глухов көшесіндегі № 1/1-25 үйлер; Шатанов көшесіндегі № 1/1-6 үйлер; Позиция көшесіндегі № 2-5 үйлер; Шәкәрім көшесіндегі № 1-16 үйлер; Астана көшесіндегі № 1-17А үйлер; Төлепбергенов көшесіндегі № 1-26/1 үйлер; Малдыбаев көшесіндегі № 1-12 үйлер; Спамбетов көшесі № 1-3 үйлер; Головченко көшесіндегі № 1-17 үйлер; Абай көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер; Тоқтаров көшесіндегі № 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 үйлер; Жақсылықов көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51/1, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73 үйлер; Бұхар Жырау көшесіндегі № 1-17 үйлер; Сүйінбай көшесіндегі № 1-41 үйлер; Т.Рысқұлов көшесіндегі № 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32 үйлер; Ахметов көшесіндегі № 1-17 үйлер; Ш.Айманов көшесіндегі № 2/1-40 үйлер; Марғұлан көшесіндегі № 1-60 үйлер; Маңғыстау көшесіндегі 1, 3, 5, 7 үйлер; Т.Қазақстан көшесіндегі № 1/2-38 үйлер; Шанин көшесіндегі № 1-25 үйлер; 14 Маусым көшесіндегі № 1-37 үйлер; Бірлік көшесіндегі № 1, 2, 3, 4, 7, 9, 15, 32, 125 үйлер; Кондюрин көшесіндегі № 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 60/1, 60/2, 60/3, 60/4, 60/5, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76 үйлер.
№ 597 Сартерек сайлау учаскесі
Сартерек ауылы, Шөкей көшесі, № 1 үй, "Сартерек орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сартерек ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 598 Көгедай сайлау учаскесі
Көгедай ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), "Көгедай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көгедай ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 599 Шалқар сайлау учаскесі
Шалқар ауылы, Ә.Байботан көшесі, № 16 үй, "С.Биқадамов атындағы шағын жинақталған бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шалқар ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 600 Дайыр сайлау учаскесі
Дайыр ауылы, Ыдыршев көшесі, № 15 үй, "М.Мүкарама атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дайыр ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 601 Жамбыл сайлау учаскесі

Село Жамбыл, улица 2 Условная, дом №3, коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа имени Жамбула".
Границы: село Жамбыл и прилегающие населенные пункты, все дома.
Кокжиранский избирательный участок №602
Село Кокжира, улица Кушикулы Мукыш, дом № 26, коммунальное государственное учреждение "Неполная средняя школа Мужыксу".
Границы: село Кокжира и прилегающие населенные пункты, все дома.
Биржанский избирательный участок №603
Село Биржан, (без наименований улицы и номера дома), коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Амангельды".
Границы: село Биржан и прилегающие населенные пункты, все дома.
Куанышевский избирательный участок №604
Село Куаныш, (без наименований улицы и номера дома), коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени А.Орманбетова".
Границы: село Куаныш и прилегающие населенные пункты, все дома.
Акаральский избирательный участок №605
Село Акарал, (без наименований улицы и номера дома), фельдшерский пункт.
Границы: село Акарал и прилегающие населенные пункты, все дома.
Айнабулакский избирательный участок №606
Село Айнабулак, улица А.Даникова, дом №4, здание сельской врачебной амбулаторий.
Границы: село Айнабулак и прилегающие населенные пункты, все дома.
Сартумсык избирательный участок №607
Село Сартумсык, улица 1 Условная, №7 фельдшерский пункт.
Границы: село Сартумсык и прилегающие населенные пункты, все дома.
Жанатурмыс избирательный участок №608
Село Жанатурмыс, улица 1 Условная, дом №8, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная неполная средняя школа Жанатурмыс".
Границы: село Жана-Турмыс и прилегающие населенные пункты, все дома.
Кайнарский избирательный участок №609
Село Кайнар, улица А.Сауырбаева, дом №4, коммунальное государственное учреждение КГУ "Малокомплектная неполная средняя школа Октябрь".
Границы: село Кайнар и прилегающие населенные пункты, все дома.
Кенсайский избирательный участок №610
Село Кенсай, улица Нугыманова, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Кенсайская средняя школа".
Границы: село Кенсай и прилегающие населенные пункты, все дома.
Саржыринский избирательный участок №611
Село Саржыра, улица Калкашулы, дом №52, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная неполная средняя школа Саржыра".
Границы: село Саржыра и прилегающие населенные пункты, все дома.
Жарсуский избирательный участок №612
Село Жарсу, улица К.Кымызбаева, дом №16, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Жарсу".
Границы: село Жарсу и прилегающие населенные пункты, все дома.
Саршиский избирательный участок №613
Село Сарши, улица 1 Условная, №2 фельдшерский пункт.
Границы: село Сарши и прилегающие населенные пункты, все дома.
Бакасуский избирательный участок №614
Село Бакасу, улица 1 Условная, дом №2, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа имени М.Маметовой".
Границы: село Бакасу и прилегающие населенные пункты, все дома.
Карабулакский избирательный участок №615
Село Карабулак, улица Абая, дом №3, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Абая".
Границы: село Карабулак и прилегающие населенные пункты, все дома.
Дауалский избирательный участок №616
Село Дауал, (без наименований улицы и номера дома), фельдшерский пункт.
Границы: село Дауал и прилегающие населенные пункты, все дома.
Мукашынский избирательный участок №617
Село Мукашы, (без наименований улицы и номера дома), фельдшерский пункт.
Границы: село Мукашы и прилегающие населенные пункты, все дома.
Каратальский избирательный участок №618
Село Каратал, улица Кебаева, (дом без номера), коммунальное государственное учреждение "Каратальская средняя школа".
Границы: село Каратал и прилегающие населенные пункты, все дома.
Улкен-Каратальский избирательный участок №619
Село Улкен-Каратал, улица Калимолдина, дом №107, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Казахстан".
Границы: село Улкен-Каратал и прилегающие населенные пункты, все дома.
Шиликтинский избирательный участок №620
Село Шиликти, улица К.Кунапиянов, дом №1, коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шиликты".
Границы: село Шиликти и прилегающие населенные пункты, все дома.
Тасбастауский избирательный участок №621
Село Тасбастау, улица К.Мажитулы, дом №9, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная основная средняя школа Тасбастау", тел: 51-485.
Границы: село Тасбастау и прилегающие населенные пункты, все дома.
Жалшиский избирательный участок №622
Село Жалши, (без наименований улицы и номера дома), коммунальное государственное учреждение "Средняя школа Шекарашы", тел: 51-494.
Границы: село Жалши и прилегающие населенные пункты, все дома.
Какен-Талдынский избирательный участок №623
Село Какен-Талды, (без наименований улицы и номера дома), фельдшерский пункт, тел:51-444.
Границы: село Какен-Талды и прилегающие населенные пункты, все дома.
Карасайский избирательный участок №624
Село Карасай, улица Карасай, дом №11/1, коммунальное государственное учреждение "Малокомплектная начальная школа Карасай", тел: 51-416.
Границы: село Карасай и прилегающие населенные пункты, все дома.
Избирательный участок №625

Жамбыл ауылы, 2 Шартты көшесі, № 3 үй, "Жамбыл атындағы орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Жамбыл ауылы және оған қарасты елді мекендер.
№ 602 Көкжыра сайлау учаскесі
Көкжыра ауылы, Мұқыш Күшікұлы көшесі, № 26 үй, "Мұжықсу орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Көкжыра ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 603 Біржан сайлау учаскесі
Біржан ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), "Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Біржан ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 604 Қуаныш сайлау учаскесі
Қуаныш ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), "А.Орманбетов атындағы шағын жинақты негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Қуаныш ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 605 Ақарал сайлау учаскесі
Ақарал ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), фельдшерлік пункт.
Шекарасы:Ақарал ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 606 Айнабұлақ сайлау учаскесі
Айнабұлақ ауылы, А.Даников көшесі, № 4 үй, ауылдық дәрігерлік амбулатория ғимараты.
Шекарасы: Айнабұлақ ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 607 Сартұмсық сайлау учаскесі
Сартұмсық ауылы, 1 Шартты, № 7 фельдшерлік пункт.
Шекарасы:Сартұмсық ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 608 Жаңатұрмыс сайлау учаскесі
Жаңатұрмыс ауылы, 1 Шартты көшесі, № 8 үй, "Шағын жинақталған Жаңатұрмыс орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Жаңатұрмыс ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 609 Қайнар сайлау учаскесі
Қайнар ауылы, А.Сауырбаев көшесі, № 4 үй, "Шағын жинақталған Октябрь орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Қайнар ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 610 Кеңсай сайлау учаскесі
Кеңсай ауылы, Нұғыманов көшесі, № 1 үй, "Кеңсай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Кеңсай ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 611 Саржыра сайлау учаскесі
Саржыра ауылы, Қалқашұлы көшесі, № 52 үй, "Шағын жинақталған Саржыра орталау мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Саржыра ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 612 Жарсу сайлау учаскесі
Жарсу ауылы, К.Қымызбаев көшесі, № 16 үй, "Жарсу орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жарсу ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 613 Сарши сайлау учаскесі
Сарши ауылы, 1 Шартты көшесі, № 2 фельдшерлік пункт..
Сарши ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 614 Бақасу сайлау учаскесі
Бақасу ауылы, 1 Шартты көшесі, № 2 үй, "М.Маметова атындағы шағын жинақталған негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бақасу ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 615 Қарабұлақ сайлау учаскесі
Қарабұлақ ауылы, Абай көшесі, № 3 үй, "Абай атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарабұлақ ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 616 Дауал сайлау учаскесі
Дауал ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), фельдшерлік пункт..
Шекарасы: Дауал ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 617 Мұқашы сайлау учаскесі
Мұқашы ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), фельдшерлік пункт.
Шекарасы: Мұқашы ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 618 Қаратал сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, Кебаев көшесі, (үй нөмірсіз), "Қаратал орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Қаратал ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 619 Үлкен-Қаратал сайлау учаскесі
Үлкен-Қаратал ауылы, Қалимолдин көшесі, № 107 үй, "Қазақстан орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Үлкен-Қаратал ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 620 Шілікті сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, Қ.Құнапиянов көшесі, № 1 үй, "Шілікті орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шілікті ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 621 Тасбастау сайлау учаскесі
Тасбастау ауылы, Қ.Мәжитұлы көшесі, № 9 үй, "Шағын жинақталған Тасбастау негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Тасбастау ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 622 Жалши сайлау учаскесі
Жалши ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), "Шекарашы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы:Жалши ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 623 Какен-Талды сайлау учаскесі
Какен-Талды ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), фельдшерлік пункт.
Шекарасы: Какен-Талды ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 624 Қарасай сайлау учаскесі
Қарасай ауылы, Қарасай көшесі, № 11/1 үй, "Шағын жинақталған Қарасай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қарасай ауылы және оған қарасты елді мекендердегі барлық үйлер.
№ 625 сайлау учаскесі

Город Зайсан, улица Кондюрина, дом № 1, войнская часть 2017.
Избирательный участок №627
Село Шиликти, (без наименований улицы и номера дома), войнская часть 2017 (комендатура).
Избирательный участок №628
Село Каратал, улица К.Рамазанова, (без номера дома), войнская часть 2017 (комендатура).
Избирательный участок №1148
Город Зайсан, улица Б.Сатпаева, дом № 14, следственный изолятор.

Зайсан қаласы, Кондюрин көшесі, № 1 үй, 2017 әскери бөлім.
№ 627 сайлау учаскесі
Шілікті ауылы, (көшелер атаусыз, үй нөмірсіз), 2017 әскери бөлім (комендатура)
№ 628 сайлау учаскесі
Қаратал ауылы, К.Рамазанов көшесі, (үй нөмірсіз), 2017 әскери бөлім (комендатура).
№ 1148 сайлау учаскесі
Зайсан қаласы, Б.Сатпаева көшесі, № 14 үй, тергеу изоляторы.